Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Shutter island
Intouchables
Whiplash
Prisoners
Birdman

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
A Viharsziget tán elviszi a házi versenyt? Azért erre nem gondoltam, ennyi művészlélek között 😀

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Arrival
Rush
Shutter island
Inception
Warrior

+1 - Scott Pilgrim vs the world.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
3 Billboards
Green book
Sunset limited
Big short
Intouchables
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
The Big Short
The Accountant
Zero Dark Thirty
Whiplash
Django Unchained
Sobri Jóska
Big Shortot nem tudom hanyszor neztem mar ujra es meg mindig tokeletes a masik film ami jo hasonlo temaban az a Margin Call.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
The Big Short
The Accountant
Zero Dark Thirty
Whiplash
Django Unchained

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Shutter Island
The Wolf of Wall Street
Django unchained
Inception
The Dark Knight Rises


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
nemtom hogy a gravitációval vagy az interstellarral lehetne-e engem könnyebben vallatni
de valszeg a gravitációval, az szar is, az interstellar csak túlértékelt
mondjuk annyira nem mint a dunkirk amivel rájöttem hogy Nolan one trick póni
és ha a stílusa nem passzol a filmhez akkor is ráerőlteti
Negritis
insterstellarban amikor indult a love conquers everything bőgés hathawaytől, olyan akkut erős hányinger kapott el hogy majdnem kirohantam moziból.
tény h anno nem segitett h hullafáradtan ültem be moziba, elején el is bóbiskoltam kicsit csak akkor ébredtem fel amikor zimmer feje ráborult az orgona billentyűire

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 531 — The Mathematician
nemtom hogy a gravitációval vagy az interstellarral lehetne-e engem könnyebben vallatni
de valszeg a gravitációval, az szar is, az interstellar csak túlértékelt
mondjuk annyira nem mint a dunkirk amivel rájöttem hogy Nolan one trick póni
és ha a stílusa nem passzol a filmhez akkor is ráerőlteti

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Interstellar
I origins
Prisoners
Contratiempo
Shutter island

A Rusht eléggé fáj lehagyni. Persze sok van még.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 531 — The Mathematician
imádom a birdmant, de vlaszeg azért nem rakom a top5-be mert a founderben nekem erősebb volt Keaton
viszont az nem jobb film, meh nehéz ez

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 953 — no es importante
Tényleg jönnek ki még szép számmal remek filmek, szinte lehetetlen ötös listát írni... holnap szerintem teljesen más lenne

Her
Amour
Birdman
Calvary
Silence


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 531 — The Mathematician
A:IW
The Raid Redemption
3 Billboards
Grand Budapest Hotel
Ronal the Barbarian

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Mad max
Infinity war
3 óriás plakát
Suszter szabó baka kém
Beszélnünk kell kevinről

(rohadt kevés az 5, legalább 10 film jutott még eszembe kapásból)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 655
Akkor bekezdem.Csinálhatunk egy saját listát,minden megemlített film egy pontot ér, a végén meg kialakul a sorrendünk.

ÉVTIZED TOP5 FILMJE?

-Birdman
-Dark Knight Rises
-Inception
-Mad Max Fury Road
-Shutter Island
Kenny
Joker
Whiplash
Nightcrawler
Leviathan
Jagten

choose life
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Akkor bekezdem.Csinálhatunk egy saját listát,minden megemlített film egy pontot ér, a végén meg kialakul a sorrendünk.

ÉVTIZED TOP5 FILMJE?

-Birdman
-Dark Knight Rises
-Inception
-Mad Max Fury Road
-Shutter Island

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 299 — Jedi Master
De erősen ajánlom az alábbi filmeket is megtekintésre 😂

 youtu.be/UkYAr_wyaZU
Karnoszaurusz 2
Brutál trash film, a dinóka elszabadul. Vér van bőven benne, meg belek 😁
És nem is ismeretlen színészekkel, persze nem az első vonal.

 youtu.be/bUkSMxeaeuA
Moszkítók
Már a cím is hangzatos 😁 Méteres szúnyogok csapnak le áldozataikra. Jól hangzik, nem? 😎

A 2 trailer magáért beszél 😂
És itt még amúgy igazi autókat, házakat robbantottak fel...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Starship Troopers abszolút kedvenc... Ígéretes fiatal színészek és Jeremy Irons 😎
Király történet, jó megvalósítás.
És Dizzy meg a mellei... 😍
Chargers LT
Jeremy Irons???? Michael Ironside lesz az akire gondolsz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 299 — Jedi Master
Starship Troopers abszolút kedvenc... Ígéretes fiatal színészek és Jeremy Irons 😎
Király történet, jó megvalósítás.
És Dizzy meg a mellei... 😍

