Filmek

40 feliratkozó

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Valami jó filmet tud ajánlani valaki ami mostanság jött ki?
Estére néznék valamit. Akció / dráma vonalon mondjuk.
Toca
Foci EB elődöntő. Lehet benne akció, dráma, horror bármi 😊
bcsarli
A szineszkedest se felejtsük ki végülis az olaszok játszanak

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 558 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Valami jó filmet tud ajánlani valaki ami mostanság jött ki?
Estére néznék valamit. Akció / dráma vonalon mondjuk.
Toca
Foci EB elődöntő. Lehet benne akció, dráma, horror bármi 😊

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Szerintem ez a Tomorrow's War nem volt rossz. Oke, semmi ujdonsag, sot, igazabol ossze lett gyurva az Edge of Tomorrowbol, War of The Worldsbol meg meg nehany filmbol, meg tele van klisekkel, de osszessegeben szerintem egyszer siman nezheto popcorn mozi volt.

Amig nem kell gondolkozni, nincs baj.
Stez
Az az egyetlen film amit pont tegnap néztem az idei felhozatalból.

Szerkesztette: Toca
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ez a Tomorrow's War nem volt rossz. Oke, semmi ujdonsag, sot, igazabol ossze lett gyurva az Edge of Tomorrowbol, War of The Worldsbol meg meg nehany filmbol, meg tele van klisekkel, de osszessegeben szerintem egyszer siman nezheto popcorn mozi volt.

Amig nem kell gondolkozni, nincs baj.

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Valami jó filmet tud ajánlani valaki ami mostanság jött ki?
Estére néznék valamit. Akció / dráma vonalon mondjuk.
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Hang Nélkül 2
Jó volt, az izgalom faktor megmaradt az 1-ből, ami akkor nagyot ütött. Nyilván az újdonság ereje már nem volt meg, de valid a 2. rész, sőt én egy 3.-at is megnéznék, amiben jöhet a fight a szörnyek ellen

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Felháborító hogy a mesék arra tanítanak ne prekoncepcio alapján itelkezz hanem ismerd meg a másikat
Negritis
Persze, mert csak szörnyekkel lehet értékeket közvetíteni.
#JC6
nem, de ezt hívják metaforának
és bármilyen csoportra ráhúzható akivel szemben előítéletek léteznek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 783
Felháborító hogy a mesék arra tanítanak ne prekoncepcio alapján itelkezz hanem ismerd meg a másikat
Negritis
Persze, mert csak szörnyekkel lehet értékeket közvetíteni.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Felháborító hogy a mesék arra tanítanak ne prekoncepcio alapján itelkezz hanem ismerd meg a másikat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Luca:
aranyos kis animációs film, egy egyszerű történettel, a tanulságot is láttuk már, talán ilyen köntösben nem
szerethető kis cucc
Negritis
Milyen durva, hogy míg én Tom és Jerry-n meg Nils Holgerson-on nőttem fel, a 21. században olyan mesék készülnek, ahol egy emberevő ogre kedves, a viziszörny aranyos meg cuki, egy vikingnek gyilkos házisárkánya lesz, stb. 😀 😀 😀
#JC6
Nekem a kedvenc meséim a charlie, minden kutya a mennybe megy és a beszélő kutyák csodacsontja volt, mégsem lettem nagy kutya barát... Szóval nem értem mi ebben a durva?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 783
Luca:
aranyos kis animációs film, egy egyszerű történettel, a tanulságot is láttuk már, talán ilyen köntösben nem
szerethető kis cucc
Negritis
Milyen durva, hogy míg én Tom és Jerry-n meg Nils Holgerson-on nőttem fel, a 21. században olyan mesék készülnek, ahol egy emberevő ogre kedves, a viziszörny aranyos meg cuki, egy vikingnek gyilkos házisárkánya lesz, stb. 😀 😀 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Luca:
aranyos kis animációs film, egy egyszerű történettel, a tanulságot is láttuk már, talán ilyen köntösben nem
szerethető kis cucc

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Annyi szó volt itt róla 1 nap alatt, hogy megfogadtam, ha elviszik 15-ig akkor azt megnézem 😊
bcsarli
én felmentem enmagra és leszedtem az első 8 részt 😀
Negritis
perverz egy állat 😊
ozibozi
sztem ezek szinvonalasabbak még mindig mint jópár film amit nézek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 718
Annyi szó volt itt róla 1 nap alatt, hogy megfogadtam, ha elviszik 15-ig akkor azt megnézem 😊
bcsarli
én felmentem enmagra és leszedtem az első 8 részt 😀
Negritis
perverz egy állat 😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Annyi szó volt itt róla 1 nap alatt, hogy megfogadtam, ha elviszik 15-ig akkor azt megnézem 😊
bcsarli
én felmentem enmagra és leszedtem az első 8 részt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 558 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Annyi szó volt itt róla 1 nap alatt, hogy megfogadtam, ha elviszik 15-ig akkor azt megnézem 😊

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Halálos Iramban 9
Mivel autó fan és majd 20 éve franchise fanja vagyok, nyilván megnéztem.
Filmnek már nem túl jó, de rajongóként azért simán elmegy.
A kocsik faják, és a legjobb részek a visszautalások a korábbi részekre.
Az utolsó fél perc pedig tökéletes!
Chargers LT
| Toretto meghalt? |
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Szerintem a 6-tól kezdték el fullba tolni a kretént.
Ja, és szerintem is Paul Walker volt inkább a szíve az egésznek, bár sajna az 5től én már ereztem hogy elkezdték szépen háttérbe szorítani, Diesel mellett, amit azóta sem értek.
esanders10
Semmivel nem adott tobbet mint az uzemanyag a filmekhez, tragedia ami vele tortent de ez a hype annak szol, hogy elhunyt. Az elso resz meg talan megerdemelte a mozit de aztan nagyon max DVD-re valo.
rokaur
Szerinted igen, a nagy többség szerint meg kurvára nem. Ilyen ez.
Én pl. nem művész filmeket megyek moziba nézni.
több mint 3 éve
rokaur 869
Szerintem a 6-tól kezdték el fullba tolni a kretént.
Ja, és szerintem is Paul Walker volt inkább a szíve az egésznek, bár sajna az 5től én már ereztem hogy elkezdték szépen háttérbe szorítani, Diesel mellett, amit azóta sem értek.
esanders10
Semmivel nem adott tobbet mint az uzemanyag a filmekhez, tragedia ami vele tortent de ez a hype annak szol, hogy elhunyt. Az elso resz meg talan megerdemelte a mozit de aztan nagyon max DVD-re valo.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
én azt nem értem h ezek a szuperkémek, kiváló nemzetközi kapcsolati hálóval stb miért lopdkodtak dvdket
briareos
én meg többek között azt, hogy 8 részen át ment a family is the most important, erre most ha jól tudom előjön egy eddig még csak meg sem említett testvér.
Hanni
Az egesz WWE egy nagy testveriseg, ilyenforman rendkivul jol illenek a Halalos Iramban-filmekbe is, en Triple H-et es Randy Ortont varom meg a Dizel-familiaba.

Mondanam Bautistat is, de o megmondta, hogy nem hajlando Johnsonnal egy filmben szerepelni.

Adnam, hogy Orton le RKO-zza Kurt Russellt.

több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Az első rész szerintem is király, egy faék egyszerű pandurból rabló storyval, de az legalább normális ívben, relatív normális forgatókönyvel végigvezetve a fináléig. Ott még dízel is egy csak egy helyi baszdszájba volt. A 2. rész az meh, de még abban is megvolt a tisztelgés az autók, főleg az amerikai ikonikus verdák iránt. Aztán jött a tokyo, azt hagyjuk. A 4. rész még szódával elment, ott a külön az alagutas száguldásra pécizett kocsik még bejövősek voltak. Szerintem utána kezdődött, az 5. résszel a teljes agymenés, hogy kb különleges osztaggá avanzsált a társaság meg jöttek a totál baromságok. Igazából onnan azt se tudom melyik filmben mi volt, annyira semmilyenek és egybe folynak...
peach
Dehogy, kiraly filmek ezek.

En is elvesztem egyebkent teljesen az egeszben, ilyen szamomra nagyon wtf jelenetek maradtak meg: remlik, hogy egyszer egy zuhano repulorol szambaztak le egymas kezet fogva, majd asszem az onmagat felaldozo Diesel kisetalt a tuzbol a vegen badasskent, volt. Emlekszem olyanra, hogy valami felhokarcolo kurvasokadik emeleterol kirangattak valami verdat, remlik, hogy tankok ellen garazdalkodtak valami jo kis uldozeses jelentben, de olyasmi jelenet is az eszemben van, hogy valami jegtablan tengeralattjaro uldozi oket. Meg van, amikor valami kurva nagy pancelszekrenyt vegigflippereznek az egesz varoson, es mindent lezuznak vele. 😀

A kedvencem, amikor valami hidnal felborul a tank, kirepul a csaj, Diesel meg kiugrik a motorhaztetore, nekivezeti az autot a korlatnak, es ugy atrepul, hogy elkapja a kirepulo csajt.

Mert most azt meg le se tojom, hogy parkolohazban driftelnek a feljaron az autoval, meg hogy 30 meter tavolsagbol a partrol atugranak a mozgasban levo yachtra. 😀

Na ezek azok, amik nekem mar nem, mert ezek inkabb felbasznak, mintsem rohogjek rajtuk, ha meg kinomban rohogni akarok, tenyleg nezem a zs-kategorias szarokat. Azt viszont nem szeretem, amikor az ilyenek komolyan akarjak venni magukat.

Ezek a jelenetek megvannak, mert epp elcsiptem oket, de egyebkent fogalmam sincs, melyik-melyik reszben van benne. Amugy most mar allandoan az FF PS 4-jateka jut eszembe a szeriarol, komolyan, nagyon jol illik minosegre a filmekhez. 😀

 www.youtube.com/watch?v=xljssUSsFag
Stez
Na az ilyen kifakadásaimra mondta egy volt kollegina, hogy nem értem én az egészet, mert a lényeg a family meg a love, és ezek a jelenetek akár meg is történhetnének IRL is. Mikor felvetettem, ugyan vesse már össze ezeket a minimális fizikai-biológiai-élettani-józanparasztiészbeli ismeretekkel, akkor megkaptam, hogy kőszívű bunkó vagyok. Balesetes before-after képeket már nem volt alkalmam megmutatni.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
én azt nem értem h ezek a szuperkémek, kiváló nemzetközi kapcsolati hálóval stb miért lopdkodtak dvdket
briareos
én meg többek között azt, hogy 8 részen át ment a family is the most important, erre most ha jól tudom előjön egy eddig még csak meg sem említett testvér.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
én azt nem értem h ezek a szuperkémek, kiváló nemzetközi kapcsolati hálóval stb miért lopdkodtak dvdket

több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 558 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lényegesen több szó esett már mostanáig is ezekről a filmekről, mint amit érdemelnek 😊