Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/video-ket-nagylegeny-belekotott-egy-mma-harcosba-egyikuk-ketszer-is-padlot-fogott-2904667
Újabb nagypofájúak kapták meg a kiérdemelt jutalmat...
nagir
A csajon és a piros pólóson is elfért volna pár észheztérítő.
Matthew99
én azt nem értem, hogy a két barom összesen nem volt annyira széles, mint a csávó. mégis mire gondoltak?
a luvnya meg no comment, eleve a redvás kövön mezítlábasokról megvan a véleményem, olyanokkal szóba sem állok.
slowmotion
rutinosnak látcik, nem először csinálták, a kurva pofáz középen a két tróger meg kétoldalról támad, mongyuk kár hogy véletlenségből nem került bele a picsa szájszéle a horogba...
Gróf de sutianap
Tisztára Jack Reacher, a szőke csajjal.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/video-ket-nagylegeny-belekotott-egy-mma-harcosba-egyikuk-ketszer-is-padlot-fogott-2904667
Újabb nagypofájúak kapták meg a kiérdemelt jutalmat...
nagir
A csajon és a piros pólóson is elfért volna pár észheztérítő.
Matthew99
én azt nem értem, hogy a két barom összesen nem volt annyira széles, mint a csávó. mégis mire gondoltak?
a luvnya meg no comment, eleve a redvás kövön mezítlábasokról megvan a véleményem, olyanokkal szóba sem állok.
slowmotion
rutinosnak látcik, nem először csinálták, a kurva pofáz középen a két tróger meg kétoldalról támad, mongyuk kár hogy véletlenségből nem került bele a picsa szájszéle a horogba...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nemtom mennyi az igazságtartalma, és mennyire urban legend, fatertól hallottam hogy Isaszegen a vonatállomáson pár cigánygyerek belekötött egy shaolin papba, még a 90-es években valamikor.
Meg lehet tippelni hogy mi lett a vége.
eaglesmcnabb
Egy hasonló story, amit hallottam (már h urban legend-e vagy sem):
4 kigyúrt cigány megy egy SLK-val az Andrássy úton, kifordul eléjük egy mikrobusz, elkezdtek rá dudálni mutogatni h ezt hogy képzelik. Mikrobusz sofőrje kicsit besokall, kimutatja a középső ujját, több se kellett a cigóknak, előznek és megállnak keresztbe a busz előtt, kirongyol egy kisebbségi a kocsiból kiszáll a sofőr, elagyalja, kiszáll a 2., sofőr wins, utána kiszáll a maradék 2., őket is elagyalja. Ekkor megszólalt egy néző: "Gyúrás helyett meg kéne tanulni angolul fiúk!" Ugyanis a mikrobusz oldalán ott volt a felirat: Belarus National Kick-Box Team

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nemtom mennyi az igazságtartalma, és mennyire urban legend, fatertól hallottam hogy Isaszegen a vonatállomáson pár cigánygyerek belekötött egy shaolin papba, még a 90-es években valamikor.
Meg lehet tippelni hogy mi lett a vége.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/video-ket-nagylegeny-belekotott-egy-mma-harcosba-egyikuk-ketszer-is-padlot-fogott-2904667
Újabb nagypofájúak kapták meg a kiérdemelt jutalmat...
nagir
A csajon és a piros pólóson is elfért volna pár észheztérítő.
Matthew99
én azt nem értem, hogy a két barom összesen nem volt annyira széles, mint a csávó. mégis mire gondoltak?
a luvnya meg no comment, eleve a redvás kövön mezítlábasokról megvan a véleményem, olyanokkal szóba sem állok.
slowmotion
MEg az internet hoskoraban volt egy "virus-video", amin azt lehetett latni, hogy 2 fiatal, az utca beszelgetve ugy tesz, mintha nem latna a felejuk kozeledo part, majd az egyik hatracsap a kezevel es a paros noi tagjat arcon uti. Erre a baratja boxolo alapallast felveve rongyosra pufoli mindkettot. Mindezt egy kozeli ablakbol orokitettek meg 1 megapixeles kameraval. Rakerestem youtubeon, nem talalom, mar nagyon-nagyon regi, de nalam az marad a standard 😀
undisputedly
jaja az megvan nekem is emlékben 😊 a srác nem szarozott.
Nemzetes és vitézlő csebi
Talaltam egy 2006-os linket, eleg keves a view, szoval nem az eredeti, de ez az:

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 594 — Lucas Scott
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/video-ket-nagylegeny-belekotott-egy-mma-harcosba-egyikuk-ketszer-is-padlot-fogott-2904667
Újabb nagypofájúak kapták meg a kiérdemelt jutalmat...
nagir
A csajon és a piros pólóson is elfért volna pár észheztérítő.
Matthew99
én azt nem értem, hogy a két barom összesen nem volt annyira széles, mint a csávó. mégis mire gondoltak?
a luvnya meg no comment, eleve a redvás kövön mezítlábasokról megvan a véleményem, olyanokkal szóba sem állok.
slowmotion
MEg az internet hoskoraban volt egy "virus-video", amin azt lehetett latni, hogy 2 fiatal, az utca beszelgetve ugy tesz, mintha nem latna a felejuk kozeledo part, majd az egyik hatracsap a kezevel es a paros noi tagjat arcon uti. Erre a baratja boxolo alapallast felveve rongyosra pufoli mindkettot. Mindezt egy kozeli ablakbol orokitettek meg 1 megapixeles kameraval. Rakerestem youtubeon, nem talalom, mar nagyon-nagyon regi, de nalam az marad a standard 😀
undisputedly
jaja az megvan nekem is emlékben 😊 a srác nem szarozott.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/video-ket-nagylegeny-belekotott-egy-mma-harcosba-egyikuk-ketszer-is-padlot-fogott-2904667
Újabb nagypofájúak kapták meg a kiérdemelt jutalmat...
nagir
A csajon és a piros pólóson is elfért volna pár észheztérítő.
Matthew99
én azt nem értem, hogy a két barom összesen nem volt annyira széles, mint a csávó. mégis mire gondoltak?
a luvnya meg no comment, eleve a redvás kövön mezítlábasokról megvan a véleményem, olyanokkal szóba sem állok.
slowmotion
MEg az internet hoskoraban volt egy "virus-video", amin azt lehetett latni, hogy 2 fiatal, az utca beszelgetve ugy tesz, mintha nem latna a felejuk kozeledo part, majd az egyik hatracsap a kezevel es a paros noi tagjat arcon uti. Erre a baratja boxolo alapallast felveve rongyosra pufoli mindkettot. Mindezt egy kozeli ablakbol orokitettek meg 1 megapixeles kameraval. Rakerestem youtubeon, nem talalom, mar nagyon-nagyon regi, de nalam az marad a standard 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/video-ket-nagylegeny-belekotott-egy-mma-harcosba-egyikuk-ketszer-is-padlot-fogott-2904667
Újabb nagypofájúak kapták meg a kiérdemelt jutalmat...
nagir
A csajon és a piros pólóson is elfért volna pár észheztérítő.
Matthew99
én azt nem értem, hogy a két barom összesen nem volt annyira széles, mint a csávó. mégis mire gondoltak?
a luvnya meg no comment, eleve a redvás kövön mezítlábasokról megvan a véleményem, olyanokkal szóba sem állok.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/video-ket-nagylegeny-belekotott-egy-mma-harcosba-egyikuk-ketszer-is-padlot-fogott-2904667
Újabb nagypofájúak kapták meg a kiérdemelt jutalmat...
nagir
A csajon és a piros pólóson is elfért volna pár észheztérítő.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/video-ket-nagylegeny-belekotott-egy-mma-harcosba-egyikuk-ketszer-is-padlot-fogott-2904667
Újabb nagypofájúak kapták meg a kiérdemelt jutalmat...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hogy rohadna meg az összes...
Ma reggel jöttek megnézni a 2. számú kocsinkat.
Öreg mint az országút van hibája nem kevés, műszaki novemberben lejár, ezért is volt annyi az ára amennyi.
Elmondom emberünknek amit tudok, megnézi, kritizálja, alkuszik, megegyezünk.
Papir megír, kifizeti, elmegy.
3 órával később hív, hogy most ért csak haza (35 km) mert 15 km után felforrt a víz, se kép, se hang, tréler kellett neki.
Napi használatból adtam el, ilyen baja sosem volt.
Most hív autószerelőt nézze meg...
Gondol hív majd még
De ha vissza akarja hozni, első út a szerelőm lesz (a jóember költségére) nézze meg mit pakoltak ki a kocsi alól.
Ha bármi bajos, katalizátor, egyebek akkor jegyzőkönyv, rendőrség.
kittli
Mi lett a tortenet folytatasa?
undisputedly
Fater most szólt, hogy olcsón adtam a kocsit, mert majd kétszer annyiért árulják most a neten mint amennyiért meghírdettem.
"Korához képest kitűnő állapotban"
Egészségükre. 😊
kittli
Es mar a katalizator sincs benne 😀
undisputedly
Legalább nem romlik el.

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Férgek, igazi, taposni való aljas férgek.

 pecsaktual.hu/krimi/fogva-tartottak-es-kiforgattak-vagyonabol-egy-idos-asszonyt-sikloson/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hogy rohadna meg az összes...
Ma reggel jöttek megnézni a 2. számú kocsinkat.
Öreg mint az országút van hibája nem kevés, műszaki novemberben lejár, ezért is volt annyi az ára amennyi.
Elmondom emberünknek amit tudok, megnézi, kritizálja, alkuszik, megegyezünk.
Papir megír, kifizeti, elmegy.
3 órával később hív, hogy most ért csak haza (35 km) mert 15 km után felforrt a víz, se kép, se hang, tréler kellett neki.
Napi használatból adtam el, ilyen baja sosem volt.
Most hív autószerelőt nézze meg...
Gondol hív majd még
De ha vissza akarja hozni, első út a szerelőm lesz (a jóember költségére) nézze meg mit pakoltak ki a kocsi alól.
Ha bármi bajos, katalizátor, egyebek akkor jegyzőkönyv, rendőrség.
kittli
Mi lett a tortenet folytatasa?
undisputedly
Fater most szólt, hogy olcsón adtam a kocsit, mert majd kétszer annyiért árulják most a neten mint amennyiért meghírdettem.
"Korához képest kitűnő állapotban"
Egészségükre. 😊
kittli
Es mar a katalizator sincs benne 😀
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
a felszerelések nem rosszak, de amíg a gyalogosok között szlalomozik addig, az ami őt védi, a gyalogost jobban megüti.
inkább alap kresz ismeret és külön sáv kéne nekik.
(meg ugye pici kultúra hogy nem bassza keresztbe a járdán, mikor megérkezett)
Fontos_Vidra
Meg kellene egy kibaszott duda vagy csengő, hogy használja és ne nekem kelljen állandóan hátrafele nézegetnem mikor kóricálok a járdán, fülhallgatóval a fülemben, hogy nem-e akar valaki előzni, mielőtt "sávot" váltok.

Amúgy bicajokon is kötelező, de cseszik használni.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
A járdán 25-tel szaggató roller és a beláthatatlan kapubejárából kiguruló autók közös metszéspontja szokott a legérdekesebb eredményekhez vezetni.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
a felszerelések nem rosszak, de amíg a gyalogosok között szlalomozik addig, az ami őt védi, a gyalogost jobban megüti.
inkább alap kresz ismeret és külön sáv kéne nekik.
(meg ugye pici kultúra hogy nem bassza keresztbe a járdán, mikor megérkezett)
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Hülyepicsa nem érti miért akarják megbirságolni:
 www.vezess.hu/vezetunk/2022/07/25/levideoztak-ahogy-120-szal-szaguldott-elektromos-rollerrel-az-autopalyan/
nagir
Nekem van rollerem, 25tel megy csak szóval nem vészes, de néha még az tud érdekes dolgokat művelni. Igaz hogy ezek profibb gépek de itt elég 1 hiba körületted (nem is tőled) és azonnal halál. Nem bírságolni kéne hanem elmegyógyintézetbe küldeni.
davemayer
Meg kötelezővé kellene tenni a sisakot, térd és könyökvédőt lassan.
Azért 25 km/h-val felszántani az aszfaltot az nem épp egészséges.

Még bicajjal is lehet akkorát taknyolni mint a fene, hogyha egy gödör/kavics kibassza az első kereked...
Lúdas Solymi
A sisak aranyat ér.
A múltkor a lányomék edzésén fejreállt egy csajszi, 4 helyen tört el belül (a sisak), de nem lett baja.
A könyök és térdvédő már véleményes. Minél modernebb meg drágább kb annál kevésbé véd, igaz könnyebb benne mozogni.
Jó mondjuk ők nem 25el mennek hanem 40felett.

több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
A Hülyepicsa nem érti miért akarják megbirságolni:
 www.vezess.hu/vezetunk/2022/07/25/levideoztak-ahogy-120-szal-szaguldott-elektromos-rollerrel-az-autopalyan/
nagir
Nekem van rollerem, 25tel megy csak szóval nem vészes, de néha még az tud érdekes dolgokat művelni. Igaz hogy ezek profibb gépek de itt elég 1 hiba körületted (nem is tőled) és azonnal halál. Nem bírságolni kéne hanem elmegyógyintézetbe küldeni.
davemayer
Meg kötelezővé kellene tenni a sisakot, térd és könyökvédőt lassan.
Azért 25 km/h-val felszántani az aszfaltot az nem épp egészséges.

Még bicajjal is lehet akkorát taknyolni mint a fene, hogyha egy gödör/kavics kibassza az első kereked...
Lúdas Solymi
Láttam hasonlót a múlthéten. | késésben voltam és kicsit megtekertem a paripát... 😀 |

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
A Hülyepicsa nem érti miért akarják megbirságolni:
 www.vezess.hu/vezetunk/2022/07/25/levideoztak-ahogy-120-szal-szaguldott-elektromos-rollerrel-az-autopalyan/
nagir
Nekem van rollerem, 25tel megy csak szóval nem vészes, de néha még az tud érdekes dolgokat művelni. Igaz hogy ezek profibb gépek de itt elég 1 hiba körületted (nem is tőled) és azonnal halál. Nem bírságolni kéne hanem elmegyógyintézetbe küldeni.
davemayer
Meg kötelezővé kellene tenni a sisakot, térd és könyökvédőt lassan.
Azért 25 km/h-val felszántani az aszfaltot az nem épp egészséges.

Még bicajjal is lehet akkorát taknyolni mint a fene, hogyha egy gödör/kavics kibassza az első kereked...
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
A Hülyepicsa nem érti miért akarják megbirságolni:
 www.vezess.hu/vezetunk/2022/07/25/levideoztak-ahogy-120-szal-szaguldott-elektromos-rollerrel-az-autopalyan/
nagir
Nekem van rollerem, 25tel megy csak szóval nem vészes, de néha még az tud érdekes dolgokat művelni. Igaz hogy ezek profibb gépek de itt elég 1 hiba körületted (nem is tőled) és azonnal halál. Nem bírságolni kéne hanem elmegyógyintézetbe küldeni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Hogy rohadna meg az összes...
Ma reggel jöttek megnézni a 2. számú kocsinkat.
Öreg mint az országút van hibája nem kevés, műszaki novemberben lejár, ezért is volt annyi az ára amennyi.
Elmondom emberünknek amit tudok, megnézi, kritizálja, alkuszik, megegyezünk.
Papir megír, kifizeti, elmegy.
3 órával később hív, hogy most ért csak haza (35 km) mert 15 km után felforrt a víz, se kép, se hang, tréler kellett neki.
Napi használatból adtam el, ilyen baja sosem volt.
Most hív autószerelőt nézze meg...
Gondol hív majd még
De ha vissza akarja hozni, első út a szerelőm lesz (a jóember költségére) nézze meg mit pakoltak ki a kocsi alól.
Ha bármi bajos, katalizátor, egyebek akkor jegyzőkönyv, rendőrség.
kittli
Mi lett a tortenet folytatasa?
undisputedly
Fater most szólt, hogy olcsón adtam a kocsit, mert majd kétszer annyiért árulják most a neten mint amennyiért meghírdettem.
"Korához képest kitűnő állapotban"
Egészségükre. 😊
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
A Hülyepicsa nem érti miért akarják megbirságolni:
 www.vezess.hu/vezetunk/2022/07/25/levideoztak-ahogy-120-szal-szaguldott-elektromos-rollerrel-az-autopalyan/
nagir
Él még nálunk az a jogszabály, hogy extrém sportos baleseteknél nem fizet a TB? Mert, ha így egy kátyuba megfekszel, az nem egynapos ellátás...
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
A Hülyepicsa nem érti miért akarják megbirságolni:
 www.vezess.hu/vezetunk/2022/07/25/levideoztak-ahogy-120-szal-szaguldott-elektromos-rollerrel-az-autopalyan/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 074 — #NoStress
Ma már azért máshogy csinálnám még úgy is, hogy valszeg itt véget ért a történet.
kittli
Én amikor nem ismerősnek adtam el, akkor bevittem kereskedőhöz, bajlódjon vele ő. Gondoltam megér annyi mínuszt. Végül többet kaptam, mint amire valójában számítottam.
Őszentsége Sobri Jóska
Az a kemény, amikor bármit mesélsz, amikor bármilyen üzleten más bukna, te nyersz 😃
Tanits mester
jobbágy#JC6
A neten másfél milásnak tűnt az autóm, én mondtam 1,2-re számítok. Pártízezerrel több maradt.

több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Asszony minden évben megnézi a felvételi ponthatárokat. Csak kiváncsi hogy még felvennék e oda amit végzett (egyébként igen😃). Szóval megnézte a Debrecenben milyen tanár szakok indulnak és semmi. Nem indul kert nincs elég jelentkező. Töri-matek és biológia-matek szak indul. Nagyon durva. Teljes évfolyam kiesik a tanárok közül. Előre megyünk.