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 684 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na tegnap megnéztem Netflixen A 2 pápát. Ha valakit érdekelnek az ilyen típusú filmek mindenképpen ajánlom. Kiváló színészi játék, nagyon jó forgatókönyv, Ferenc életútja pedig különösen jól ki van dolgozva. Nálam 9/10.
roberto23
Milyen típusú?
Amiben két pápa van? Vagy amiben egy pápa lemond?
Azok közül valóban ez a legjobb film...
Egyébként semmi extra, (most őszintén, egy ilyen anakronisztikus, 21.századtól teljesen idegen, többezer éves metodikájú képződmény, mint a katolikus egyház, és a róla szóló felszínes tucatfilm nulla tanulsággal, mondanivalóval kábé annyira progresszív, mint random 3 oldal a Bibliából), tipikus kamumoralizálgató tucatfilm, közepes színészi játékkal. 5/10. Mondjuk Az Ír-nél jobb, az tény.
Sobri Jóska
Igen, 2 pápa, amiből 1 lemond típusú. Egyébként izlések és pofonok.

Amúgy én tökre értem, hogy neked vmi elképesztő kifinomult az izlésed, és nem felel meg neked minden szar, de van valami olyan, ami tetszik?
roberto23
Starship Troopers.
Sobri Jóska
Király, köszi.

Felírtam a listámra. 😊
roberto23
az mondjuk tényleg egy kurvajó film, egy trash film mögé álcázva
Negritis
Bevallom én eddig nem is hallottam róla, de most hogy utána néztem megjött a kedvem hozzá. 😀
roberto23
Egyébként a Starship troopers tényleg jó, csak csináltak neki pár szükségtelen gagyi folytatást 😊
warr_b
Hát ez annyira mondjuk nem ritka manapság 😀
roberto23
Igen, de az 1997-es film 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 953 — no es importante
Imádom az olyan filmeket, amiben filmet forgatnak (a Be Kind Rewind a beszt a témában), így a Dolemite is nagyon tetszett, igazán szórakoztató közel 2 óra volt, szerintem kár kihagyni.

A két pápának meg szerintem nagyszerű a mondanivalója, Sobri mintha nem is láttad volna olyankat írsz róla... de a Jackie-t is kevesen szerették annyira, mint én, úgyhogy engem lehet talán túl könnyen megvenni a "moralizálgatással"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 083 — #officialBoliever
Na tegnap megnéztem Netflixen A 2 pápát. Ha valakit érdekelnek az ilyen típusú filmek mindenképpen ajánlom. Kiváló színészi játék, nagyon jó forgatókönyv, Ferenc életútja pedig különösen jól ki van dolgozva. Nálam 9/10.
roberto23
Milyen típusú?
Amiben két pápa van? Vagy amiben egy pápa lemond?
Azok közül valóban ez a legjobb film...
Egyébként semmi extra, (most őszintén, egy ilyen anakronisztikus, 21.századtól teljesen idegen, többezer éves metodikájú képződmény, mint a katolikus egyház, és a róla szóló felszínes tucatfilm nulla tanulsággal, mondanivalóval kábé annyira progresszív, mint random 3 oldal a Bibliából), tipikus kamumoralizálgató tucatfilm, közepes színészi játékkal. 5/10. Mondjuk Az Ír-nél jobb, az tény.
Sobri Jóska
Igen, 2 pápa, amiből 1 lemond típusú. Egyébként izlések és pofonok.

Amúgy én tökre értem, hogy neked vmi elképesztő kifinomult az izlésed, és nem felel meg neked minden szar, de van valami olyan, ami tetszik?
roberto23
Starship Troopers.
Sobri Jóska
Király, köszi.

Felírtam a listámra. 😊
roberto23
az mondjuk tényleg egy kurvajó film, egy trash film mögé álcázva
Negritis
Bevallom én eddig nem is hallottam róla, de most hogy utána néztem megjött a kedvem hozzá. 😀
roberto23
Egyébként a Starship troopers tényleg jó, csak csináltak neki pár szükségtelen gagyi folytatást 😊
warr_b
Hát ez annyira mondjuk nem ritka manapság 😀

