Filmek

40 feliratkozó

több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 559 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem lett volna rossz az Oxigén, csak akkora logikai bukfencek vannak benne, hogy szó szerint fáj.
#JC6
melyik részére gondolsz?
Negritis
| Milo-nak tudnia kellett volna a megoldást! |

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
ha már Zombi filmek előkerültek, a Shaun of the Dead az egyik kedvencem
Wright meg valami nagyon elborulton dolgozik


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Nem lett volna rossz az Oxigén, csak akkora logikai bukfencek vannak benne, hogy szó szerint fáj.
#JC6
melyik részére gondolsz?
Negritis
| úgy az egészre |
#JC6
sztem akkora nagy logikai bukfenc nincs benne ha a végére érsz, de az tény hogy elég blődség amire fel van építve
és ugye az alacsony oxigén szint miatt ki tudja hogy vajon mennyi a képzelgés ebből és mennyi történt meg valóban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 783
Nem lett volna rossz az Oxigén, csak akkora logikai bukfencek vannak benne, hogy szó szerint fáj.
#JC6
melyik részére gondolsz?
Negritis
| úgy az egészre |
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Nem lett volna rossz az Oxigén, csak akkora logikai bukfencek vannak benne, hogy szó szerint fáj.
#JC6
melyik részére gondolsz?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 783
Nem lett volna rossz az Oxigén, csak akkora logikai bukfencek vannak benne, hogy szó szerint fáj.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Borzasztón elmaradtam filmekkel az elmúlt időszakban, van e észrevétel mivel érdemes kiegészíteni az alábbi listát amiket pótolni szeretnék? :

Without remorse
Sound of metal
Tenet
Nomádok földjén
Godzilla vs Kong
Mortal Kombat
Még egy kört mindenkinek
Ígéretes fiatal nő
Judas and tha black messiah
Ördög a részletekben
peach
the father
minari
pieces of a woman
white tiger

oxygéne, one night in miami és malcolm and marie az kihagyható valszeg

ha doksi érdekel akkor a crime of the centiry sztem jó
fake famous, the day sports stood still és a tony parker doksi kihagyható

ha animációs is érdekel akkor sztem a Raya az jó lett, a robotos cuccot a netflixen még nem láttam
Negritis
A pieces of woman megvolt, a többit egyelőre azért nem raktam bele a listába mert főleg nem lehúzós drámákkal szeretnék kezdeni, mégha van az én listámban is olyan. De köszi a választ.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Borzasztón elmaradtam filmekkel az elmúlt időszakban, van e észrevétel mivel érdemes kiegészíteni az alábbi listát amiket pótolni szeretnék? :

Without remorse
Sound of metal
Tenet
Nomádok földjén
Godzilla vs Kong
Mortal Kombat
Még egy kört mindenkinek
Ígéretes fiatal nő
Judas and tha black messiah
Ördög a részletekben
peach
the father
minari
pieces of a woman
white tiger

oxygéne, one night in miami és malcolm and marie az kihagyható valszeg

ha doksi érdekel akkor a crime of the centiry sztem jó
fake famous, the day sports stood still és a tony parker doksi kihagyható

ha animációs is érdekel akkor sztem a Raya az jó lett, a robotos cuccot a netflixen még nem láttam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Borzasztón elmaradtam filmekkel az elmúlt időszakban, van e észrevétel mivel érdemes kiegészíteni az alábbi listát amiket pótolni szeretnék? :

Without remorse
Sound of metal
Tenet
Nomádok földjén
Godzilla vs Kong
Mortal Kombat
Még egy kört mindenkinek
Ígéretes fiatal nő
Judas and tha black messiah
Ördög a részletekben



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Snyder-fele zombis film (Halottak Hadserege vagy mi) eleg felemasra sikeredett szerintem.

A film elso fele tetszett, jol indult, de a szefnyitastol kb atment tucatfilmbe. Kiszamithato volt, nem tul izgalmas, a fozombi pedig amilyen rajul nezett ki az elejen, a hosszu hajjal annyira bena volt. Apropo haj, tenyleg megnott a haja? Lol.

Az elejen azt hittem, falhoz baszom a kapcsolot, amikor mar megint nyolc oras, Snyder-fele lassitasok jottek, de azert a film masodik feleben az szerencsere minimalisan volt csak.

