Filmek

40 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Bo Burnham netflixes specialjéről volt már szó? Fantasztikus dramedy, mikor fiktív brand managerként beszél ott vett meg végleg a humorával, nagyon kell ő most a világnak.
r.baggio
Nem vártam sokat, kaptam helyette egy tökéletes leírást 2020-ról. Engem a fehér lányok instájánál vett meg végleg, de nem az egyes skiccek miatt jó, hanem az egésze íve és az apró nüanszok, ahogy játszik az idővel, aminek az egyetlen mértékegysége a saját fizimiskája.

A dalok mind nagyon jók, a lezárás pedig szerintem tökéletes.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
nah végre megnéztem a Black Widow-t és ez sztem sorozatként jobb lett volna
mármint akkor sem lenne kiemelkedő, de kis adagokban valszeg emészthetőbb lett volna

azt hogy egy Taskmaster klón miért kellett és miért így azt nem tudom
Red Guardian esetében nem tudom hogy őt mennyire baszták el
a "család" duma kicsit gány volt

egy nézésre elmegy, de ha akkor jön ki mikor játszódik valszeg jobb emlékek lettek volna róla
egyszerre kisstílű és mégis túl nagy jelentősségű a dolog, és szttem még a történeti konzisztencia is hiányzik
| mi a faszom van azzal a valag widowval?! |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.imdb.com/video/vi578600985?

Nem tudom, mit gondoljak... 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 154
Will Smith bejelentkezett a jövő évi Oscarra.

iktriad
Szegényem lassan olyan lesz mint Tom Cruise 😊 Mindekettő megcsinálta az abszolút Oscar-kompatibilis filmet amit konkrétan és kifejezetten azért csináltak, hogy megnyerjék az Oscart (Cruise - Az utolós szamuráj, Smith: A boldogság nyomában) mindkettőnek baszott odaadni az Akadémia (Cruise ugye még jelölést se kapott érte), erre mindkettő megsértődött és mentek vissza folytatásokat meg zsáner filmeket csinálni. Smith ezek szerint előbb unta meg a díjtalanságot 😊

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 783
Oz, megnézted már?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Will Smith bejelentkezett a jövő évi Oscarra.
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Egyszer vígan nézhető film, de hogy a vége miért lett katasztrofálisan összecsapva, azt nem értem. Így összességében a Nobody-t is jobbra értékelném, pedig ebben több puskapor volt.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
jah nem igazán Ritchie film, viszont mint heist-akció jó
Negritis
Szerintem egyáltalán nem heist movie, bosszú- vagy akciófilm a műfaja.
De egynek jó, ez a lényeg, és fent van a yt-on, amit furcsállok is, hisz még aktuálisan megy a mozikban, ilyenek nem szoktak ennyire korán felkerülni.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
jah nem igazán Ritchie film, viszont mint heist-akció jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Én most az Egy igazán dühös ember Guy Ritchie/Jason Statham filmet néztem meg, előjött a youtubeon tök jó minőségben:



Semmi extra, de egy jó zúzós akciófilm, olyan tipik Statham, van egy darab morc arckifejezése végig, hozza a standard karakterét, nulla poén, fordulat vagy beszólás, szóval sok Ritchies nincs benne, de egy jól megcsinált bosszú/akciófilmnek simán elmegy.
Önmagában lehet csak 4-5-6/10 lenne, mivel sokat nem tesz hozzá az egyetemes filmtörténethez, de a zsánerben simán 9/10.

több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 783
Szerintem ezek után megnézem, főleg ha Mortensen súlytalan, olyat még úgy se nagyon láttam.
ozibozi
Nagyon kíváncsi vagyok a véleményedre.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Out of Death
Willis újabb haknija, maga a film amúgy nem teljesen borzalmas, bár klisés és kicsit unalmas
de van egykét váratlanabb rész benne
ettől függetlenül nem ajánlom senkinek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Kígyószem G.I. Joe

Nagyon Nindzsa 😎 Nekem tetszett, jól megoldották a 2 főszereplő történetét. Ha már ennyire nindzsára vették, ami szintén király volt, akkor felkérhettek volna egy Jackie Chant minimum, hogy a bunyókat rendesen megkoreografálja.
Persze értjük, hogy nagyon tud verekedni a figura, csak ezt vágásokkal akarják elérni, az a baj.
Meg a hercegnő szerepe... De azon kívül amúgy élvezhető, jó kis eredet történet.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 718
Szerintem ezek után megnézem, főleg ha Mortensen súlytalan, olyat még úgy se nagyon láttam.
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 783
Zuhanás
Nem igazán értettem a rengeteg trágár kifejezést, ennek ellenére Lance Henriksen viszi a hátán a filmet.
Viggo Mortensen viszont iszonyatosan súlytalan, a meleg párjával együtt, egyszerűen nem hiszed el, hogy meleg, egyáltalán nem áll jól neki, de ugye a mai kor igényeinek meg kell felelni..
Sajnos néhol túlságosan is belassul a film és olyan gyorsan váltakozik a múlt és jelen, hogy egy idő után nem tudom követni.
Nem volt rossz, de jónak sem mondanám, olyan 10/5.
Vannak filmek, ahol érzékenyíteni kell, vagy ahova igen, illik egy színes/meleg karakter, de ez nem az a film volt.
Cserébe az öreg szarrá fikázta a fiát, ami nekem személy szerint nagyon adta 🤣🤣🤣
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Wow.

iktriad
Én is nagyon várom, a szereposztást is alapvetően jónak tartom, de nagy Dűne-rajongóként, ha nem halasztják meg Idahot, mondván, hogy későbbi könyvben Herbert úgyis "feltámasztja" és főszerepbe rakja, akkor csalódott leszek.
Illetve ha Stilgar és a fremenek szerepe össze lesz csapva, mert így trailerek alapján nem igazán jöttek elő, míg Vadállat Rabban meg többet volt a trailerben, mint a könyvben összesen.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA.

HAHA.





Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
from critic to director, érdekes "vallomás"


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Bo Burnham netflixes specialjéről volt már szó? Fantasztikus dramedy, mikor fiktív brand managerként beszél ott vett meg végleg a humorával, nagyon kell ő most a világnak.
r.baggio
nekem túl sok és idegesítő a zene

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Nobody
hasonlít a John Wickre viszont elég dologban különbözik hogy legyen létjogosultsága önálló filmként is
az akciók jók
a történet megfelel
az alakítások jók, és jó volt látni Cristopher Lloydot elemében
bár Micheal Ironside nem tolt akciót amit kicsit sajnáltam (mondjuk nem kicsit hízott el, ami nem baj csak meglepett)
egy kikapcsolodós akciónak tökéletes és még csak nem is hosszú

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 315 — Cowboys fan
Nem volt rossz a Knives Out,
de Szerintem Morse az Oxfordi Gyilkosságokban évadonként párszor simán hozza ezt a szintet.
😊
ozibozi
De jó is hogy mondod, meg kellene nézni, hogy nem jött-e már ki az új széria...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 718
Nem volt rossz a Knives Out,
de Szerintem Morse az Oxfordi Gyilkosságokban évadonként párszor simán hozza ezt a szintet.
😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Csak teljesen rendben?
Jó lehet én értékelem túl de sztem a tavalyi év filmje
Negritis
Idén nekem is ez tetszett eddig a legjobban (sokat nem láttam).
Tavalyról a Tőrbe ejtve a kedvenc nálam. 😊
Padrinaggio
oh most nézem hogy nem decemberben hanem februárban láttam 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!