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 684 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na tegnap megnéztem Netflixen A 2 pápát. Ha valakit érdekelnek az ilyen típusú filmek mindenképpen ajánlom. Kiváló színészi játék, nagyon jó forgatókönyv, Ferenc életútja pedig különösen jól ki van dolgozva. Nálam 9/10.
roberto23
Milyen típusú?
Amiben két pápa van? Vagy amiben egy pápa lemond?
Azok közül valóban ez a legjobb film...
Egyébként semmi extra, (most őszintén, egy ilyen anakronisztikus, 21.századtól teljesen idegen, többezer éves metodikájú képződmény, mint a katolikus egyház, és a róla szóló felszínes tucatfilm nulla tanulsággal, mondanivalóval kábé annyira progresszív, mint random 3 oldal a Bibliából), tipikus kamumoralizálgató tucatfilm, közepes színészi játékkal. 5/10. Mondjuk Az Ír-nél jobb, az tény.
Sobri Jóska
Igen, 2 pápa, amiből 1 lemond típusú. Egyébként izlések és pofonok.

Amúgy én tökre értem, hogy neked vmi elképesztő kifinomult az izlésed, és nem felel meg neked minden szar, de van valami olyan, ami tetszik?
roberto23
Mega shark vs giant octopus
Megapiranha
Szellemcápa

😊
warr_b
Velocipastor!!!!! eddig az a legepicebb amit láttam 😀
 www.youtube.com/watch?v=l8-cCnDDriI
Negritis
Ez már majdnem török akciófilm színvonal 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 684 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na tegnap megnéztem Netflixen A 2 pápát. Ha valakit érdekelnek az ilyen típusú filmek mindenképpen ajánlom. Kiváló színészi játék, nagyon jó forgatókönyv, Ferenc életútja pedig különösen jól ki van dolgozva. Nálam 9/10.
roberto23
Milyen típusú?
Amiben két pápa van? Vagy amiben egy pápa lemond?
Azok közül valóban ez a legjobb film...
Egyébként semmi extra, (most őszintén, egy ilyen anakronisztikus, 21.századtól teljesen idegen, többezer éves metodikájú képződmény, mint a katolikus egyház, és a róla szóló felszínes tucatfilm nulla tanulsággal, mondanivalóval kábé annyira progresszív, mint random 3 oldal a Bibliából), tipikus kamumoralizálgató tucatfilm, közepes színészi játékkal. 5/10. Mondjuk Az Ír-nél jobb, az tény.
Sobri Jóska
Igen, 2 pápa, amiből 1 lemond típusú. Egyébként izlések és pofonok.

Amúgy én tökre értem, hogy neked vmi elképesztő kifinomult az izlésed, és nem felel meg neked minden szar, de van valami olyan, ami tetszik?
roberto23
Starship Troopers.
Sobri Jóska
Király, köszi.

Felírtam a listámra. 😊
roberto23
az mondjuk tényleg egy kurvajó film, egy trash film mögé álcázva
Negritis
Bevallom én eddig nem is hallottam róla, de most hogy utána néztem megjött a kedvem hozzá. 😀
roberto23
Egyébként a Starship troopers tényleg jó, csak csináltak neki pár szükségtelen gagyi folytatást 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 083 — #officialBoliever
Na tegnap megnéztem Netflixen A 2 pápát. Ha valakit érdekelnek az ilyen típusú filmek mindenképpen ajánlom. Kiváló színészi játék, nagyon jó forgatókönyv, Ferenc életútja pedig különösen jól ki van dolgozva. Nálam 9/10.
roberto23
Milyen típusú?
Amiben két pápa van? Vagy amiben egy pápa lemond?
Azok közül valóban ez a legjobb film...
Egyébként semmi extra, (most őszintén, egy ilyen anakronisztikus, 21.századtól teljesen idegen, többezer éves metodikájú képződmény, mint a katolikus egyház, és a róla szóló felszínes tucatfilm nulla tanulsággal, mondanivalóval kábé annyira progresszív, mint random 3 oldal a Bibliából), tipikus kamumoralizálgató tucatfilm, közepes színészi játékkal. 5/10. Mondjuk Az Ír-nél jobb, az tény.
Sobri Jóska
Igen, 2 pápa, amiből 1 lemond típusú. Egyébként izlések és pofonok.

Amúgy én tökre értem, hogy neked vmi elképesztő kifinomult az izlésed, és nem felel meg neked minden szar, de van valami olyan, ami tetszik?
roberto23
Starship Troopers.
Sobri Jóska
Király, köszi.

Felírtam a listámra. 😊
roberto23
az mondjuk tényleg egy kurvajó film, egy trash film mögé álcázva
Negritis
Bevallom én eddig nem is hallottam róla, de most hogy utána néztem megjött a kedvem hozzá. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove