Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
És valószínűleg a szori is egy kalap szar lesz.Sobri Jóska
I find your lack of faith disturbing.

A Teaser teljesen jó volt, nekem alapvetően tetszett.

Elég sok apróságra utalgatott, amivel lehet valamit kezdeni sztori szempontból - a "Force Monologue" + a kézből kézbe adott light saber, az R2-s jelenet - ez a Skywalker oldalon... vagy Solo mondata.. vagy mondjuk a szimbólum az új stormtrooperek mögött, ami engem kifejezetten érdekel, hogy mi lett az Empire-ből és hogyan.
Illetve a Chrome Trooper eléggé bejövős.

Én kicsit a western/sivatagi bolygó elemtől tartok picit, nehogy abból túl sok legyen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 275 — E/1
 index.hu/mindekozben/poszt/2015/04/18/itt_a_net_uj_sztarja_a_pap_aki_ugy_orul_a_star_wars_7_trailerenek_mint_az_unokaocsem_a_karacsonyra_kapott_star_wars_legonak/?utm_source=facebook&utm_medium=share&utm_campaign=index
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 275 — E/1
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
star wars trailer alatti komment, sírok 😀😀

-a vukin nem fog az idő,vagy festet?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Helyén kezelni egy olyan filmet, ami torzítja a valóságot, imádom az ilyen egocentrikus nézőpontokat 😊 (és megint úgy vádaskodsz, hogy fogalmad nincs az SW-ről kapcsolatos vélemenyemről - miközben te magad sem tudod, milyen lesz a film - de legalább már az előre bekészített ellenreakció is megvan, helyes)

Szebben nem is bizonyíthatnád, hogy veszi meg előre a népet a marketing, de nyilván a te nézőpontod az objektív, hiszen már akkor tudod, hogy jól és megfelelően fogod fogadni az alkotást, mikor még nem is láttad.baggio
nem baszogatni akartalak ezzel, de akkor majd a draftközvetítés előtt megvitatjuk a témát 😊shawnka
csak hogy tudd mennyire mellélőttél ezzel, nézd vissza, milyen pólóban is ültem ott melletted a két évvel ezelőtti közvetítésen :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 270 — Tyrone Creek
Helyén kezelni egy olyan filmet, ami torzítja a valóságot, imádom az ilyen egocentrikus nézőpontokat 😊 (és megint úgy vádaskodsz, hogy fogalmad nincs az SW-ről kapcsolatos vélemenyemről - miközben te magad sem tudod, milyen lesz a film - de legalább már az előre bekészített ellenreakció is megvan, helyes)

Szebben nem is bizonyíthatnád, hogy veszi meg előre a népet a marketing, de nyilván a te nézőpontod az objektív, hiszen már akkor tudod, hogy jól és megfelelően fogod fogadni az alkotást, mikor még nem is láttad.baggio
nem baszogatni akartalak ezzel, de akkor majd a draftközvetítés előtt megvitatjuk a témát 😊
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Az hogy 6>4 , szamomra mindig ertelmezhetetlen volt.. a tobbi helyen nehez vitatkozni. Bar nalam 1>2, de igazabol ott mar tokmindegy..


Episode V - 9.5/10

Jol megszerkesztett, akcio/latvany is talan itt a legidoallobb a regiek kozul, Empire kicks ass, cool old Yoda.. Hoth, Lando, Boba Fett, minden jo helyen van benne.

Episode III - 8.5/10

Damn.. az a nyitas. A legjobb elso 15 perc, magasan a legjobb az osszes resz kozul.. Grievous is cool, Execute Order 66 (es aztan a Jedi Templom) TOP 3/5 momentum az egesz sagaban, Mustafar is elmegy.
Fuck Samuel Jackson and his ego (-0.5 pont), nem kellett o ebbe, plane nem ilyen szerepben.

Episode IV - 7/10

Az elejenek (Mos Eisley-ig) minden perce remek, ahhoz kepest hogy mennyi elemet kell felpakolni plane..
Tattoine, Han/Chewie, Leia - minden mukodik. Ben egy kicsit tul komolyan veszi magat, tul hamar jon a vegso konfrontacio es a joystickos akciojelenetek mara azert megkoptak... de ne feledjuk itt meg fillerekbol dolgoztak.

Episode VI - 4.5/10

God damn ewoks (-3 pont)

Tapos Skywalker, fuck the ewoks, Tatooine ebben a filmben nem mukodik valahogy, hosszu az expozicio, hosszu az erdei balfaszkodas, valahogy nekem nem all ossze a film.

It's a trap es Ackbar persze nagy kiraly, es a csata (termeszetesen az urbeli) is bejovos.. de kb ennyi.

Episode I - 1/10

Jo, Jar-Jar onmagaban minusz 80 pont es fele ennyi CGI is eleg lett volna a pod racinghez.. de: Qui-Gon nalam mukodik, Portman eleg idot kap (nem ugy mint Maul), es a Naboo-s reszek nem annyira tragikusak.. mint mondjuk...

Episode II - 0/10

Boooooring.
Not cool Yoda.. not cool. You know which move i'm talking about.
Dooku tortenete Yodaval (ami kb az egyetlen erdekes elem lehetett volna..) - nincs kifejtve.
Hayden "Zero Acting" Christensen.
Most booooooring planet... egy relative atlagos fighttal - kar hogy ez igy is magasan kiemelkedik a filmbol ezaltal..

Es az eroltett, kinos, nyaltengerbe fullado "romanc".

Ez hasznalhatatlan, gyalazatos, dogletes..
Az elsoben legalabb volt probalkozas.. ott tulspiraztak es atestek a lo tuloldara. Itt elhibaztak a mufajt ES szar tortenetet raktak ossze.

A trailerrol holnap.. alszom ra egyet es ujranezem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
nálam a sorrend 5-3-6-4-2-1 😀 nyílván a tetszés szerint csökken a dolog
de a 2-1 jóval a többi alatt van sajnos a 3 és 5 nálam kiemelkedik kicsit



Negritis
Te majdnem én vagyok? 😀
mondjuk nálam a sorrend 5-3-6-4-1-2.
A Baljós valószínűleg a mozis élmény (első) miatt. 😊
Nekem is a 3-5 amik nagyon nagy kedvencek !!! 😀


Kegyetlen jo az uj teaser....besiiiiras! 8-) 😀ZoliZoltán
Szerintem meg nem. Az eleje jól indul - X wingig, megint jön a néger meg az összevissza rohangálás. Aztán Solo dob rajta még egy picit, de továbbra is gyenge eresztésnek tűnik.Toca
Azért ebből még sok mindent nem lehet leszűrni!
Lesz Leai és Han lánya...Soloék....az új Sith,aki nem tudni,hogy mester vagy padawan....az ébredő erő!
stb stb stb.
Én kibeb@szottul várom! 😊ZoliZoltán
Nem vontam le semmit, nem mondtam hogy szar én is várom, csupán arra reagáltam hogy kegyetlen jó az új teaser, szerintem meg az egyik fele tényleg jó a másik gány ennyi 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 275 — E/1
 www.swsaga.hu/topic/1784-az-ebredo-ero-masodik-elozetesenek-elemzese/
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
5-4-6-3-2-0-0-0-0-0-1 azzal büntettek konkrétan ...

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 275 — E/1
nálam a sorrend 5-3-6-4-2-1 😀 nyílván a tetszés szerint csökken a dolog
de a 2-1 jóval a többi alatt van sajnos a 3 és 5 nálam kiemelkedik kicsit



Negritis
Te majdnem én vagyok? 😀
mondjuk nálam a sorrend 5-3-6-4-1-2.
A Baljós valószínűleg a mozis élmény (első) miatt. 😊
Nekem is a 3-5 amik nagyon nagy kedvencek !!! 😀


Kegyetlen jo az uj teaser....besiiiiras! 8-) 😀ZoliZoltán
Szerintem meg nem. Az eleje jól indul - X wingig, megint jön a néger meg az összevissza rohangálás. Aztán Solo dob rajta még egy picit, de továbbra is gyenge eresztésnek tűnik.Toca
Azért ebből még sok mindent nem lehet leszűrni!
Lesz Leai és Han lánya...Soloék....az új Sith,aki nem tudni,hogy mester vagy padawan....az ébredő erő!
stb stb stb.
Én kibeb@szottul várom! 😊
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Helyén kezelni egy olyan filmet, ami torzítja a valóságot, imádom az ilyen egocentrikus nézőpontokat 😊 (és megint úgy vádaskodsz, hogy fogalmad nincs az SW-ről kapcsolatos vélemenyemről - miközben te magad sem tudod, milyen lesz a film - de legalább már az előre bekészített ellenreakció is megvan, helyes)