Illetve valaki legyszi magyarazza el nekem, mi a faszom van Amerikaban, hogy az lett a mano, hogy az ex wwes meg bunyos embereket betoljak a nagy filmek foszerepebe, es kaszalnak evi tobbszazmilliot, mikozben szineszkedni annyira tudnak, mint egy wwes showban? Nincs bajom, Bautistaval, de az a fel orankent erkezo masfel mondatos nyekerges szerintem barkinek menne. The Dwayne Johnson arcan sem tudtam meg kb soha felfedezni erzelmet, ahogy Bautistaen sem, minden szerepukben pont ugyanugy viselkednek.

Szoval nincs bajom Bautistaval, de eleg hiteltelen volt a filmben. Oke-oke, Snyder zombis szarjai valahol parodiak, tehat csinalhat barmit, erre mindig lehet mutogatni, de azert ennel tobbet vartam osszessegeben. Voltak a filmben jo dolgok, a feleig elveztem, csak a masodik feleben semmit sem lattam, kicsit mintha a sajat csapdajaba esett volna Snyder. A wold war z-nel ezt nem tapasztaltam, bar az komolyabb volt vegig.

Ugyhogy szerintem Snyder az elso egy oraban megalapozott egy tok jo filmnek, a masodik masfelben meg elszurta.

több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 559 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az oxygen elment, de annyira nem kötött le. Viszont valahol egy vele foglalkozó fórumban ajánlották ezt:

 port.hu/adatlap/film/tv/a-bunos-den-skyldige/movie-205138

Na ezért megérte foglalkozni vele, mert ez tényleg tetszett.

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
A halottak hadsere - Netflix

Kellemes marhaság a műfaj kedvelőinek, de Snyder-nek nem véletlenül lenne szüksége egy fasza vágóra maga mellé, az ugyanis itt is elkelt volna. Lazán ki lehetne vágni a filmből 30-40 percet de úgy, hogy a fő történet szál egy picit se rezzen. Sok újat nem mutatott (az okos zombi minimum a Legenda vagyok óta azért nem akkora truváj) és sokszor már már paródia hajlik a dolog (lovon utat mutató zombi kapitány? nem már 😊 ) de aki szereti a szoft-gore-t meg a zombikat annak egynek elmegy.

Ezen gondolkodva jutott eszembe, hogy az van, hogy nem láttam már tisztességes, rendes "kulturált", minőségi, szélesvásznú zombifilmet a Z Világháború óta (tudom, a könyv ezerszer jobb stb. de most filmekről van szó) ami meg idestova, lassan 10 év. Néha felcsillant a műfaj, mint a Train To Busan vagy a Kiéhezettek, de elveszett a lendület ami a 2000-es évek elejétől (28 nappal később, Holtak hajnala stb.) tartott nagyjából a Z Világháborúig, közbeékelve nyilván a sorozattörténelem egy újkori klasszikusával a Z Nation-nel Walking Dead-el. Van pár sorozat amibe hébe hóba belenézek (a Kingdome nagyon nem jött be a Fekete nyár nagyon igen) aztán ennyi.
MC12
Azért a zombis téma elég hamar ki tud fulladni, mint kb. bármi más.
A Z világháborút láttam és olvastam is, sztem mindkettő nagyon jó, a könyvet szívesen megnézném megfilmesítve, de maga a film is nagyon tetszett, hogy így átdolgozták, simán jöhetne a második rész is.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Azért ez a májusi moziújranyitás az új Anders Thomas Jensen és Taylor Sheridan filmekkel nagyon erős lesz, kihagyhatatlan mindkettő
r.baggio
Ééés mindkettő elérhető már a tékákban
r.baggio
a wrath of man is megjelent
a nobody pedig jó ideje elérhető
de én sztem mind2t megvárom hogy moziban is legyenek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Azért ez a májusi moziújranyitás az új Anders Thomas Jensen és Taylor Sheridan filmekkel nagyon erős lesz, kihagyhatatlan mindkettő
r.baggio
Ééés mindkettő elérhető már a tékákban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A novemberi Marvel menet a Nomádok Földje rendezőjétől.

iktriad
Uncsi! Szereplők miatt megnézés a tékából! Tipikus erőltetett poén a trailer végén!
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 155
A halottak hadsere - Netflix

Kellemes marhaság a műfaj kedvelőinek, de Snyder-nek nem véletlenül lenne szüksége egy fasza vágóra maga mellé, az ugyanis itt is elkelt volna. Lazán ki lehetne vágni a filmből 30-40 percet de úgy, hogy a fő történet szál egy picit se rezzen. Sok újat nem mutatott (az okos zombi minimum a Legenda vagyok óta azért nem akkora truváj) és sokszor már már paródia hajlik a dolog (lovon utat mutató zombi kapitány? nem már 😊 ) de aki szereti a szoft-gore-t meg a zombikat annak egynek elmegy.

