Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
No country... annyira jó lehetett, hogy semmire nem emlékszem belőle 😁
warr_b
Naaa.
A coin toss scene a boltban/benzinkútnál?

Minden idők... szintű jelenet szvsz.
Igor
hát én bazira untam. 😀 Bardemtől meg kirázott a hideg kb.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Calvary
r.baggio
Nem ismertem, megnéztem, tényleg elég jó.
Cserébe ajánlom ugyanezen rendező-főszereplő párossal a The Guard-ot. Viccesebb, szórakoztatóbb, kevésbé komorabb.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 684 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No country... annyira jó lehetett, hogy semmire nem emlékszem belőle 😁
warr_b
Naaa.
A coin toss scene a boltban/benzinkútnál?

Minden idők... szintű jelenet szvsz.
Igor
Nope, sorry 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
No country... annyira jó lehetett, hogy semmire nem emlékszem belőle 😁
warr_b
Naaa.
A coin toss scene a boltban/benzinkútnál?

Minden idők... szintű jelenet szvsz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 531 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=KdmbuQF2aHY
 www.youtube.com/watch?v=Q73WNs8rjF0
 www.youtube.com/watch?v=7ttfwyrjNv0

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=JB9iMwX4cSw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR29cEaZm_cwbRBHNH_0igq9c3mAEMCSPHksmUhc7lVlZsDIMwYINlIRYFI


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 531 — The Mathematician
újra megnéztem a Founder-t és a top5-be nem tenném be az évtizedben
de top10be simán, és fáj hogy Keaton nem kapta meg érte a szobrot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 531 — The Mathematician
swtor még létezik sztem, de ott is vannak bajok a történettel 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Megnéztem végül tegnap én is SW-t... helyenként élveztem, de már a film alatt morogtam itt-ott, s miután kijöttem a moziból legInkább csak csalódás maradt..
Azt hiszem nagyjabol az a velemenyem, mint amit Stez irt korábban - kiszámítható film, biztonsági játékot kaptunk - engem pl eléggé felhúzott, hogy az | Episode IV remake után most kaptunk egy Episode VI remake-t. |
Fuck you Disney, fuck you Marvel.

Egy-két apróbb jelenet megmarad belőle, ahol próbáltak színt vinni bele.. de azt leszámítva ez egy sótlan film, ahol ráadásul mindent megpróbálnak az ember torkán lenyomni...

Nem értem a dolgot.
Lehet h nem a régi rajongók a fő célközönség (bár elvileg nekik is kellene lennie, szerintem elég nagy szeletét kiteszi a nézőknek), és valahogy nem hiszem h ez a film annyira megfogná a mai 14-18 éveseket...

Whatever, ez a grumpy old man inkább visszamegy KOTOR-ozni, meg SWTOR-ozni (ha ez még létezik..,), ahol vannak valódi karakterek meg történet..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem vallásosként is felemelő filmélmény a Two Popes, fantasztikus színészi játékkal a két főhőstől. Hopkins alap volt, de Jonathan Pryce nekem totál ismeretlen volt eddig, ebben a szerepben tökéletes ő is.
zavi27
Én a Roninban figyeltem fel rá, aztán ő volt a Főveréb a Trónok Harcában.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
for me:
Green book
Black Swan
3 Billboards
Életrevalók
Király beszéde

fura,hogy olyan igazán szenvedős film nem sok jó lett.

több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Nem vallásosként is felemelő filmélmény a Two Popes, fantasztikus színészi játékkal a két főhőstől. Hopkins alap volt, de Jonathan Pryce nekem totál ismeretlen volt eddig, ebben a szerepben tökéletes ő is.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Nehéz TOP 5 filmet írni, de számomra:

Shutter Island
Birdman
Hell or High Water
Inception
Django elszabadul

Kicsivel maradt le talán az Interstellar, Whiplash, Fury Road, és a Joker, bár utóbbi még túl friss.
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Joker fantasztikus film, és a one man showra mehetne az Oscar teljes joggal.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Big Short
Birdman
Her
The Martian
Spotlight

Elmondani nem tudom, mennyire tulertekeltnek velem a Social networkot.

Tipikusan az a sztori, ami igaz torteneten alapul, csak epp rengeteg elteressel meg ferditessel, es semmi masrol nem szol, minthogy Amerika akkori kedvenc zsenijet felmagasztaljak, amikor az otletet raadasul masoktol nyulta. En nalam ez a film top50be sem ferne be az evtizedbol. De persze ertem en, sokan imadjak a filmet, szubjektiv. Csak mondom, nekem nagyon nem jott be.
Stez
alig várom a musk filmet 😀
bár nemtom hogy életében elkészül-e
Negritis
Ott van a Vasember trilógia. 😊
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
A Jexi pont erről szól(na), mint amit Igor is említ.
Az első 30-40 perc brutál jó társadalom kritika, hogy mobil nélkül az ember halott. Szó szerint. Konkrétan ismerek olyat, aki nem találna haza a mobilja nélkül. Be is mutatja a film, sok minden mellett.

Aztán ellaposodik, tipikus amcsi filmmé válik, de vannak benne klassz dolgok. Ha már 1-2 embernek a szemét felnyitja, megérte megcsinálni.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Tipikusan az a sztori, ami igaz torteneten alapul, csak epp rengeteg elteressel meg ferditessel
Stez
Igen, mint bármelyik film a filmtörténelem során...

es semmi masrol nem szol, minthogy Amerika akkori kedvenc zsenijet felmagasztaljak,
Stez
????

Hát, nekem baromira nem ez jött le.. sőt, szerintem kifejezetten idegesítő, tenyérbemászó fejjel és alakítással örvendeztett meg Eisenberg minket 😊
+ eléggé nagy seggfejként prezentálták Zuckerberget (tiltakozott is csomó minden ellen később)

De szerintem ez a legjobban megcsinált film, ami megmutatja a tech boom-ot (ami akárhogyis nézzük, az évtized kb erről szólt) - szóval, ha olyan hollywood-i filmet keresel ami korlenyomatként szolgál*... nem tudom van-e jobb példa ennél a filmnél.
Ha van olyan film, ahol az emberek 90-120 percig játszanak a metrón a telefonjukon... megnézném azt is, csak valszeg filmként az nem olyan izgalmas.

(*ami a 80-as években a Ferris Bueller vagy a Wall Street volt, vagy a 90-es években a Die Hard vagy Titanic, etc)

Ha TOP 5-öt csinálok, lehet hogy a végén nem férne be, de TOP 20-ba biztos.
Igor
Igen, vegig egy nagykepu seggfej, de a filmben vegig latod es erzed, hogy ennek ellenere is nyalazik ra mindenki, vele szimpatizal es mintha tenyleg valami hos lenne, es hiaba egy faszparaszt, mert megis o a jo. Es pont ez nem tetszett, hogy a film mindvegig azt akarja neked csondben adagolni, hogy akit latsz, az valami szuperhos. Csak eppenseggel nem volt az. Csak okos es talpraesett, aki ellopta mas otletet, es kelloen ugyes volt hozza, hogy onnantol eljen a lehetoseggel. Es ez rendben van, de nekem irritalo, hogy a sorok kozott megprobaljak nekem azt bemagyarazni, amit. Miintha meg akarnak kovetelni, hogy en kedveljem a foszereplot.

Mindegy, nalam a tulertekelt kategoria, de azert mondom, izlesek es pofonok, en elfogadom, hogy neked peldaul tetszik. Meg hat sokaknak, mert leginkabb jo kritikakat kapott. Masok vagyunk. 🙂

De ha mar Fincher, akkor az en 5os listamba siman odaferne, csak szimplan nem jutott eszembe:

Gone girl

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Tipikusan az a sztori, ami igaz torteneten alapul, csak epp rengeteg elteressel meg ferditessel
Stez
Igen, mint bármelyik film a filmtörténelem során...

es semmi masrol nem szol, minthogy Amerika akkori kedvenc zsenijet felmagasztaljak,
Stez
????

