Filmek

40 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 514 — The Mathematician
én itt találkoztam a műveivel először:
 www.youtube.com/watch?v=L79TBY421Ag

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Dan Olson egyéb videóit is szeretem, de szerintem ez kimondottan jól sikerült. 1976-os animált LOTR adaptációról van benne szó, bemutatva az alkotó Ralph Bakshi karrierjét.

 youtu.be/Cr_rb_pitHk

több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
én várom a shang chi-t és az eternalst is
az előbbi esetében kína lesz a kérdés hogy ott megy-e nagyot
viszont az utóbbi nagyon lutri, tippre az lenne az első igazi mcu bukta
de a coviddal lehet menteni és magyarázni
Negritis
Érdekes, hogy sokan buktára számítanak, mikor nekem a 3 idei Marvel film közül ez az amit a leginkább várok. Ja még decemberben jón az új Pókember is, na jó akkor azzal egy szinten vagyok kíváncsi erre). Szerintem Chloe Zhao valami nagyon eredetit fog lerakni az asztalra.
iktriad
Ez az Eternals nagyon várós. Ez a képi világ, zene valami csoda.

több mint 3 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 217
Free Guy
Negritis
Szinten ajanlom, ha csak szorakozni szeretnel tokeletes valasztas. Mi nagy tarsasaggal neztuk, mindenkinek jo elmenyt nyujtott.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 514 — The Mathematician
ami miatt várja az ember pont azért lutri is
teljesen új bagázst hoznak be ez elsülhet jól de szarul is mert nincs "kiért" moziba menni ami az mcu-nak nagy vonzereje
Negritis
Ugyanez volt a Galaxis Őrzőinél, az eléggé bejött. Igaz ez sokkal komolyabb hangvételű filmnek tűnik annál (hiába a trailer végi poén). És azért van 1-2 nagy név benne, hogy el lehessen adni. Én drukkolok neki, pl. Zhao miatt.
iktriad
sztem nem ugyanez volt akkor
az avengers 4 lezárt egy komoly ciklust
míg a gotg az a ciklus felfelé vezető részénél jött be

nem mondom hogy bukás lesz, sőt remélem nem
de vannak félelmeim a film minőségétől függetlenül

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ami miatt várja az ember pont azért lutri is
teljesen új bagázst hoznak be ez elsülhet jól de szarul is mert nincs "kiért" moziba menni ami az mcu-nak nagy vonzereje
Negritis
Ugyanez volt a Galaxis Őrzőinél, az eléggé bejött. Igaz ez sokkal komolyabb hangvételű filmnek tűnik annál (hiába a trailer végi poén). És azért van 1-2 nagy név benne, hogy el lehessen adni. Én drukkolok neki, pl. Zhao miatt.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 514 — The Mathematician
én várom a shang chi-t és az eternalst is
az előbbi esetében kína lesz a kérdés hogy ott megy-e nagyot
viszont az utóbbi nagyon lutri, tippre az lenne az első igazi mcu bukta
de a coviddal lehet menteni és magyarázni
Negritis
Érdekes, hogy sokan buktára számítanak, mikor nekem a 3 idei Marvel film közül ez az amit a leginkább várok. Ja még decemberben jón az új Pókember is, na jó akkor azzal egy szinten vagyok kíváncsi erre). Szerintem Chloe Zhao valami nagyon eredetit fog lerakni az asztalra.
iktriad
ami miatt várja az ember pont azért lutri is
teljesen új bagázst hoznak be ez elsülhet jól de szarul is mert nincs "kiért" moziba menni ami az mcu-nak nagy vonzereje

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
én várom a shang chi-t és az eternalst is
az előbbi esetében kína lesz a kérdés hogy ott megy-e nagyot
viszont az utóbbi nagyon lutri, tippre az lenne az első igazi mcu bukta
de a coviddal lehet menteni és magyarázni
Negritis
Érdekes, hogy sokan buktára számítanak, mikor nekem a 3 idei Marvel film közül ez az amit a leginkább várok. Ja még decemberben jón az új Pókember is, na jó akkor azzal egy szinten vagyok kíváncsi erre). Szerintem Chloe Zhao valami nagyon eredetit fog lerakni az asztalra.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 514 — The Mathematician
én várom a shang chi-t és az eternalst is
az előbbi esetében kína lesz a kérdés hogy ott megy-e nagyot
viszont az utóbbi nagyon lutri, tippre az lenne az első igazi mcu bukta
de a coviddal lehet menteni és magyarázni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár nyakunkon a Shang chi és a tíz gyűrű legendája, Feige-ék már novemberre készülnek. Nagyon.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 514 — The Mathematician
Free Guy
Kocka akció romcom
Rengeteg benne a hülyeség ha kicsit is vágod a dolgokat, de el tud varázsolni és inkább nem zavar

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 514 — The Mathematician
The Suicide Squad
Hugh, Gunn teljesen elborult és ez kurva jól áll a filmnek.
Van egy jelenet ami az egesz PG birds of prey akciót zárójelbe teszi
A karakterek működnek és kb ki vannak használva és jobban vannak felvezetés
Chris Rat és Dave Ratista odavert
Negritis
Minden egyes filmre nehezen veszem ra magam, amiben Cenat latom. Az a faszi egyszeruen annyira, de annyira unszimpatikus, a szineszi jateka meg a Bautista-fele allandoan rezzenestelen arcot is verni tudja. Bautistanak vannak jol allo szerepek, amiket jol is hoz, igaz, szerintem kis szazalekban, de Cena... O nekem nagyon meh.
Stez
Cena nem adott hozzá, de nem is vett el a filmből
fontosabb szereplő az tény

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
The Suicide Squad
Hugh, Gunn teljesen elborult és ez kurva jól áll a filmnek.
Van egy jelenet ami az egesz PG birds of prey akciót zárójelbe teszi
A karakterek működnek és kb ki vannak használva és jobban vannak felvezetés
Chris Rat és Dave Ratista odavert
Negritis
Minden egyes filmre nehezen veszem ra magam, amiben Cenat latom. Az a faszi egyszeruen annyira, de annyira unszimpatikus, a szineszi jateka meg a Bautista-fele allandoan rezzenestelen arcot is verni tudja. Bautistanak vannak jol allo szerepek, amiket jol is hoz, igaz, szerintem kis szazalekban, de Cena... O nekem nagyon meh.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 514 — The Mathematician
The Suicide Squad
Hugh, Gunn teljesen elborult és ez kurva jól áll a filmnek.
Van egy jelenet ami az egesz PG birds of prey akciót zárójelbe teszi
A karakterek működnek és kb ki vannak használva és jobban vannak felvezetés
Chris Rat és Dave Ratista odavert

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.gamestar.hu/masvilag/szklerozis-multiplexet-diagnosztizaltak-christina-applegate-nel-298030.html
Negritis
Nem nyerte meg a genetikai lottót szerencsétlen...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 514 — The Mathematician
 www.gamestar.hu/masvilag/szklerozis-multiplexet-diagnosztizaltak-christina-applegate-nel-298030.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 782
Old.
Nekem nagyon bejött! Ráadásul nem is ilyen befejezésre számítottam, le a kalappal. Sokkal jobban tetszett, mint a Tükör.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 514 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk én elég háklis vagyok az ilyesmire 😊
warr_b
A Rommel filmben is zavart, hogy egy 20 centivel magasabb színész (Tukur) játszotta Rommelt, vagy az egyik legjobb 2.vh-s filmben (Conspiracy) az 1,77-es Kenneth Branagh a 190 feletti Heydrichet? És ugyanebben a filmben az olasz származású Tucci nem volt jó Eichmann?
Sobri Jóska
A Rommelt nem láttam, a Conspiracy meg szerintem egyáltalán nem jó film 😊
Amúgy Branagh-t egyáltalán nem szeretem, azt hiszi magáról, hogy mindenhez IS ért, amúgy meg egy nagy ripacs 😊
warr_b
És a színész és a náci faszkalapok közti magasságbeli eltérés nem zavar, Cruise Stauffenbergjét leszámítva ez nem okoz disszonanciát?
Sobri Jóska
De, itt se tetszik. Boldog vagy? 😊
warr_b
Igen. 😊
A válaszodtól függetlenül is, így meg pláne.
Sobri Jóska
Örülök 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Mondjuk én elég háklis vagyok az ilyesmire 😊
warr_b
A Rommel filmben is zavart, hogy egy 20 centivel magasabb színész (Tukur) játszotta Rommelt, vagy az egyik legjobb 2.vh-s filmben (Conspiracy) az 1,77-es Kenneth Branagh a 190 feletti Heydrichet? És ugyanebben a filmben az olasz származású Tucci nem volt jó Eichmann?
Sobri Jóska
A Rommelt nem láttam, a Conspiracy meg szerintem egyáltalán nem jó film 😊
Amúgy Branagh-t egyáltalán nem szeretem, azt hiszi magáról, hogy mindenhez IS ért, amúgy meg egy nagy ripacs 😊
warr_b
És a színész és a náci faszkalapok közti magasságbeli eltérés nem zavar, Cruise Stauffenbergjét leszámítva ez nem okoz disszonanciát?
Sobri Jóska
De, itt se tetszik. Boldog vagy? 😊
warr_b
Igen. 😊
A válaszodtól függetlenül is, így meg pláne.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk én elég háklis vagyok az ilyesmire 😊
warr_b
A Rommel filmben is zavart, hogy egy 20 centivel magasabb színész (Tukur) játszotta Rommelt, vagy az egyik legjobb 2.vh-s filmben (Conspiracy) az 1,77-es Kenneth Branagh a 190 feletti Heydrichet? És ugyanebben a filmben az olasz származású Tucci nem volt jó Eichmann?
Sobri Jóska
A Rommelt nem láttam, a Conspiracy meg szerintem egyáltalán nem jó film 😊
Amúgy Branagh-t egyáltalán nem szeretem, azt hiszi magáról, hogy mindenhez IS ért, amúgy meg egy nagy ripacs 😊
warr_b
És a színész és a náci faszkalapok közti magasságbeli eltérés nem zavar, Cruise Stauffenbergjét leszámítva ez nem okoz disszonanciát?
Sobri Jóska
De, itt se tetszik. Boldog vagy? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Mondjuk én elég háklis vagyok az ilyesmire 😊
warr_b
A Rommel filmben is zavart, hogy egy 20 centivel magasabb színész (Tukur) játszotta Rommelt, vagy az egyik legjobb 2.vh-s filmben (Conspiracy) az 1,77-es Kenneth Branagh a 190 feletti Heydrichet? És ugyanebben a filmben az olasz származású Tucci nem volt jó Eichmann?
Sobri Jóska
A Rommelt nem láttam, a Conspiracy meg szerintem egyáltalán nem jó film 😊
Amúgy Branagh-t egyáltalán nem szeretem, azt hiszi magáról, hogy mindenhez IS ért, amúgy meg egy nagy ripacs 😊
warr_b
És a színész és a náci faszkalapok közti magasságbeli eltérés nem zavar, Cruise Stauffenbergjét leszámítva ez nem okoz disszonanciát?

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk én elég háklis vagyok az ilyesmire 😊
warr_b
A Rommel filmben is zavart, hogy egy 20 centivel magasabb színész (Tukur) játszotta Rommelt, vagy az egyik legjobb 2.vh-s filmben (Conspiracy) az 1,77-es Kenneth Branagh a 190 feletti Heydrichet? És ugyanebben a filmben az olasz származású Tucci nem volt jó Eichmann?
Sobri Jóska
A Rommelt nem láttam, a Conspiracy meg szerintem egyáltalán nem jó film 😊
Amúgy Branagh-t egyáltalán nem szeretem, azt hiszi magáról, hogy mindenhez IS ért, amúgy meg egy nagy ripacs 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hat en a Misson Impossible-oket mar nemigen tudom megnezni, kicsit atment Fast & Furious-fele bohockodasba. Nem olyan szinten, nem parodizalja ki magat, de nekem egesz egyszeruen unalmasak mar ezek a figurak, akik supermankent sebezhetetlenek, es barmilyen szitubol kiragjak magukat. Tortenjek barmi, ok tulelik, megoldjak, etc. Es jon a kovetkezo resz, mert jo penzt hozott, abba meg nyilvan meg ra kell tenni egy lapattal a nevetseges dolgokra, es igy tovabb, es igy tovabb.

