Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 14 éve
Tomeee 753
Mi a rákért kell egyetemen reggel 10 előtt órát tartani?

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
imádom az ilyen korlátokat:
"a kép mérete 1800x1600 képpontos legyen de a a fájl mérete ne legyen nagyobb 300 kb-nél"...

hol élnek ezek?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rohadjon le az első emeleti nénike, hogy nem tudja használni a szappant, és tőle bűzlik az egész lépcsőház...Asbee
Nálunk van egy nyanya aki irgalmatlan büdöseket főz és természetesen a lépcsőházba szellőztet.
Legjobb amikor vasárnap reggel megyek le,nála meg már kész a dögszagú ebéd.
Éhgyomorra kurvajó szagulni.Bazzani
Ez is volt...Másik nénike aki a helyén lakott, reggel 6-kor kinyitotta ajtót, majd a szembeszomszéddal ordibáltak főzés közben, közben meg jöttek az "illatok".

Más: Talma 21-dik, Bayern kikap, csaj elbukva...Mi jöhet még? Már előre látom a 3 Eli INT-t, és a 2 Bradshaw fumble-t...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rohadjon le az első emeleti nénike, hogy nem tudja használni a szappant, és tőle bűzlik az egész lépcsőház...Asbee
Nálunk van egy nyanya aki irgalmatlan büdöseket főz és természetesen a lépcsőházba szellőztet.
Legjobb amikor vasárnap reggel megyek le,nála meg már kész a dögszagú ebéd.
Éhgyomorra kurvajó szagulni.

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Rohadjon le az első emeleti nénike, hogy nem tudja használni a szappant, és tőle bűzlik az egész lépcsőház...Asbee
Sztem épp azon van 😛
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rohadjon le az első emeleti nénike, hogy nem tudja használni a szappant, és tőle bűzlik az egész lépcsőház...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A rohadt szemét Tesco romlott sört tukmált rám... Akciósan vettem 2** forintért strapapalackos borsodit, most nyitottam meg, és erőteljesen "romlottser" íze van. Megnéztem, elvileg 2010.11.04-én járna le, de ezek a rohadékok tuti tűző napon tartották, így hamarabb megpimpókosodott... Szerencsére már rádolgoztam előtte pár 7+ %-os serrel, így kevésbé érdekel az íze - és az is lehet hogy az extra erjedésnek köszönhetően nőtt az alkoholtartalom 😀Rataccess
Mi voltunk borkóstolni a corvinusos szőlész borászoknál, és mondták, hogy vigyünk sajtot. Mivel a Spar elég közel van ott vettünk, viszont ott csak ilyen bio volt. Na megbeszéltük jó lesz ez. Felbontjuk, és olyan rohadt büdös lábszaga volt, hogy ilyet én még nem is éreztem. Aztán valaki megnézte a csomagolást, és 3! hete le volt járva.... Nyilván a mi hibánk, mert nem néztük meg, de ez akkor is vérlázító.tenorx
attól hogy egy sajt gecibüdös még nem feltétlen járt le 😛
Haverom hozott régebben ausztriából ilyen extrabüdös sajtokat. Kőrészegen azzal sokkoltuk a népet valami partiban, hogy belenyomtuk a bögrébe a sajtot, be a mikróba, hogy fondüt csinálunk. Az egész lakásban olyan szag lett mint valami vágóhíd szeméttárolójában, de mi ott tunkoltuk az olvasztott büdössajtba a kenyeret és geci finom volt 😊haromt
Ennek ilyen büdös rohadt lábszaga volt, és elméletileg nem kellett volna, hogy legyen. De lehet, hogy van akinek ez ízlik 😀
Jah és az íze is rohadt szar volt.
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
De gyűlölöm, hogy a kibaszott kis 12-14 éves taknyosok vedelik a Monster energiaitalt és azt hiszik, hogy valakik ettől! Pedig attól leszel valaki, ha kakaót iszol zacskóból!catattack
Majd 30-35 évesen meg mehetnek kórhátba első szívrohammal...
Én is rühellem őket, olyan felsőbbrendűségi tudat árad belőlük, hogy viszket a tenyerem néha...Vrijbloed
Életkori sajátosság,még nem tudják és el sem tudják képzelni,hogy elbukhatnak , el fognak botlani és onnan fel kell állni,szerényebben. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A rohadt szemét Tesco romlott sört tukmált rám... Akciósan vettem 2** forintért strapapalackos borsodit, most nyitottam meg, és erőteljesen "romlottser" íze van. Megnéztem, elvileg 2010.11.04-én járna le, de ezek a rohadékok tuti tűző napon tartották, így hamarabb megpimpókosodott... Szerencsére már rádolgoztam előtte pár 7+ %-os serrel, így kevésbé érdekel az íze - és az is lehet hogy az extra erjedésnek köszönhetően nőtt az alkoholtartalom 😀Rataccess
Mi voltunk borkóstolni a corvinusos szőlész borászoknál, és mondták, hogy vigyünk sajtot. Mivel a Spar elég közel van ott vettünk, viszont ott csak ilyen bio volt. Na megbeszéltük jó lesz ez. Felbontjuk, és olyan rohadt büdös lábszaga volt, hogy ilyet én még nem is éreztem. Aztán valaki megnézte a csomagolást, és 3! hete le volt járva.... Nyilván a mi hibánk, mert nem néztük meg, de ez akkor is vérlázító.tenorx
attól hogy egy sajt gecibüdös még nem feltétlen járt le 😛
Haverom hozott régebben ausztriából ilyen extrabüdös sajtokat. Kőrészegen azzal sokkoltuk a népet valami partiban, hogy belenyomtuk a bögrébe a sajtot, be a mikróba, hogy fondüt csinálunk. Az egész lakásban olyan szag lett mint valami vágóhíd szeméttárolójában, de mi ott tunkoltuk az olvasztott büdössajtba a kenyeret és geci finom volt 😊
több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Az kétségtelen, hogy ön(magyar)fikázásban nagyok vagyunk.atapapa
mondjuk most leginkább a koreai f1-es pálya elnemkészültéről társalognék el az idióta szkeptikusokkal, akik ugye tavaly pl. nagyban hangoztatták a sávolyi ügyben, hogy "ilyen is csak itthon történhet meg"...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Az kétségtelen, hogy ön(magyar)fikázásban nagyok vagyunk.

