NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
Tejesember 256
Breaking News: James Cameron announces their will be 4 AVATAR sequels: 2018, 2020, 2022 and 2023 all due out in Christmas of each year.

Nah h ebből mi lesz. 😀
Beki
kevés sztori, sok bőr
slowmotion
Egyik karácsony star wars masik karácsony avatar... gyönyörű, azért úgy 2020 körül már páran unni fogják (bár a star wars gondolom bármilyen sztorival is hozni fogja a számait, az avatartól viszont én bukást várok ha ennyi rész lesz - vagy a pocahontas után feldolgozza a többi disney rajzfilmet is?!)
davemayer
Lehet találtak megint egy író párost, akinek a történetét lenyúlhatják.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
J. A. Bayona kapta a Jurrasi World 2 rendezését, aminek nem tudom, hogy örülök. Külföldi lapok szerint jó filmjei vannak, az Árvaházat nem láttam ,de a Lehetetlen nekem nem igazán jött be, sőt, inkább volt egy zsé kategóriás film számomra, nem is tudtam végignézni.
Mindenesetre tök8 mi lesz a filmen, tuti megnézem majd. | (ha csak nem robot dínók vagy ember-dínók lesznek) |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
vagy a pocahontas után feldolgozza a többi disney rajzfilmet is?!)
davemayer
egy kék oroszlánkirályt megnéznék
Drip
picsahantás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
vagy a pocahontas után feldolgozza a többi disney rajzfilmet is?!)
davemayer
egy kék oroszlánkirályt megnéznék
Drip
Hófehérke mintájára a következő női karakter Óceánkékecske lesz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 029 — Undertaker of the Cleveland graveyard
vagy a pocahontas után feldolgozza a többi disney rajzfilmet is?!)
davemayer
egy kék oroszlánkirályt megnéznék

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Breaking News: James Cameron announces their will be 4 AVATAR sequels: 2018, 2020, 2022 and 2023 all due out in Christmas of each year.

Nah h ebből mi lesz. 😀
Beki
kevés sztori, sok bőr
slowmotion
Egyik karácsony star wars masik karácsony avatar... gyönyörű, azért úgy 2020 körül már páran unni fogják (bár a star wars gondolom bármilyen sztorival is hozni fogja a számait, az avatartól viszont én bukást várok ha ennyi rész lesz - vagy a pocahontas után feldolgozza a többi disney rajzfilmet is?!)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
Breaking News: James Cameron announces their will be 4 AVATAR sequels: 2018, 2020, 2022 and 2023 all due out in Christmas of each year.

Nah h ebből mi lesz. 😀
Beki
kevés sztori, sok bőr
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Breaking News: James Cameron announces their will be 4 AVATAR sequels: 2018, 2020, 2022 and 2023 all due out in Christmas of each year.

Nah h ebből mi lesz. 😀
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ez vagy a Zack Snyder-féle a jobb?
 www.youtube.com/watch?v=5_8EtNaqIbI
empty taxi
Atya ég!Ez nem az indiai monty python?? 😊
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Ez a Doctor Strange film nagyon erősnek tűnik.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
marvel? Michael Bay is csak keresi az állát 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Ez vagy a Zack Snyder-féle a jobb?
 www.youtube.com/watch?v=5_8EtNaqIbI
empty taxi
Erre nincsenek szavak. Marvel who?
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
Ez vagy a Zack Snyder-féle a jobb?
 www.youtube.com/watch?v=5_8EtNaqIbI
empty taxi
látatlanba is az 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ez vagy a Zack Snyder-féle a jobb?
 www.youtube.com/watch?v=5_8EtNaqIbI


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
most néztem meg a dumapárbajt és nem jó
4/10
humoristákról szóló film rendes poén nélkül nem jó

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
nemtom mennyire vagy otthon a Sithek szokásaiban, de az hogy a tanítvány kinyírja a mesterét az nem hogy nem meglepő hanem elvárás
így akarják biztosítani hogy a sötét oldal ereje nem csökken
ha erősebb a tanítvány akkor egy erősebb úr lép a helyébe ha gyengébb akkor meg kigyomlálják a gyengéket
Negritis
Azt vágom, nem is ezzel van gond, hanem az okkal. Mert ugye nem nyírta volna ki, ha nem kínozta volna Luke-ot, mert amúgy önmagáért eszébe nem jutott kinyiffantani az évek alatt a vén majmot. Tehát a szánalmas patkányképű imádkozik darth vaderhez, hogy a | sötét oldalon maradjon és ne csábítsa a "fény", aki a "fény" kedvéért nyírta ki a mesterét, nem hatalomvágyból | .
Tony
kérdés hogy erről mennyit tud, | az "agymosás" elég hatékony tud lenni |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
nemtom mennyire vagy otthon a Sithek szokásaiban, de az hogy a tanítvány kinyírja a mesterét az nem hogy nem meglepő hanem elvárás
így akarják biztosítani hogy a sötét oldal ereje nem csökken
ha erősebb a tanítvány akkor egy erősebb úr lép a helyébe ha gyengébb akkor meg kigyomlálják a gyengéket
Negritis
Azt vágom, nem is ezzel van gond, hanem az okkal. Mert ugye nem nyírta volna ki, ha nem kínozta volna Luke-ot, mert amúgy önmagáért eszébe nem jutott kinyiffantani az évek alatt a vén majmot. Tehát a szánalmas patkányképű imádkozik darth vaderhez, hogy a | sötét oldalon maradjon és ne csábítsa a "fény", aki a "fény" kedvéért nyírta ki a mesterét, nem hatalomvágyból | .
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
nemtom mennyire vagy otthon a Sithek szokásaiban, de az hogy a tanítvány kinyírja a mesterét az nem hogy nem meglepő hanem elvárás
így akarják biztosítani hogy a sötét oldal ereje nem csökken
ha erősebb a tanítvány akkor egy erősebb úr lép a helyébe ha gyengébb akkor meg kigyomlálják a gyengéket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
SW7: Látvány ötös, minden más csalódás. Annyi játék, könyv mellett ami az univerzummal foglalkozik ezt összerakni...
Csak szerintem oltári gagyi már ez a | " nem tudom hogy különleges erőm van, de fél óra alatt megtanulom használni az erőt és felveszem a versenyt az éveken át oktatott ellenféllel" | vagy | "tetves életemben nem vezettem akkora hajót, mint a millennium falcon, de lerázom az évekig képzett tie fighter pilótákat | dolog?
Most komolyan a kylo ren ahhoz a darth vaderhez imádkozik, hogy | segítsen a sötét oldalon maradni | , aki kinyírta a sötét oldalbéli mesterét? Ez most komoly? Meg maga az a szánalmas patkányképű karakter, vicc. Egy Harry Potterben még elmenne, de itt...
Na és ez a Csillagpusztító és persze | ezt is ugyanúgy felrobbantják, mint a Halálcsillagokat | ...
Nem csoda, hogy nem nyomta le a Avatart bevételben.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Jákób lajtorjája 1990

Most volt hozzá szerencsém. OMG, Jól arcon is csapott. Emészteni kell még, aztán majd újranézni.
Vrij6
Kösz a tippet, megnéztem. Bírom a gondolkodós filmeket, most adtál munkát 😊. Remek darab.
mustaine
Bizony, hamarosan újra is fogom nézni. 😀 Én is nagyon bírom, ha van neked is ilyen ajánlód, ne tartsd vissza, hátha még nem láttam. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
ma corvin moziéjszaka során megnéztük kollégámmal az Agyas és agyatlant
brutális a film, aki úgy érzi hogy van gyomra hozzá és nem irtózik Sasha Baron Cohen-től az nézze meg mindenképp

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Jákób lajtorjája 1990

Most volt hozzá szerencsém. OMG, Jól arcon is csapott. Emészteni kell még, aztán majd újranézni.
Vrij6
Kösz a tippet, megnéztem. Bírom a gondolkodós filmeket, most adtál munkát 😊. Remek darab.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=Wji-BZ0oCwg&nohtml5=False
Greengo
inkább hagyták volna meg a Rogue Onet, mint hogy "Zsivány egyes"...értem, hogy nincs nagyon jó szinonima, ami jó lenne filmcímnek, de az több mint vicces lesz, amikor decemberben megyünk srácokkal moziba:
-Hé skacok, nem nézzük meg az új SW-t?
-Melyiket?
-Hát a Zsivány egyest!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 684 — Eagles fan
 www.youtube.com/watch?v=Wji-BZ0oCwg&nohtml5=False


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Jákób lajtorjája 1990

Most volt hozzá szerencsém. OMG, Jól arcon is csapott. Emészteni kell még, aztán majd újranézni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv