Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
valakinek van infója, hogy mikor lesz látható pesti mozikban is az Árva Brooklyn?
 www.imdb.com/title/tt0385887/
gamerkr
 www.vox.hu/newvox/?p=17172
16.a elvileg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
valakinek van infója, hogy mikor lesz látható pesti mozikban is az Árva Brooklyn?
 www.imdb.com/title/tt0385887/

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=5TYDBidOa5I&feature=emb_title

biztos jó lesz, de valahogy engem inkább taszít

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Tőrbe ejtve:
idén is sikerült egy fasza filmel kezdeni az évet
látni akarom még eredeti hanggal is, de közel tökéletes film
aki szereti a krimiket azoknak kb kötelező

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
Na végre...

 youtu.be/rmSaFhlcrLY
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bírom az X-men univerzumot, de így h újraforgatták a filmet, nem tudom h mit várjak tőle!

 www.youtube.com/watch?v=t6Jgipg_OLM
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Gének
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 index.hu/kultur/2020/01/04/meghalt_gesztesi_karoly/
NB2
Borzasztó 😕(((
Épp most megy a Gorilla bácsi,, ok, tinglitangli de szerintem nagyon aranyos film, és Vin Dieselnek is zseniális hangja volt. Mint megannyi más szerepben.
Egyedi jelenség volt, későn érő típus, de sok volt még benne. :/

"Szamár" egyedül maradt.
kishaszi
hát nem kellett volna ész nélkül zabálni, inni drogozni és akkor talán nem ez lesz a vége
briareos
Hagyjuk már...

2 éve tiszta volt, újra sportolt, kezdett minden téren helyreállni... persze a múlt nem múlik el nyomtalanul, de akkor is, nemá briós.
#JC6
sorry de nem tudom elfelejteni azokat az interjúkat amikor ecsetelgeti h felkelek 1 pálinka, kimegyek teraszra elmélkedni még pár pálinka stb stb.

nincs evvel baj, de ne csodálkozzunk
briareos
Ez elég sok nagy színészóriásunkra igaz volt régen is, most is. Volt közöttük olyan, aki nagyon korán, voltak , akik korán elmentek, de olyanok is, akik elég sokáig éltek életmódjuk ellenére. Ettől még nem kevesebb ember egyik sem, és ugyanúgy tragikus egy ilyen halál.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
 index.hu/kultur/2020/01/04/meghalt_gesztesi_karoly/
NB2
Borzasztó 😕(((
Épp most megy a Gorilla bácsi,, ok, tinglitangli de szerintem nagyon aranyos film, és Vin Dieselnek is zseniális hangja volt. Mint megannyi más szerepben.
Egyedi jelenség volt, későn érő típus, de sok volt még benne. :/

"Szamár" egyedül maradt.
kishaszi
hát nem kellett volna ész nélkül zabálni, inni drogozni és akkor talán nem ez lesz a vége
briareos
Hagyjuk már...

2 éve tiszta volt, újra sportolt, kezdett minden téren helyreállni... persze a múlt nem múlik el nyomtalanul, de akkor is, nemá briós.
#JC6
sorry de nem tudom elfelejteni azokat az interjúkat amikor ecsetelgeti h felkelek 1 pálinka, kimegyek teraszra elmélkedni még pár pálinka stb stb.

nincs evvel baj, de ne csodálkozzunk
briareos
Ok-okozat?
Egy szektásnak, ahol 1 megtéréssel, 5 imával és 10 százalékkal váltják ki magukat a világ valóságából hiába mondod.
Sobri Jóska
Azt hittem már feltetted újra a "Brady kiégett" lemezt. (Ja remélem idén is megtetted 20 ezerrel hogy Tebow aktuális csapata nyeri a SBt...)

Az volt már hogy Pochettinot kirúgták?
davemayer
Kiöregedett.
A kiégésből még összeszedte magát és visszajött, de a kor ellen nem lehet mit tenni...

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
 index.hu/kultur/2020/01/04/meghalt_gesztesi_karoly/
NB2
Borzasztó 😕(((
Épp most megy a Gorilla bácsi,, ok, tinglitangli de szerintem nagyon aranyos film, és Vin Dieselnek is zseniális hangja volt. Mint megannyi más szerepben.
Egyedi jelenség volt, későn érő típus, de sok volt még benne. :/

"Szamár" egyedül maradt.
kishaszi
hát nem kellett volna ész nélkül zabálni, inni drogozni és akkor talán nem ez lesz a vége
briareos
Hagyjuk már...

