NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Én mondjuk értetlenül állok azelőtt, hogy azon megy a vita párok között, hogy mire költsenek. Én sose vitáztam még ezen a feleségemmel, ha ő vesz egy sokadik valójában felesleges, de őt boldoggá tevő cipőt/táskát stb. mert boldoggá teszi hát hadd vegye meg, és ugyanez fordítva (pedig én is szeretek ruhákat, italokat, szivarokat vagy konzolos játékokat venni, amikre semmi szükség, de boldoggá tesz).

Attól, hogy közösen tartjuk nyilván a pénzt még nem fogjuk a másikat korlátozni, hisz az a lényeg, hogy boldogak legyünk, így vegyünk meg bármit, ami ehhez segít (mármint nyilván ésszerű keretek között). A boldogsághoz meg az is hozzátartozik nálunk, hogy nekünk felesleges szívás lenne nyomonkövetni, hogy ki mennyit költött, mert úgyis az a lényeg, hogy együtt mennyit költünk, nem pedig külön-külön. Ennek ellenére értem, akik így csinálják, csak nekem ez életidegen.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
a külön kasszához kapcsolódva. mivan akkor ha a másiknak 20.-án elfogy a pénze. közlöd a nejeddel, hogy pech, de nyugi, az ember 10 napig bírja kaja nélkül a víz pedig folyik a csapból?
peach
Érdekes kérdés ez a külön kassza.
A szüleim közös kasszán voltak, anyám kezelte a pénzügyeket (mondjuk közgazdász volt), apám meg sose tudott a pénzzel bánni, mindig elköltötte, úgy kellett rászólnom, hogy tegyen már félre.

Viszont ha a másik oldalról nézem, a közös költségeken, nyaraláson, gyereknevelésen, egyéb közös terveken felül hadd kezdjen már az ember a pénzével azt amit akar és ne azon menjen a vita, hogy miért költöttél már megint xy hobbira 20-30 ezret vagy h már minek a n+1-edig cipő, stb. amit kb. csak egyszer fogsz viselni.

Persze ez csak akkor áll fenn, hogyha mindkét félnek olyan az anyagi háttere, hogy az ilyen szintű függetlenség az opció.
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Hú ez a közös kasszás téma "hit too close to home"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
a külön kasszához kapcsolódva. mivan akkor ha a másiknak 20.-án elfogy a pénze. közlöd a nejeddel, hogy pech, de nyugi, az ember 10 napig bírja kaja nélkül a víz pedig folyik a csapból?
peach
Sosem tennék ilyet! Elküldöm napszámba! 😀

több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
a külön kasszához kapcsolódva. mivan akkor ha a másiknak 20.-án elfogy a pénze. közlöd a nejeddel, hogy pech, de nyugi, az ember 10 napig bírja kaja nélkül a víz pedig folyik a csapból?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 6 155
Ha közös kasszán van egy pár, a romantikus éttermi vacsora után melyik dönti el, hogy lesz-e borravaló?
Tactful Cactus
Amelyik előveszi a bankkártyáját. Mondjuk a nejem érdekesen nézne, ha fizetésnél egy étteremben ez nem én lennék. Aztán persze az orrom alá dörgöli, hogy nem kellett volna annyit adni, de fizetni sose fizetne 😊 persze jól van ez így, szigorúan a saját elveim szerint, tiszteletben tartva mindenki másét stbstb. az étteremben fizessen a férfi, és ezt hál istennek ő is így gondolja. (külön kasszán vagyunk hogy a napi topichoz is szóljak, és voltunk mindig, pedig kölkök is vannak, kialakult az idő során, ki mit fizet (ő a rezsit - tudja kezelni a különböző szolgáltatók online felületeit, engem az ideg szétbaszna csak a gázművekétől -, én szeretek vásárolni ezért én a bevásárlásokat, ő a bölcsit, én bármit amit be kell vinni a bölcsibe stb) nem voltam soha senkivel közös kasszán, nekem komfortzónán kívüli lenne a közös, de ebből speciel sose volt konfliktusom)

Én általában, ahol nincs beállítva, mindenhol adok kb. 8-10%-ot, ha semmi Xtra nem volt a kiszolgálás akkor is, cserébe valami extrát kell nyújtani hogy ennél több legyen, ez ritka.
Így neveltek, én meg nem tudtam, meg nem is nagyon akartam ezen változtatni. Ahhoz tényleg eléggé el kell basznia valamit a helynek, hogy pont annyit adjak amennyi a számlán van, talán 2-3 ilyen esetem volt összesen.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Ha közös kasszán van egy pár, a romantikus éttermi vacsora után melyik dönti el, hogy lesz-e borravaló?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Én előbb ennék 600e-ért tv-t, mint 4db cipőt 😊
NB2
Én a bogarakat öklendezve még bevállalnám, de a tv-nél meg kell húznom a határt.
gyeek
jah látom lemaradt a v betű 😊
NB2
pedig aszittem rákaptál a teve húsra 😀

 www.youtube.com/watch?v=SQC-SSaJekA

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Én előbb ennék 600e-ért tv-t, mint 4db cipőt 😊
NB2
Én a bogarakat öklendezve még bevállalnám, de a tv-nél meg kell húznom a határt.
gyeek
jah látom lemaradt a v betű 😊
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 466
Igaz, 90%-ban asszonnyal kajalok, olyankor az a felosztas hogy mindent en fizetek, de megkérem szépen hogy adjon valamennyit borravalóra.
eaglesmcnabb
Ha jól emlékszem Ti komoly kapcsolatban vagytok (közös ház pl.), és ezek szerint mégis külön kasszán? Ez hogy működik ilyenkor?

Nehogy félre érts nincs ezzel baj, csak az érdekel, hogy ez a gyakorlatban hogy működik, mert nekem elképzelhetetlen.
Jughead
A mi kozossegunkben tobben vannak kozos kasszan es rengeteg belole a veszekedes. (Valaki irta, hogy nem kell faszsagokat venni, kinek mi szamit annak, ugye.)
Igy mi elhataroztuk, hogy kulon leszunk, mindent felesben elven.
A dragabb dolgokat felirjuk, a kicsiket kerekitjuk, hetvegen pedig elszamolunk.
Lehet nem a legpraktikusabb, de nekunk bejott.
Padrinaggio
A faszsagot en irtam, persze ez relativ.
Kajat hazhoz nem szoktunk rendelni.itthon mindig van kaja ami fozultunk.nem gyujtunk semmit, nem szippantanak be a mai trendek. Lego, tarsas, sportkartyak stb...nem veszunk 40ert cipot de 20ert sem..es 30ert pulcsit.
Kb minden megvan ami kell persze
kurvara jo lenne egy fasza next gen konzol de a ps2 ps3 mukodik es imadom hozzajuk a jatekokat.idom se lenne ra, szoval nem is veszek
Jo lenne egy standalone mpc, de mikor nyulnek hozza?
Jo lenne pimpelni a hazi zenekutyut, monitorhangfal stb, de mikor foglalkoznek ugy igazan vele h 2-3 orat csak elpotyogjek naponta...
Racionalisan atgondoljui mi kell mi nem kell, aztan idovel ugyis alakul.
Ezek csak apro peldak.
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
 mandiner.hu/cikk/20230222_galambos_lajos_belfold
Lajcsi azért nem megy börtönbe, mert keszonbetegsége van. Azt mitől?😊
Kecskemét egy hotel, csak kibírna ott pár évet.
NB2
Engem meddig kérlelnének, hogy ugyan legyek már szíves befáradni, mert kutyát sem érdekel az alig halálos betegségem!?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Én előbb ennék 600e-ért tv-t, mint 4db cipőt 😊
NB2
Én a bogarakat öklendezve még bevállalnám, de a tv-nél meg kell húznom a határt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Akkor elmondom, nálunk hogyan működik. Egy folyószámlánk van (minek fizessünk kettő után?), az én nevemen, a feleségemnek hozzáféréssel (társkártyával). Ide fut be mindkettőnk jövedelme. Az enyém amúgy jóval magasabb, de ennek nem tulajdonítok jelentőséget, közös pénzként kezeljük. Bizonyos részét eltesszük közüzemi számlákra + (heti bontásban) kosztpénzre, szórakozásra és egyéb kiadásokra + megtakarításra. Ezeken kívül mindketten ugyanakkora fix összeget külön-külön megkapunk havi „zsebpénzként”, amivel azt csinálunk, amit akarunk. A megtakarításaink a feleségem nevén nyitott számlán vannak, ehhez viszont meghatalmazottként nekem van hozzáférésem.
Teljesen jól bevált a rendszer, ha akadnak vitáink, azok a legritkább esetben fakadnak pénzügyekből.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Jó téma ez a pénz és tényleg örülhettek ha ilyen rugalmasan tudjátok kezelni, ebben biztosan számít, hogy van pénz. Pasi aggyal végiggondolva, engem rohadtul zavarna, ha én keresnék 7-800e-t és az asszony elverné cipőkre 😊 És igen amit alattam írtak, kinek mi a hülyeség 😊 Én előbb ennék 600e-ért tv-t, mint 4db cipőt 😊
több mint 1 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 217
Igaz, 90%-ban asszonnyal kajalok, olyankor az a felosztas hogy mindent en fizetek, de megkérem szépen hogy adjon valamennyit borravalóra.
eaglesmcnabb
Ha jól emlékszem Ti komoly kapcsolatban vagytok (közös ház pl.), és ezek szerint mégis külön kasszán? Ez hogy működik ilyenkor?

Nehogy félre érts nincs ezzel baj, csak az érdekel, hogy ez a gyakorlatban hogy működik, mert nekem elképzelhetetlen.
Jughead
A mi kozossegunkben tobben vannak kozos kasszan es rengeteg belole a veszekedes. (Valaki irta, hogy nem kell faszsagokat venni, kinek mi szamit annak, ugye.)
Igy mi elhataroztuk, hogy kulon leszunk, mindent felesben elven.
A dragabb dolgokat felirjuk, a kicsiket kerekitjuk, hetvegen pedig elszamolunk.
Lehet nem a legpraktikusabb, de nekunk bejott.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
 mandiner.hu/cikk/20230222_galambos_lajos_belfold
Lajcsi azért nem megy börtönbe, mert keszonbetegsége van. Azt mitől?😊
Kecskemét egy hotel, csak kibírna ott pár évet.
több mint 1 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 498
Türtőztettem magam. Aki egyszer kipróbálja azt az oldalt is, nagyon hamar leszokik a "lesz egy"-ről és tudni fogja mennyit is ér akár csak szaros 200 forint is. A vendégekkel van többnyire a baj a parasztságuk miatt, nem a vendéglátókkal.
gyeek
Ja baszki egyszer az asszony igy kérte a kávét, én meg mentve a menthetőt rászoltam kicsit erélyesebben hogy nem lesz egy, hanem szeretnék, erre a pincér csaj még rám tett megjegyzést hogy milyen bunkó vagyok. Na így legyen kedvesebb az ember az átlagnál 😕
eaglesmcnabb
Nekem a kedvenc "lesz egy" sztorim egy dohányboltban volt IX. kerületben. Már szó szerint nem emlékszem, de a kiírás lényege az volt, hogy itt senki nem varázsló és ne mondd hogy lesz egy kávé. Erre fizetésnél az eladó benyögi a kollégának, hogy 500 lesz. 😀 Egyik fél sem tökéletes.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Igaz, 90%-ban asszonnyal kajalok, olyankor az a felosztas hogy mindent en fizetek, de megkérem szépen hogy adjon valamennyit borravalóra.
eaglesmcnabb
Ha jól emlékszem Ti komoly kapcsolatban vagytok (közös ház pl.), és ezek szerint mégis külön kasszán? Ez hogy működik ilyenkor?

Nehogy félre érts nincs ezzel baj, csak az érdekel, hogy ez a gyakorlatban hogy működik, mert nekem elképzelhetetlen.
Jughead
Én azt nem értem, hogy lehet közös kasszán lenni? 😄
Hogy veszel úgy bármi ajándékot, meglepit a másiknak?
Mi több mint 11 éve vagyunk házasok, de szigorúan külön van a pénzünk.
warr_b
A közös kassza nem azt jelenti, hogy közös számlánk van, mert nincs (pl. pont azért, amit írsz is), hanem hogy nem figyeljük, hogy ki mikor mit fizet, hanem aki éppen ráér elmegy a boltba és fizet. Aki épp rendel fizet stb.
Jughead
Ja, oké, akkor becsapott a szóhasználat ☺️
Hugomék például közös számlán voltak, válófélben is vannak (nem emiatt) 🤣
warr_b
Nekünk is közös a számlánk. Én pl nem szoktam nézni hogy az asszony mit vásárol. Ő néha ránéz mert gazdálkodik. Semmi gond nincs vele.
Ha nagyon akarom revora kidobok pénzt és úgy vásárlok.
Toca
Mi is hasonlóan nyomjuk. Közös számlára megy a két fizu, hónap elején meg x összeget kiküldünk revora, szabad felhasználásra. Mondjuk amúgy se szoktuk egymást basztatni. Persze ez az én erényem, mert kettőnk közül ő a tanár 😀 | sajnos |

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Igaz, 90%-ban asszonnyal kajalok, olyankor az a felosztas hogy mindent en fizetek, de megkérem szépen hogy adjon valamennyit borravalóra.
eaglesmcnabb
Ha jól emlékszem Ti komoly kapcsolatban vagytok (közös ház pl.), és ezek szerint mégis külön kasszán? Ez hogy működik ilyenkor?

Nehogy félre érts nincs ezzel baj, csak az érdekel, hogy ez a gyakorlatban hogy működik, mert nekem elképzelhetetlen.
Jughead
Közös kasszán vagyunk, de mivel nem ugyanannyi a fizunk NFL-es mintára kb. a fizu 75%-a guaranteed, a többi base 😀 szóval a 75%-ot be kell dobni a közösbe (kaja, rezsi, tökömtudja), de a többit úgy veri el a másik ahogy akarja.

Szerk.: majd ha jön a gyerek akkor nyilván átgondoljuk, de pl. lagzin is így lesz, megbeszéltük, hogy az én meghívott vendégeimet én állom, mert sacc per kb kétszer annyi embert fogok meghívni, cserében amit beledobnak is az enyém lesz aztán azt kezdek a pénzzel amit akarok (ha kijövök nullára egyáltalán 😀, de ha nem akkor ne ő szívjon már miatta)
Meg ugye jobb ha nem kell hallgatni hogy mennyibe kerult az xbox, meg az új bicikli🤣

Legjobb barátomék pl. hazasok, kozos haz stb és full külön kasszán vannak. Nem értem hogy miért jó nekik (illetve sejtem), de bevált. Ha teljesen eltérő a mentalitásuk, és az egyik fél sokkal spórolósabb akkor lehet hogy jobb megoldás, mint folyamatosan veszekedni, franc se tudja, szerencsére mi nem ilyenek vagyunk, illetve sikerult valamennyire formálni, ha megkérdezem hogy XY mennyibe kerult a boltban, mostanában már tudja, régebben ez nem volt jellemző 😀)
eaglesmcnabb
Nalunk most úgy van h mivel az asszony miattam mondott fel itt Magyaroszágon a munkahelyen és közbe jött is a baba ezért én fizetek mindent. Amit a fizumban kapok havonta házastársi juttatás címen azt atutalom neki plusz ha kötök le pénzt azt felesbe én nevemre másik felet ő nevére.
Nyilván ha el kezd dolgozni akkor ez változik, előtte feleztuk a kiadásokat mindig.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 682 — Bears & Illinois fan
@gyeek -ot várom már csak ide, hogy kifejtse a negri féle, "mivel odaviszem a pénzem ezért nagyon kedvesen és extrán szolgájjá ki mert nekem az alanyi jogon jár, nehogymá adjak még 20 ft-ot bazdmeg" vendéggel kapcsolatos véleményét 😀
peach
Türtőztettem magam. Aki egyszer kipróbálja azt az oldalt is, nagyon hamar leszokik a "lesz egy"-ről és tudni fogja mennyit is ér akár csak szaros 200 forint is. A vendégekkel van többnyire a baj a parasztságuk miatt, nem a vendéglátókkal.
gyeek
Ja baszki egyszer az asszony igy kérte a kávét, én meg mentve a menthetőt rászoltam kicsit erélyesebben hogy nem lesz egy, hanem szeretnék, erre a pincér csaj még rám tett megjegyzést hogy milyen bunkó vagyok. Na így legyen kedvesebb az ember az átlagnál 😕
eaglesmcnabb
Mert nem voltam ott, hogy feltegyem a képzeletbeli kolleginának a költői kérdést, hogy "hülye vagy b+?!" Ha véletlenül személyesen kell felvennem egy rendelést (igazából akkor is ha telefonom) és valaki bedobja nekem a LESZ bombát, akkor hangulattól függően átváltok Wes Welker módba és mondatonként minimum 1 leszt beleszövök a beszélgetésbe onnatól kezdve. Ha már paraszt, legalább hadd szórakozzak kicsit. 😊
gyeek
Egyik oldalról kiugrott vendéglátósként (a szüleim is azok voltak), természetesen adom az igazad ezzel a "lesz" stb. prosztósággal kapcsolatban. Aki nem dolgozott ilyenben vagy kereskedelemben, az sokszor fel sem fogja, hogy milyen kurva gyökerek tudnak lenne emberek. Jellemző például, hogy a munkahelyén egy percet soha nem túlórázó, önnön jogaival feltétlenül tisztában lévő emberek előszeretettel nyitnak be boltokba, vendéglátó helyekre 2 perccel zárás előtt, hogy "-Zártok? Csak egy pillanat és végzek". Ami persze nem annyi. Bezzeg te próbálnád meg du. 3 óra 58-kor vagy horrible dictu ebédidőben elérni. Esélytelen

A másik oldalról viszont nyáron láttam olyant, hogy kioktató mondatok ki voltak írva egy büfé ártáblája mellé. (pl :"Lesz egy..... -1000 Ft, kérek egy ......- 800 Ft), kérek szépen egy....-700 Ft)

Ezek a kioktató, kissé arrogáns kiírások a facebookon megosztva poénosak, egyet is értek velük, de a vendégek elé kbiggyesztve ráadásul igen flegma pofával bámuló lányokkal, fiúkkal a pultban kihozza belőlem a boomer, 90-es évekbeli vendéglátós felfogást, hogy "kisanyám, ilyen hozzáállással, meg pofával te még a pultot sem takaríthattad volna 20 évvel ezelőtt"

Régen azt tanították, hogy hiába paraszt a vendég, te nem mehetsz le az ő szintjére. Az ilyen kiírkálások viszont nagyon gázok

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 466
Mi 23 éve vagyunk együtt, abból 16 év házasság, két gyerkőc és külön kasszán. Higgyétek el, megoldható, egyezkedés kérdése az egész.
csi77
De az is a kérdes, hogyha pl te elveszíted neadjisten egy ügyfeled, átmeneti pénzhiány (és emiatt hülyeség feltörni egy lekötött betétet) akkor kölcsön kérsz a másiktól? Kamatra? És ha nem tudod visszafizetni?
vpi
Ha komoly a kérdés, (és nekem szántad) akkor azt válaszolom, hogy kijátszom az éberséget....
Ha nem komoly, akkor nem értem 😊

Természetesen beálltak a ki mit fizet határvonalak (autóval kapcsolatos dolgokat, bevásárlások nagy részét én, rezsit, iskolai és egyéb dolgokat ő stb.), mivel egy irányban evezzük a csónakot, általában megegyezünk. Nem mondom, néha van vita dolgokról, de eddig működött.
csi77
errol ez jutott eszembe
nem emlekszem pontosan, de it t van az 1 dollarom a te fizetesedhez, mint hozzajarulas.
 www.youtube.com/watch?v=Rn5HZKgZl7Y

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 682 — Bears & Illinois fan
Mi 23 éve vagyunk együtt, abból 16 év házasság, két gyerkőc és külön kasszán. Higgyétek el, megoldható, egyezkedés kérdése az egész.
csi77
De az is a kérdes, hogyha pl te elveszíted neadjisten egy ügyfeled, átmeneti pénzhiány (és emiatt hülyeség feltörni egy lekötött betétet) akkor kölcsön kérsz a másiktól? Kamatra? És ha nem tudod visszafizetni?
vpi
Ha komoly a kérdés, (és nekem szántad) akkor azt válaszolom, hogy kijátszom az éberséget....
Ha nem komoly, akkor nem értem 😊

Természetesen beálltak a ki mit fizet határvonalak (autóval kapcsolatos dolgokat, bevásárlások nagy részét én, rezsit, iskolai és egyéb dolgokat ő stb.), mivel egy irányban evezzük a csónakot, általában megegyezünk. Nem mondom, néha van vita dolgokról, de eddig működött.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
@gyeek -ot várom már csak ide, hogy kifejtse a negri féle, "mivel odaviszem a pénzem ezért nagyon kedvesen és extrán szolgájjá ki mert nekem az alanyi jogon jár, nehogymá adjak még 20 ft-ot bazdmeg" vendéggel kapcsolatos véleményét 😀
peach
Türtőztettem magam. Aki egyszer kipróbálja azt az oldalt is, nagyon hamar leszokik a "lesz egy"-ről és tudni fogja mennyit is ér akár csak szaros 200 forint is. A vendégekkel van többnyire a baj a parasztságuk miatt, nem a vendéglátókkal.
gyeek
Ja baszki egyszer az asszony igy kérte a kávét, én meg mentve a menthetőt rászoltam kicsit erélyesebben hogy nem lesz egy, hanem szeretnék, erre a pincér csaj még rám tett megjegyzést hogy milyen bunkó vagyok. Na így legyen kedvesebb az ember az átlagnál 😕
eaglesmcnabb
Mert nem voltam ott, hogy feltegyem a képzeletbeli kolleginának a költői kérdést, hogy "hülye vagy b+?!" Ha véletlenül személyesen kell felvennem egy rendelést (igazából akkor is ha telefonom) és valaki bedobja nekem a LESZ bombát, akkor hangulattól függően átváltok Wes Welker módba és mondatonként minimum 1 leszt beleszövök a beszélgetésbe onnatól kezdve. Ha már paraszt, legalább hadd szórakozzak kicsit. 😊
gyeek
Kedvencem a Mi van meg azonnal főnök?
Amire persze levezeted a lehetőségeket, hangsúlyozva a leggyorsabban prezentálható kaját; majd kiválasztja a legidőigényesebb fogást. 😀
No persze kurva sok a kényszervendéglátós is (mint én 😅), akiknek érzéke, kedve, türelme sincs az egészhez (rajtam meg sokszor meglepődtek milyen jó fej vagyok magamhoz képest 😆).

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
@gyeek -ot várom már csak ide, hogy kifejtse a negri féle, "mivel odaviszem a pénzem ezért nagyon kedvesen és extrán szolgájjá ki mert nekem az alanyi jogon jár, nehogymá adjak még 20 ft-ot bazdmeg" vendéggel kapcsolatos véleményét 😀
peach
Türtőztettem magam. Aki egyszer kipróbálja azt az oldalt is, nagyon hamar leszokik a "lesz egy"-ről és tudni fogja mennyit is ér akár csak szaros 200 forint is. A vendégekkel van többnyire a baj a parasztságuk miatt, nem a vendéglátókkal.
gyeek
Ja baszki egyszer az asszony igy kérte a kávét, én meg mentve a menthetőt rászoltam kicsit erélyesebben hogy nem lesz egy, hanem szeretnék, erre a pincér csaj még rám tett megjegyzést hogy milyen bunkó vagyok. Na így legyen kedvesebb az ember az átlagnál 😕
eaglesmcnabb
Mert nem voltam ott, hogy feltegyem a képzeletbeli kolleginának a költői kérdést, hogy "hülye vagy b+?!" Ha véletlenül személyesen kell felvennem egy rendelést (igazából akkor is ha telefonom) és valaki bedobja nekem a LESZ bombát, akkor hangulattól függően átváltok Wes Welker módba és mondatonként minimum 1 leszt beleszövök a beszélgetésbe onnatól kezdve. Ha már paraszt, legalább hadd szórakozzak kicsit. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 466
Igaz, 90%-ban asszonnyal kajalok, olyankor az a felosztas hogy mindent en fizetek, de megkérem szépen hogy adjon valamennyit borravalóra.
eaglesmcnabb
Ha jól emlékszem Ti komoly kapcsolatban vagytok (közös ház pl.), és ezek szerint mégis külön kasszán? Ez hogy működik ilyenkor?

Nehogy félre érts nincs ezzel baj, csak az érdekel, hogy ez a gyakorlatban hogy működik, mert nekem elképzelhetetlen.
Jughead
Közös kasszán vagyunk, de mivel nem ugyanannyi a fizunk NFL-es mintára kb. a fizu 75%-a guaranteed, a többi base 😀 szóval a 75%-ot be kell dobni a közösbe (kaja, rezsi, tökömtudja), de a többit úgy veri el a másik ahogy akarja.

Szerk.: majd ha jön a gyerek akkor nyilván átgondoljuk, de pl. lagzin is így lesz, megbeszéltük, hogy az én meghívott vendégeimet én állom, mert sacc per kb kétszer annyi embert fogok meghívni, cserében amit beledobnak is az enyém lesz aztán azt kezdek a pénzzel amit akarok (ha kijövök nullára egyáltalán 😀, de ha nem akkor ne ő szívjon már miatta)
Meg ugye jobb ha nem kell hallgatni hogy mennyibe kerult az xbox, meg az új bicikli🤣

Legjobb barátomék pl. hazasok, kozos haz stb és full külön kasszán vannak. Nem értem hogy miért jó nekik (illetve sejtem), de bevált. Ha teljesen eltérő a mentalitásuk, és az egyik fél sokkal spórolósabb akkor lehet hogy jobb megoldás, mint folyamatosan veszekedni, franc se tudja, szerencsére mi nem ilyenek vagyunk, illetve sikerult valamennyire formálni, ha megkérdezem hogy XY mennyibe kerult a boltban, mostanában már tudja, régebben ez nem volt jellemző 😀)
eaglesmcnabb
Nem ordogtol valo dolog a kozos kassza.
Nekem alap ha mar egyutt vagytok es foleg hazasok.teny egyforman allunk a penzhez igy nincs vita semmiben.nincsenek oriasi igenyek, faszsagokra sem koltunk.