Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 161
Függetlenül Majka művészetének megítélésétől, az ilyen nyilatkozatokért addig ütném a nagyokos nyilatkozót, amíg mozog...

"Ugyanez a csapat biztosította a technikát a Halott Pénznek, Rúzsa Magdinak és a Tankcsapdának is, ha nekik megfelelt, nem tudom, Majka úrnak miért nem”

Segítek, azért bazdmeg, mert van egy szerződés, benne egy technikai rider, ami azért van ott, mert azt kéri a fellépő. Az aláírás előtt el lehet dönteni, hogy ezt tudják-e biztosítani vagy sem, de aláírni, nem biztosítani, majd jönni a "Hádde a Gipsz Jakabnak is jó volt, mit játssza itt az agyát ez a bohóc!" szöveggel a legalja.
somoskovig
És még kitolta a sajtónak a fellépti díjat meg a catering-igényt is (valami vodka meg normális kaja szóval semmi Xtra) ami persze, alapvetően kicsi ország szóval nem nagy truváj megtudni a Majkáèk pénzét meg a többit de semmiképpen nem ízléses és a többi jövőbeli fellépő is el fog ezen lamentálni mielőtt aláír.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Falunap, Fehérgyarmat, igényes minőségi szórakoztatás. Ízlelgessük egy kicsit így sokszor egymás után kimondva.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Függetlenül Majka művészetének megítélésétől, az ilyen nyilatkozatokért addig ütném a nagyokos nyilatkozót, amíg mozog...

"Ugyanez a csapat biztosította a technikát a Halott Pénznek, Rúzsa Magdinak és a Tankcsapdának is, ha nekik megfelelt, nem tudom, Majka úrnak miért nem”

Segítek, azért bazdmeg, mert van egy szerződés, benne egy technikai rider, ami azért van ott, mert azt kéri a fellépő. Az aláírás előtt el lehet dönteni, hogy ezt tudják-e biztosítani vagy sem, de aláírni, nem biztosítani, majd jönni a "Hádde a Gipsz Jakabnak is jó volt, mit játssza itt az agyát ez a bohóc!" szöveggel a legalja.

több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Augusztusban lombfúvóztam a száraz leveleket. A por miatt maszkban! Minden is elszáradt a kertben 😕
Kút hiányában egy héten egyszer locsolok egy rövidet, hogy ideig-óráig megkössem a szállóport. Idén nem elég...
#szépújvilág
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 hvg.hu/elet/20220810_beagle_kutya_usa_allatkinzas


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 729
2 hét is itt a szarvasbőgés 😉
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Hamar sikerült túl esnem az első őz gázolásomon. 🤬
Mikey
Aztán mit főztetek belőle?
slowmotion
Nem találtam meg, szóval semmit.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 688 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hamar sikerült túl esnem az első őz gázolásomon. 🤬
Mikey
Aztán mit főztetek belőle?
slowmotion
mai világba gondolom biodízelt 😀
Negritis, a vajda
Pálinkát 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 532 — The Mathematician
Hamar sikerült túl esnem az első őz gázolásomon. 🤬
Mikey
Aztán mit főztetek belőle?
slowmotion
mai világba gondolom biodízelt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
Hamar sikerült túl esnem az első őz gázolásomon. 🤬
Mikey
Aztán mit főztetek belőle?
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Hamar sikerült túl esnem az első őz gázolásomon. 🤬
Mikey
Nálunk a cégnél sajnos heti rendszerességű ez ebben az időszakban.
Ugye mi kenyeret szállítunk hajnalban, őzék meg akkor a legaktívabbak...
Remélem olcsón megúsztad.
Bazzani
Jah, heti 1-2x én is láttam akár legelni is az út szélén, őzet is, szarvast is, vagy kulturáltan ácsorogni, amíg sötétben kellett mennem dolgozni. Aztán mióta világos volt hajnalban semmi nem volt, most hogy megint sötétben megyek, így lett is baj. Ez most pont kiugrott elém, és mivel nagyon közel vannak az úthoz a fák meg a bokrok, teljesen esélytelen voltam, nem láthattam előre hogy jön.