Cruise-t megosztonak gondolom, sok filmjet nem szeretem, sokban nem is jatszik jol szerintem, de akad jo par, amit kifejezetten kedvelek, A holnap hatara, a Minority Report, Az utolso szamuraj es az Oblivion peldaul kedvenc kategoriaba tartozik, de a regi filmjei kozott is vannak nagyszeruek, A ceg, a Szuletetett julius 4-en, a Jerry Maguire, Interju a vampirral, Esoember.

Szerintem az o „minosege” nem csupan a megbolondulasaval romlott, hanem ahogy az elmult evekben egyre tobb filmben tulajdonkeppen mar o volt a gore, o felugyelt csomo reszletet, o mondta meg, mit es hogyan kell, ez pedig azert meg is latszik jo par filmjen szvsz. Rossz szinesznek nem mondanam igy sem, de nalam sosem lesz a legjobbak kozott, attol fuggetlenul, hogy a szakmaban azert az atlaghoz kepest kifejezetten sok jo filmje van, tobb, mint sokaknal, akiket en szemely szerint jobbnak tartok nala.
Stez
Szerintem a Mission Impossible klasszisokkal jobb sorozat, mint a Fast & Furious. A MI-t a harmadik rész után a Fantom Protokollal teljesen jól megújították. A Titkos nemzet nekem már abszolút kedvenc, van története, jók a szereplők, az akciók ütősek, én ezt bárkinek bármikor bátran ajánlom. Az Utóhatás is bejött, bár ott a vége szerintem is túl van tolva | a helikopteres üldözésre gondolok, míg a bomba elég sablonos | kicsit. Amúgy pont azért rágják ki magukat minden szituból, mert lehetetlen küldetés! 😀 A mellékszereplők amúgy nem sebezhetetlenek, remélhetőleg nem is lesz feltámasztás benne, mint az FF-ben.
Nandito
Ez személyes preferencia, de én az MI-t a James Bondok elé teszem (leszámítva a Daniel Craiges filmeket, azokkal kábé egál), nekem az első, az kábé egy alap klasszik akciófilm, jó kis 90-es évek hangulat, árulás, kicsi heist, kicsi krimi, lövöldözés, még nem durván túltolt lehetetlenségek, sima akciófilm-kémfilm etalon.
Sobri Jóska
Az ujak is jok. Az utolsoban kifejezetten figyelnem kellett, hogy ki kicsoda, mert komplex volt a sztori. Jol felepitett karakterek, a vege mondjuk tenyleg kicsit tul lett tolva, de ossze sem hasonlithato az F and F frencsajzzal, ami jol indult, de tenyleg onnon maga es az akciofilm szcena karikaturaja lett.
undisputedly
Igen, láttam az újakat is, szerintem is jó mind a 6, nem tudok jobbakat hasonló kategóriában, csak a legutolsónak a vége az brrr, de ettól még én is az MI mellett tettem le a voksomat bármi ellenében, és ebből emeltem ki az MI1-t, ami számomra etalon.
Sobri Jóska
Mondjuk versenytarsa sem igen van, talan a Kingsmen szeria, habar az kicsit kevert, sok benne az F and f jellegu elem.

Gyakorlatilag monopolizaltak a mufajt Tom Cruise-ek, ha igy nezzuk.
undisputedly
Kingsman egy képregény film, pont azért olyan amilyen.

 en.m.wikipedia.org/wiki/Kingsman_(comic_series)
Gyurma Pappa
Na, ezt nem is tudtam, akkor erthetoek ezek a "kepregenyszeru" jelenetek. igazabol eleg jol vaszonra vittek.