Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
faszom, 99
egy kurva válasz smst sem tud írni.brk
Dettó. 😉

Bár igazából tényleg nem érdekel. Volt nekem is ilyenekben mér nemegyszer részem, és mindig lepattant. (most ezzel jól megbiztattalak 😀 )
Ilyenek a nők. Ha egyedül vannak, párkapcsolatért nyavalyognak, meg normális fiúért, ha meg párkapcsolatban vannak, akkor meg meg vannak "fojtva", nincs elég mozgásterük, szabadok akarnak lenni, blablabla. 😛

Mindig oda lyukadok ki, hogy igazából egy se tudja igazán, hogy mit akar. Ha nincs velem az a baja, ha velem van, az a baja, mindig baja van. 😂

És én vagyok persze a bunkó. 😂 😂 😂 😂 😂

Á la Good Charlotte: "Girls don't like boys, girls like cars and money."
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
október 6-án kb 30 szúnyogcsípés van a két lábamon... lehet kéne venni egy sportszárat mer így elégfos
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
h súgjanak a ZH-n.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Az a baj, hogy vannak. Asszem be is írtam a zsiviv adatlapomra, hogy szemétgeci Dexter hogy csinálja, hogy neki nincsenek...kishaszi
hát nemtom, én ma akkor bunkógeci voltam az egyetlen csajjal kb, akit érdekel a sorsom, hogy már majdnem szégyellem magam 😀konqueror
ronda mi? az mindig így van 😂Stez
a-a, jóféle 😉 rondákkal szóba se állok, minek? 😛
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
nem kellenek érzelmek, pár hónapja én is megvagyok nélkülük 😀

http://www.youtube.com/watch?v=AkpEfTTWsUA

"az érzelem számomra fontos dolog, érzem például ha éhes vagy"konqueror
Az a baj, hogy vannak. Asszem be is írtam a zsiviv adatlapomra, hogy szemétgeci Dexter hogy csinálja, hogy neki nincsenek...kishaszi
hát nemtom, én ma akkor bunkógeci voltam az egyetlen csajjal kb, akit érdekel a sorsom, hogy már majdnem szégyellem magam 😀konqueror
ronda mi? az mindig így van 😂

több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
+ pár éve volt egy csaj aki a leginkább 99os volt életemben, akkor azt hittem megedződtem és ez most újra kihozta belőlem az érzelmes énemet 😕.brk
nem kellenek érzelmek, pár hónapja én is megvagyok nélkülük 😀

http://www.youtube.com/watch?v=AkpEfTTWsUA

"az érzelem számomra fontos dolog, érzem például ha éhes vagy"konqueror
Az a baj, hogy vannak. Asszem be is írtam a zsiviv adatlapomra, hogy szemétgeci Dexter hogy csinálja, hogy neki nincsenek...kishaszi
hát nemtom, én ma akkor bunkógeci voltam az egyetlen csajjal kb, akit érdekel a sorsom, hogy már majdnem szégyellem magam 😀
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
bills szurkolo vagyok, ennyi 😕Helmut Zimmer
Kedvenc Kaliforniád tárt karokkal vár 😊
több mint 14 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Utálok arra hazaérni hogy már x óra van és még gecisok dolgom van mellesleg mindjárt elalszok állva..

több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
+ pár éve volt egy csaj aki a leginkább 99os volt életemben, akkor azt hittem megedződtem és ez most újra kihozta belőlem az érzelmes énemet 😕.brk
nem kellenek érzelmek, pár hónapja én is megvagyok nélkülük 😀

http://www.youtube.com/watch?v=AkpEfTTWsUA

"az érzelem számomra fontos dolog, érzem például ha éhes vagy"konqueror
Az a baj, hogy vannak. Asszem be is írtam a zsiviv adatlapomra, hogy szemétgeci Dexter hogy csinálja, hogy neki nincsenek...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
+ pár éve volt egy csaj aki a leginkább 99os volt életemben, akkor azt hittem megedződtem és ez most újra kihozta belőlem az érzelmes énemet 😕.brk
nem kellenek érzelmek, pár hónapja én is megvagyok nélkülük 😀