Hát működőképes az autó, de az eleje rendesen összetört, szóval fene tudja.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hamar sikerült túl esnem az első őz gázolásomon. 🤬
Mikey
Nálunk a cégnél sajnos heti rendszerességű ez ebben az időszakban.
Ugye mi kenyeret szállítunk hajnalban, őzék meg akkor a legaktívabbak...
Remélem olcsón megúsztad.

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Hamar sikerült túl esnem az első őz gázolásomon. 🤬
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 836 — Patriot
Banyatank:
Lehet extra ido de pl a piacon szebbet tobbet es olcsobban vasaroltam zoldsegbol es gyumolcsbol mint amiket barmely multinal lehet kapni.

Amugy azt nem irtam h ez a tobb helyen vasarolok nem ugy kell elkepzelni h minden alkalommal 3-4 helyre megyek.
Az elejen kicsit feltankolsz aztan kb heti 1szer vagy 2szer megyek oda amibol pont kell.
YoungZeeZee
Ezt a make love-ba ird, hisz élvezed 😉
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 470
Banyatank:
Lehet extra ido de pl a piacon szebbet tobbet es olcsobban vasaroltam zoldsegbol es gyumolcsbol mint amiket barmely multinal lehet kapni.

Amugy azt nem irtam h ez a tobb helyen vasarolok nem ugy kell elkepzelni h minden alkalommal 3-4 helyre megyek.
Az elejen kicsit feltankolsz aztan kb heti 1szer vagy 2szer megyek oda amibol pont kell.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Nem nagymintás a kutatásom, de eddigi tapasztalataim szerint a Porschés csajok jól szopnak 😁
empty taxi
😀 😀 😀
Mostantól ha Porschét látok nem a kocsit fogom nézni,hanem hogy ki vezeti.
Chef a'la Laci pecsenyés
Ha karcos, megnyomott, rommá törték vagy lerohadt a Lánchídon, akkor van egy erős tippem...
Willie Parker
és ő is jól szop? 😊
NB2
Ask Szijjártó 😉
empty taxi
A válogatottsági rekordhoz szerintem többet kell teljesíteni.
Matthew99
Nem hiszel a szerelemben?
Őszentsége Sobri Jóska
De, de csak az őszintében. Az ilyen érdekben kevésbé.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Nem nagymintás a kutatásom, de eddigi tapasztalataim szerint a Porschés csajok jól szopnak 😁
empty taxi
😀 😀 😀
Mostantól ha Porschét látok nem a kocsit fogom nézni,hanem hogy ki vezeti.
Chef a'la Laci pecsenyés
Ha karcos, megnyomott, rommá törték vagy lerohadt a Lánchídon, akkor van egy erős tippem...
Willie Parker
és ő is jól szop? 😊
NB2
Ask Szijjártó 😉
empty taxi
A válogatottsági rekordhoz szerintem többet kell teljesíteni.
Matthew99
Nem hiszel a szerelemben?

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Nem nagymintás a kutatásom, de eddigi tapasztalataim szerint a Porschés csajok jól szopnak 😁
empty taxi
😀 😀 😀
Mostantól ha Porschét látok nem a kocsit fogom nézni,hanem hogy ki vezeti.
Chef a'la Laci pecsenyés
Ha karcos, megnyomott, rommá törték vagy lerohadt a Lánchídon, akkor van egy erős tippem...
Willie Parker
és ő is jól szop? 😊
NB2
Ask Szijjártó 😉
empty taxi
A válogatottsági rekordhoz szerintem többet kell teljesíteni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Nem nagymintás a kutatásom, de eddigi tapasztalataim szerint a Porschés csajok jól szopnak 😁
empty taxi
😀 😀 😀
Mostantól ha Porschét látok nem a kocsit fogom nézni,hanem hogy ki vezeti.
Chef a'la Laci pecsenyés
Ha karcos, megnyomott, rommá törték vagy lerohadt a Lánchídon, akkor van egy erős tippem...
Willie Parker
és ő is jól szop? 😊
NB2
Hát, a fogaiból kiindulva....
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nem nagymintás a kutatásom, de eddigi tapasztalataim szerint a Porschés csajok jól szopnak 😁
empty taxi
😀 😀 😀
Mostantól ha Porschét látok nem a kocsit fogom nézni,hanem hogy ki vezeti.
Chef a'la Laci pecsenyés
Ha karcos, megnyomott, rommá törték vagy lerohadt a Lánchídon, akkor van egy erős tippem...
Willie Parker
és ő is jól szop? 😊
NB2
Ask Szijjártó 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Nem nagymintás a kutatásom, de eddigi tapasztalataim szerint a Porschés csajok jól szopnak 😁
empty taxi
😀 😀 😀
Mostantól ha Porschét látok nem a kocsit fogom nézni,hanem hogy ki vezeti.
Chef a'la Laci pecsenyés
Ha karcos, megnyomott, rommá törték vagy lerohadt a Lánchídon, akkor van egy erős tippem...
Willie Parker
és ő is jól szop? 😊
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Nem nagymintás a kutatásom, de eddigi tapasztalataim szerint a Porschés csajok jól szopnak 😁
empty taxi
😀 😀 😀
Mostantól ha Porschét látok nem a kocsit fogom nézni,hanem hogy ki vezeti.
Chef a'la Laci pecsenyés
Ha karcos, megnyomott, rommá törték vagy lerohadt a Lánchídon, akkor van egy erős tippem...
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
A kombi egy tragikus öszvér. Akarom a fitalságom sedan-ját, coupe-ját, a gyorsaságot az áramvonalat - csak abba nem fér be a babakocsi. Úgyhogy hozzàbaszok az autó végéhez valami förmedvény hátsó részt meg meghosszabbítom fél méterrel - értsd. erőszakot teszek egy sima autón - és akkor nem kellett döntenem, hogy megállapodott kertvárosi apuka vagyok (suv, sima sedan, rendes terepjáró pl) vagy szarok mindenre és igenis carpe diem van (coupe, cabrio, sport autók). A felnőtt döntést hozni képtelen, nagykorú férfiak utolsó mentsvára 😊
MC12
Audi RS6 says hello 😀
Hanni a parasztfelkelő
Audi RS6 Avant Black Edition!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Száradna ki a torka az összes bolhás dögnek, amelyiknek hajnali 2 és 4 között van kedve folyamatosan ugatni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
nagyon sokáig irtóztam én is a kombiktól, elvégre hogy néz már ki, de mostanában olyat vezetek elég sokat. marhára megszerettem, mert amikor a 4. bőröndöt rakod a csomagtartóba és kis pakolással még mindig lenne hely, akkor csöndesen felsírsz, hogy ez egészen 30 másodperc volt a csomagtartó felnyitásától a becsukásáig és nem anyázva kell logisztikázni mi hova menjen.
és ugyanúgy meglódul, amikor rálépsz a gázra, parkolni is könnyű.

suv is tud praktikus lenni, de lassan ott kéne megfogni az egész gondolatkört, hogy a tömege és légellenállása miatt kimutathatóan többet fogyaszt és ideje lenne erre is figyelni.

meg volt ez az érv hogy nagy autó, nagy a tömege, biztonságosabb. ez pont olyan, mint az amerikai fociban a védő felszerelés, nagyon jól védi a játékost, de egyszerre nagyobbat is lehet ütni vele. ugyanez a 2 tonnás autó vs 800 kilós autó, persze te sértetlenül szállsz ki, de ha mindenki 800 kilós autót vezetne es nem egy suv-ot, akkor nem kéne itt ezt is számításba venni és azért venni nagy autót mert másnak is az van, szóval kell a védelem.

thank you all for coming to my ted talk! 😀

Szerkesztette: Fontos_Vidra