Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Tito05
| Mindkét gép tönkre ment, igaz hank pim éppen tudott volna egy újat építeni ha nagyon akar. Más kérdés, hogy sztem stark sem akarna előre ugrani az időben.

Engem sokkal jobban zavar, hogy az időutazás alapja a zsugorodás és a kvantum volt, ellenben thanos űrhajóstul mindenestül úgy rombolt át a jelenbe eredeti méretben ( ugye ezért is ment tönkre a stark féle gép) mint elefánt a porcelán boltba.
|
peach
| Kapitány is a végén még visszament a kövekkel, szóval vagy megjavították vagy csináltak helyette újat.

A másik viszont teljesen jogos érv... A szerkezettel a "rossz" Nebula idejött a jelenbe és kaput nyitott egy csatahajónak. Teljesen logikátlan, h ekkora érdemi változást tudtak okozni az időgépben ilyen rövid idő alatt, ha viszont igen felmerül a kérdés h ilyen fejlettek, eddig miért nem használták ezt.

A végső nagy csatával is van gondom, a kesztyű gyakorlatilag minden szuperhősön keresztül megy, mégis Stark csettint, aki belehal. Ott volt Captain Marvel, kb elpusztíthatatlan, "hosszú percekig" szaladgál vele, de eszébe nem jutna használni, h véget vessen ennek. Értem h Tonyt így akarták kiírni és piedesztálra helyezni a végén, de mégis meh...

Mondjuk az is igaz, h egy szuperhősfilmben mindenre észérvet keresni elég értelmetlen, de ebben most a szokásosnál is jóval több volt az ilyen WTF pillanat nálam.
|
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Tito05
| Mindkét gép tönkre ment, igaz hank pim éppen tudott volna egy újat építeni ha nagyon akar. Más kérdés, hogy sztem stark sem akarna előre ugrani az időben.

Engem sokkal jobban zavar, hogy az időutazás alapja a zsugorodás és a kvantum volt, ellenben thanos űrhajóstul mindenestül úgy rombolt át a jelenbe eredeti méretben ( ugye ezért is ment tönkre a stark féle gép) mint elefánt a porcelán boltba.
|



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Ma voltam a Bosszúállók filmen, szerencsére sikerült elkerülni, h bármit előre lelőjenek vele kapcsolatban. Hatalmas élmény volt és rengeteg különböző érzelmet váltott ki belőlem. Kötelező darab. Viszont ahogy a múlik a mozi hatása, ahogy érlelődnek benne gondolatok, egyre több negatív dolog is előjön. Nehéz erről spoiler mentesen tovább elmélkedni, szóval....
| Időutazós szál... több bajom is van vele, eleve túl egyszerű teória alapján magyarázták és még így
is sikerült logikai bukfencek tönkelegébe kerülniük, Amerika Kapitány "nyugdíjazása" például.... vagy ott van Gamora, feláldozzák a lélekkőért, viszont pár évvel korábbi énjét idehozzák a jelenbe és innentől minden happy és bár kevesebb emlékkel, de folytatódik a sztorija... nos, ezt miért nem lehetett Tony-val és/vagy Fekete özveggyel is eljátszani? Hiszen a Darázs és pereputtya visszatért, szal lehetett volna megint olyan fiolákat előállítani, ami ehhez kell. Mondjuk igaz itt bezavarhat, hogy ugyanaz lesz lenne mint kövekkel, h alternatív idősíkok jönnének létre... de alapból nem örültem, h az időutazás lett a kulcs, mert akkor innentől tényleg minden megtörténhet és azt hoznak vissza akit/amit akarnak....

Másik ami nem hagy nyugodni, azok a karakterek.... Utólag jött a megvilágosodás, h az egész erre volt kikövezve, ahogy anno a csavar az Így jártam anyátokkal a végén, de mégis nem Vasembernek kellett volna hősi halált halnia, neki a visszavonulás/Fury szerepének átvétele lett volna a jutalom (főleg mivel neki családja is volt már ekkor), erre sokkal inkább Rodgers vagy Thor lett volna alkalmas (mindkettőjük kb mindent elvesztettek, Thor teljesen lecsúszott, neki istenként való visszatérése és áldozata tökéletes vég lehetett volna, helyette jöhet a Galaxisokban való bohóckodás... míg Rodgers karakterébe kódolták az önfeláldozást, helyette ő kapta happy endet, de persze ezzel a saját idősíkos elméletükbe is belerondítottak).

Viccek jók voltak, de volt 2 ami nagyon kiakasztott.... Hulk-Hangya szelfizős poénjától én éreztem magam kínosan, főleg ahogy elhúzták, míg a másik film végén Tony halála után nem sokkal ahogy Thor nyomja a sódert hosszú pillanatokon át Starlorddal, h ki a góré. Egy ilyen meghatározó és szívszorító eseményt egy ilyen olcsó és kínos jelenettel folytatni, hát...

Alapvetően még mindig pozitív vagyok a filmmel kapcsolatban, de nagyon zavaróak ezek a dolgok.
|

Szerkesztette: Tito05
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nagyon jó volt az endgame, méltó lezárása a ciklusnak. Mondjuk az első órát húzhatták volna feszesebbre.
| A végén gamora hol volt, erről tudni valamit? |
peach
| ő ugye akkor még Thanos embere volt így ő is eltűnt |
braxa88
| Nem volt már az elvileg. mikor összeállt egy snittre a női bosszúállók csapat a csata közben ő is ott volt, aztán gyakta is le a dögöket |
peach
igaz, akkor nem tudom miért. majd kiderül az örzők 3ból
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Nagyon jó volt az endgame, méltó lezárása a ciklusnak. Mondjuk az első órát húzhatták volna feszesebbre.
| A végén gamora hol volt, erről tudni valamit? |
peach
| ő ugye akkor még Thanos embere volt így ő is eltűnt |
braxa88
| Nem volt már az elvileg. mikor összeállt egy snittre a női bosszúállók csapat a csata közben ő is ott volt, aztán gyakta is le a dögöket |



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
Nagyon jó volt az endgame, méltó lezárása a ciklusnak. Mondjuk az első órát húzhatták volna feszesebbre.
| A végén gamora hol volt, erről tudni valamit? |
peach
| ő ugye akkor még Thanos embere volt így ő is eltűnt |
braxa88
sztem nem, és elvileg lesz még ő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nagyon jó volt az endgame, méltó lezárása a ciklusnak. Mondjuk az első órát húzhatták volna feszesebbre.
| A végén gamora hol volt, erről tudni valamit? |
peach
| ő ugye akkor még Thanos embere volt így ő is eltűnt |
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Nagyon jó volt az endgame, méltó lezárása a ciklusnak. Mondjuk az első órát húzhatták volna feszesebbre.
| A végén gamora hol volt, erről tudni valamit? |



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Tegnap lezárult egy dupla bemutatóval az Alien jubileumi rövidfilmsorozata. Voltak köztük jók és felejthető részek is, de az utolsóval azért rendesen átmentették az Alien moziérzést. Ebből akár egy teljes filmet is el tudtam vna képzelni:


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
google-be írjátok be hogy thanos és kattintsatok a kesztyűre
Negritis
Ha végzett, mégegyszer.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
hat ez nem volt sima.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
google-be írjátok be hogy thanos és kattintsatok a kesztyűre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Egész sokat járok moziba, de én még sosem találkoztam tapsikoló emberekkel. Csak ocsortány cigányokkal, de azokkal nonstop...
Hanni
Én hétköznap járok, 13 óra környékén.
Még emberekkel se találkoztam.
Sobri Jóska
Az első bosszúállókat néztük annó az asszonnyal feliratosan randi keretében a premier után kb másfél hónappal. Ketten voltunk a 14 soros teremben, a film felénél felraktam a lábamat az előttem levő székre ( cipő persze levéve) erre valahonnan megjelent egy mandró, hogy vegyem le mert itt ilyet nem szabad csinálni. Hogy miért fájt neki, illetve honnan tudta mit csinálok nem derült ki 😀
peach
Az asszony írt közben egy panaszlevelet a mozinak, hogy rohadt lábszag van a teremben 😀

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Egész sokat járok moziba, de én még sosem találkoztam tapsikoló emberekkel. Csak ocsortány cigányokkal, de azokkal nonstop...
Hanni
Én hétköznap járok, 13 óra környékén.
Még emberekkel se találkoztam.
Sobri Jóska
Az első bosszúállókat néztük annó az asszonnyal feliratosan randi keretében a premier után kb másfél hónappal. Ketten voltunk a 14 soros teremben, a film felénél felraktam a lábamat az előttem levő székre ( cipő persze levéve) erre valahonnan megjelent egy mandró, hogy vegyem le mert itt ilyet nem szabad csinálni. Hogy miért fájt neki, illetve honnan tudta mit csinálok nem derült ki 😀
peach
Finoman jelezte, hogy inkább foglalkozz az asszonnyal, azért nem szólnak 😊
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Egész sokat járok moziba, de én még sosem találkoztam tapsikoló emberekkel. Csak ocsortány cigányokkal, de azokkal nonstop...
Hanni
Én hétköznap járok, 13 óra környékén.
Még emberekkel se találkoztam.
Sobri Jóska
Az első bosszúállókat néztük annó az asszonnyal feliratosan randi keretében a premier után kb másfél hónappal. Ketten voltunk a 14 soros teremben, a film felénél felraktam a lábamat az előttem levő székre ( cipő persze levéve) erre valahonnan megjelent egy mandró, hogy vegyem le mert itt ilyet nem szabad csinálni. Hogy miért fájt neki, illetve honnan tudta mit csinálok nem derült ki 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Egész sokat járok moziba, de én még sosem találkoztam tapsikoló emberekkel. Csak ocsortány cigányokkal, de azokkal nonstop...
Hanni
Én hétköznap járok, 13 óra környékén.
Még emberekkel se találkoztam.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
Nálunk sem tapsoltak ma, teljesen kulturált volt a közönség. 😊
Chargers LT
Westendbe néztem 6tól feliratosan és meglepően kúltúrált volt a közönség
se taps, se pofázás semmi
annyi hogy

a film pedig szimplán zseniális, és nem tudom eldönteni még hogy jobb-e mint az IW de nincs messze

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Nálunk sem tapsoltak ma, teljesen kulturált volt a közönség. 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 242 — Je suis kobranadrág
Egész sokat járok moziba, de én még sosem találkoztam tapsikoló emberekkel. Csak ocsortány cigányokkal, de azokkal nonstop...
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Infinty warnál nehéz jobbat csinálni. 😕

Kibaszottul rohadt módon sikerült!
braxa88
szerintem nem volt jobb film, mint az infinity war

igazából nem tudom mit érezzek, elégedett vagyok, de közben van egy ilyen fura üresség bennem most.
shawnka
Csatlakozom, az Infinity War jobb volt egy kicsit. Epicebb, drámaibb, stb.
Ez viccesebb volt, és az amúgy nem volt rossz, de még a 3 órába sem sikerült kibontani elég fontos részleteket.
Mondom ezt úgy, hogy óriási marvel és képregény rajongó vagyok.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo volt bizony!
Ilyet nem eltem meg az emberek tapsoltak a teremben egy jelenetnel.
Janek
1-2x nálunk is volt, és nagyon felkúrt. mi a faszom ez focimeccs?! még jó hogy bekiabálások nálunk (még) nem divat...
braxa88
szerintem minden szempomtból tökéletes volt. 22 filmet így lezárni mestermunka.

braxa88
Én pont ezért értem ezeket a tapsokat...mert ez egy kibaszott nagy mestermű..és igen el kell ismerni és megbecsülni az ilyet...főleg mostanában.Mert végre olyat kap az ember amit egy életre megjegyez. Sztem jár a taps az összes alkotónak.
(Sokkal jobb ez így mint fanyalogva ülni a mozivászon előtt egy Alien Covenantot nézve vagy egy új SW-részt. Igazság szerint ezeken kéne kiabálni, hogy mi a faszom ez és vissza a pénzt! 😀 )

Greengo
persze hogy jár, mondjuk a film végén, vagy mikor ottvannak a készítők egy rendezvényen, vagy bármi ilyesmi.
De nem a film közben. Nem focimeccs
braxa88
Mindenesetre én simán el tudtam fogadni az ilyen megnyilvánulást..22 film után a tökéletes lezárás. Álmodni sem merhet jobbat egy mozirajongó .
Greengo
Dehogynem. Gokut a Bosszuallok kozott. Ugyhogy ha ez a mostani nem igy zarul, akkor mar nem leszek boldog. X)

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Jo volt bizony!
Ilyet nem eltem meg az emberek tapsoltak a teremben egy jelenetnel.
Janek
1-2x nálunk is volt, és nagyon felkúrt. mi a faszom ez focimeccs?! még jó hogy bekiabálások nálunk (még) nem divat...
braxa88
szerintem minden szempomtból tökéletes volt. 22 filmet így lezárni mestermunka.

braxa88
Én pont ezért értem ezeket a tapsokat...mert ez egy kibaszott nagy mestermű..és igen el kell ismerni és megbecsülni az ilyet...főleg mostanában.Mert végre olyat kap az ember amit egy életre megjegyez. Sztem jár a taps az összes alkotónak.
(Sokkal jobb ez így mint fanyalogva ülni a mozivászon előtt egy Alien Covenantot nézve vagy egy új SW-részt. Igazság szerint ezeken kéne kiabálni, hogy mi a faszom ez és vissza a pénzt! 😀 )

Greengo
persze hogy jár, mondjuk a film végén, vagy mikor ottvannak a készítők egy rendezvényen, vagy bármi ilyesmi.
De nem a film közben. Nem focimeccs
braxa88
Mindenesetre én simán el tudtam fogadni az ilyen megnyilvánulást..22 film után a tökéletes lezárás. Álmodni sem merhet jobbat egy mozirajongó .


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
YoungZeeZee 8 471
szerintem minden szempomtból tökéletes volt. 22 filmet így lezárni mestermunka.

braxa88
Remelem jovore inditjak a remakeket 😀
Durva, hogy 1-et nem lattam belole
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Jo volt bizony!
Ilyet nem eltem meg az emberek tapsoltak a teremben egy jelenetnel.
Janek
1-2x nálunk is volt, és nagyon felkúrt. mi a faszom ez focimeccs?! még jó hogy bekiabálások nálunk (még) nem divat...
braxa88
szerintem minden szempomtból tökéletes volt. 22 filmet így lezárni mestermunka.

braxa88
Én pont ezért értem ezeket a tapsokat...mert ez egy kibaszott nagy mestermű..és igen el kell ismerni és megbecsülni az ilyet...főleg mostanában.Mert végre olyat kap az ember amit egy életre megjegyez. Sztem jár a taps az összes alkotónak.
(Sokkal jobb ez így mint fanyalogva ülni a mozivászon előtt egy Alien Covenantot nézve vagy egy új SW-részt. Igazság szerint ezeken kéne kiabálni, hogy mi a faszom ez és vissza a pénzt! 😀 )

Greengo
persze hogy jár, mondjuk a film végén, vagy mikor ottvannak a készítők egy rendezvényen, vagy bármi ilyesmi.
De nem a film közben. Nem focimeccs
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Jo volt bizony!
Ilyet nem eltem meg az emberek tapsoltak a teremben egy jelenetnel.
Janek
1-2x nálunk is volt, és nagyon felkúrt. mi a faszom ez focimeccs?! még jó hogy bekiabálások nálunk (még) nem divat...
braxa88
szerintem minden szempomtból tökéletes volt. 22 filmet így lezárni mestermunka.

braxa88
Én pont ezért értem ezeket a tapsokat...mert ez egy kibaszott nagy mestermű..és igen el kell ismerni és megbecsülni az ilyet...főleg mostanában.Mert végre olyat kap az ember amit egy életre megjegyez. Sztem jár a taps az összes alkotónak.
(Sokkal jobb ez így mint fanyalogva ülni a mozivászon előtt egy Alien Covenantot nézve vagy egy új SW-részt. Igazság szerint ezeken kéne kiabálni, hogy mi a faszom ez és vissza a pénzt! 😀 )

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !