Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=7SwoswXI-2M


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
"Imádom" , hogy ez az eredetileg amerikai foci fórum kezd átmenni egy szigorúan vett, én vagyok a bazd szájba és elmondom, hogy anyagilag hol tartok attitűdbe, (persze kurva magasan) pedig mikor indultunk pont az volt a lényege, hogy kor/kaszt/nem szerint mindenki egyenlő, és a sport szetetete hozott minket össze. Nem tetszik amilyen irányba megy a fórum, pedig 2006 óta az életem része és remélem, hogy marad is...
peach
Az a baj, hogy csapattopickok "kiürültek" ma már annyi fèle módon tud mindenki infót szerezni, osztani stb, hogy nem ez a meghatározó fórum, ès valljuk be "megöregedtünk" èpp a múltkori sportkvízen gondoltam erre, vajh hányan jönnek új fiatal emberek, akik aktívvá is válnak? Van egy "rakás" Eagles fan is itt, minden más topicban aktívkodunk, de ha nem segítene be nèha Bleed, esetleg Shawn vagy Green akkor kb magammal beszèlgetnèk. Más tèmàk jobban èrintik a mindennapokat. Persze ettől mèg az általad említett attitűdnek nem kellene felerősödnie. 😊
dande2
És nehezen is fognak jönni, a fiatalabbak kevésbé néznek tévét is, sportot is, hát még Aréna4-et 😀

Számomra amúgy nem gáz, néha egész jó tippeket lehet kapni attól akinek több pénze van 😀

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Imádom" , hogy ez az eredetileg amerikai foci fórum kezd átmenni egy szigorúan vett, én vagyok a bazd szájba és elmondom, hogy anyagilag hol tartok attitűdbe, (persze kurva magasan) pedig mikor indultunk pont az volt a lényege, hogy kor/kaszt/nem szerint mindenki egyenlő, és a sport szetetete hozott minket össze. Nem tetszik amilyen irányba megy a fórum, pedig 2006 óta az életem része és remélem, hogy marad is...
peach
Az a baj, hogy csapattopickok "kiürültek" ma már annyi fèle módon tud mindenki infót szerezni, osztani stb, hogy nem ez a meghatározó fórum, ès valljuk be "megöregedtünk" èpp a múltkori sportkvízen gondoltam erre, vajh hányan jönnek új fiatal emberek, akik aktívvá is válnak? Van egy "rakás" Eagles fan is itt, minden más topicban aktívkodunk, de ha nem segítene be nèha Bleed, esetleg Shawn vagy Green akkor kb magammal beszèlgetnèk. Más tèmàk jobban èrintik a mindennapokat. Persze ettől mèg az általad említett attitűdnek nem kellene felerősödnie. 😊
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
"Imádom" , hogy ez az eredetileg amerikai foci fórum kezd átmenni egy szigorúan vett, én vagyok a bazd szájba és elmondom, hogy anyagilag hol tartok attitűdbe, (persze kurva magasan) pedig mikor indultunk pont az volt a lényege, hogy kor/kaszt/nem szerint mindenki egyenlő, és a sport szetetete hozott minket össze. Nem tetszik amilyen irányba megy a fórum, pedig 2006 óta az életem része és remélem, hogy marad is...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Èlek a gyanúval, hogy sajnos rá is játszanak erre az áremelkedősdire bizonyos esetekben bősèggel....
dande2
a züzemanyag esetében szinte biztos
Negritis, a vajda
Amikor csökken az üzemanyag ára, akkor pedig csak tartalékot képeznek, gondolom.
Mikey
Persze, ugyanez van amikor lekerül valaminek az ára 27-ről 5%-ra... tart 1 hétig, aztán hirtelen vissza ugrik, mondván a termelőnek muszáj volt enyhíteni a költségeit 😀
bobi0092
Kedvencem a kábelszolgáltatóm, ahol a megszűnő Digis csatornák kikerültek a kínálatból, ezért csökkennie kellene a csomag árának, de inkább nőtt.
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Èlek a gyanúval, hogy sajnos rá is játszanak erre az áremelkedősdire bizonyos esetekben bősèggel....
dande2
a züzemanyag esetében szinte biztos
Negritis, a vajda
Amikor csökken az üzemanyag ára, akkor pedig csak tartalékot képeznek, gondolom.
Mikey
Persze, ugyanez van amikor lekerül valaminek az ára 27-ről 5%-ra... tart 1 hétig, aztán hirtelen vissza ugrik, mondván a termelőnek muszáj volt enyhíteni a költségeit 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Èlek a gyanúval, hogy sajnos rá is játszanak erre az áremelkedősdire bizonyos esetekben bősèggel....
dande2
a züzemanyag esetében szinte biztos
Negritis, a vajda
Amikor csökken az üzemanyag ára, akkor pedig csak tartalékot képeznek, gondolom.
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Èlek a gyanúval, hogy sajnos rá is játszanak erre az áremelkedősdire bizonyos esetekben bősèggel....
dande2
Ameddig így is elfogy az áruja simán rá tud játszani... "békeidőben" ha rátenne ~30%-ot egyik napról a másikra (390HUF ->520 HUF), valószínűleg hátat fordítana 10-ből 10 vevő... most meg, hogy mindenki érzi a helyzetet a vevők is máshogy állnak a dologhoz.

Ilyenkor amúgy rengetegen "előre menekülnek" az árakkal.

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 533 — The Mathematician
Èlek a gyanúval, hogy sajnos rá is játszanak erre az áremelkedősdire bizonyos esetekben bősèggel....
dande2
a züzemanyag esetében szinte biztos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Èlek a gyanúval, hogy sajnos rá is játszanak erre az áremelkedősdire bizonyos esetekben bősèggel....
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
A Príma Péknél a félkilós Petneházy, aminek az árát nemrég emelték 495-re, mostantól: 565 HUF. (Az eladó közlése szerint mától az összes termékük drágult.)
nagylaza, főpohárnok
Nálam a pékségben a csokis croissant amit vettem reggelire pénteken még 390 volt ma reggel már 520. Nem tudom hogy ez már az üzemanyag miatt vagy csak az eddigi szokásos infláció 😀


több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
azért arra nem vetemedek, hogy három boltból vásároljam össze a dolgokat, hogy hol a legolcsóbb, mert annyit nem lehet vele spórolni, hogy a befektetett időt visszahozza. de bolton belül azért odafigyelek, hogy a lehető legolcsóbban hozzam ki a vásárlásokat.
én a szupersoppos izékra szoktam rámenni, gyakran van olyan, hogy tizenöt pontért kapsz ötszázas, vagy harmincért ezres kedvezménykupont, kicsivel jobban jársz, mintha 1:1-ben vásárolod el.
vagy pl tegnap mentem el vásárolni a mai nap helyett, mert tegnap még élt egy 10 százalékos végösszeges kuponom, úgyhogy rá lehet fogni, hogy mit kaptam meg ingyen (én a Fever Tree tonicot mondom, kell a gintonichoz 😀)
slowmotion
ossze kell egyeztetni:
nekunk pl az aldi, lidl, penny pont egymas mellett van, kb osszernek tehat nem nagy kieses es ezek meg utba is esnek ha megyek haza, szoval pl tegnap is kirandulas aztan vasarlas es ilyenkor nem egy kifli, felvagott kombot veszek. ugy tenyleg nem lenne ertelme.
YoungZeeZee
Akkor lett személyes tapasztalatom erről a melyik boltban mi van mennyiért, amikor nyugdíjas szüleim /magas jó nyugdíjuk van szerencsére/
egyszerre Covidosok lettek, és mi vásároltunk helyettük stb.
Szigorúan csütörtökön mehettünk csak és screenshot hegyeket kaptam pontos termék megjelenítéssel, bolt megjelöléssel melyik terméket hol kell megvenni.
Utána számoltunk, 10.000 Forintonként kb 1.500 forint a
különbség akcióktól függően mint ha 1 boltban vettünk volna meg mindent.
/mondjuk ha nem volt időnk akkor 1 boltban vettünk mindent és eldobtuk a
blokkot és
azt kamuztuk már elfogyott a saját márkás termék, de valóban lehet jelentős összeget megspórolni havi szinten ha ez szempont.
ozibozi
Nekem van ez az elméletem, hogy ha ugye a szabadság is fizetett szabadság, tehát az ott eltöltött óráimat a munkáltató ugyanannyiért számolja és fizeti, akkor a nem munkával, de nem is szórakozással töltött idő rezervációs bére annyi, mint az órabérem
Így meg ha nem tudok annyit spórolni a másik boltba tett látogatással, mint ami az arra az időre eső rezervációs bérem, akkor nem nagyon érte meg.

Nyilván egy nyugdíjas esetében ez azért mindegy, mert ők így is, úgy is megkapják a nyögdíjat, úgyhogy a bevásárlásra fordított idő és a megtakarítás az ajándék, úgyhogy nekik beleférhet az akcióvadászat.

No meg ha valaki élvezi a bevásárlást, az felülírhatja ezt... de én pl nem élvezem.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 470
vpi-nek okozzak oromet.
mas tema:
eddig egyedul konyveltem a dolgaimat. 1-2 honap utan siman ment minden. ha kerdese mvolt a nav ingyenes szamon kaptam segitseget,
de most mivel nem volt eddig konyvelom ugy el vannak havazva az ugyfeleikkel hogy egy nyomorult konzultaciot nem tudnak bepaszirozni vagy csak akkor ha leszerzodok 😀 persze a penz mindenek felett 😀
YoungZeeZee
Nyilván adja el az idejét ingyen Neked a munkaidejéből...
empty taxi
a konzultacio is penz. ertem en, hogy tobb penz ha szerzodok is...
YoungZeeZee
Csak kérned kell! 😘
Szokol
Alapjaraton itt a kb masfel honapos ido a baj amit a kormany hozott...nem lenne ilyen problemam ha nem igy hoztak volna meg a dontest.😀
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 470
azért arra nem vetemedek, hogy három boltból vásároljam össze a dolgokat, hogy hol a legolcsóbb, mert annyit nem lehet vele spórolni, hogy a befektetett időt visszahozza. de bolton belül azért odafigyelek, hogy a lehető legolcsóbban hozzam ki a vásárlásokat.
én a szupersoppos izékra szoktam rámenni, gyakran van olyan, hogy tizenöt pontért kapsz ötszázas, vagy harmincért ezres kedvezménykupont, kicsivel jobban jársz, mintha 1:1-ben vásárolod el.
vagy pl tegnap mentem el vásárolni a mai nap helyett, mert tegnap még élt egy 10 százalékos végösszeges kuponom, úgyhogy rá lehet fogni, hogy mit kaptam meg ingyen (én a Fever Tree tonicot mondom, kell a gintonichoz 😀)
slowmotion
ossze kell egyeztetni:
nekunk pl az aldi, lidl, penny pont egymas mellett van, kb osszernek tehat nem nagy kieses es ezek meg utba is esnek ha megyek haza, szoval pl tegnap is kirandulas aztan vasarlas es ilyenkor nem egy kifli, felvagott kombot veszek. ugy tenyleg nem lenne ertelme.
YoungZeeZee
Akkor lett személyes tapasztalatom erről a melyik boltban mi van mennyiért, amikor nyugdíjas szüleim /magas jó nyugdíjuk van szerencsére/
egyszerre Covidosok lettek, és mi vásároltunk helyettük stb.
Szigorúan csütörtökön mehettünk csak és screenshot hegyeket kaptam pontos termék megjelenítéssel, bolt megjelöléssel melyik terméket hol kell megvenni.
Utána számoltunk, 10.000 Forintonként kb 1.500 forint a
különbség akcióktól függően mint ha 1 boltban vettünk volna meg mindent.
/mondjuk ha nem volt időnk akkor 1 boltban vettünk mindent és eldobtuk a
blokkot és
azt kamuztuk már elfogyott a saját márkás termék, de valóban lehet jelentős összeget megspórolni havi szinten ha ez szempont.
ozibozi
Ertem de ahogy irtam pl en az osszetevoket is nezem es pl a pennyben jobb a zoldseg stb a lidlben meg pont azt veszem ami a masikban nincs vagy csak szar(abb)
Pl random sos kaja: fagyaszott pizza milyen a valasztek osszetetel. pennyben kb semmi nincs. lidlben tobb fele.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 533 — The Mathematician
A Príma Péknél a félkilós Petneházy, aminek az árát nemrég emelték 495-re, mostantól: 565 HUF. (Az eladó közlése szerint mától az összes termékük drágult.)
nagylaza, főpohárnok
és fél kiló még?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
A Príma Péknél a félkilós Petneházy, aminek az árát nemrég emelték 495-re, mostantól: 565 HUF. (Az eladó közlése szerint mától az összes termékük drágult.)
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 729
azért arra nem vetemedek, hogy három boltból vásároljam össze a dolgokat, hogy hol a legolcsóbb, mert annyit nem lehet vele spórolni, hogy a befektetett időt visszahozza. de bolton belül azért odafigyelek, hogy a lehető legolcsóbban hozzam ki a vásárlásokat.
én a szupersoppos izékra szoktam rámenni, gyakran van olyan, hogy tizenöt pontért kapsz ötszázas, vagy harmincért ezres kedvezménykupont, kicsivel jobban jársz, mintha 1:1-ben vásárolod el.
vagy pl tegnap mentem el vásárolni a mai nap helyett, mert tegnap még élt egy 10 százalékos végösszeges kuponom, úgyhogy rá lehet fogni, hogy mit kaptam meg ingyen (én a Fever Tree tonicot mondom, kell a gintonichoz 😀)
slowmotion
ossze kell egyeztetni:
nekunk pl az aldi, lidl, penny pont egymas mellett van, kb osszernek tehat nem nagy kieses es ezek meg utba is esnek ha megyek haza, szoval pl tegnap is kirandulas aztan vasarlas es ilyenkor nem egy kifli, felvagott kombot veszek. ugy tenyleg nem lenne ertelme.
YoungZeeZee
Akkor lett személyes tapasztalatom erről a melyik boltban mi van mennyiért, amikor nyugdíjas szüleim /magas jó nyugdíjuk van szerencsére/
egyszerre Covidosok lettek, és mi vásároltunk helyettük stb.
Szigorúan csütörtökön mehettünk csak és screenshot hegyeket kaptam pontos termék megjelenítéssel, bolt megjelöléssel melyik terméket hol kell megvenni.
Utána számoltunk, 10.000 Forintonként kb 1.500 forint a
különbség akcióktól függően mint ha 1 boltban vettünk volna meg mindent.
/mondjuk ha nem volt időnk akkor 1 boltban vettünk mindent és eldobtuk a
blokkot és
azt kamuztuk már elfogyott a saját márkás termék, de valóban lehet jelentős összeget megspórolni havi szinten ha ez szempont.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
vpi-nek okozzak oromet.
mas tema:
eddig egyedul konyveltem a dolgaimat. 1-2 honap utan siman ment minden. ha kerdese mvolt a nav ingyenes szamon kaptam segitseget,
de most mivel nem volt eddig konyvelom ugy el vannak havazva az ugyfeleikkel hogy egy nyomorult konzultaciot nem tudnak bepaszirozni vagy csak akkor ha leszerzodok 😀 persze a penz mindenek felett 😀
YoungZeeZee
Nyilván adja el az idejét ingyen Neked a munkaidejéből...
empty taxi
a konzultacio is penz. ertem en, hogy tobb penz ha szerzodok is...
YoungZeeZee
Csak kérned kell! 😘
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 470
vpi-nek okozzak oromet.
mas tema:
eddig egyedul konyveltem a dolgaimat. 1-2 honap utan siman ment minden. ha kerdese mvolt a nav ingyenes szamon kaptam segitseget,
de most mivel nem volt eddig konyvelom ugy el vannak havazva az ugyfeleikkel hogy egy nyomorult konzultaciot nem tudnak bepaszirozni vagy csak akkor ha leszerzodok 😀 persze a penz mindenek felett 😀
YoungZeeZee
Nyilván adja el az idejét ingyen Neked a munkaidejéből...
empty taxi
a konzultacio is penz. ertem en, hogy tobb penz ha szerzodok is...

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az MVM ügyfélszolgálat persze elèrhetelen az ügyfélszolgálati fiók ès app meg használhatatlan.....😡😡😡😡
dande2
terheléses támadás....
zeman zemanla
online idpontfoglalas.
es bemesz.nekem siman mukodott
YoungZeeZee
dehogy megyek be, csak új felhasználói helyet akarok rögzíteni, hogy az áramot is diktáljam ezzel kapcsolatban lett volna fél perces kérdésem....remélem majd lenyugszik a rendszerük és akkor megtudom csinálni.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
vpi-nek okozzak oromet.
mas tema:
eddig egyedul konyveltem a dolgaimat. 1-2 honap utan siman ment minden. ha kerdese mvolt a nav ingyenes szamon kaptam segitseget,
de most mivel nem volt eddig konyvelom ugy el vannak havazva az ugyfeleikkel hogy egy nyomorult konzultaciot nem tudnak bepaszirozni vagy csak akkor ha leszerzodok 😀 persze a penz mindenek felett 😀
YoungZeeZee
Nyilván adja el az idejét ingyen Neked a munkaidejéből...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 470
vpi-nek okozzak oromet.
mas tema:
eddig egyedul konyveltem a dolgaimat. 1-2 honap utan siman ment minden. ha kerdese mvolt a nav ingyenes szamon kaptam segitseget,
de most mivel nem volt eddig konyvelom ugy el vannak havazva az ugyfeleikkel hogy egy nyomorult konzultaciot nem tudnak bepaszirozni vagy csak akkor ha leszerzodok 😀 persze a penz mindenek felett 😀
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 470
Az MVM ügyfélszolgálat persze elèrhetelen az ügyfélszolgálati fiók ès app meg használhatatlan.....😡😡😡😡
dande2
terheléses támadás....
zeman zemanla
online idpontfoglalas.
es bemesz.nekem siman mukodott
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Az MVM ügyfélszolgálat persze elèrhetelen az ügyfélszolgálati fiók ès app meg használhatatlan.....😡😡😡😡
dande2
terheléses támadás....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 470
azért arra nem vetemedek, hogy három boltból vásároljam össze a dolgokat, hogy hol a legolcsóbb, mert annyit nem lehet vele spórolni, hogy a befektetett időt visszahozza. de bolton belül azért odafigyelek, hogy a lehető legolcsóbban hozzam ki a vásárlásokat.
én a szupersoppos izékra szoktam rámenni, gyakran van olyan, hogy tizenöt pontért kapsz ötszázas, vagy harmincért ezres kedvezménykupont, kicsivel jobban jársz, mintha 1:1-ben vásárolod el.
vagy pl tegnap mentem el vásárolni a mai nap helyett, mert tegnap még élt egy 10 százalékos végösszeges kuponom, úgyhogy rá lehet fogni, hogy mit kaptam meg ingyen (én a Fever Tree tonicot mondom, kell a gintonichoz 😀)
slowmotion
ossze kell egyeztetni:
nekunk pl az aldi, lidl, penny pont egymas mellett van, kb osszernek tehat nem nagy kieses es ezek meg utba is esnek ha megyek haza, szoval pl tegnap is kirandulas aztan vasarlas es ilyenkor nem egy kifli, felvagott kombot veszek. ugy tenyleg nem lenne ertelme.