Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megnéztem én is a SW-t.
Fogalmam sincs mit gondoljak.
Voltak részek ahol felállt a szőr a kezemen annyira jó volt, de voltak olyan részek ahol legszivesebben felröhögtem volna a gagyiságon.
Nagyjából olyan érzésem van mint amikor a Függetlenség napját láttam. Remek kezdés után nevetséges befejezés.

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
ha jó filmet is látni szeretnétek, akkor a két pápát tudom ajánlani, nagyszerű lett, bár két ilyen főszereplővel adta is magát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 532 — The Mathematician
hát, a film maga nem borzalmas, viszont a befejezés egy hordó fos
és nem, kurvára nem a 8 ellen felhozott problémák miatt szar
hanem amitől fostam a trailerben az jött be hatványozottan....

ezért kár volt szólni Abrams-nek

látszik h nincs egy Feige szintü elme az egész felett ....

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 532 — The Mathematician
 twitter.com/RAZ0RFIST/status/1208061097506299904

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
a szeppuku az a szertartásos verzió, nem hiszem hogy megvan minden kelléked hozzá otthon .D
Negritis
De ha mondjuk nincs, és szabálytalanul csinálja, ugyan ki vonja érte felelősségre?
Sobri Jóska
Igazából mondhatod hogy epret eszel mikor egy almaba harapsz senki nem fog felelősségre vonni de mindenki tudja hogy faszság amit mondasz.
Amúgy a felelősségre vonás téma miért akadt be durván nálad?
Toca
Mert így év végére érzékeny lettem az illogikára.
Epernél, almánál tudják, ja.
De ha öngyilkosságot követsz el, bár nem a szertartásos módon, akkor meghalsz, és senki se ró meg, hogy nem is voltál szamuráj, vagy a végén nem csapták le a fejedet katanával.
Sobri Jóska
Nem hiszem, hogy te valaha érzékeny lennél az illogikara, nem szoktál saját magaddal szembe állni 😊
Toca
De.
És nem.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
a szeppuku az a szertartásos verzió, nem hiszem hogy megvan minden kelléked hozzá otthon .D
Negritis
De ha mondjuk nincs, és szabálytalanul csinálja, ugyan ki vonja érte felelősségre?
Sobri Jóska
Igazából mondhatod hogy epret eszel mikor egy almaba harapsz senki nem fog felelősségre vonni de mindenki tudja hogy faszság amit mondasz.
Amúgy a felelősségre vonás téma miért akadt be durván nálad?
Toca
Mert így év végére érzékeny lettem az illogikára.
Epernél, almánál tudják, ja.
De ha öngyilkosságot követsz el, bár nem a szertartásos módon, akkor meghalsz, és senki se ró meg, hogy nem is voltál szamuráj, vagy a végén nem csapták le a fejedet katanával.
Sobri Jóska
Nem hiszem, hogy te valaha érzékeny lennél az illogikara, nem szoktál saját magaddal szembe állni 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
a szeppuku az a szertartásos verzió, nem hiszem hogy megvan minden kelléked hozzá otthon .D
Negritis
De ha mondjuk nincs, és szabálytalanul csinálja, ugyan ki vonja érte felelősségre?
Sobri Jóska
Igazából mondhatod hogy epret eszel mikor egy almaba harapsz senki nem fog felelősségre vonni de mindenki tudja hogy faszság amit mondasz.
Amúgy a felelősségre vonás téma miért akadt be durván nálad?
Toca
Mert így év végére érzékeny lettem az illogikára.
Epernél, almánál tudják, ja.
De ha öngyilkosságot követsz el, bár nem a szertartásos módon, akkor meghalsz, és senki se ró meg, hogy nem is voltál szamuráj, vagy a végén nem csapták le a fejedet katanával.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
a szeppuku az a szertartásos verzió, nem hiszem hogy megvan minden kelléked hozzá otthon .D
Negritis
De ha mondjuk nincs, és szabálytalanul csinálja, ugyan ki vonja érte felelősségre?
Sobri Jóska
Igazából mondhatod hogy epret eszel mikor egy almaba harapsz senki nem fog felelősségre vonni de mindenki tudja hogy faszság amit mondasz.
Amúgy a felelősségre vonás téma miért akadt be durván nálad?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
a szeppuku az a szertartásos verzió, nem hiszem hogy megvan minden kelléked hozzá otthon .D
Negritis
De ha mondjuk nincs, és szabálytalanul csinálja, ugyan ki vonja érte felelősségre?