Hát, nekem baromira nem ez jött le.. sőt, szerintem kifejezetten idegesítő, tenyérbemászó fejjel és alakítással örvendeztett meg Eisenberg minket 😊
+ eléggé nagy seggfejként prezentálták Zuckerberget (tiltakozott is csomó minden ellen később)

De szerintem ez a legjobban megcsinált film, ami megmutatja a tech boom-ot (ami akárhogyis nézzük, az évtized kb erről szólt) - szóval, ha olyan hollywoodi filmet keresel ami korlenyomatként szolgál*... nem tudom van-e jobb példa ennél a filmnél.
Ha van olyan film, ahol az emberek 90-120 percig játszanak a metrón a telefonjukon... megnézném azt is, csak valszeg filmként az nem olyan izgalmas.

(*ami a 80-as években a Ferris Bueller vagy a Wall Street volt, vagy a 90-es években a Die Hard vagy Titanic, etc)

Ha TOP 5-öt csinálok, lehet hogy a végén nem férne be, de TOP 20-ba biztos.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 953 — no es importante
inkább annak szól, hogy Fincher filmjei egyszerűen szépek és jól csúsznak, szerintem még egy Paks-Mezőkövesd meccsről is tudna olyan anyagot összehozni, amit az emberek az egekbe magasztalnának


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 531 — The Mathematician
Elmondani nem tudom, mennyire tulertekeltnek velem a Social networkot.

Tipikusan az a sztori, ami igaz torteneten alapul, csak epp rengeteg elteressel meg ferditessel, es semmi masrol nem szol, minthogy Amerika akkori kedvenc zsenijet felmagasztaljak, amikor az otletet raadasul masoktol nyulta. En nalam ez a film top50be sem ferne be az evtizedbol. De persze ertem en, sokan imadjak a filmet, szubjektiv. Csak mondom, nekem nagyon nem jott be.
Stez
alig várom a musk filmet 😀
bár nemtom hogy életében elkészül-e

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Elmondani nem tudom, mennyire tulertekeltnek velem a Social networkot.

Tipikusan az a sztori, ami igaz torteneten alapul, csak epp rengeteg elteressel meg ferditessel, es semmi masrol nem szol, minthogy Amerika akkori kedvenc zsenijet felmagasztaljak, amikor az otletet raadasul masoktol nyulta. En nalam ez a film top50be sem ferne be az evtizedbol. De persze ertem en, sokan imadjak a filmet, szubjektiv. Csak mondom, nekem nagyon nem jott be.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 531 — The Mathematician
de tuti kimaradt valami
eaglesmcnabb
sztem top50et tudnék írni és akkor is lenne ami kimarad 😀
mondjuk az se sokat segít hogy csak kb 3.5-4 éve kezdtem rendesen vezetni hogy mit mikor láttam

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Így elsőre top5

A harcos (The Fighter)
Életrevalók
Zöld Könyv
Aljas nyolcas
Rozsda és csont

de tuti kimaradt valami

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
tény h anno nem segitett h hullafáradtan ültem be moziba, elején el is bóbiskoltam kicsit csak akkor ébredtem fel amikor zimmer feje ráborult az orgona billentyűire
briareos
A "MÖÖÖRF!! MÖÖÖRF!!! MÖÖÖÖÖÖÖÖÖRF!!" nem ébresztett fel? 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Kevés az 5... írtam négy különböző szettet, nem hiszem h bármelyik méltatlan lenne, egy vagy kettő még ment volna, de inkább hagytam - és elég sok filmet nem láttam...

Three Billboards
Mad Max Fury Road
Ida
Citizenfour
A Silent Voice

vagy

The Artist
The Social Network
Leviathan
The Act of Killing
Your Name

vagy

Birdman
Whiplash
Snowpiercer
Blackfish
The Wind Rises

vagy

Dallas Buyers Club
Inside Llewyn Davis
Parasite
Free Solo
Kubo

+bónusznak Hell or High Water - ez valszeg TOP 10-be beférne, de úgy látom senki nem írta...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)