http://www.youtube.com/watch?v=AkpEfTTWsUA

"az érzelem számomra fontos dolog, érzem például ha éhes vagy"
több mint 14 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
megbeszélem vele h most milegyen.brk
biztos ami biztos, utána beszélgess 😉konqueror
jó azért hülye nem vagyok 😀😀😀
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
megbeszélem vele h most milegyen.brk
biztos ami biztos, utána beszélgess 😉
több mint 14 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...konqueror
és lehet h tényleg 😀
az a szar ügy, h simán leszarnám de nem akarom (erre ment a hypotized duma) mert mittomén, de érzem h ez így már régen rossz 😀😀
mind1, vhogy túlteszem magam a dolgokon aztán megbeszélem vele h most milegyen
+ pár éve volt egy csaj aki a leginkább 99os volt életemben, akkor azt hittem megedződtem és ez most újra kihozta belőlem az érzelmes énemet 😕
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
...konqueror
ahhoz képest h macifröccsös vagy... 😀
a probléma azzal van, hogy ő akarta ezt az egészet aztán összejöttünk vagy mi erre meg kvázi leszar. szal h megbeszéljük h találkozunk meg este velem van, erre közli h vmi bnőjének szülinapja van úgyh oda megy 8tól.
a másik fele a dolognak meg h sajna she got me hynotized..brk
kihasznál. csak dugni akar.
make love topikba illő történet.

több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
...konqueror
ahhoz képest h macifröccsös vagy... 😀
a probléma azzal van, hogy ő akarta ezt az egészet aztán összejöttünk vagy mi erre meg kvázi leszar. szal h megbeszéljük h találkozunk meg este velem van, erre közli h vmi bnőjének szülinapja van úgyh oda megy 8tól.
a másik fele a dolognak meg h sajna she got me hynotized..brk
hynotized? 😛 már írni se tudsz, varázsló a csaj

hát ignorance is her new best friend http://www.youtube.com/watch?v=OH9A6tn_P6g&ob=av2e

lehet csak húzza az agyad ezzel a leszarással, hogy tegye a nehezen megkaphatót. hogy mindig ottvagy tartalékba, amúgy meg kacsintgat errearra. aztán ha te se adnál hírt magadról egykét napig akkor lehet sikongatva borulna lábad elé

nehéz így látatlanba mitmondani, de azért kardodba ne dőlj, egyrészt mert egyik lány sem éri meg, akármekkora hipnotizőr (tudom most azt gondolod, hogy de, ő megér) másrészt meg nem is vagy totál vesztett helyzetben, csak felbaszod az agyad

konqueror szerelmi tanácsadását hallották. ha ráér akkor szerintem a mester, briareos is ellát egykét meglátással (ő lehet még a csajt is ismeri 😀 najó ez gonosz volt)
több mint 14 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...konqueror
ahhoz képest h macifröccsös vagy... 😀
a probléma azzal van, hogy ő akarta ezt az egészet aztán összejöttünk vagy mi erre meg kvázi leszar. szal h megbeszéljük h találkozunk meg este velem van, erre közli h vmi bnőjének szülinapja van úgyh oda megy 8tól.
a másik fele a dolognak meg h sajna she got me hynotized.
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
faszom, 99
egy kurva válasz smst sem tud írni.brk
http://www.youtube.com/watch?v=0FFrCZNNCeU nem a 99 😉 😛

ilyenben amúgy bőven volt részem, sms/msn nemvisszaírásban, a tuti recept: szarni rá (tudom most arra gondolsz, ugyan mit tudhat ez a fasz a gondomról, mit pofázik, ráadásul Bears fan is, ellenség 😛 ) de hidd el, együttérzek veled

hogy a jövőben sikeresebb légy, ajánlom Maka videóját http://www.youtube.com/watch?v=Xe6_KTki_fM 😀 😀 (biztos örül a reklámnak 😛 )

amúgy meg minden nőnél van jobb nő, minden bajnok legyőzhető, minden új nap új ajándék, mert az egész csak játék
több mint 14 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
faszom, 99
egy kurva válasz smst sem tud írni
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
bills szurkolo vagyok, ennyi 😕Helmut Zimmer
Át tudom érezni...

több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
bills szurkolo vagyok, ennyi 😕
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Már el is kezdődött a mosdatás akkora hülyeségekkel, mi szerint "a vörösiszap nem mérgező" by MAL igazgató Bakonyi Zoltán. És persze szokásosan nem érzik magukat felelősnek a katasztrófáért.

Az már csak egy apró érdekesség, hogy Gyurcsány is benne van az alumíniumiparban rendesen.
F.Schleck
Ne álljunk meg itt. Pápa nagyon közel van Ajkához. Ergo egyértelmű, hogy a pápai gyúrcsány ásta ki a gátat.

Ez egy katasztrófa. Nem kell politikát, meg nagy fejesek keresni mögötte. Valószínűleg, akinek a tározó felügyelete lett volna a feladata, nagyívben szart rá, az eső meg szétmosta. A rendes magyar munkamorál tehet róla valószínüleg, meg a nagymennyiségű elfogyasztott kevert. A tulajdonost meg megbüntetik majd x száz millióra. Nem lehet ezzel mit kezdeni. Bárhol megtörténehetett volna.haromt
Nem, ez rohadtul nem történhetett volna meg bárhol.
Azt nem tudom, hogy a kommentem melyik részéből olvastad ki, hogy Gyurcsányra kentem volna az egészet, de ahogy látom valahonnan sikerült. Egy szóval nem említettem, hogy ez az ő felelőssége lenne, de az tény, hogy ő is benne van az alumíniumiparban, ami szinte egyenlő ezzel a céggel Magyarországon.

Remélem neked elfogadható legalább az LMP sajtóközleménye, szóval ezt ajánlom elolvasni. Sajnos mivel a honlapjuk haldoklik, így csak közvetetten tudom linkelni: http://www.greenfo.hu/hirek/hirek_item.php?hir=25620

Magához a katasztrófához és a "hirtelenségéhez" még pár szó:
Azon kívül, hogy mint GRAFI is mondta, többen jelezték azt hogy korábban is volt szivárgás, erre már képi bizonyíték is van: http://www.napiaszonline.hu/aktualis/a_muholdfelveteleken_mar_a_katasztrofa_elott_latsz_23876
Az is elképesztő, hogy a cégnek 10 milliós biztosítása van mindössze és az se vonatkozik környezeti károkra, míg az államtitkár becslése szerint a kár 10 milliárd is lehet.

több mint 14 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Mi a rákért kell egyetemen reggel 10 előtt órát tartani?Tomeee
Mi a rákért kell bárhol reggel 10 előtt órát tartani?kristof
Mi a rákért kell egyáltalán bármit tartani reggel 10 előtt?fetomy
+1

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Már el is kezdődött a mosdatás akkora hülyeségekkel, mi szerint "a vörösiszap nem mérgező" by MAL igazgató Bakonyi Zoltán. És persze szokásosan nem érzik magukat felelősnek a katasztrófáért.

Az már csak egy apró érdekesség, hogy Gyurcsány is benne van az alumíniumiparban rendesen.
F.Schleck
Ne álljunk meg itt. Pápa nagyon közel van Ajkához. Ergo egyértelmű, hogy a pápai gyúrcsány ásta ki a gátat.

haromt
természetesen, bár mondjuk Gyurcsány sztem évek óta nem tette be ide a lábát, de nyílván 😀
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azért az eső nem mos el olyan könnyen egy ekkora betongátat. Itt már jóval korábban kezdődhettek a bajok, amiről az üzemeltetőknek tudni kellett. Több helyi lakos szerint hetek óta szivárgot a cucc a gáton át.
Éremes megnézni a képet, hogy mekkora "létesítményről" van szó.
http://galeria.index.hu/belfold/2010/10/05/legifelvetelek_az_atszakadt_gatrol/?current_image_num=8&image_size=ml#
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Már el is kezdődött a mosdatás akkora hülyeségekkel, mi szerint "a vörösiszap nem mérgező" by MAL igazgató Bakonyi Zoltán. És persze szokásosan nem érzik magukat felelősnek a katasztrófáért.

Az már csak egy apró érdekesség, hogy Gyurcsány is benne van az alumíniumiparban rendesen.
F.Schleck
Ne álljunk meg itt. Pápa nagyon közel van Ajkához. Ergo egyértelmű, hogy a pápai gyúrcsány ásta ki a gátat.

Ez egy katasztrófa. Nem kell politikát, meg nagy fejesek keresni mögötte. Valószínűleg, akinek a tározó felügyelete lett volna a feladata, nagyívben szart rá, az eső meg szétmosta. A rendes magyar munkamorál tehet róla valószínüleg, meg a nagymennyiségű elfogyasztott kevert. A tulajdonost meg megbüntetik majd x száz millióra. Nem lehet ezzel mit kezdeni. Bárhol megtörténehetett volna.