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 532 — The Mathematician
a szeppuku az a szertartásos verzió, nem hiszem hogy megvan minden kelléked hozzá otthon .D

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
Kérhetek egy SW-topikot? 😀😀😀
#JC6
először hitgyülist kérj, múltkor mire átrágtam azokon a hozzászólásokon magam majdnem szepukut követtem el
davemayer
Két p-vel írják..
#JC6
igen, bocsáss meg herr grammar nazi

Seppuku és a harakiri ugyanaz Negritis
davemayer
Pontosabban minden szeppuku harakiri, de nem minden harakiri szeppuku. Ez viszont inkább már szemantikai kérdés, Kobayashi remek Szeppuku című filmje is Harakiriként lett ismert Nyugaton (és Kuroszavának tulajdonítva a rendezést 😊)

Ha már a filmes topicban vagyunk.



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Kérhetek egy SW-topikot? 😀😀😀
#JC6
először hitgyülist kérj, múltkor mire átrágtam azokon a hozzászólásokon magam majdnem szepukut követtem el
davemayer
Két p-vel írják..
#JC6
igen, bocsáss meg herr grammar nazi

Seppuku és a harakiri ugyanaz Negritis

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Azért nagyon kemény, hogy a Broncos drukkerek mennyire más szemszögből látják a világot. 😀 ( ne vegyétek fel csak szimpla véletlen | lenne? | )
Greengo
1 mérföld magasan már más a levegő 😉
roberto23
Így is lehet mondani h Coloradoban legális a fű. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
🤔

 youtu.be/7SE0z3bGIBc
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Én most jöttem haza és rendesen van hiányérzetem. Az utolsó 45 perc az badass, az star wars a javából, de az előtte lévő időben párszor majdnem felkeltem olyan faszságok és röhejes egysorosokat adtak a szereplők szájába. Szóval sztem is ez volt a legjobb rész, de finn karakterét továbbra is simán ki lehetne írni a filmből és a disney mancsa is igencsak érződik az egészen. Viszont annyiban respect abramsnak, hogy a 7el ellentétben most nem éreztem, hogy másol, inkább azt, hogy tiszteleg a nagy előd előtt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
SW
Elvetemült vagyok tudom, de ma megint megnéztem egy haverral a filmet.
És baromi jól tettem, mert csak megerősített abban, hogy ez egy tök jó SW film. Nem csak filmnek jó, hanem SW filmnek is, ahogy a Rouge One pl. 😊
Ma már úgy tudtam nézni, hogy nem azon izgultam, mi lesz... és így simábban átjött a SW feeling.

Rohadt epic dolgok, jelenetek vannak benne, és aki a SW világot kicsit jobban ismeri, az is nagyon fog örülni pár dolog miatt.
Jah, amit korábban nem írtam, Kylo Ren karaktere végre, végre átjött, messze itt tetszett a legjobban a karakter és a játéka.
Végre nem egy hülyét alakít.

A körülményekből ezt kihozni azért munka volt. Szép volt Abrams.
Chargers LT
Szerintem ebben a részben minden karakter a helyére került( Rey talán mind 3 epizódban működött).
Nekem van egy olyan érzésem ezzel a 3 résszel, hogy ez a történet nem volt rendesen kitalálva(vhogy menet közben íródott) és pont ezért is voltak súlytalanok a főbb karakterek ,ettől volt kicsit kusza(rosszul adagolt) ez a történet a kilencedik részig.
(A nyolcadik résznél meg voltam győződve arról, hogy ez a Rian Johnson nevű fasz nemhogy nem volt tisztába a SW univerzummal, de még a fáradtságot sem vette, hogy megnézzen legalább egy epizódot a classik 3asból. )
Szerencsére azért ez a rész nagyon a helyén volt és a sw filmek között vhol az elején fog elhelyezkedni a saját listámon. Nekem a film végén az volt az érzésem, hogy milyen kár, hogy vége mivel megvolt az első normális rész az új era-ban és ilyenekből még megnéznék párat. A második pedig, hogy azonnal újra tudnám nézni ezt a részt. (míg a nyolcadikat a mostani tv premierig képtelen voltam újra nézni...ezt is csak azért tettem meg mivel tudtam, hogy be fogok ülni a 9-re is. 😊 )

még vmi: Vagyok annyira fanatikus azért, hogy nézzem a The Mandalorian című sorozatot és eddig úgy voltam vele, hogy minden részben van vmi emlékeztető a régebbi részekből (flashback), de azon kívül ez nem más mint egy sztori nélküli csupa mellékküldetéseket bemutató szösszenet, de most történt vmi. Megnéztem a 7. részt(ami dupla epizód lesz) és csak ámultam. Hirtelen itt is összeállni látszik a kép és elindult vmi olyasmi ami nagyon érdekes történetté alakulhat. (Illetve a baby yoda elkezdett olyan dolgokat beadni amiket Rey is tudott a kilencedik részben + olyanokat is amikkel Darth Vader brillírozott több epizódban is...szval jön a kérdés..miért is kell az ex birodalmiaknak ez a kis lény? 😀) Mindenesetre jól időzített a Disney ezzel is...most már tuti várni fogom a season 2-t..pedig már kezdtem lemondani erről a sorozatról.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
engem az sw7 mérgel fel, hogy mennyire biztonsági játék és mégis mocsok unalmas
Negritis
Ebben abszolút van valami, de ez most se nem biztonsági játék és főleg nem unalmas.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
SW
Elvetemült vagyok tudom, de ma megint megnéztem egy haverral a filmet.
És baromi jól tettem, mert csak megerősített abban, hogy ez egy tök jó SW film. Nem csak filmnek jó, hanem SW filmnek is, ahogy a Rouge One pl. 😊
Ma már úgy tudtam nézni, hogy nem azon izgultam, mi lesz... és így simábban átjött a SW feeling.

Rohadt epic dolgok, jelenetek vannak benne, és aki a SW világot kicsit jobban ismeri, az is nagyon fog örülni pár dolog miatt.
Jah, amit korábban nem írtam, Kylo Ren karaktere végre, végre átjött, messze itt tetszett a legjobban a karakter és a játéka.
Végre nem egy hülyét alakít.

A körülményekből ezt kihozni azért munka volt. Szép volt Abrams.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 532 — The Mathematician
öhm, Snoke-ot megmagyarázza a IX. nagyjából a film 3. percében.
shawnka
én hétfőn nézem, de mikor megtudtam h abrams elengedtem mindent
szivesen láttam volna egy jedy academy szerű trilógiát
egy revan filmet
vagy a thane admirális szálat is

amúgy én Lucas-tól még jobban fáztam volna az alapján amik kiszivárogtak
Negritis
Nyugi, még ha te Abramst nem is kedveled a nagy többséggel ellentétben, a 9. rész tényleg jó lett.
Csak utána fura lesz, hogy miért nem ebből a 9.ből csináltak inkább 2 filmet. Az úgy igazán kerek 3 film lett volna.
Nyilván Lukeot és Snokeot belevonva.
Chargers LT
nekem nincs abrams-szel gondom alapvetően
engem az sw7 mérgel fel, hogy mennyire biztonsági játék és mégis mocsok unalmas

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 532 — The Mathematician
Kérhetek egy SW-topikot? 😀😀😀
#JC6
először hitgyülist kérj, múltkor mire átrágtam azokon a hozzászólásokon magam majdnem szepukut követtem el
davemayer
Két p-vel írják..
#JC6
és eleve sztem harakirire gondoltál 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
Kérhetek egy SW-topikot? 😀😀😀
#JC6
először hitgyülist kérj, múltkor mire átrágtam azokon a hozzászólásokon magam majdnem szepukut követtem el
davemayer
Két p-vel írják..
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
öhm, Snoke-ot megmagyarázza a IX. nagyjából a film 3. percében.
shawnka
én hétfőn nézem, de mikor megtudtam h abrams elengedtem mindent
szivesen láttam volna egy jedy academy szerű trilógiát
egy revan filmet
vagy a thane admirális szálat is

amúgy én Lucas-tól még jobban fáztam volna az alapján amik kiszivárogtak
Negritis
Nyugi, még ha te Abramst nem is kedveled a nagy többséggel ellentétben, a 9. rész tényleg jó lett.
Csak utána fura lesz, hogy miért nem ebből a 9.ből csináltak inkább 2 filmet. Az úgy igazán kerek 3 film lett volna.
Nyilván Lukeot és Snokeot belevonva.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kérhetek egy SW-topikot? 😀😀😀
#JC6
először hitgyülist kérj, múltkor mire átrágtam azokon a hozzászólásokon magam majdnem szepukut követtem el
davemayer
Némítás funkció van-e? 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 083 — #officialBoliever
Azért nagyon kemény, hogy a Broncos drukkerek mennyire más szemszögből látják a világot. 😀 ( ne vegyétek fel csak szimpla véletlen | lenne? | )
Greengo
1 mérföld magasan már más a levegő 😉

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Azért nagyon kemény, hogy a Broncos drukkerek mennyire más szemszögből látják a világot. 😀 ( ne vegyétek fel csak szimpla véletlen | lenne? | )


E-A-G-L-E-S EAGLES !