Szebben nem is bizonyíthatnád, hogy veszi meg előre a népet a marketing, de nyilván a te nézőpontod az objektív, hiszen már akkor tudod, hogy jól és megfelelően fogod fogadni az alkotást, mikor még nem is láttad.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 270 — Tyrone Creek
Nincsenek rászorulva a marketing hype-ra, de azért a biztonság kedvéért pl. minden NFL csapatnak saját logókat terveztek a tegnapi teaser bemutatójára, melyet azok saját közösségi oldalaikon reklámoztak... 😊

Sajnos ez a mai filmgyártás: iszonyat pénzeket tolnak a marketingbe, melynek köszönhetően nincs ember, akiben valamilyen szinten ne keltenék fel az érdeklődést. A minőség innentől másodlagos (nyilván az alapvető igények kiszolgálásával, robbantások, SW esetén sok-sok lézerkard és repülős jelenet), mert a szóbeszéd mindenképp be fogja vonzani a nézőket a mozikba, ha jó a kritikusok általi fogadtatása, akkor azért, ha rossz, akkor meg pláne.baggio
azok a logók már megvannak 3-4 éve.

de hiába, a Fast7-t se tudtad a helyén kezelni, gondolom ennél sem fog menni.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Nincsenek rászorulva a marketing hype-ra, de azért a biztonság kedvéért pl. minden NFL csapatnak saját logókat terveztek a tegnapi teaser bemutatójára, melyet azok saját közösségi oldalaikon reklámoztak... 😊

Sajnos ez a mai filmgyártás: iszonyat pénzeket tolnak a marketingbe, melynek köszönhetően nincs ember, akiben valamilyen szinten ne keltenék fel az érdeklődést. A minőség innentől másodlagos (nyilván az alapvető igények kiszolgálásával, robbantások, SW esetén sok-sok lézerkard és repülős jelenet), mert a szóbeszéd mindenképp be fogja vonzani a nézőket a mozikba, ha jó a kritikusok általi fogadtatása, akkor azért, ha rossz, akkor meg pláne.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
amúgy ezek még csak Teaserek ami kevesebb mint egy trailer

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Szvsz direkt nem mutatnak a trailerekben szart sem, arra gyúrnak, hogy majd a mozi üssön akkorát mint a lórúgás. amúgy sincsenek rászorulva nagyon a marketing hypera elég csak elindítani a zenét meg kirakni a címet máris a föld lakosainak a nagyrésze megy a moziba befele...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
nálam a sorrend 5-3-6-4-2-1 😀 nyílván a tetszés szerint csökken a dolog
de a 2-1 jóval a többi alatt van sajnos a 3 és 5 nálam kiemelkedik kicsit

első Teasert megnéztem, többet nem nézek
nem tetszett, viszont tudom hogy úgyis megnézem
ahogy az Avengerst is (ott csak moziba láttam előzetest)

viszont a Mad Max nálam kimarad, de Ex Machina lehet hogy lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
YoungZeeZee 8 477
Nekem a 3.resz tetszik a legjobban,tehat a legutolso.
Nem vagyok SW fan,de meg fogom nezni.1-2percbol levonni barmilyen kovetkezteteset meg vicces.
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Valószínűleg én vagyok az egyetlen az országban,akit teljesen hidegen hagy ez az új SW.
Az utolsó kettő már így sem tetszett,erre most jön még három.
Ezeket az előzeteseket megnéztem,de amikor harmadjára mutatták Subbant a Habsből, végképp elment a kedvem.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
És valószínűleg a szori is egy kalap szar lesz.

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem meg nem. Az eleje jól indul - X wingig, megint jön a néger meg az összevissza rohangálás. Aztán Solo dob rajta még egy picit, de továbbra is gyenge eresztésnek tűnik.Toca
A droidból már most elegem van, a stormtrooperek meg szerintem rosszul néznek ki.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Kegyetlen jo az uj teaser....besiiiiras! 8-) 😀ZoliZoltán
Szerintem meg nem. Az eleje jól indul - X wingig, megint jön a néger meg az összevissza rohangálás. Aztán Solo dob rajta még egy picit, de továbbra is gyenge eresztésnek tűnik.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Ez is happy meal menus lesz?

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 275 — E/1
Kegyetlen jo az uj teaser....besiiiiras! 8-) 😀
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Solo kapitány megöregedettJanek
Chubakka is de rajta kevésbé látszik 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal