Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Az origo és a tények, nem férnek meg egy univerzumban:

"Az Egyesült Államokban gyakran előfordul, hogy a nézők összeverekednek az amerikaifocimeccsek alatt, "

 www.origo.hu/sport/trashtalk/20220909-dobbenten-neztek-a-korabbi-nflsztarok-az-uttest-kozepen-verekedo-szurkolokat-video.html
nagir
Minden meccsről kikerülnek olyan tweetek, kisvideók, ahol némi fizikai kontaktus látható a nézőtéren.
Szóval ha szó szerint nézzük, még igazuk is van. (És azt se írja, hogy konkrétan a meccsen verekszenek össze.)
Ha a sugallmazást, akkor meg nyilvan nincs.
De az elmúlt években az origóra menni hírekert pont annyi értelme van, mintha a mekibe mennél gasztronómiai élményekért, vagy kurvákhoz szerelemért.

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Az origo és a tények, nem férnek meg egy univerzumban:

"Az Egyesült Államokban gyakran előfordul, hogy a nézők összeverekednek az amerikaifocimeccsek alatt, "

 www.origo.hu/sport/trashtalk/20220909-dobbenten-neztek-a-korabbi-nflsztarok-az-uttest-kozepen-verekedo-szurkolokat-video.html



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ahhhhhh...
Tegnap beszéltem helyi kollégákkal Azt mondják, órákig azt sem tudták megmondani, hányan szenvedtek el a balesetet. Annyira....☹️




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
aztán csodálkozik az ember, hogy amikor éppen ki tudsz sorolni előzésből autópályán, két gyerekkel a hátsó ülésen, mert kétszázzal megérkezik mögéd egy faszkalap, akkor legszívesebben utána mennél, és egy kalapáccsal addig vernéd, amíg kettőnél több dimenzióban létezik.
slowmotion
Mondjuk a kislány se volt bekötve hátul...
r.baggio
Ha kétszázzal belédjön frontálisan egy faszfej, akkor őszintén, mit számít? :-/
warr_b
A vadütköző szokott azért segíteni, ha nagyon bolond nap/forgalom van, még ki is egyenesítem, mint a Mad Maxben.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 683 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
aztán csodálkozik az ember, hogy amikor éppen ki tudsz sorolni előzésből autópályán, két gyerekkel a hátsó ülésen, mert kétszázzal megérkezik mögéd egy faszkalap, akkor legszívesebben utána mennél, és egy kalapáccsal addig vernéd, amíg kettőnél több dimenzióban létezik.
slowmotion
Mondjuk a kislány se volt bekötve hátul...
r.baggio
Ha kétszázzal belédjön frontálisan egy faszfej, akkor őszintén, mit számít? :-/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 470
Ha a fogyasztóvédelemhez akarok fordulni egy undorító cég miatt, akkor pontosan kit kell keresnem?

Július közepén béreltem autót az avisnál, volt egy másik foglalásom is, ami lemondásra került. Már akkor megígérték, hogy visszautalják az összeget, ez sokszori levelezés és telefonhívás után máig nem történt meg. Ráadásul a tényleges bérlésnél is többet vontak le a kelleténél, ami visszatérítésére szintén írásos ígéretet kaptam, tehát mindkettőnél az avis hivatalosan is elismerte a hibát.

Na most pl ha hívom őket van hogy az ügyfélszolgálat percekig várakoztat és senki nem veszi fel, lassan a telefonszámlám nagyobb lesz, mint a várt összeg... nincs mese, fel akarom nyomni őket, mert egészen nevetséges, amit művelnek (a "legjobb" talán az ügyfélszolgálatos kislány egyik emailje volt amúgy, 5 mondatban kb 30 elgépeléssel és helyesírási hibával...)
r.baggio
Fővárosi az ügy?
Ha igen:
Budapesti Békéltető Testület
Címe: 1016 Budapest, Krisztina krt. 99.
Levelezési cím: 1253 Budapest Pf. 10.
Telefonszáma: (1) 488-2131
Elnök: Dr. Inzelt Éva Veronika
Honlap cím: www.bekeltet.bkik.hu
E-mail cím: bekelteto.testulet@bkik.hu
empty taxi
A fogyasztovedelem gyorsan dolgozik.eddig ez a tapasztalat.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 952 — no es importante
aztán csodálkozik az ember, hogy amikor éppen ki tudsz sorolni előzésből autópályán, két gyerekkel a hátsó ülésen, mert kétszázzal megérkezik mögéd egy faszkalap, akkor legszívesebben utána mennél, és egy kalapáccsal addig vernéd, amíg kettőnél több dimenzióban létezik.
slowmotion
Mondjuk a kislány se volt bekötve hátul...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 335 — Cowboys fan
"a megengedett legnagyobb sebességet jelentősen túllépve"

mennyi lehetett a "jelentősen", ha mindkét kocsi eleje az A-oszlopig szó szerint eltűnt?
slowmotion
37-es? Szerencs?
A mi munkaterületünk. A r.alez azt mondta a kollegamnak, 200 fölött..
zemanla
az hát. gondolom éppen a szülészetről mentek haza, negyvenedik hét környékén már mindennapos a kismama.
slowmotion
De nem ők mentek 200 al...😔
zemanla
ja, tudom hát, nem is gondoltam, épeszű ember nem száguldozik kétszázzal a gyerekkel a hátsó ülésen, pláne nem ha várja a következő gyerek születését.
gondolom pont megvolt a napi látogatás, mentek kórházból haza, hát anya ma sem szült, na de talán holnap találkozol a kistesóval, Julcsika.

Julcsika nem a kistesóval találkozott, hanem angyalkákkal.

aztán csodálkozik az ember, hogy amikor éppen ki tudsz sorolni előzésből autópályán, két gyerekkel a hátsó ülésen, mert kétszázzal megérkezik mögéd egy faszkalap, akkor legszívesebben utána mennél, és egy kalapáccsal addig vernéd, amíg kettőnél több dimenzióban létezik.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
"a megengedett legnagyobb sebességet jelentősen túllépve"

mennyi lehetett a "jelentősen", ha mindkét kocsi eleje az A-oszlopig szó szerint eltűnt?
slowmotion
37-es? Szerencs?
A mi munkaterületünk. A r.alez azt mondta a kollegamnak, 200 fölött..
zemanla
az hát. gondolom éppen a szülészetről mentek haza, negyvenedik hét környékén már mindennapos a kismama.
slowmotion
De nem ők mentek 200 al...😔




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 335 — Cowboys fan
"a megengedett legnagyobb sebességet jelentősen túllépve"

mennyi lehetett a "jelentősen", ha mindkét kocsi eleje az A-oszlopig szó szerint eltűnt?
slowmotion
37-es? Szerencs?
A mi munkaterületünk. A r.alez azt mondta a kollegamnak, 200 fölött..
zemanla
az hát. gondolom éppen a szülészetről mentek haza, negyvenedik hét környékén már mindennapos a kismama.
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
"a megengedett legnagyobb sebességet jelentősen túllépve"

mennyi lehetett a "jelentősen", ha mindkét kocsi eleje az A-oszlopig szó szerint eltűnt?
slowmotion
37-es? Szerencs?
A mi munkaterületünk. A r.alez azt mondta a kollegamnak, 200 fölött..




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 335 — Cowboys fan
"a megengedett legnagyobb sebességet jelentősen túllépve"

mennyi lehetett a "jelentősen", ha mindkét kocsi eleje az A-oszlopig szó szerint eltűnt?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ha a fogyasztóvédelemhez akarok fordulni egy undorító cég miatt, akkor pontosan kit kell keresnem?

Július közepén béreltem autót az avisnál, volt egy másik foglalásom is, ami lemondásra került. Már akkor megígérték, hogy visszautalják az összeget, ez sokszori levelezés és telefonhívás után máig nem történt meg. Ráadásul a tényleges bérlésnél is többet vontak le a kelleténél, ami visszatérítésére szintén írásos ígéretet kaptam, tehát mindkettőnél az avis hivatalosan is elismerte a hibát.

Na most pl ha hívom őket van hogy az ügyfélszolgálat percekig várakoztat és senki nem veszi fel, lassan a telefonszámlám nagyobb lesz, mint a várt összeg... nincs mese, fel akarom nyomni őket, mert egészen nevetséges, amit művelnek (a "legjobb" talán az ügyfélszolgálatos kislány egyik emailje volt amúgy, 5 mondatban kb 30 elgépeléssel és helyesírási hibával...)
r.baggio
Fővárosi az ügy?
Ha igen:
Budapesti Békéltető Testület
Címe: 1016 Budapest, Krisztina krt. 99.
Levelezési cím: 1253 Budapest Pf. 10.
Telefonszáma: (1) 488-2131
Elnök: Dr. Inzelt Éva Veronika
Honlap cím: www.bekeltet.bkik.hu
E-mail cím: bekelteto.testulet@bkik.hu


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 952 — no es importante
Ha a fogyasztóvédelemhez akarok fordulni egy undorító cég miatt, akkor pontosan kit kell keresnem?

Július közepén béreltem autót az avisnál, volt egy másik foglalásom is, ami lemondásra került. Már akkor megígérték, hogy visszautalják az összeget, ez sokszori levelezés és telefonhívás után máig nem történt meg. Ráadásul a tényleges bérlésnél is többet vontak le a kelleténél, ami visszatérítésére szintén írásos ígéretet kaptam, tehát mindkettőnél az avis hivatalosan is elismerte a hibát.

Na most pl ha hívom őket van hogy az ügyfélszolgálat percekig várakoztat és senki nem veszi fel, lassan a telefonszámlám nagyobb lesz, mint a várt összeg... nincs mese, fel akarom nyomni őket, mert egészen nevetséges, amit művelnek (a "legjobb" talán az ügyfélszolgálatos kislány egyik emailje volt amúgy, 5 mondatban kb 30 elgépeléssel és helyesírási hibával...)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
japán és zene 😀

 www.youtube.com/watch?v=M8-vje-bq9c
Negritis, a vajda
Sikerült korareggel kultúrsokkot kapnom, köszi. 😁
empty taxi
Szerintem kurva jó, át kell rakni a muzikális topicba! 😀
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
japán és zene 😀

 www.youtube.com/watch?v=M8-vje-bq9c
Negritis, a vajda
Sikerült korareggel kultúrsokkot kapnom, köszi. 😁

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
japán és zene 😀

 www.youtube.com/watch?v=M8-vje-bq9c

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
Vegyél Miele típusút, kb
Mindegy hány éves
ozibozi


Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Vegyél Miele típusút, kb
Mindegy hány éves
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Az miért van, hogy a születésem előtt néhány évvel készült ámerikai szinte kisipari gitárom elektronikája nem recseg, nem ropog, annak ellenére sem, hogy ez egy Danelekcro, ami fillérekbe került, mert szó szerint hulladékból készült. Természetesen megeszi a hálózati zajt, meg a neont, de ennyi -ha provokálni akarnék azt mondanám pont olyan fasza, ahogy Jimmy Page letette 1969-ban az Albert Hallban, de nem akarok provokálni. ... meg nem is az a gitár, sajnos. 😀 😀

Ehhez képest 2-3 éve vettem évfordulós... Ibanez RG-t. cerkof-seggvörös (rubint vörös) színbe MADE IN JAPAN U Know Kraftmanship.
Azért vettem, mert a gyerekkorom minden hőse játszott ilyenen pojácasárga, bohócnarancs, meg nem értett lila, és szigorúfeketem, és cerkofsegg-vörös színben.

A lényeg, hogy 3 év alatt 3 remek Gotoh MADE IN JAPAN U Know Kraftmanship kapcsoló ment tönkre. Tegyük hozzá, hogy iszonyatos körülményeket kell elvisenie a dolgozó szobámban. Döbbenetes fejben rocksztárság van 7/24-ben, az ehhez tartozó mennyiségű virtuális izzadtsággal. Szóval jogos évente egy kis zárlat.

