NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 617 — a new hope (again)
kimentem 20 percre, rittig 1-1 mire visszajöttem. előtte meg néztem egy órát a fing reszelést



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
De vajon Shaow must go on? 🎉
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szószgét zseni
warr_b
A soha meg nem értett fajta.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
KiSAKAdt belőle
Gergőbácsi
Ez mèg a Mestertől is gyenge lenne 😉
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
KiSAKAdt belőle
Gergőbácsi
Iktriad please! 😀 😀 😀
2 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
KiSAKAdt belőle

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
De érdekes ha kapura lőnek az ilyen kaliberű játékosok akkor abból gól is lehet, nem csak ívelgetni kell a 4 védő között labdába nem érő Kanek..


2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Azért hihetetlen, hogy néha miket eredményeznek a kapuralövések.
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Nagyon hülyék ezek az angolok. Ahelyett, hogy agyonvernének mindenkit sétálgatnak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
kurva Anglia 😕
1-1
Sommer ezt csúnyán benézte
NB2
Kapufás gólt kapusnak felróni nem jogos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudtam ha kimegyek a locsolót arrèbb tenni gól lesz 😛

A legközelebbi 15 perc múlva esedékes 🙂
dande2
Nálam is megdolgozott érte a szivattyú
Gergőbácsi
Nem ezen múlik úgy tűnik 😏
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fújják le, ennyit tippeltem


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
Lol, mekkora mak.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szószgét zseni


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nocsal😛
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
kurva Anglia 😕
1-1
Sommer ezt csúnyán benézte
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 571
ó bazmeg.

choose life
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 417
hopp

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Tudtam ha kimegyek a locsolót arrèbb tenni gól lesz 😛

A legközelebbi 15 perc múlva esedékes 🙂
dande2
Nálam is megdolgozott érte a szivattyú

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Mondjuk ha Walker helyett TAA van jobbhátvédben, akkor is gól, mert Trent még ennyire sem lett volna közel hozzá.
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Országos pick volt uefa tipperben az Embolo első gól 😎
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
ha nem gól szerintem tizi
NB2
Meg piros
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudtam ha kimegyek a locsolót arrèbb tenni gól lesz 😛

A legközelebbi 15 perc múlva esedékes 🙂

Szerkesztette: dande2
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 417
háháá...sebaj nézhetik majd Délkaput még 2 évig a színvonalas taktikájával..

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
ha nem gól szerintem tizi