2 éve tiszta volt, újra sportolt, kezdett minden téren helyreállni... persze a múlt nem múlik el nyomtalanul, de akkor is, nemá briós.
#JC6
sorry de nem tudom elfelejteni azokat az interjúkat amikor ecsetelgeti h felkelek 1 pálinka, kimegyek teraszra elmélkedni még pár pálinka stb stb.

nincs evvel baj, de ne csodálkozzunk
briareos
Ok-okozat?
Egy szektásnak, ahol 1 megtéréssel, 5 imával és 10 százalékkal váltják ki magukat a világ valóságából hiába mondod.
Sobri Jóska
Azt hittem már feltetted újra a "Brady kiégett" lemezt. (Ja remélem idén is megtetted 20 ezerrel hogy Tebow aktuális csapata nyeri a SBt...)

Az volt már hogy Pochettinot kirúgták? Ja bocs nem ide.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
 index.hu/kultur/2020/01/04/meghalt_gesztesi_karoly/
NB2
Borzasztó 😕(((
Épp most megy a Gorilla bácsi,, ok, tinglitangli de szerintem nagyon aranyos film, és Vin Dieselnek is zseniális hangja volt. Mint megannyi más szerepben.
Egyedi jelenség volt, későn érő típus, de sok volt még benne. :/

"Szamár" egyedül maradt.
kishaszi
hát nem kellett volna ész nélkül zabálni, inni drogozni és akkor talán nem ez lesz a vége
briareos
Hagyjuk már...

2 éve tiszta volt, újra sportolt, kezdett minden téren helyreállni... persze a múlt nem múlik el nyomtalanul, de akkor is, nemá briós.
#JC6
sorry de nem tudom elfelejteni azokat az interjúkat amikor ecsetelgeti h felkelek 1 pálinka, kimegyek teraszra elmélkedni még pár pálinka stb stb.

nincs evvel baj, de ne csodálkozzunk
briareos
Ok-okozat?
Egy szektásnak, ahol 1 megtéréssel, 5 imával és 10 százalékkal váltják ki magukat a világ valóságából hiába mondod.

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
 index.hu/kultur/2020/01/04/meghalt_gesztesi_karoly/
NB2
Borzasztó 😕(((
Épp most megy a Gorilla bácsi,, ok, tinglitangli de szerintem nagyon aranyos film, és Vin Dieselnek is zseniális hangja volt. Mint megannyi más szerepben.
Egyedi jelenség volt, későn érő típus, de sok volt még benne. :/

"Szamár" egyedül maradt.
kishaszi
hát nem kellett volna ész nélkül zabálni, inni drogozni és akkor talán nem ez lesz a vége
briareos
Hagyjuk már...

2 éve tiszta volt, újra sportolt, kezdett minden téren helyreállni... persze a múlt nem múlik el nyomtalanul, de akkor is, nemá briós.
#JC6
sorry de nem tudom elfelejteni azokat az interjúkat amikor ecsetelgeti h felkelek 1 pálinka, kimegyek teraszra elmélkedni még pár pálinka stb stb.

nincs evvel baj, de ne csodálkozzunk

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
 index.hu/kultur/2020/01/04/meghalt_gesztesi_karoly/
NB2
Borzasztó 😕(((
Épp most megy a Gorilla bácsi,, ok, tinglitangli de szerintem nagyon aranyos film, és Vin Dieselnek is zseniális hangja volt. Mint megannyi más szerepben.
Egyedi jelenség volt, későn érő típus, de sok volt még benne. :/

"Szamár" egyedül maradt.
kishaszi
hát nem kellett volna ész nélkül zabálni, inni drogozni és akkor talán nem ez lesz a vége
briareos
Hagyjuk már...

2 éve tiszta volt, újra sportolt, kezdett minden téren helyreállni... persze a múlt nem múlik el nyomtalanul, de akkor is, nemá briós.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
 index.hu/kultur/2020/01/04/meghalt_gesztesi_karoly/
NB2
Borzasztó 😕(((
Épp most megy a Gorilla bácsi,, ok, tinglitangli de szerintem nagyon aranyos film, és Vin Dieselnek is zseniális hangja volt. Mint megannyi más szerepben.
Egyedi jelenség volt, későn érő típus, de sok volt még benne. :/

"Szamár" egyedül maradt.
kishaszi
hát nem kellett volna ész nélkül zabálni, inni drogozni és akkor talán nem ez lesz a vége

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
volt róla szó kb egy hónapja, nem igazán volt elájulva senki tőle
NB2
En imdbt neztem, meg kritikakst rola, es az egekig magasztaljak. De nem ertem egyszeruen, miert. Magyar es kulfoldi oldalak egyarant.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
volt róla szó kb egy hónapja, nem igazán volt elájulva senki tőle
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Oszinten megkerdezem, ez az Irishman jo filmnek szamit?

Talan velem van a baj, de en, aki amugy imadja ezeket a temakat es a gengszterfilmeket, valahogy nem nagyon ocsudtam meg fel belole. Nem ertem, mi a lenyege igazabol, mit akar, mi a mondandoja? Mintha egy tok ures mu lenne, amiben tizezer percen at bohockodnak a mufaj kiorefedett sztarjai, raadasul De Niro es Pacino is ugy fesztivalozik, meg fenyiti a vilagot megfiatalitva, hogy kozben a mozgasuk 75 eves tatake, De Niro nem egyszer konkretan mintha be akarna szarni, es nem bir normalisan setalni.

Szamomra ez megint egy nesze semmi, fogd meg jol dolog. Pedig amugy rohadt jo es erdekes ez az egesz Hoffa-tema, sokat ki lehetett volna hozni belole szerintem. Sokkal tobbet. Az mondjuk mar mas teszta, hogy 5 evente eloall valami ven faszi azzal, hogy o nyirta ki, es kb sosem fogjuk megtudni az igazat.

En De Niroban es Pacinoban sem ereztem az egvilagon semmi extrat, ami miatt ezt a filmet szeretni lehetne, nem igazan tudom, hogy mi lehet utos a filmben.

Nekem csalodas.

Az meg vegkepp szanalmas szerintem, amikor ilyen bergyilkosokat igyekeznek tulajdonkeppen jo embernek beallitani, es azt akarjak elerni, hogy szimpatizaljak az illetovel. Raadasul ha a film nem hazudik Sheeranrol, akkor kb a csaladja is utalta es fos apa volt.

Hogy sajnalta az egyik embert, akit aztan gond nelkul fejbelott a sok aldozata kozul? De jo! 😀

Na mindegy. Egyelore rakosgatom ossze a gondolatokat, hogy akkor ez most mi is volt. Akadtak jo pillanatok, jo jelenetek, az biztos, megsem tudom ravagni, hogy ez a film nekem tetszett. Mindenben es mindenkiben erzek hianyossagot.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Ad astra - nekem valahogy nem jönnek be ezek az űrt metaforanak használt szoc. drámás scifik. Az első ember se tetszett. Még talán a solaris volt a legjobb ilyen, de lehet mert régen láttam és az idő megszépíti.

Seven sisters - egyszer nézős jó kis akció film elbarmolt befejezéssel. Jobb volt az ötlet mint a megvalósítás

Királyság - lásd feljebb, 2 órára azért ez is legkötött. Mondjuk az is igaz, hogy manapság nincs túl nagy igényem a minőségre, csak kapcsoljon ki, ennyi elég.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tőrbe ejtve
Kellemes kis két óra volt.
Néhol vicces, végig lekötött.
10/7

| Nem rossz a vége de nekem nagyon hiányzott az igazi wow érzés. Meg ez a késes leszúrós jelenet kimaradhatott volna a végén. |

Szerkesztette: Bazzani

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 index.hu/kultur/2020/01/04/meghalt_gesztesi_karoly/
NB2
Borzasztó 😕(((
Épp most megy a Gorilla bácsi,, ok, tinglitangli de szerintem nagyon aranyos film, és Vin Dieselnek is zseniális hangja volt. Mint megannyi más szerepben.
Egyedi jelenség volt, későn érő típus, de sok volt még benne. :/

"Szamár" egyedül maradt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Logan
Intouchables
The dark night rises
Interstellar
X-Men: Days of Future Past
steelwolf
oh, dofp?!
általában a first classt szokták elővenni és a dofp már sokaknál csak rehash
Negritis
Szokták meg sokaknál. 😀 Ez kit érdekel? Ám sztem is jobb a Days of Future Past.
Greengo
én is így gondolom egyébként, de a közvélekedés nem ez ennyit említettem meg

mondjuk ebből a szempontból nekem a legnagyobb vitám a mad max 3 > mad max 2 > mad max 1 szokott lenni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Logan
Intouchables
The dark night rises
Interstellar
X-Men: Days of Future Past
steelwolf
oh, dofp?!
általában a first classt szokták elővenni és a dofp már sokaknál csak rehash
Negritis
Szokták meg sokaknál. 😀 Ez kit érdekel? Ám sztem is jobb a Days of Future Past.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/kultur/2020/01/04/meghalt_gesztesi_karoly/
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Logan
Intouchables
The dark night rises
Interstellar
X-Men: Days of Future Past
steelwolf
oh, dofp?!
általában a first classt szokták elővenni és a dofp már sokaknál csak rehash

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Logan
Intouchables
The dark night rises
Interstellar
X-Men: Days of Future Past