Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Győrben holnaptól bezár az összes uszoda, pénzhiány karbantartási munkák miatt! Úszás oktatás, pl. ami Minket érint.
nagir
Két jó cimborám is edző Győrben. Pár hete voltam fent kórházat látogatni... azt hittem Győr jócskán Pécs előtt van megélhetési színvonal terén...
gyeek
Pécs és környékén voltunk a nyáron és megdöbbentő, mennyivel több pénzt öntöttek az elmúlt évtizedekben Győrbe, Péccsel ellentétben...😞



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
Hamarabb fogunk szomjan halni, mint megfagyni...
Debrecent és környékét vajon, hogy fogja érinteni az új akkumulátor gyár iszonyatos termeszetes víz igénye?

 24.hu/fn/gazdasag/2022/09/14/kinai-gigaakkumulatorgyar-3000-milliard-forinttalajvizszint-csokkenes/
Pari
Júniusban beszélgettem ismerőssel, náluk általában 19 m-ről jön a víz.
Idén a 25 méteres búvarszivattyú nem bírta felvenni a vizet.
És nálunk nincs semmilyen nagy vizfogyasztó.
kittli


Otthon meg az elmúlt 80 évben először idén kiszáradt a patak. Az a patak amiről elnevezték a falut... Át kell nevezni azt is lassan.


eaglesmcnabb
érted Szexárdot is elnevezték, azt mégis el kellett jönnöm...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hamarabb fogunk szomjan halni, mint megfagyni...
Debrecent és környékét vajon, hogy fogja érinteni az új akkumulátor gyár iszonyatos termeszetes víz igénye?

 24.hu/fn/gazdasag/2022/09/14/kinai-gigaakkumulatorgyar-3000-milliard-forinttalajvizszint-csokkenes/
Pari
Júniusban beszélgettem ismerőssel, náluk általában 19 m-ről jön a víz.
Idén a 25 méteres búvarszivattyú nem bírta felvenni a vizet.
És nálunk nincs semmilyen nagy vizfogyasztó.
kittli
Haveroméknál meg 2 méteren szokott állni a gyűrűben a víz, mostanra pont kifogyott, pont most hétvégén fúrtunk le rajta 3 métert, remélik locsolásra lesz legalább, különben fölös bármit is ültetni a veteményesbe.

Otthon meg az elmúlt 80 évben először idén kiszáradt a patak. Az a patak amiről elnevezték a falut... Át kell nevezni azt is lassan.

Egyetértek Parival, inkább hideg legyen, csak legyen amit meginni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Hamarabb fogunk szomjan halni, mint megfagyni...
Debrecent és környékét vajon, hogy fogja érinteni az új akkumulátor gyár iszonyatos termeszetes víz igénye?

 24.hu/fn/gazdasag/2022/09/14/kinai-gigaakkumulatorgyar-3000-milliard-forinttalajvizszint-csokkenes/
Pari
Júniusban beszélgettem ismerőssel, náluk általában 19 m-ről jön a víz.
Idén a 25 méteres búvarszivattyú nem bírta felvenni a vizet.
És nálunk nincs semmilyen nagy vizfogyasztó.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Győrben holnaptól bezár az összes uszoda, pénzhiány karbantartási munkák miatt! Úszás oktatás, pl. ami Minket érint.
nagir
Két jó cimborám is edző Győrben. Pár hete voltam fent kórházat látogatni... azt hittem Győr jócskán Pécs előtt van megélhetési színvonal terén...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Hamarabb fogunk szomjan halni, mint megfagyni...
Debrecent és környékét vajon, hogy fogja érinteni az új akkumulátor gyár iszonyatos termeszetes víz igénye?

 24.hu/fn/gazdasag/2022/09/14/kinai-gigaakkumulatorgyar-3000-milliard-forinttalajvizszint-csokkenes/

Szerkesztette: Pari
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 331 — Cowboys fan
Győrben holnaptól bezár az összes uszoda, pénzhiány karbantartási munkák miatt! Úszás oktatás, pl. ami Minket érint.
nagir
Győr, a vizek városa....
zemanla
az Tata lesz, de igen
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Első kerékbilincsem...

Alig várom, hogy jöjjenek leszedni és felfrissítsék kresz ismereteimet.
Hanni
 www.youtube.com/watch?v=avT9OVqSl9k

több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Győrben holnaptól bezár az összes uszoda, pénzhiány karbantartási munkák miatt! Úszás oktatás, pl. ami Minket érint.
nagir
Győr, a vizek városa....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Első kerékbilincsem...

Alig várom, hogy jöjjenek leszedni és felfrissítsék kresz ismereteimet.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Győrben holnaptól bezár az összes uszoda, pénzhiány karbantartási munkák miatt! Úszás oktatás, pl. ami Minket érint.
nagir
Az Olimpia parkot is...😩



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Győrben holnaptól bezár az összes uszoda, pénzhiány karbantartási munkák miatt! Úszás oktatás, pl. ami Minket érint.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 331 — Cowboys fan
 24.hu/belfold/2022/09/13/videon-ahogy-kifosztjak-az-elutott-verzo-fejjel-foldon-fekvo-asszonyt/

hogy rohadna le az ilyenek keze
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 331 — Cowboys fan
kurva rák, egy negyvenes munkatársat vitt el...
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 331 — Cowboys fan
jól rémlett hogy volt már ilyen

 video.atlatszo.hu/2016/12/20/tobb-fenyt-igy-tuntetett-a-tanitanek-mozgalom-a-kossuth-teren-a-koznevelesi-torveny-ellen/

"A tüntetés után elvonuló tömeget atrocitás is érte, amikor a szomszédos épület harmadik szintjének erkélyéről két vödör vizet is borítottak az akkorra már jócskán átfagyott tüntetőkre."

 hvg.hu/itthon/20170410_tuntetes_sandor_palota_belvaros_ceu_ader_janos
"A tüntetők átértek Pestre, említésre méltó esemény, hogy az Oktogon felé tartva, a József Nádor térnél valaki kihajított rájuk egy vödör vizet. Ezen a képen éppen ezt nézik a tüntetők:"


 www.blikk.hu/aktualis/politika/tizezrek-tuntettek-az-internetado-ellen/w6x03wz
"19.07: A vonuló tömegre a kis körúton egy erkélyről egy vödör vizet zúdított valaki."

Negritis, a vajda
Képzeld el fordítva, ha valaki a békemenetbe behajítana egy vizes léggömböt...
bobi0092
merem remélni, hogy a nem-békamenetes oldal ennél civilizáltabb. (nem az, pontosabban jelentős része nem az, de remélem nem csinálnának ilyeneket)
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
jól rémlett hogy volt már ilyen

 video.atlatszo.hu/2016/12/20/tobb-fenyt-igy-tuntetett-a-tanitanek-mozgalom-a-kossuth-teren-a-koznevelesi-torveny-ellen/

"A tüntetés után elvonuló tömeget atrocitás is érte, amikor a szomszédos épület harmadik szintjének erkélyéről két vödör vizet is borítottak az akkorra már jócskán átfagyott tüntetőkre."

 hvg.hu/itthon/20170410_tuntetes_sandor_palota_belvaros_ceu_ader_janos
"A tüntetők átértek Pestre, említésre méltó esemény, hogy az Oktogon felé tartva, a József Nádor térnél valaki kihajított rájuk egy vödör vizet. Ezen a képen éppen ezt nézik a tüntetők:"


 www.blikk.hu/aktualis/politika/tizezrek-tuntettek-az-internetado-ellen/w6x03wz
"19.07: A vonuló tömegre a kis körúton egy erkélyről egy vödör vizet zúdított valaki."