több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
én ezzel csak csúnya sztereotíp megjegyzéseket szándékoztam tenni az egyes népek helyéről a világban...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
ennyit az ír csodáról 😊
http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/20101002-irorszag-bankmentes-veget-erhet-az-alacsony-adok-korszaka.html

és hogy ezen miért nem tudok meglepődni?
"...Írország nincs egyedül a fenti gondokkal, a befektetők szemében Portugália és Spanyolország is egyre inkább a veszélyzónához tartozik"

a hihetetlen kishitűségünket kellene legyőzni, és egyszer talán rájönnénk arra - amit a gyűlöltellenségeink blog is sulykol belénk, helyesen - hogy még Európában sem egy nagyobb szenny ország van nálunkJJ Tiller
Azért az íreknek van honnan visszafejlődniük. Nagyon felkészületlenül érte őket a válság, minden pörgött, annál nagyobb volt a koppanás. Mi a világválság előtti évben - Ferenc csomagjának hála - 1%-os növekedést értünk el, ők 5,6t.

Szóval én még így is szívesen cserélnék az írekkel.
Erről egy cikk jut eszembe, az izlandi válság után egy ott dolgozó magyar bébicsősz nyilatkozta benne, hogy most az izlandiak nem a világ másik felére mennek egy hónapra nyaralni, hanem csak Spanyolországba (vagy valami ilyesmi). És a válság idején összeomlást hozó miniszterelnököt ráadásul jogi felelősségre is vonják, pedig szerintem feleannyi rosszat nem tett, mint itt Gyurcsány.

több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
ennyit az ír csodáról 😊
http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/20101002-irorszag-bankmentes-veget-erhet-az-alacsony-adok-korszaka.html

és hogy ezen miért nem tudok meglepődni?
"...Írország nincs egyedül a fenti gondokkal, a befektetők szemében Portugália és Spanyolország is egyre inkább a veszélyzónához tartozik"