Ezen gondolkodva jutott eszembe, hogy az van, hogy nem láttam már tisztességes, rendes "kulturált", minőségi, szélesvásznú zombifilmet a Z Világháború óta (tudom, a könyv ezerszer jobb stb. de most filmekről van szó) ami meg idestova, lassan 10 év. Néha felcsillant a műfaj, mint a Train To Busan vagy a Kiéhezettek, de elveszett a lendület ami a 2000-es évek elejétől (28 nappal később, Holtak hajnala stb.) tartott nagyjából a Z Világháborúig, közbeékelve nyilván a sorozattörténelem egy újkori klasszikusával a Z Nation-nel Walking Dead-el. Van pár sorozat amibe hébe hóba belenézek (a Kingdome nagyon nem jött be a Fekete nyár nagyon igen) aztán ennyi.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
The Ruthless
olasz maffia(?) film a netflixen, klasszikus felemelkedés és bukás történet annak minden fordulatával
ami kicsit egyedibbé teszi az a 80as évek olaszországának hangulata
ami a Viszkisben a 90es évek az itt a 80as
van egy két érdekesebb beszélgetés és Sara Serraiocco kifejezetten helyben van (európai film szóval cickókra fel 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A novemberi Marvel menet a Nomádok Földje rendezőjétől.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ben Stiller ha csak egy fokkal is, de tényleg jobb az Adam Sandler-féléknél. Egy kicsit kevésbé ripacs, plusz szerepelt az Arrested Developmentben is, onnantól pedig rossz már nem lehet 😊
Kampman
Dodgeball, egyik legjobb film!
csebi
mondjuk abban sokat segít hogy Stiller csak mellékszereplő

amúgy Sandler esetében a kérdés mindig az hogy milyen rendezővel dolgozik, ő tud nagyon jó is lenni ahogy írták korábban bizonyos filmjeit csak a probléma hogy ha a rendező kevés akkor ő leszarja (Cage is hasonló amúgy)
Negritis
Igen mellek de annál nagyobb hatással van a filmre 😊
csebi
A mellek mindig nagy hatással vannak a filmekre!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Akkor lehet a netflix filmek sajátja, hogy nincs benne egyetlen pozitív karakter se, mert a The white tiger ugyanezt hozta. Korrekt iparosmunka, kellő kultúrsokk, de jóval többet is ki lehetett volna hozni belőle.

Bár már annak is örülök, ha ilyen filmet találok ott, a rengeteg szemét között.
r.baggio
sztem ez nem feltétlen a netflix filmek sajátja, hanem most úgy összességében is van egy irányzat hogy egy csomó film szararcokról szól és azok felemelkedése-bukása(?) a téma
Joker is ilyen volt sztem, Viceban se nagyon van szimpatikus karakter

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Akkor lehet a netflix filmek sajátja, hogy nincs benne egyetlen pozitív karakter se, mert a The white tiger ugyanezt hozta. Korrekt iparosmunka, kellő kultúrsokk, de jóval többet is ki lehetett volna hozni belőle.

Bár már annak is örülök, ha ilyen filmet találok ott, a rengeteg szemét között.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fontos vagy nekem (I care a lot - Netflix)
Egynek elment, mondjuk 6/10, de messze nem olyan kiemelkedő, mint pl a Holtodiglan volt.
Sok apró kis faszság van benne, feleségem jogászként többször csak a fejét fogta 😂
Peter Dinklage semennyire nem volt hihető a kemény orosz maffiózó szerepében, bármennyire is bírom, mindig csak röhögtem, mikor megláttam a szakállával 😁
Érdekes koncepció, hogy egyetlen pozitív karaktert nem vezettek elő (mondjuk az öreglányt bírtam), nálam Pike sem váltotta ki azt a nagy ökölbeszorulós utálatot, amit mindenhol írtak (Sobri jutott eszembe, hogy neki tutira bejönne a nő hidegen számító, csak a hasznot szem előtt tartó mentalitása 😊). A leszbi vonalat se értettem, minek kellett, semmit nem adott hozzá a sztorihoz (pl a Haunting of Bly Manorban tök jól elfért és működött). Összességében kár érte, egy alapvetően tök érdekes alapötletből végül a benne lévő potenciál felét sem sikerült kihozni...
warr_b
nekem az ahogy | Pike és a csaja kicsinálják a maffiát az végletesen szánalmas és teljesen hazavágta a filmet | viszont valahol bedobtak egy olyan teóriát ami majdnem megmenthetné
| mikor a csajt belökik a vízbe a kocsival onnantól minden csak képzelgés miközben megfullad, ezért ér pöccre haza hogy megmentse a csaját, ezért tudják ennyire könnyen kicsinálni a ruszkikat és mikor a csúcsra ér ezért hal meg mert ott fogyott el teljesen a levegő |