Negritis, a vajda
Képzeld el fordítva, ha valaki a békemenetbe behajítana egy vizes léggömböt...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Miután végighallgattam a hőbörgését én is csak annyit tudtam mondani neki, hogy a dolognak ugyan utánakérdezek, de tényleg jobb volna ha a maga dolgával foglalkozna és hagyná a futárainkat dolgozni.
gyeek
Mondhattad volna, hogy akciós a nyakleves, fáradjon be az étterembe, jut meg néhány 😊
somoskovig
Nem emlékszem pontosan mit mondtam neki. De már akkor is baszták a csőrömet az oktondi nyuggerek, ezért miután megtudtam a teljes (?) sztorit visszahívtam és számon kértem rajta az elhallgatott eseményeket. Mivel nekem azzal hogy hogy a szabály az szabály (már ami a parkolást illeti), a garázdaság is benne van a nagy szabálykönyvben. Ettől felment a vérnyomása, szólni se nagyon hagytam. Végül engem is megfenyegetett, hogy na várjak csak! Azóta is csak várok...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Miután végighallgattam a hőbörgését én is csak annyit tudtam mondani neki, hogy a dolognak ugyan utánakérdezek, de tényleg jobb volna ha a maga dolgával foglalkozna és hagyná a futárainkat dolgozni.
gyeek
Mondhattad volna, hogy akciós a nyakleves, fáradjon be az étterembe, jut meg néhány 😊

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
jól rémlett hogy volt már ilyen

 video.atlatszo.hu/2016/12/20/tobb-fenyt-igy-tuntetett-a-tanitanek-mozgalom-a-kossuth-teren-a-koznevelesi-torveny-ellen/

"A tüntetés után elvonuló tömeget atrocitás is érte, amikor a szomszédos épület harmadik szintjének erkélyéről két vödör vizet is borítottak az akkorra már jócskán átfagyott tüntetőkre."

 hvg.hu/itthon/20170410_tuntetes_sandor_palota_belvaros_ceu_ader_janos
"A tüntetők átértek Pestre, említésre méltó esemény, hogy az Oktogon felé tartva, a József Nádor térnél valaki kihajított rájuk egy vödör vizet. Ezen a képen éppen ezt nézik a tüntetők:"


 www.blikk.hu/aktualis/politika/tizezrek-tuntettek-az-internetado-ellen/w6x03wz
"19.07: A vonuló tömegre a kis körúton egy erkélyről egy vödör vizet zúdított valaki."

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Ennél én nem találok undorítóbb embert.
 telex.hu/belfold/2022/09/12/miskolc-herman-otto-gimnazium-diakok-locsolas-becsuletsertes-garazdasag-feljelentes-dk
Chef a'la Laci pecsenyés
Ez egy átlagos magyar szociopata nyugger fasz. A magyar zászlóból kiindulva az ablaka alatt 50-50 a revans aránya az ő mindenekfelett való nyugalmának megzavarásáért és a mocskos libernyákok felvonulásáért.

Nem mellesleg mostanában nagyon a bögyömben vannak a szimplán a korukra nagypofájú pszicho nyuggerek. Pár hete az egyik pl. egy futáromra "támadt". Panel előtt állt meg a srác mert nem volt máshol helye. Gyalogosok babakocsival is simán elfértek, de a vén köcsög a maga stílusával odaszólt a futárnak, hogy oda nem parkolhat. Mondta neki a srác, hogy egy perc se az egész, természetesen az önkéntes parkolóellenőr kérlelhetetlen volt. A továbbiakban helyes módon le is szarta őt a futár, meg mondta hogy foglalkozzon a maga dolgával. Nem hallgatott a bölcs tanácsra, inkább utánament a futárnak a lépcsőházban és neki is lódította löttyedt testét, aminek csak a kiszállítandó étel látta kis kárát, mert leesett. A tata meg visszakézből kapott egy figyelmeztető nyaklevest és az utánaeredő anyjuk cibálta vissza, hogy ne támadjon már 30 évesre... Tehetetlenségében és bosszúvágyában leleste az étterem telefonszámát a kocsiról és a futárt nálam akarta "feljelenteni". A nevét szándékosan nem közölte, szóval kérdeztem is tőle, hogy akkor most ez egy "komoly névtelen feljelentés"? Azok a régi berögződések... Természetesen elhallgatta a magára terhelő tényeket, de ezt akkor is lehetett sejteni. Miután végighallgattam a hőbörgését én is csak annyit tudtam mondani neki, hogy a dolognak ugyan utánakérdezek, de tényleg jobb volna ha a maga dolgával foglalkozna és hagyná a futárainkat dolgozni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Ennél én nem találok undorítóbb embert.
 telex.hu/belfold/2022/09/12/miskolc-herman-otto-gimnazium-diakok-locsolas-becsuletsertes-garazdasag-feljelentes-dk
Chef a'la Laci pecsenyés
lolcshatott volna savval is

 hvg.hu/itthon/20200615_felfuggesztett_borton_savval_leontotte_ugyeszseg
 www.origo.hu/itthon/20180221-bene-krisztian.html
 index.hu/belfold/2021/01/21/sosav_szabolcsi/

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Ennél én nem találok undorítóbb embert.
 telex.hu/belfold/2022/09/12/miskolc-herman-otto-gimnazium-diakok-locsolas-becsuletsertes-garazdasag-feljelentes-dk
Chef a'la Laci pecsenyés
Egyszer minket még gimisként a pesti belvárosban bandukolva valami vicces fasz le akart önteni az első emeleti ablakból sima vízzel, csak mellément. (Végülis bizonyos értelmi szint alatt akár ez viccesnek is tűnhet, nem volt még akkor Netflix vagy Youtube, szóval délutáni unaloműzésként is felfogható lehetett számára.)
Ez rám inspirálóan hatott, és azt találtam ki, hogy a sarki közértben vegyünk pár doboz tojást, és viszonozzuk a támadást. Mire becsukta az ablakot sikerült vagy tizet bejuttatni a lakásába, és ha már becsukta, az ablakot is megküldtük jópárral. Mindent összevetve nekünk lett egy jó sztorink, neki meg kis takarítanivalója.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 331 — Cowboys fan
Ennél én nem találok undorítóbb embert.
 telex.hu/belfold/2022/09/12/miskolc-herman-otto-gimnazium-diakok-locsolas-becsuletsertes-garazdasag-feljelentes-dk
Chef a'la Laci pecsenyés
pedig vannak, hidd el.
ez csak egy egységsugarú, zemegyhíradó által felhergelt, háborútól és migráncsoktól (meg a nála liberálisabb elvet valló rétegektől) rettegő nyugger volt.
több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Ennél én nem találok undorítóbb embert.
 telex.hu/belfold/2022/09/12/miskolc-herman-otto-gimnazium-diakok-locsolas-becsuletsertes-garazdasag-feljelentes-dk

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Az origo és a tények, nem férnek meg egy univerzumban:

"Az Egyesült Államokban gyakran előfordul, hogy a nézők összeverekednek az amerikaifocimeccsek alatt, "

 www.origo.hu/sport/trashtalk/20220909-dobbenten-neztek-a-korabbi-nflsztarok-az-uttest-kozepen-verekedo-szurkolokat-video.html
nagir
Minden meccsről kikerülnek olyan tweetek, kisvideók, ahol némi fizikai kontaktus látható a nézőtéren.
Szóval ha szó szerint nézzük, még igazuk is van. (És azt se írja, hogy konkrétan a meccsen verekszenek össze.)
Ha a sugallmazást, akkor meg nyilvan nincs.
De az elmúlt években az origóra menni hírekert pont annyi értelme van, mintha a mekibe mennél gasztronómiai élményekért, vagy kurvákhoz szerelemért.
Őszentsége Sobri Jóska
Pont ugyan úgytúlzol, mint az origo!

Nem megyek az origóra, hanem feldobta a net, de én elolvasok mindent amire van időm és megakad rajta a szemem...

Az elmúlt évtizedben volt olyan hat gyönyörű év amikor a feleségemmel mindketten a mekinek dolgoztunk és dolgoztam máshol is vendéglátásban. Hidd el van mikor a meki több kulináris élményt nyújt valakinek, mint a sarki büdös, koszos kisvendégölő!

A kurváknak meg az a dolga, hogy pénzért szeressenek.😉🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!