Filmek

40 feliratkozó

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Amúgy a Valkűr az teljesen komolyanvehetetlen, a legalább 185 centi magas Stauffenbergként a mélynövésű Cruise 😀😀
warr_b
Jack Reacher meg 196 magas és 100+ kilo.
De ez végtére is nem annyira súlyponti, Pacino vagy deNiro is törpe, mégse volt ezzel gond egyik alakításuk hitelessége vagy szórakoztatófaktora szempontjából.
Sobri Jóska
Jah, de nem is játszott egyik sem magánál 20 centivel magasabb valós személyt 😊
warr_b
Miért Jack Reacher tényleg létezik? 😊
Matthew99
Stauffenbergre utalt, ő létezett.
Sobri Jóska
Nyilván.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Amúgy a Valkűr az teljesen komolyanvehetetlen, a legalább 185 centi magas Stauffenbergként a mélynövésű Cruise 😀😀
warr_b
Jack Reacher meg 196 magas és 100+ kilo.
De ez végtére is nem annyira súlyponti, Pacino vagy deNiro is törpe, mégse volt ezzel gond egyik alakításuk hitelessége vagy szórakoztatófaktora szempontjából.
Sobri Jóska
Jah, de nem is játszott egyik sem magánál 20 centivel magasabb valós személyt 😊
warr_b
Miért Jack Reacher tényleg létezik? 😊
Matthew99
Stauffenbergre utalt, ő létezett.

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Amúgy a Valkűr az teljesen komolyanvehetetlen, a legalább 185 centi magas Stauffenbergként a mélynövésű Cruise 😀😀
warr_b
Jack Reacher meg 196 magas és 100+ kilo.
De ez végtére is nem annyira súlyponti, Pacino vagy deNiro is törpe, mégse volt ezzel gond egyik alakításuk hitelessége vagy szórakoztatófaktora szempontjából.
Sobri Jóska
Jah, de nem is játszott egyik sem magánál 20 centivel magasabb valós személyt 😊
warr_b
Miért Jack Reacher tényleg létezik? 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy a Valkűr az teljesen komolyanvehetetlen, a legalább 185 centi magas Stauffenbergként a mélynövésű Cruise 😀😀
warr_b
Jack Reacher meg 196 magas és 100+ kilo.
De ez végtére is nem annyira súlyponti, Pacino vagy deNiro is törpe, mégse volt ezzel gond egyik alakításuk hitelessége vagy szórakoztatófaktora szempontjából.
Sobri Jóska
Jah, de nem is játszott egyik sem magánál 20 centivel magasabb valós személyt 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 783
A múltkori Tom Cruise témához akkor nem szóltam hozzá, mert bár egy emberi hulladék (szcientológia), de színésznek jónak tartom.
Viszont tegnap mgenéztem tételesen a filmjeit, és azt kell mondjam, hogy kimondottan jó filmekben játszott jól, effektíve szar filmjét/szereplését nem is találtam.
Sőt kimondottan kurva jó ezekben a filmekben:
Az Utolsó szamuráj,
Jerry Maguire,
A cég,
Egy becsületbeli ügy,
Született július 4-én,
Rain Man.

Nekem bejön a Mission Impossible Ethan Huntja (bár az utolsó kettőben már kissé öreg az ugrabugrákhoz), a két Jack Reacher mozi (bár JR nem az ő karaktere, túl pici hozzá), a Collateral, a Különvélemény, a Holnap határa, A pénz színe.

Számomra neutrális, vagyis se jó, se rossz, de egynek simán elmegy kategória az Oblivion, a Barry Seal, a Valkűr, a Világok harca, Koktél, Top Gun.
A Túl az Óperencián nem tetszett, ahogy a Tágra zárt szemek se, de ettől még azokban se volt rossz Cruise, csak a filmek nem kötöttek le.
A többit nem láttam.

Szóval szerintem Tom Cruise egy alapvetően jó filmekben játszó jó színész.
Sobri Jóska
ebbül tudhatod, hogy skientologik, ahógy nő benne a skienciamiaú úgy eszi le gondosan kiválogatott forgatókönyvektől szépen a szkájfáj fele aembert
sutianap
Elképzelem ahogy élőben is így vásárolsz az a boltban..
🤣🤣
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Amúgy a Valkűr az teljesen komolyanvehetetlen, a legalább 185 centi magas Stauffenbergként a mélynövésű Cruise 😀😀
warr_b
Jack Reacher meg 196 magas és 100+ kilo.
De ez végtére is nem annyira súlyponti, Pacino vagy deNiro is törpe, mégse volt ezzel gond egyik alakításuk hitelessége vagy szórakoztatófaktora szempontjából.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
A legjobb egyértelműen a Tropic thunderben volt 😀

Amúgy a Valkűr az teljesen komolyanvehetetlen, a legalább 185 centi magas Stauffenbergként a mélynövésű Cruise 😀😀
Világok harca is minősíthetetlenül szar film.
Nekem a Július 4-én se teszett, a többivel mondjuk nincsen baj, vagy nem láttam.

Mondjuk Travolta is szcientológus, nem? Őt valahogy mégsem látom emiatt ekézni, mint Cruise-t.
warr_b
Travolta szépen felvállalta az egészet a Battlefield Earth-el
meg neki egy csomó borzalmasan szar filmje volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
A múltkori Tom Cruise témához akkor nem szóltam hozzá, mert bár egy emberi hulladék (szcientológia), de színésznek jónak tartom.
Viszont tegnap mgenéztem tételesen a filmjeit, és azt kell mondjam, hogy kimondottan jó filmekben játszott jól, effektíve szar filmjét/szereplését nem is találtam.
Sőt kimondottan kurva jó ezekben a filmekben:
Az Utolsó szamuráj,
Jerry Maguire,
A cég,
Egy becsületbeli ügy,
Született július 4-én,
Rain Man.

Nekem bejön a Mission Impossible Ethan Huntja (bár az utolsó kettőben már kissé öreg az ugrabugrákhoz), a két Jack Reacher mozi (bár JR nem az ő karaktere, túl pici hozzá), a Collateral, a Különvélemény, a Holnap határa, A pénz színe.

Számomra neutrális, vagyis se jó, se rossz, de egynek simán elmegy kategória az Oblivion, a Barry Seal, a Valkűr, a Világok harca, Koktél, Top Gun.
A Túl az Óperencián nem tetszett, ahogy a Tágra zárt szemek se, de ettől még azokban se volt rossz Cruise, csak a filmek nem kötöttek le.
A többit nem láttam.

Szóval szerintem Tom Cruise egy alapvetően jó filmekben játszó jó színész.
Sobri Jóska
ebbül tudhatod, hogy skientologik, ahógy nő benne a skienciamiaú úgy eszi le gondosan kiválogatott forgatókönyvektől szépen a szkájfáj fele aembert


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A legjobb egyértelműen a Tropic thunderben volt 😀

Amúgy a Valkűr az teljesen komolyanvehetetlen, a legalább 185 centi magas Stauffenbergként a mélynövésű Cruise 😀😀
Világok harca is minősíthetetlenül szar film.
Nekem a Július 4-én se teszett, a többivel mondjuk nincsen baj, vagy nem láttam.

Mondjuk Travolta is szcientológus, nem? Őt valahogy mégsem látom emiatt ekézni, mint Cruise-t.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
A múltkori Tom Cruise témához akkor nem szóltam hozzá, mert bár egy emberi hulladék (szcientológia), de színésznek jónak tartom.
Viszont tegnap mgenéztem tételesen a filmjeit, és azt kell mondjam, hogy kimondottan jó filmekben játszott jól, effektíve szar filmjét/szereplését nem is találtam.
Sőt kimondottan kurva jó ezekben a filmekben:
Az Utolsó szamuráj,
Jerry Maguire,
A cég,
Egy becsületbeli ügy,
Született július 4-én,
Rain Man.

Nekem bejön a Mission Impossible Ethan Huntja (bár az utolsó kettőben már kissé öreg az ugrabugrákhoz), a két Jack Reacher mozi (bár JR nem az ő karaktere, túl pici hozzá), a Collateral, a Különvélemény, a Holnap határa, A pénz színe.

Számomra neutrális, vagyis se jó, se rossz, de egynek simán elmegy kategória az Oblivion, a Barry Seal, a Valkűr, a Világok harca, Koktél, Top Gun.
A Túl az Óperencián nem tetszett, ahogy a Tágra zárt szemek se, de ettől még azokban se volt rossz Cruise, csak a filmek nem kötöttek le.
A többit nem láttam.

Szóval szerintem Tom Cruise egy alapvetően jó filmekben játszó jó színész.

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Szuíszájd Szkvad
Szórakoztató agymenés, aki szereti a képregény filmeket, simán megnézős 😊
Aki nem, annyit fog érteni az egészből, hogy vér és hülyeségek...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Dzsungeltúra
Emily Blunt 😍🤩❤️
Ennyit is elég lenne írni, annyira elbűvölően játszik és néz a két szemével 😎
Amúgy amolyan Múmia, csak az Amazonason hajózva
Szórakoztató, de nem röhögős...
És tudod az egészet már az elején, hiszen Disney...
Szerintem legtöbbeknek családdal esti filmnek adja majd igazán

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Idő
M. Night Shalamayalmanalmanan filmje 😅🤣
A történet nagyon ötletes, akár 10 perccel hosszabban is elfért volna, hiába nagyrészt egy helyszínen játszódik. Bár a 10 perc pont a többire kellett volna.
Érdekes film, egész sokáig csak sejtet dolgokat, elgondolkodtató alkotás, mi lenne, ha ilyen tényleg történhetne...
Egyszer abszolút megéri megnézni ezt a filmet
Kétszer úgyse fogja senki

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 462
francia film magyar foszereplovel.
az NTM-rol film keszul. Ok franciaorszag egyik leghiresebb/hirhedtebb csapata.
mar a nevuk is annyi, hogy baszd meg anyad .

 www.youtube.com/watch?v=twothFWzACQ
SUPRÊMES Bande Annonce (2021) NTM Le Film

pl van egy 88-as felvetel ahol vincent cassel beatbxol nekik
 www.youtube.com/watch?v=W9uWJV3uI4c
YoungZeeZee
Par szo a filmrol a magyar szereplotol
 kultura.hu/mashogyan-nem-tudnek ... k-szabadon
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
space jam: a new legacy
uh hát nem könnyű ezt értékelni
a látvány sztem kegyetlen jó, és egy csomó tölet meg minden kurvajó és jól is működik

a történet "serviceble" ha egy sima gyerek matinéról beszélünk (és sztem az első részé se jobb semmivel)
viszont a színészi játék az nagyon gyenge
ami extrán vicces hogy lebron családját alakítók se jók pedig ők színészek...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 444.hu/2021/08/05/tarantino-adam-driverrel-forgatna-le-az-elso-rambot


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 718
A 91 éves Clint Eastwood már megint új filmmel jelentkezik.

iktriad
hihetetlen ez a faszi
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 91 éves Clint Eastwood már megint új filmmel jelentkezik.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Fear Street első két része nagyon bejövős. Nálam eddig az idei év top filmje között van (még ha három részes is). Aki szereti a horror-t annak kötelező.
Nomac
Annyira nem top azért na 😀 nem is igazi horror inkább tinihorror. Popcornnal meg kólával jó végignézni de ennyi, 12 egy tucat.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Negritis nézze csak a Cosmic Sin-t, Bruce Willis új "filmjét".
Most láttam, pont neki való értelmetlen, bugyuta, zagyva, LY-kategóriás sci-fi, ahol annyit tud a 14ezer fényévnyire lévő idegen bolygó, hogy egy erdőben mászkálnak.
Ő a trágya filmek nagy rajongója és szakértője.
Ha pontozni kéne: 0,2/10
Sobri Jóska
Az végülis jó. Puzser szerint - és ebben hajlok vele egyetérteni - egy filmet kettes alatt és nyolcas fölött érdemes megnézni 😊
MC12
Hajrá.
Majd írd meg hogy tetszett. 😊

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Negritis nézze csak a Cosmic Sin-t, Bruce Willis új "filmjét".
Most láttam, pont neki való értelmetlen, bugyuta, zagyva, LY-kategóriás sci-fi, ahol annyit tud a 14ezer fényévnyire lévő idegen bolygó, hogy egy erdőben mászkálnak.
Ő a trágya filmek nagy rajongója és szakértője.
Ha pontozni kéne: 0,2/10
Sobri Jóska
Az végülis jó. Puzser szerint - és ebben hajlok vele egyetérteni - egy filmet kettes alatt és nyolcas fölött érdemes megnézni 😊
MC12
a cosmic sin alap felvetése sztem nem rossz, amivel persze semmit nem kezdenek és minden szempontból nézhetetlen hulladék
a breach csak 1 fokkal nézhetőbb, az sztem eléri az 1 pontot
az out of death nem rossz alapvetően, de willis nem áll jól a filmnek, bár nincs is sokat benne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 154
Negritis nézze csak a Cosmic Sin-t, Bruce Willis új "filmjét".
Most láttam, pont neki való értelmetlen, bugyuta, zagyva, LY-kategóriás sci-fi, ahol annyit tud a 14ezer fényévnyire lévő idegen bolygó, hogy egy erdőben mászkálnak.
Ő a trágya filmek nagy rajongója és szakértője.
Ha pontozni kéne: 0,2/10
Sobri Jóska
Az végülis jó. Puzser szerint - és ebben hajlok vele egyetérteni - egy filmet kettes alatt és nyolcas fölött érdemes megnézni 😊

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Negritis nézze csak a Cosmic Sin-t, Bruce Willis új "filmjét".
Most láttam, pont neki való értelmetlen, bugyuta, zagyva, LY-kategóriás sci-fi, ahol annyit tud a 14ezer fényévnyire lévő idegen bolygó, hogy egy erdőben mászkálnak.
Ő a trágya filmek nagy rajongója és szakértője.
Ha pontozni kéne: 0,2/10

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem csak az a film baszott fel, ott előtte néztem meg a 3 MI-t ami szintén hulla gyenge sztem
és az egész csávó nekem unszimpatikus
ennek eredményeként úgy vagyok vele hogy nincs rá szükségem
Negritis
Az Edge of Tomorrowal érdemes kivételt tenni, szerintem az elmúlt évtized egyik legjobb sci-fije. Ne Cruise miatt nézd, hanem pl. a mindig csodálatos Emily Blunt miatt.
A Tomorrow's Warról meg Keny a Retroshockon csinált egy remek összegzést (spoiler: neki a film hibái ellenére bejött a film).
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 462
francia film magyar foszereplovel.
az NTM-rol film keszul. Ok franciaorszag egyik leghiresebb/hirhedtebb csapata.
mar a nevuk is annyi, hogy baszd meg anyad .


SUPRÊMES Bande Annonce (2021) NTM Le Film

pl van egy 88-as felvetel ahol vincent cassel beatbxol nekik
 www.youtube.com/watch?v=W9uWJV3uI4c

Szerkesztette: YoungZeeZee