Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
en is, de azert ilyet nem kivanok meg neki se. inkabb essenek ki vmi kurva szar modon
Borbinho
az már megtörtént 4 éve.
inkább akkor sérüljön le mint hogy kiessenek a brazilok. 😀
eaglesmcnabb
essenek ki a brazilok az o ongoljaval

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na, kezdődik a színészek negyedórája


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Nem vagyok egy kárörvendő típus, de remélem egyszer úgy lerúgja valaki, hogy többet nem focizhat. Nincs 1 olyan tetű sem (még a Ramos-Costa duó sem), akit ennyire utálnék, mint ezt a köcsög díszcigányt.
shagi0206
en is, de azert ilyet nem kivanok meg neki se. inkabb essenek ki vmi kurva szar modon es nezzuk ahogy sir es talan magaba nez (ugyse).
Borbinho
Én sem kívánnék, de egy likeot azért ott hagyok, mert ezt megcsinálhatja játékos büntetlenül. És a kisgyerekek ezen szocializálódnak 😀
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 666
Nem vagyok egy kárörvendő típus, de remélem egyszer úgy lerúgja valaki, hogy többet nem focizhat. Nincs 1 olyan tetű sem (még a Ramos-Costa duó sem), akit ennyire utálnék, mint ezt a köcsög díszcigányt.
shagi0206
en is, de azert ilyet nem kivanok meg neki se. inkabb essenek ki vmi kurva szar modon es nezzuk ahogy sir es talan magaba nez (ugyse).
Borbinho
ezzel az a baj, hogy ez sose fog megváltozni. Ha rúgna 1 gólt még a brazil csapat, akkor vmelyik mexikói áldozza be magát pirossal, és taposson a nyakára.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
en is, de azert ilyet nem kivanok meg neki se. inkabb essenek ki vmi kurva szar modon
Borbinho
az már megtörtént 4 éve.
inkább akkor sérüljön le mint hogy kiessenek a brazilok. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem vagyok egy kárörvendő típus, de remélem egyszer úgy lerúgja valaki, hogy többet nem focizhat. Nincs 1 olyan tetű sem (még a Ramos-Costa duó sem), akit ennyire utálnék, mint ezt a köcsög díszcigányt.
shagi0206
en is, de azert ilyet nem kivanok meg neki se. inkabb essenek ki vmi kurva szar modon es nezzuk ahogy sir es talan magaba nez (ugyse).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 666
Nem vagyok egy kárörvendő típus, de remélem egyszer úgy lerúgja valaki, hogy többet nem focizhat. Nincs 1 olyan tetű sem (még a Ramos-Costa duó sem), akit ennyire utálnék, mint ezt a köcsög díszcigányt.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
amúgy meg amikor lerúgnak, pont nem az a legfontosabb, hogy fetrengj, hanem, hogy egybe maradj


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 329 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lazovics te vagy az?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hazard mar kozelit, de megertem ha BL-ben akarna jatszani
Borbinho
Volt rá módja a barca ellen, és ott is kb csak willian csinált bármit is...
Mondjuk ott is benne volt még pár gól a kapufában.

Williant ki venné? Mert erről lemaradtam.
eaglesmcnabb
MU
Löfli
Nyilvan az MU. Willian Mourinho egyik oriasi talalata, neki jo par ilyen hasznos, csendesebb kozeppalyas csodaigazolasa volt. Vinne is tovabb, ismeri, tudja, mit kap tole es tudja is, hol jatszassa.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 299 — Jedi Master
Layun egy marha, de Neymar bazeg 😀 Egy újszülött nem fetreng ennyit
A kemény sípcsontvédőre rálépnek, semmit nem érzel...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Az okost kiàllítjàk, bàr szerintem nem volt rajta teljes súllyal.
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Földet rá azt haladjunk
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Sunyi volt a mexikói, de azért ennyire ez nem fájhat
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
neymar gecc 😀😀😀
Löfli
ferike megkapod a montenbájkot

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Oke h megtaposta, de kajak 3 sec utan erezte ezt meg a primadonna?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
neymar gecc 😀😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Hazard mar kozelit, de megertem ha BL-ben akarna jatszani
Borbinho
Volt rá módja a barca ellen, és ott is kb csak willian csinált bármit is...
Mondjuk ott is benne volt még pár gól a kapufában.

Williant ki venné? Mert erről lemaradtam.
eaglesmcnabb
MU
Löfli
Mondjuk mutassatok olyan játékost bármely átigazolási szezonból az utóbbi 1-2 évből akivel a MU-t nem hozták szóba 😀
dr0725
Dzsudzsi!
több mint 6 éve
dr0725 New England Patriots 474
Hazard mar kozelit, de megertem ha BL-ben akarna jatszani
Borbinho
Volt rá módja a barca ellen, és ott is kb csak willian csinált bármit is...
Mondjuk ott is benne volt még pár gól a kapufában.

Williant ki venné? Mert erről lemaradtam.
eaglesmcnabb
MU
Löfli
Mondjuk mutassatok olyan játékost bármely átigazolási szezonból az utóbbi 1-2 évből akivel a MU-t nem hozták szóba 😀
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hazard mar kozelit, de megertem ha BL-ben akarna jatszani
Borbinho
Volt rá módja a barca ellen, és ott is kb csak willian csinált bármit is...
Mondjuk ott is benne volt még pár gól a kapufában.

Williant ki venné? Mert erről lemaradtam.
eaglesmcnabb
O menne elvileg a Barcaba. Paulinho lehetne a kozvetito.
De most annyi mindent irnak, Schmeichelt is egy jo meccs utan (nem rossz kapus, de sztem nem eleg konzisztens, nagy csapatba nem vinnem) mar irjak hozzank, ahogy Donnarummat is. Courtois nagyon ugy tunik h megy Madridba (mar ha a Real kifizeti az arat), hetente elsirja h mennyire kivan h csak facetimeon latja a gyerekeket.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Off:
Hat ha Will I Am menni akar es menni fog, akkor azert rafer majd par nagy igazolas a csapatra. Eddie boy meg Big Thibaut is pedzegetik a tavozasukat, kell amugy is csatar meg szelso is...RLC-nek viszont remelem megadjak az eselyt, Fabregas helyen siman etlolna Kante mellett.
Mondjuk ha Willianert kapunk 60-80milliot, Courtois-ert 100at, Hazardert meg 150et, akkor tolem menjenek. Nagyon sajnalnam oket, foleg Hazardot, de meg egyikuk sincs Lamps/DD/JT szintjen. Hazard mar kozelit, de megertem ha BL-ben akarna jatszani (+ picit meg is allt a fejlodesben az utobbi 1.5 szezonban, pedig korabban ot is eselyesnek tartottam aranylabdara CR/Messi utani idoszakra)
Borbinho
Soha a budos eletbe nem fogsz kapusert 100 milliot kapni, es Willianert sem 60-at.

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hazard mar kozelit, de megertem ha BL-ben akarna jatszani
Borbinho
Volt rá módja a barca ellen, és ott is kb csak willian csinált bármit is...
Mondjuk ott is benne volt még pár gól a kapufában.

Williant ki venné? Mert erről lemaradtam.
eaglesmcnabb
MU


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hazard mar kozelit, de megertem ha BL-ben akarna jatszani
Borbinho
Volt rá módja a barca ellen, és ott is kb csak willian csinált bármit is...
Mondjuk ott is benne volt még pár gól a kapufában.

Williant ki venné? Mert erről lemaradtam.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Willian eddig 4 meccsig semmi, aztán így beteszi... epik
eaglesmcnabb
Tudni kell jatszatni is. Meg kell talalni a helyet, es felelmetesen hasznos lesz, ezt mar bizonyitotta Angliaban. Es akik ot tudtak hasznalni, rendre kincsre is leltek azert benne. Willian szvsz baromi jo jatekos.
Stez
Szerintem is, nem hiába volt nálam fantasyban végig.
Amúgy is a legszimpatikusabb brazil a kezdőben.
eaglesmcnabb
Rejtely hogy jatszhatott 6 evet Ukrajnaban mielott elvitte valaki...Az egyetlen "bajom" vele, h 1 hnap mulva mar 30. Ha 25 helyett 20-22 evesen kerult volna nyugat eurba, meg nagyobb karrierje is lehetett vna. Igy azert nalunk se mondhato, h meghatarozo jatekos, meg ha imadom is a jateka + a rengeteg szabigolja miatt.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Off:
Hat ha Will I Am menni akar es menni fog, akkor azert rafer majd par nagy igazolas a csapatra. Eddie boy meg Big Thibaut is pedzegetik a tavozasukat, kell amugy is csatar meg szelso is...RLC-nek viszont remelem megadjak az eselyt, Fabregas helyen siman etlolna Kante mellett.
Mondjuk ha Willianert kapunk 60-80milliot, Courtois-ert 100at, Hazardert meg 150et, akkor tolem menjenek. Nagyon sajnalnam oket, foleg Hazardot, de meg egyikuk sincs Lamps/DD/JT szintjen. Hazard mar kozelit, de megertem ha BL-ben akarna jatszani (+ picit meg is allt a fejlodesben az utobbi 1.5 szezonban, pedig korabban ot is eselyesnek tartottam aranylabdara CR/Messi utani idoszakra)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."