NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Adott egy magánút, ahol hétfőtől vasárnapig, reggel 6-tól 22-ig 600 ft/óráért lehet parkolni (a környéken mindenhol máshol ingyenes). Már ez önmagában nevetséges, de hogy a viharban bírságolhatnak meg illetéktelen parkolásért pirosbetűs ünnepen? A szabályzatnál erre vonatkozó kitétel sehol nincs feltüntetve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Tudom, ezt nem illik pont tőlem, (ezek szerint emberből vagyok 😛) de ilyenkor azt mondom nem kapott elég nagy pofont ez majom...értem, én hogy minden humor meg vicc, meg mindenből és mindenkiből lehet azt csinálni, csak mert, de ha 1: az egyik bocsánatot kért, 2 tudom hogy a másiknak azért fájt ez a sztori, akkor illene visszább venni szvsz:

 telex.hu/szorakozas/2023/03/05/meg-mindig-faj-chris-rock-eloszor-beszelt-will-smith-pofonjarol
dande2
A humorista azzal viccelődött, hogy Amerika rosszabb állapotban van most, mint Ukrajna, mert Ukrajna egységes, Amerika pedig megosztott.

Ez is olyan vicces, hogy fejbe is lőhetnék érte. Ezzel is az a baj, mint a gyenge mémekkel: nem vicces, nem találó és mély sötétségről és tájékozatlanságról árulkodik. Pár éve feje tetejére állt az országuk fosztogató csürhék miatt, fájt nekik, szipogtak hogy jajj, de sebzettek, amint kiheverték máris vicces egy bona fide háború. Chris Rock az a fajta fekete "humorista" aki azt hiszi ha visítozva-majomkodva mondja el a gyenge poénjait, attól azok jobbak lesznek. Megyek nézek kis Chappellet.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 895 — Saturday Night Lights
A humor tud fájdalmas lenni…
ozibozi
... és mindkettejük népszerűségének jót tett.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 720
A humor tud fájdalmas lenni…
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom, ezt nem illik pont tőlem, (ezek szerint emberből vagyok 😛) de ilyenkor azt mondom nem kapott elég nagy pofont ez majom...értem, én hogy minden humor meg vicc, meg mindenből és mindenkiből lehet azt csinálni, csak mert, de ha 1: az egyik bocsánatot kért, 2 tudom hogy a másiknak azért fájt ez a sztori, akkor illene visszább venni szvsz:

 telex.hu/szorakozas/2023/03/05/meg-mindig-faj-chris-rock-eloszor-beszelt-will-smith-pofonjarol
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hivatalosan be kéne dobnom az "elbaszott" kasszába egy hawaii pizza árát, plusz a futárnak a címpénze, plusz távolságból eredő szállítási díj. MERT! A rendelő felesége várandós, nem tudja megenni a paradicsomos dolgokat, viszont a fokhagymás-tejfölös, sonka, sajt ananászos pizza, na az kurvajól csúszik!

&@°`^|˘°#@<ĐäÄ<đ\

 www.youtube.com/watch?v=PSiDaa2Qr_8&ab_channel=Juuj

Ez BP ugye, semmi közöm hozzá. DE 00:36-tól nagyon közeli érzelmek törnek fel bennem. A mai hasonló. Csak szarabb.
gyeek
Lehet hulye kerdes, ha ennyire megviseli az idegeid a foglalkozasod, nem gondolkoztal a valtason? Nem er ennyit semmi, hogy ilyen stressz allapotban legyel konstansan, nem csak mentalhigienias oldalrol, de a stressz rengeteg problemat okozhat kesobb az eletedben, jobb nem jatszani vele. Ezt joszandekbol irom.

A belinkelt video…. remelem a rendorseg is ratalal es kapja majd a pontokat az urge. On- es kozveszelyes ahogyan kozlekedik (az a mentos resz az tanitando, hogy mit ne) erre meg buszken fel is tolti a netre. Szubjektiv velemenyem, hogy az ilyeneket el kellene tiltani a vezetestol.
undisputedly
Menyasszonyom szeptemberre várja a gyerekünket, nekem nincs realitása hogy jobban fizető állást találjak a főnököm által biztosított egyéb anyagi vagy bármilyen támogatás mellett. Az egyetlen számításba vehető lehetőség külföld, de gyerekkel csupasz seggel újra kezdeni a dolgokat nem túl kecsegtető. Hetedik évemet töltöm ha jól emlékszem ezen a helyen, egyetlen futár kivételével rangidős ezüsthátú vagyok, fizikailag még belső pályán (lekopogtam), szellemileg szintén (szintén lekopogtam). Néhány év múlva család, idő vasfoga miatt biztos kicsit visszaveszünk a főnökömmel egyetértésben a jelenlegi tempóból, de most nincs jobb opcióm. Amúgy megvagyok, csak néha olyan brainfartokat kapok tátott szájba szemből, hogy muszáj ventillálnom. Így élek túl.
gyeek
Kalappal. Ne idegeld tul magad a vasarlokon, nem eri meg, foleg igy, hogy jon a gyerek. Elore is jo egeszseget mindharmotoknak.

A stressz veszelyes allapot, nem erzed, hogy milyen szinten maszik rad, csak amikor mar problemakat okoz. Neten vegelathatatlanul sok iras van rola, nehanyat erdemes atfutni, esetleg segithet kevesebbet idegeskedni.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Hivatalosan be kéne dobnom az "elbaszott" kasszába egy hawaii pizza árát, plusz a futárnak a címpénze, plusz távolságból eredő szállítási díj. MERT! A rendelő felesége várandós, nem tudja megenni a paradicsomos dolgokat, viszont a fokhagymás-tejfölös, sonka, sajt ananászos pizza, na az kurvajól csúszik!

&@°`^|˘°#@<ĐäÄ<đ\

 www.youtube.com/watch?v=PSiDaa2Qr_8&ab_channel=Juuj

Ez BP ugye, semmi közöm hozzá. DE 00:36-tól nagyon közeli érzelmek törnek fel bennem. A mai hasonló. Csak szarabb.
gyeek
Lehet hulye kerdes, ha ennyire megviseli az idegeid a foglalkozasod, nem gondolkoztal a valtason? Nem er ennyit semmi, hogy ilyen stressz allapotban legyel konstansan, nem csak mentalhigienias oldalrol, de a stressz rengeteg problemat okozhat kesobb az eletedben, jobb nem jatszani vele. Ezt joszandekbol irom.

A belinkelt video…. remelem a rendorseg is ratalal es kapja majd a pontokat az urge. On- es kozveszelyes ahogyan kozlekedik (az a mentos resz az tanitando, hogy mit ne) erre meg buszken fel is tolti a netre. Szubjektiv velemenyem, hogy az ilyeneket el kellene tiltani a vezetestol.
undisputedly
Menyasszonyom szeptemberre várja a gyerekünket, nekem nincs realitása hogy jobban fizető állást találjak a főnököm által biztosított egyéb anyagi vagy bármilyen támogatás mellett. Az egyetlen számításba vehető lehetőség külföld, de gyerekkel csupasz seggel újra kezdeni a dolgokat nem túl kecsegtető. Hetedik évemet töltöm ha jól emlékszem ezen a helyen, egyetlen futár kivételével rangidős ezüsthátú vagyok, fizikailag még belső pályán (lekopogtam), szellemileg szintén (szintén lekopogtam). Néhány év múlva család, idő vasfoga miatt biztos kicsit visszaveszünk a főnökömmel egyetértésben a jelenlegi tempóból, de most nincs jobb opcióm. Amúgy megvagyok, csak néha olyan brainfartokat kapok tátott szájba szemből, hogy muszáj ventillálnom. Így élek túl.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hivatalosan be kéne dobnom az "elbaszott" kasszába egy hawaii pizza árát, plusz a futárnak a címpénze, plusz távolságból eredő szállítási díj. MERT! A rendelő felesége várandós, nem tudja megenni a paradicsomos dolgokat, viszont a fokhagymás-tejfölös, sonka, sajt ananászos pizza, na az kurvajól csúszik!

