NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez a Schar világi balfasz, meterekkel lő mellé nem szabad lőjön majd tizenegyest

2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
Franciak meg az angolok es a 2016os Portugal stilussal akarnak dontot jatszani. Meg a vegen osszejon! #beautifulgame
Zsellér van de Vrij
De ha ez a sikeres stratégia? Miért kockáztatnának?
Nem túl látványos, de végülis győzni kell, nem szépen játszani.
És azt a franciák eddig elég jól hozzák.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem mondtam hogy nem az. Csak megjegyeztem. Szerintem a franciak megnyerik ezzel a jatekkal az EB-t.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
Idiota barom, miert nem vetted le azt a labdat?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Milyen jó, hogy átaludtam az egész meccset kb. Legalább jó volt a meccs, vagy csak a szokásos angol meccsszínvonal?
shagi0206
a szokásos futballterrorizmus.
deyell
Svájc ellen nem lehet jól játszani, a németek sem tudtak, pedig ők még akartak is.
Willie Parker
Voltak akiknek már sikerült.
Kampman
A magyar válogatott a 60. és a 70. perc között. 😀
iktriad
A vb-n a portugálok eléggé legázolták őket.
Kampman
Azok még nem ezek a svejciek voltak
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Az angol csapat olyan visszafogott, mintha Rocco Siffredi óvszert használt volna a filmjeiben
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Mostanában miért dívik a fo tizenegyes rúgot lehozni a párbaj előtt?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
Hajdúbé milyen svájci kispadról dumál? 😊
saját kispadjának esett neki Kane
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Milyen jó, hogy átaludtam az egész meccset kb. Legalább jó volt a meccs, vagy csak a szokásos angol meccsszínvonal?
shagi0206
a szokásos futballterrorizmus.
deyell
Svájc ellen nem lehet jól játszani, a németek sem tudtak, pedig ők még akartak is.
Willie Parker
Voltak akiknek már sikerült.
Kampman
A magyar válogatott a 60. és a 70. perc között. 😀
iktriad
A vb-n a portugálok eléggé legázolták őket.
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyen jó, hogy átaludtam az egész meccset kb. Legalább jó volt a meccs, vagy csak a szokásos angol meccsszínvonal?
shagi0206
a szokásos futballterrorizmus.
deyell
Svájc ellen nem lehet jól játszani, a németek sem tudtak, pedig ők még akartak is.
Willie Parker
Voltak akiknek már sikerült.
Kampman
A magyar válogatott a 60. és a 70. perc között. 😀
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Franciak meg az angolok es a 2016os Portugal stilussal akarnak dontot jatszani. Meg a vegen osszejon! #beautifulgame
Zsellér van de Vrij
De ha ez a sikeres stratégia? Miért kockáztatnának?
Nem túl látványos, de végülis győzni kell, nem szépen játszani.
És azt a franciák eddig elég jól hozzák.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Milyen jó, hogy átaludtam az egész meccset kb. Legalább jó volt a meccs, vagy csak a szokásos angol meccsszínvonal?
shagi0206
a szokásos futballterrorizmus.
deyell
Svájc ellen nem lehet jól játszani, a németek sem tudtak, pedig ők még akartak is.
Willie Parker
Voltak akiknek már sikerült.
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 617 — a new hope (again)
A svájci gólra kinyílt a szemem a kommentátor miatt, de az is kb 15 mp volt 😀
shagi0206
Tegnap este a büntetőpárbaj alatt úgy kellett erőltetve ébren maradnom minden rúgás előtt/alatt.
Kampman
okosan arra riadtam fel



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
A svájci gólra kinyílt a szemem a kommentátor miatt, de az is kb 15 mp volt 😀
shagi0206
Tegnap este a büntetőpárbaj alatt úgy kellett erőltetve ébren maradnom minden rúgás előtt/alatt.
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Milyen jó, hogy átaludtam az egész meccset kb. Legalább jó volt a meccs, vagy csak a szokásos angol meccsszínvonal?
shagi0206
a szokásos futballterrorizmus.
deyell
Svájc ellen nem lehet jól játszani, a németek sem tudtak, pedig ők még akartak is.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
A svájci gólra kinyílt a szemem a kommentátor miatt, de az is kb 15 mp volt 😀
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Milyen jó, hogy átaludtam az egész meccset kb. Legalább jó volt a meccs, vagy csak a szokásos angol meccsszínvonal?
shagi0206
Csak a szokásos, aztán a 75-80. perc között kicsit megőrült mindkét csapat, ún. "támadásokat" folytattak, voltak gólok is, meg minden.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
Milyen jó, hogy átaludtam az egész meccset kb. Legalább jó volt a meccs, vagy csak a szokásos angol meccsszínvonal?
shagi0206
borzasztó, volt egy jó 5 perc, mikor az 1-1 gól született, de borzalom azon kívül
néha villannak az angolok, svájciak meg beszariak, pedig lehetne kontrázni, néha megteszik
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Milyen jó, hogy átaludtam az egész meccset kb. Legalább jó volt a meccs, vagy csak a szokásos angol meccsszínvonal?
shagi0206
a szokásos futballterrorizmus.

choose life
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
Franciak meg az angolok es a 2016os Portugal stilussal akarnak dontot jatszani. Meg a vegen osszejon! #beautifulgame

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Milyen jó, hogy átaludtam az egész meccset kb. Legalább jó volt a meccs, vagy csak a szokásos angol meccsszínvonal?
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 617 — a new hope (again)
hülye svájci, hogy rákba lehet ennyire fölélőni????
ahelyett, hogy visszapasszolta volna lövésre

amúgy is rohadt dühös vagyok rájuk, mert olyan befosiak, simán verhető lenne ez az Anglia, ha bátrabban játszanának, de mindig visszapasszolnak, ahelyett, hogy gyors kontrával jönnének
NB2
szokásos svájc. képtelenek átlépni a saját árnyékukat



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
kibaszott angolok negyedszer szopattak le 😀 én hülye meg mindig betippelem nekik az egy gólos W-t
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
hülye svájci, hogy rákba lehet ennyire fölélőni????
ahelyett, hogy visszapasszolta volna lövésre

amúgy is rohadt dühös vagyok rájuk, mert olyan befosiak, simán verhető lenne ez az Anglia, ha bátrabban játszanának, de mindig visszapasszolnak, ahelyett, hogy gyors kontrával jönnének
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként kezdjèk a meccseket a 80. percnèl ès utána jöjjön 30 perc hosszabbítás ha nem bírnak egymással 🤪
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Kane a francnak rúgod el Palmer elől, aki az üres kapuba rúghatta volna kb. Helyette félfordulatból bele a védőbe, gratulálok...