engem a film nagyon dühített ahogy írtam is anno mert az alap ötlet tök jó volt és bőven lett volna benne kakaó egy rendes true crime drama-ra, de nope szét kellett baszni a maffiával
Negritis
Egyetértünk. Ez az elmélet jópofa, de kizárt hogy az alkotók fejében megfordult volna 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Fontos vagy nekem (I care a lot - Netflix)
Egynek elment, mondjuk 6/10, de messze nem olyan kiemelkedő, mint pl a Holtodiglan volt.
Sok apró kis faszság van benne, feleségem jogászként többször csak a fejét fogta 😂
Peter Dinklage semennyire nem volt hihető a kemény orosz maffiózó szerepében, bármennyire is bírom, mindig csak röhögtem, mikor megláttam a szakállával 😁
Érdekes koncepció, hogy egyetlen pozitív karaktert nem vezettek elő (mondjuk az öreglányt bírtam), nálam Pike sem váltotta ki azt a nagy ökölbeszorulós utálatot, amit mindenhol írtak (Sobri jutott eszembe, hogy neki tutira bejönne a nő hidegen számító, csak a hasznot szem előtt tartó mentalitása 😊). A leszbi vonalat se értettem, minek kellett, semmit nem adott hozzá a sztorihoz (pl a Haunting of Bly Manorban tök jól elfért és működött). Összességében kár érte, egy alapvetően tök érdekes alapötletből végül a benne lévő potenciál felét sem sikerült kihozni...
warr_b
nekem az ahogy | Pike és a csaja kicsinálják a maffiát az végletesen szánalmas és teljesen hazavágta a filmet | viszont valahol bedobtak egy olyan teóriát ami majdnem megmenthetné
| mikor a csajt belökik a vízbe a kocsival onnantól minden csak képzelgés miközben megfullad, ezért ér pöccre haza hogy megmentse a csaját, ezért tudják ennyire könnyen kicsinálni a ruszkikat és mikor a csúcsra ér ezért hal meg mert ott fogyott el teljesen a levegő |

engem a film nagyon dühített ahogy írtam is anno mert az alap ötlet tök jó volt és bőven lett volna benne kakaó egy rendes true crime drama-ra, de nope szét kellett baszni a maffiával

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fontos vagy nekem (I care a lot - Netflix)
Egynek elment, mondjuk 6/10, de messze nem olyan kiemelkedő, mint pl a Holtodiglan volt.
Sok apró kis faszság van benne, feleségem jogászként többször csak a fejét fogta 😂
Peter Dinklage semennyire nem volt hihető a kemény orosz maffiózó szerepében, bármennyire is bírom, mindig csak röhögtem, mikor megláttam a szakállával 😁
Érdekes koncepció, hogy egyetlen pozitív karaktert nem vezettek elő (mondjuk az öreglányt bírtam), nálam Pike sem váltotta ki azt a nagy ökölbeszorulós utálatot, amit mindenhol írtak (Sobri jutott eszembe, hogy neki tutira bejönne a nő hidegen számító, csak a hasznot szem előtt tartó mentalitása 😊). A leszbi vonalat se értettem, minek kellett, semmit nem adott hozzá a sztorihoz (pl a Haunting of Bly Manorban tök jól elfért és működött). Összességében kár érte, egy alapvetően tök érdekes alapötletből végül a benne lévő potenciál felét sem sikerült kihozni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Mindketten tudnak színészkedeni, csak évig nem voltak rászorulva. Stiller rendezni is tud, a Tropic Thunder és a The Secret Life of Walter Mitty is rendezési szempontból teljesen rendben van (höhöhö).
Gyurma Pappa
A Kábelbarát is rendben van, az is Stiller film.
iktriad
Na ilyen mennyiségben még pont elbírom viselni.