Most mondta a szervízben a srác, hogy a következő már nem lesz garis, szóval tegyünk be egy remek kínai Eastman (ami amúgy egy fasza gitár), vagy CTS (USA) kapcsolót, és nem ismerjük egymást.... és cseréljük ki a 2 potmétert is MADE IN JAPAN U Know Kraftmanship, mert azok is recsegnek.....

Lean management, ja meg a faszom...!
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Könyörgöm, magyarázza meg már valaki, hogy miért nincs Tom-Gisele témájú topic! Nincs rá igény, vagy mi?
Assurbanapli
Látod betettem a Tampa topicba a sztorit egy fakezű kalóz sem reagált rá 😛 😀 Akkor? 😊
dande2
Mert azt nem olvassa senki 😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Könyörgöm, magyarázza meg már valaki, hogy miért nincs Tom-Gisele témájú topic! Nincs rá igény, vagy mi?
Assurbanapli
Látod betettem a Tampa topicba a sztorit egy fakezű kalóz sem reagált rá 😛 😀 Akkor? 😊
több mint 2 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 333
Könyörgöm, magyarázza meg már valaki, hogy miért nincs Tom-Gisele témájú topic! Nincs rá igény, vagy mi?

Szerkesztette: Assurbanapli
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 310
Még több taps...

 www.portfolio.hu/gazdasag/20220905/ime-harom-uj-gazszamla-amelyeken-mar-beutott-a-hetszeres-gazar-565227

Ja, egy pro tipp:
hagyjátok a francba az MVM telefonos ügyfélszolgálatot, 10-12 perc meddő várakozás után mindig bontja a vonalat, tökmindegy, hogy a 20-as 30-as 70-es vagy 1-es számot hívtuk. A videós viszont egy böngészőablakban addig várakozik, amíg nem kapsz ügyintézőt.

Szerkesztette: Vitézlő Titoknok tomz
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 470
De mindegy is a m3 nem?MJ-t neznek amit mi nem tudunk befolyasolni szoval vakrepules van
 hvg.hu/ingatlan/20220823_A_kormany_elszurta_az_uj_rezsiszabalyokat_ezert_kell_most_korrigalni
YoungZeeZee
Itt most nem is a m3 mJ átszámolás miatt van a probléma, hanem hogy egyáltalán a fogyasztást milyen áron számolják el. Egy komplett hónapot teljes egészében a piaci áron kiszámláztak, hasraütés-szerűen, az érvényes beállításaim és az eddigi fogyasztási jellegemmel tökéletes ellentétben.
Vitézlő Titoknok tomz
Nekem is lesz korom az mvmmel.
Akkor a kerdes mindenkihez.
Mj-t neznek amit mi nem igazan tudunk ebfolyasolni merni nem?
 index.hu/gazdasag/2022/09/05/energia-veszhelyzet-aramar-aramszolgaltatas-aramfogyasztas-foldgaz-rezsicsokkentes-valtozas-rezsi-emelkedes-rezsi-arak/

Es par honap ujabb dragulas jon.

Megneztem.tavaly 84m3-ra fizettem 11et🤣

Kivancsi leszek a reszletes szamlara.
YoungZeeZee
nagyjából lehetne, de a fűtőértéket is össze-vissza változtatják, meg a korrekciós tényezőt is.
slowmotion
Hat ez az
A mi nézőpontunkból tök random számlák fognak jönni, pláne adott hónapra viszonyítva.
(Én egy hónapon belül kaptam villanyra egy visszafizetést túlfizetes miatt, meg egy nagyobb befizetnivalót, mint eddig bármikor.)
Majd kb. egy év alatt fog beállni az, hogy összhangba kerül a fogyasztas és a kifizetett pénz, addig teljesen haszontalan adott hónap értékeit elemezgetni, mivel ez egy olyan egyenlet megoldásának tűnik, amiben van két random változó, meg három ismeretlen. Esélytelen megérteni és reklamálni, változást elérni egyaránt.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezert kibaszas ez.
Aki nem tudja majd kifiztetni var 1 evet?
nagyon nagy bajok vannak mar.

Szerkesztette: YoungZeeZee