&@°`^|˘°#@<ĐäÄ<đ\

 www.youtube.com/watch?v=PSiDaa2Qr_8&ab_channel=Juuj

Ez BP ugye, semmi közöm hozzá. DE 00:36-tól nagyon közeli érzelmek törnek fel bennem. A mai hasonló. Csak szarabb.
gyeek
Lehet hulye kerdes, ha ennyire megviseli az idegeid a foglalkozasod, nem gondolkoztal a valtason? Nem er ennyit semmi, hogy ilyen stressz allapotban legyel konstansan, nem csak mentalhigienias oldalrol, de a stressz rengeteg problemat okozhat kesobb az eletedben, jobb nem jatszani vele. Ezt joszandekbol irom.

A belinkelt video…. remelem a rendorseg is ratalal es kapja majd a pontokat az urge. On- es kozveszelyes ahogyan kozlekedik (az a mentos resz az tanitando, hogy mit ne) erre meg buszken fel is tolti a netre. Szubjektiv velemenyem, hogy az ilyeneket el kellene tiltani a vezetestol.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Hivatalosan be kéne dobnom az "elbaszott" kasszába egy hawaii pizza árát, plusz a futárnak a címpénze, plusz távolságból eredő szállítási díj. MERT! A rendelő felesége várandós, nem tudja megenni a paradicsomos dolgokat, viszont a fokhagymás-tejfölös, sonka, sajt ananászos pizza, na az kurvajól csúszik!

&@°`^|˘°#@<ĐäÄ<đ\

 www.youtube.com/watch?v=PSiDaa2Qr_8&ab_channel=Juuj

Ez BP ugye, semmi közöm hozzá. DE 00:36-tól nagyon közeli érzelmek törnek fel bennem. A mai hasonló. Csak szarabb.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
DPD = Degenerált Parasztok Dandárja

Ezeknél még a Magyar Posta is jobb...
empty taxi
Na, mi történt?!
Pari
Külföldről rendelt csomag, nyilván nehéz kiszámítani h mikorra ér Magyarországra.
Múlt kedden hív a futár, hogy itt a csomaggal. Mondom az csodás, mert én erről előre semmilyen értesítőt nem kaptam, kell 20 perc mire hazaérek. Azt mondja, áh az túl sok idő, holnap kihozza újra vagy ide vagy egy közeli csomagpontra, mondom vidd a csomagpontra. A csomagponton is felforrt egyszer az agyvizem, ki a faszom az aki egy ilyen üzletet 15:30-ig tart nyitva???
Mondom jól van, pénteken HO, kiugrok majd akkor érte. Nos, pénteken szembesülök azzal, hogy kurvára nincs ott a csomag. Tajtékozva hívom fel ügyfélszolgálatukat h mi a bré van, közli h a futár azt írta be, h én elutasítottam a csomagátvételt, ezért visszament a depóba. Mondom ez nem normális, hol a depó, átvehetem ott a csomagot. Mondta persze. Mivel a kocsim most kereskedésben áll, így kibumszliztam BKV-vel a 15. kerületbe, konkrétan 2 km sétára van a depótól a legközelebbi megálló. Az ottani ügyfélszolgálaton (ami előtt szintén vártam fél órát, mert csak délben nyit) közlik velem, h a depóban van a csomag, mondom igen, ami a szomszéd csarnok, mennyi idő amíg áthozzák ide. Hétfőre itt lesz. Mondom ide én még 1x ki nem szenvedem magam, akkor hétfőre kérnék egy ismételt kiszállítást az eredeti címre. Jó rendben.
Tanulva az eddigi balfaszságaikból hétfő délelőtt hívom az ügyfélszolit, h nah mi van a csomaggal, futárnál van? Nem, visszaküldtük a feladónak. Nah itt szakadt el végleg a cérna, mi a fasz az h 1 kiszállítási kísérlet után visszaküldik a feladónak a csomagot, miközben elvileg 2x kötelességük megpróbálni...
empty taxi
 youtu.be/9F3iBMYvQOs?t=91

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Hát én ezt a sztorit nem lájkolom, mert így kívülállóként is ideges lettem. Érintettként biztos rájuk rúgom az ajtót ott a Deponál!
Sajnos a futárok is úgy vannak vele, hogy nekik darab darab, aztán az illetőnek lehet, hogy egy épp rohadt fontos ajándék vagy valami, ami tényleg jó lenne ha időben megjönne. Tudom rendeljük meg időben 😊
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
DPD = Degenerált Parasztok Dandárja

Ezeknél még a Magyar Posta is jobb...
empty taxi
Na, mi történt?!
Pari
Külföldről rendelt csomag, nyilván nehéz kiszámítani h mikorra ér Magyarországra.
Múlt kedden hív a futár, hogy itt a csomaggal. Mondom az csodás, mert én erről előre semmilyen értesítőt nem kaptam, kell 20 perc mire hazaérek. Azt mondja, áh az túl sok idő, holnap kihozza újra vagy ide vagy egy közeli csomagpontra, mondom vidd a csomagpontra. A csomagponton is felforrt egyszer az agyvizem, ki a faszom az aki egy ilyen üzletet 15:30-ig tart nyitva???
Mondom jól van, pénteken HO, kiugrok majd akkor érte. Nos, pénteken szembesülök azzal, hogy kurvára nincs ott a csomag. Tajtékozva hívom fel ügyfélszolgálatukat h mi a bré van, közli h a futár azt írta be, h én elutasítottam a csomagátvételt, ezért visszament a depóba. Mondom ez nem normális, hol a depó, átvehetem ott a csomagot. Mondta persze. Mivel a kocsim most kereskedésben áll, így kibumszliztam BKV-vel a 15. kerületbe, konkrétan 2 km sétára van a depótól a legközelebbi megálló. Az ottani ügyfélszolgálaton (ami előtt szintén vártam fél órát, mert csak délben nyit) közlik velem, h a depóban van a csomag, mondom igen, ami a szomszéd csarnok, mennyi idő amíg áthozzák ide. Hétfőre itt lesz. Mondom ide én még 1x ki nem szenvedem magam, akkor hétfőre kérnék egy ismételt kiszállítást az eredeti címre. Jó rendben.
Tanulva az eddigi balfaszságaikból hétfő délelőtt hívom az ügyfélszolit, h nah mi van a csomaggal, futárnál van? Nem, visszaküldtük a feladónak. Nah itt szakadt el végleg a cérna, mi a fasz az h 1 kiszállítási kísérlet után visszaküldik a feladónak a csomagot, miközben elvileg 2x kötelességük megpróbálni...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 180
DPD = Degenerált Parasztok Dandárja

Ezeknél még a Magyar Posta is jobb...
empty taxi
Nekem eddig velük volt a legkevesebb gondom.
MPL meg Samedayt szidtam már egy jópárszor
kapitnono
nekem csak az MPL-lel nem volt gondom
de ez olyan hogy kinek a "körzete" milyen
Negritis, a vajda
Nálunk a GLS a nyerő, de mindig ugyanaz a futár jön, szóval már ismerjük egymást és van némi rugalmasság 🙂
warr_b
Nekem a UPS-el van ilyen tapasztalatom, a srác volt, hogy másik településre áthozta nekem a csomagot, mert előbb ért oda mint amit megbeszéltünk és még nem végeztem a munkába
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
DPD = Degenerált Parasztok Dandárja

Ezeknél még a Magyar Posta is jobb...
empty taxi
Nekem eddig velük volt a legkevesebb gondom.
MPL meg Samedayt szidtam már egy jópárszor
kapitnono
nekem csak az MPL-lel nem volt gondom
de ez olyan hogy kinek a "körzete" milyen
Negritis, a vajda
Nálunk a GLS a nyerő, de mindig ugyanaz a futár jön, szóval már ismerjük egymást és van némi rugalmasság 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
DPD = Degenerált Parasztok Dandárja

Ezeknél még a Magyar Posta is jobb...
empty taxi
Nekem eddig velük volt a legkevesebb gondom.
MPL meg Samedayt szidtam már egy jópárszor
kapitnono
nekem csak az MPL-lel nem volt gondom
de ez olyan hogy kinek a "körzete" milyen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
DPD = Degenerált Parasztok Dandárja

Ezeknél még a Magyar Posta is jobb...
empty taxi
Nekem eddig velük volt a legkevesebb gondom.
MPL meg Samedayt szidtam már egy jópárszor


több mint 1 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 634 — Rise My Nation!
DPD = Degenerált Parasztok Dandárja

Ezeknél még a Magyar Posta is jobb...
empty taxi
Na, mi történt?!
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
DPD = Degenerált Parasztok Dandárja

Ezeknél még a Magyar Posta is jobb...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2023/02/25/deak-ter-keseles-elhunyt-uzent-a-csalad
Beki
 www.youtube.com/watch?v=EAwWPadFsOA

Jobban belegondolva még a nevek se túl elszálltak. K. Szabziró, P. Szkorpion.
gyeek
Kevin és Ramszesz 😊
NB2
Jah, kivételesen itt a cigót bökték meg... Persze ők kezdték a hiriget. De hát mit lehet tenni, Kevinkének ilyen a természete.

Persze mikor kimentek a mentősök, csomó ideig azt se mondták el nekik hogy mi történt, hol és hogy sérült meg... Lángeszek.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
 telex.hu/belfold/2023/02/25/deak-ter-keseles-elhunyt-uzent-a-csalad
Beki
 www.youtube.com/watch?v=EAwWPadFsOA

Jobban belegondolva még a nevek se túl elszálltak. K. Szabziró, P. Szkorpion.
gyeek
Kevin és Ramszesz 😊
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
 telex.hu/belfold/2023/02/25/deak-ter-keseles-elhunyt-uzent-a-csalad
Beki
 www.youtube.com/watch?v=EAwWPadFsOA

Jobban belegondolva még a nevek se túl elszálltak. K. Szabziró, P. Szkorpion.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
 telex.hu/belfold/2023/02/25/deak-ter-keseles-elhunyt-uzent-a-csalad
Beki
A TV2 Tények riportja szerint
valami facebook poszt vagy felvétel nekem nem ártana a témában
elhiszem hogy ilyen suttyó valaki, de ettől függetlenül ez így meh

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
 telex.hu/belfold/2023/02/25/deak-ter-keseles-elhunyt-uzent-a-csalad
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
:: HIBÁS KÉP ::
Messze meg a december 😊
undisputedly

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bassza teherbe az anyját az egész tetvedék jutúb, a wolt és a kibaszott nemzeti konzultációs brüsszeliszankcióknemvetettekvégetaháborúnak
Minden egyes kibaszott videó előtt.

Tudom, fizessek a prémiumért. Fizessen a faszom.
Legalább ne MINDIG ugyanazt a két kurva reklámot rakná be, okádék fos.
warr_b
Mi sem fizettünk.
Egyik nap megütötte a fülem hogy a gyerekek a Beliani.hu reklámját éneklik…
😅
jobbágy#JC6
Most lehet hülye vagyok, de nem pont ezért van a YouTube kids (kicsi még nálunk a gyerek ahhoz, hogy a YouTube közelébe menjen, szóval tapasztalatom nincs sok ezzel, csak kipróbáltam már jó előre, de akkor reklámot/felnőtt tartalmat sehogy se hozott)?
Jughead
Yt kids nem hoz reklámot, eletkort állíthatsz, én elégedett vagyok vele.
kittli
Bongeszo addonok kozul 15 masodperc alatt telepited a youtube-ad-blockert es soha tobbe nem talalkozol reklammal.
undisputedly
Rossz hír:
 techlapse.com/news/youtube-declared-war-on-ad-blockers-no-more-adblock-from-december-10/
gyeek
Oké, és ha nem vagyok semmibe (Google/gmail/youtube) bejelentkezve, akkor hogy és mit bannolnak? 😁
warr_b
manifest v3 eleve kiheréi az adblockereket
Negritis, a vajda
Messze meg a december 😊