a hihetetlen kishitűségünket kellene legyőzni, és egyszer talán rájönnénk arra - amit a gyűlöltellenségeink blog is sulykol belénk, helyesen - hogy még Európában sem egy nagyobb szenny ország van nálunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A rohadt szemét Tesco romlott sört tukmált rám... Akciósan vettem 2** forintért strapapalackos borsodit, most nyitottam meg, és erőteljesen "romlottser" íze van. Megnéztem, elvileg 2010.11.04-én járna le, de ezek a rohadékok tuti tűző napon tartották, így hamarabb megpimpókosodott... Szerencsére már rádolgoztam előtte pár 7+ %-os serrel, így kevésbé érdekel az íze - és az is lehet hogy az extra erjedésnek köszönhetően nőtt az alkoholtartalom 😀Rataccess
Mi voltunk borkóstolni a corvinusos szőlész borászoknál, és mondták, hogy vigyünk sajtot. Mivel a Spar elég közel van ott vettünk, viszont ott csak ilyen bio volt. Na megbeszéltük jó lesz ez. Felbontjuk, és olyan rohadt büdös lábszaga volt, hogy ilyet én még nem is éreztem. Aztán valaki megnézte a csomagolást, és 3! hete le volt járva.... Nyilván a mi hibánk, mert nem néztük meg, de ez akkor is vérlázító.
több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A rohadt szemét Tesco romlott sört tukmált rám... Akciósan vettem 2** forintért strapapalackos borsodit, most nyitottam meg, és erőteljesen "romlottser" íze van. Megnéztem, elvileg 2010.11.04-én járna le, de ezek a rohadékok tuti tűző napon tartották, így hamarabb megpimpókosodott... Szerencsére már rádolgoztam előtte pár 7+ %-os serrel, így kevésbé érdekel az íze - és az is lehet hogy az extra erjedésnek köszönhetően nőtt az alkoholtartalom 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 14 éve
pc_x 943 — Red Fist
De gyűlölöm, hogy a kibaszott kis 12-14 éves taknyosok vedelik a Monster energiaitalt és azt hiszik, hogy valakik ettől! catattack
Ráadásul kurva szar is!gamerkr
booo, ilyenkor kéne a thumbdown 😀😀😀


több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
De gyűlölöm, hogy a kibaszott kis 12-14 éves taknyosok vedelik a Monster energiaitalt és azt hiszik, hogy valakik ettől! Pedig attól leszel valaki, ha kakaót iszol zacskóból!catattack
Majd 30-35 évesen meg mehetnek kórhátba első szívrohammal...
Én is rühellem őket, olyan felsőbbrendűségi tudat árad belőlük, hogy viszket a tenyerem néha...
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
De gyűlölöm, hogy a kibaszott kis 12-14 éves taknyosok vedelik a Monster energiaitalt és azt hiszik, hogy valakik ettől! catattack
Ráadásul kurva szar is!

több mint 14 éve
catattack 3 520
De gyűlölöm, hogy a kibaszott kis 12-14 éves taknyosok vedelik a Monster energiaitalt és azt hiszik, hogy valakik ettől! Pedig attól leszel valaki, ha kakaót iszol zacskóból!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A Boci csokit mióta csinálják Csehországban? :o Faszom nincsenek is már magyar termékekDelete
majd JC6 megmondja, hogy Csehország is még Magyarország része.Höri
Szerinte mi vagyunk szlovákia része.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Boci csokit mióta csinálják Csehországban? :o Faszom nincsenek is már magyar termékekDelete
majd JC6 megmondja, hogy Csehország is még Magyarország része.

több mint 14 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
A Boci csokit mióta csinálják Csehországban? :o Faszom nincsenek is már magyar termékek


több mint 14 éve
Törölt felhasználó
h szopjon lovat az a kibaszott kocsog aki megtorte a yahoo accountomat
/ mert ugy nez ki h ez tortent csak azt tudnam h mikor es hogyan /
miert nem bassza telibe a kurva anyjat az ilyen rosszindulatu satu fasz aki szo szerint semmit nem talal abban a fiokban amivel valoban megkarosithatna kizarolag a priv levelezesemet meg kb 40 tonnanyi regisztraciovisszaigazolast es tippjatek eredmenyeket + igy vsz csinalhatok uj accountot fantasyhoz is
remelem ezeket mind feldugta a seggebe miutan jol megpakolta egy talicskanyi nagyfaszu apromajom
a kurvaedes anyjaba rohadt vna bele a faszszopo inkubatorszokeveny

huu
több mint 14 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
a sulimban új csengő van..elég ha annyit mondok hogy egy moslék szar az egész. amikor csengetnek ilyen nintendo szintű zenét nyomatnak, de valami istentelen fost. olyan érzésem van mintha egy kurva tetrisben lennék..szánalom 😒'Hall Of Green
Voltam egy suliban, ahol ez volt a kicsongo: http://www.youtube.com/watch?v=t6N8ImFCQYs Legjobb 😀barney
mondjuk picit elkeserít hogy egy csomó suliban normális megoldások vannak itt meg elvan baszva minden..
azért ilyen nintendós-tetriszes a csengőnk amúgy mert az alap csengő elromlott és nincs pénz kicserélni...nevetni sem tudok már rajta sajnos