Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
No offense a motorosoknak
Kint ülök a verandán, vidéki kisváros, ciripel a tücsök, mar a gyérítést túlélt szúnyog, hideg a sör, idilli minden, 150 méterre a főút és hallani percekig a wannabe Valentino Rossikat nyélen csapatni ezerrel... Nem a 20 mp-ig tartó zaj zavar így éjjel, hanem hogy sosem tanulnak semmiből és kockáztatják saját és mások életét. A sok fszkalap nappali és éjjeli gyorsulásos autósról nem is szólok

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Azért alapvető emberi jogok is vannak a világon, és más fapadosok képesek megugrani legalább a legalsó szintet...

Ha meg már megrongálódott autó akkor muszáj beírnom, hogy a nyaralás előtti napon életemben először okoztam balesetet, de a létező egyik legamatőrebb módon; beugrottam a vecsési praktikerbe szilóért, 2 perc, megyek ki, de az autó nincs ott, ahol leparkoltam - hát nem elfelejtettem behúzni a kéziféket... a Kia nem is sérült, és szerencsére csak egy suzuki swift hátsó lökhárítójában keletkezett kár, csak hát na, rászorultam már erre a nyaralásra
r.baggio
Alapból amatőr dolog az üres-kézifék kombó. Hagyd sebességbe, akkor kurva isten, hogy nem mozdul meg. Kéziféket csak lejtőn, domboldalon stb... használok parkoláshoz.
Amúgy tudom, hogy így oktatják, de szerintem faszság...
peach
mondjuk télen a parkoláshoz behúzott kézifék tud még vicces meglepetéseket okozni
slowmotion
Erre direkt nem tértem ki 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
Azért alapvető emberi jogok is vannak a világon, és más fapadosok képesek megugrani legalább a legalsó szintet...

Ha meg már megrongálódott autó akkor muszáj beírnom, hogy a nyaralás előtti napon életemben először okoztam balesetet, de a létező egyik legamatőrebb módon; beugrottam a vecsési praktikerbe szilóért, 2 perc, megyek ki, de az autó nincs ott, ahol leparkoltam - hát nem elfelejtettem behúzni a kéziféket... a Kia nem is sérült, és szerencsére csak egy suzuki swift hátsó lökhárítójában keletkezett kár, csak hát na, rászorultam már erre a nyaralásra
r.baggio
Alapból amatőr dolog az üres-kézifék kombó. Hagyd sebességbe, akkor kurva isten, hogy nem mozdul meg. Kéziféket csak lejtőn, domboldalon stb... használok parkoláshoz.
Amúgy tudom, hogy így oktatják, de szerintem faszság...
peach
mondjuk télen a parkoláshoz behúzott kézifék tud még vicces meglepetéseket okozni
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Azért alapvető emberi jogok is vannak a világon, és más fapadosok képesek megugrani legalább a legalsó szintet...

Ha meg már megrongálódott autó akkor muszáj beírnom, hogy a nyaralás előtti napon életemben először okoztam balesetet, de a létező egyik legamatőrebb módon; beugrottam a vecsési praktikerbe szilóért, 2 perc, megyek ki, de az autó nincs ott, ahol leparkoltam - hát nem elfelejtettem behúzni a kéziféket... a Kia nem is sérült, és szerencsére csak egy suzuki swift hátsó lökhárítójában keletkezett kár, csak hát na, rászorultam már erre a nyaralásra
r.baggio
Alapból amatőr dolog az üres-kézifék kombó. Hagyd sebességbe, akkor kurva isten, hogy nem mozdul meg. Kéziféket csak lejtőn, domboldalon stb... használok parkoláshoz.
Amúgy tudom, hogy így oktatják, de szerintem faszság...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 206 — Steelers fan
Hogy rohadna meg az összes...
Ma reggel jöttek megnézni a 2. számú kocsinkat.
Öreg mint az országút van hibája nem kevés, műszaki novemberben lejár, ezért is volt annyi az ára amennyi.
Elmondom emberünknek amit tudok, megnézi, kritizálja, alkuszik, megegyezünk.
Papir megír, kifizeti, elmegy.
3 órával később hív, hogy most ért csak haza (35 km) mert 15 km után felforrt a víz, se kép, se hang, tréler kellett neki.
Napi használatból adtam el, ilyen baja sosem volt.
Most hív autószerelőt nézze meg...
Gondol hív majd még
De ha vissza akarja hozni, első út a szerelőm lesz (a jóember költségére) nézze meg mit pakoltak ki a kocsi alól.
Ha bármi bajos, katalizátor, egyebek akkor jegyzőkönyv, rendőrség.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
“Kedves Wizz Air

Próbálok szofisztikált lenni.
Elmentek a pics#ba a semmire kellő hozzá állásotokkal.

Ma (2022.07.18.) Luton repülőtéren miután törölték az összes járatot ti vagytok az egyetlen cég, aki a vásárlók szájába szarik. Mindenki más hotelt, taxit intézett a károsultaknak.

Ti a #wizzair -től arra nem vettétek a fáradságot, hogy bármilyen infót adjatok. Hagyjátok étlen, szomjan az embereket, mindezt az állítólagos angol meleg rekord közepén.
Az mellékes, hogy 7kor még felszálltak a gépeitek. Szóval nem lehet arra hivatkozni, hogy megolvadt a kifutó pálya.

Utána meg mindent töröltök és 0, azaz nulla infó nélkül úgy haza húztok nyugodtan aludni, hogy még a Luton reptéri rendőrség sem találja a munkatársaitok.

Következő #Wizzair járat vasárnap 6 nap múlva van, amin van szabad hely.
Másik cégnél pedig a foglalt 40 font helyett 350 fontért tudnánk másik helyet foglalni. Szállás nincs 10 km-es körzetben, mert a reptéren ragadt több ezer ember elindult oda. Ami szállás van az 4-500£/éjszaka....

#köszbazdmeg

Update
26 órája rohadunk itt....40 órája ébren!”
Klaci79
Ezeket a háborgásokat nem értem. Ha valaki fapadossal repül, mert az nagyon olcsó, akkor készüljön fel arra, hogy így járhat, hisz nem ez az első ilyen eset. Ahogy a poszt írója is írja minden más repülőtársaság taxit hív, hotelt intéz stb., többek között ezért is érdemes velük utazni.

Amíg csak háborognak az utasok, de ugyanúgy tele van minden fapados gép, addig pedig ez nem is fog változni.
Jughead
Ha nem érted a háborgást az alapján amit leírt akkor veled van a gond. 😉

Persze értem amit írsz ( gondolom más fapados intézett taxi / szállást amúgy) illetve miért vannak 26 órája a reptéren ha nem tudnak jegyet szerezni.
Amúgy meg kell venni a drágább jegyet wizz úgyis visszafizeti.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
Azért alapvető emberi jogok is vannak a világon, és más fapadosok képesek megugrani legalább a legalsó szintet...

Ha meg már megrongálódott autó akkor muszáj beírnom, hogy a nyaralás előtti napon életemben először okoztam balesetet, de a létező egyik legamatőrebb módon; beugrottam a vecsési praktikerbe szilóért, 2 perc, megyek ki, de az autó nincs ott, ahol leparkoltam - hát nem elfelejtettem behúzni a kéziféket... a Kia nem is sérült, és szerencsére csak egy suzuki swift hátsó lökhárítójában keletkezett kár, csak hát na, rászorultam már erre a nyaralásra
r.baggio
...de minek a nyaraláshoz sziló? 😀
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 955 — no es importante
Azért alapvető emberi jogok is vannak a világon, és más fapadosok képesek megugrani legalább a legalsó szintet...

Ha meg már megrongálódott autó akkor muszáj beírnom, hogy a nyaralás előtti napon életemben először okoztam balesetet, de a létező egyik legamatőrebb módon; beugrottam a vecsési praktikerbe szilóért, 2 perc, megyek ki, de az autó nincs ott, ahol leparkoltam - hát nem elfelejtettem behúzni a kéziféket... a Kia nem is sérült, és szerencsére csak egy suzuki swift hátsó lökhárítójában keletkezett kár, csak hát na, rászorultam már erre a nyaralásra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 956
“Kedves Wizz Air

Próbálok szofisztikált lenni.
Elmentek a pics#ba a semmire kellő hozzá állásotokkal.

Ma (2022.07.18.) Luton repülőtéren miután törölték az összes járatot ti vagytok az egyetlen cég, aki a vásárlók szájába szarik. Mindenki más hotelt, taxit intézett a károsultaknak.

Ti a #wizzair -től arra nem vettétek a fáradságot, hogy bármilyen infót adjatok. Hagyjátok étlen, szomjan az embereket, mindezt az állítólagos angol meleg rekord közepén.
Az mellékes, hogy 7kor még felszálltak a gépeitek. Szóval nem lehet arra hivatkozni, hogy megolvadt a kifutó pálya.

Utána meg mindent töröltök és 0, azaz nulla infó nélkül úgy haza húztok nyugodtan aludni, hogy még a Luton reptéri rendőrség sem találja a munkatársaitok.

Következő #Wizzair járat vasárnap 6 nap múlva van, amin van szabad hely.
Másik cégnél pedig a foglalt 40 font helyett 350 fontért tudnánk másik helyet foglalni. Szállás nincs 10 km-es körzetben, mert a reptéren ragadt több ezer ember elindult oda. Ami szállás van az 4-500£/éjszaka....

#köszbazdmeg

Update
26 órája rohadunk itt....40 órája ébren!”
Klaci79
Ezeket a háborgásokat nem értem. Ha valaki fapadossal repül, mert az nagyon olcsó, akkor készüljön fel arra, hogy így járhat, hisz nem ez az első ilyen eset. Ahogy a poszt írója is írja minden más repülőtársaság taxit hív, hotelt intéz stb., többek között ezért is érdemes velük utazni.

Amíg csak háborognak az utasok, de ugyanúgy tele van minden fapados gép, addig pedig ez nem is fog változni.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
“Kedves Wizz Air

Próbálok szofisztikált lenni.
Elmentek a pics#ba a semmire kellő hozzá állásotokkal.

Ma (2022.07.18.) Luton repülőtéren miután törölték az összes járatot ti vagytok az egyetlen cég, aki a vásárlók szájába szarik. Mindenki más hotelt, taxit intézett a károsultaknak.

Ti a #wizzair -től arra nem vettétek a fáradságot, hogy bármilyen infót adjatok. Hagyjátok étlen, szomjan az embereket, mindezt az állítólagos angol meleg rekord közepén.
Az mellékes, hogy 7kor még felszálltak a gépeitek. Szóval nem lehet arra hivatkozni, hogy megolvadt a kifutó pálya.

Utána meg mindent töröltök és 0, azaz nulla infó nélkül úgy haza húztok nyugodtan aludni, hogy még a Luton reptéri rendőrség sem találja a munkatársaitok.

Következő #Wizzair járat vasárnap 6 nap múlva van, amin van szabad hely.
Másik cégnél pedig a foglalt 40 font helyett 350 fontért tudnánk másik helyet foglalni. Szállás nincs 10 km-es körzetben, mert a reptéren ragadt több ezer ember elindult oda. Ami szállás van az 4-500£/éjszaka....

#köszbazdmeg

Update
26 órája rohadunk itt....40 órája ébren!”
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Amúgy Mekkora kárt tud okozni egy ilyen beleguruló csotrogány? LökhÁrító csere vagy lámpa törés?
ozibozi
Nekem fél éve gurultak nekem, nyilván függ a sebességtől de lökhárító volt összekarcolva szóval azt cserélték.
Van problémásabb eset amikor tolatóradar, tolató kamera sérül ott kicsit nagyobb a kár.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Amúgy Mekkora kárt tud okozni egy ilyen beleguruló csotrogány? LökhÁrító csere vagy lámpa törés?
ozibozi
Attól függ, hogy mi a szitu, mert kurva nagyot is.
Faternak az autója parkol szépen az út melletti parkolósávban, vidéken, mellette két autó hely, de valahogy a jóval hátrébb álló autónak este/hajnalban, ki tudja, sikerült oldalról belemennie.

Jó, hát egyszerű a sztori, elismerte, betétlap, kitölt, biztosítónak (Genertel, hogy ott rohadjanak meg ahol vannak) elküld, azok kapásból vissza, hogy márpedig ez nem így történt ahogy a lapon van, nem fizetnek, ha meg problémánk van, várnak szeretettel a bíróságon.

Közben azért az autó meg lett javítja ('16-ban 300K-ért, baráti áron, hátsó elemcsere, stb., meg gazdasági totálkárra vették (szép kifejezés ez is, az embernek leáll tőle a működése, miközben kb. normál szakszó), az autó meg kellene használatra.

Na, szegény apámnak se kellett több, nem értette, hogy mi van, idegeskedni kezdett, hogy kifizetett ennyi pénzt és lehet nem látja viszont, irány ügyvéd, levelezés, békéltető, igazságügyi szakértő (még 150k) stb., kb. feleslegesen, mert a biztosító (Genertel, csak hogy mindenki megjegyezze) folyamatosan a bírósággal jött, megegyezési hajlandóság nuku, ráadásul a javítási költség se annyi volt szerintük (persze, hisz sokkal több lett volna, ha márkaszervizben javítják).

Na itt már ott állt, hogy benne volt félmilliója, az ügy meg sehol se tart, hát ajánlottak neki egy ügyvédnőt (reklám helye: Dr. Hegedűs Ildikó) akinek az ilyen ügyek az egyik specialitása, elvállalta, végigvitte, megnyerte.

Végén a bíróság kifizettetett mindent, illetve majdnem mindent, mert 50k-val kevesebbet ítéltek meg azért, mert sokallták az ügyvédi díjat...anyátok...

Mindez telt kb. 3 évbe és több mint 700k állt benne...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Amúgy Mekkora kárt tud okozni egy ilyen beleguruló csotrogány? LökhÁrító csere vagy lámpa törés?
ozibozi
El nem hiszed, de milliós kárt tud okozni egy komolyabb autóban egy ilyen láthatatlan koccanás! Tudok mesélni valós rémtörténetet, ha szeretnéd!
Tanulság, mindenki számára, úgy cselekedjen, ahogy undi!! Azonnal rendőrt hívni, ha felmerül a sumákolás gyanúja!!!
nagir
Szenzorok nagyon nem szeretik a koccolást pl
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Amúgy Mekkora kárt tud okozni egy ilyen beleguruló csotrogány? LökhÁrító csere vagy lámpa törés?
ozibozi
El nem hiszed, de milliós kárt tud okozni egy komolyabb autóban egy ilyen láthatatlan koccanás! Tudok mesélni valós rémtörténetet, ha szeretnéd!
Tanulság, mindenki számára, úgy cselekedjen, ahogy undi!! Azonnal rendőrt hívni, ha felmerül a sumákolás gyanúja!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
 444.hu/2022/07/18/bepanaszoltak-egy-mentost-mert-eleresztett-egy-o-basszameg-et-ujraelesztes-kozben

csupa rosszat tudok csak kívánni, annak aki a panaszlevelet írta
Fontos_Vidra
Én csupán annyit, hogy ne káromkodjon körülötte senki amikor leáll a szíve.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 470
Ha már sztereotípiák...

Múlt héten valamely nap megyek haza melóból a Kerepesin, majd rá a Dózsára. Az a lámpás 'S' alakú két sávos kanyar+kereszteződés visz rá. Pont zöld volt a lámpa, viszont az üres külső sávba még nem tudtam kimenni az ott álló trolik miatt, de fura volt, hogy hosszú ideje zöld a lámpa, a sor meg csak tötyörög (nem volt dugó). Ahogy előretötyörögtünk annyit, hogy ki tudjak húzni a külsőbe, kimentem és kielőztem az egész sort, de épphogy átértem a zöldön. A sor elején egy csilli-villi hófehér A6-os tartotta a sort, tököm tudja mit csinált, mert ott csak egy irányba lehet menni a belsőből, de kb. 5 km/h-val gurult. A thököly/dózsa sarkán aztán pont beszoptam a pirosat és utolért az A6 és beállt mellém. Természetesen egy agyonsminkelt szőke csaj ült benne plazmaTV méretű napszemüvegben, közben fagyizott és mobilt nyomkodott.

5 perccel később a Dózsa és a Vágány utca sarkán a vasúti felüljáró alatt. Szintén zöld lámpa, a forgalom halad 40-50 km/h-val, belső sáv, előttem egy kikúrt nagy BMW SUV, nem tudom melyik típus, de 5.0 TDI, ki se látok mögüle. Szintén tötyörögve indexelt jobbra, rajtam kívül a többi autós is azt gondolta, hogy valszeg csak ki akar menni a jobb szélsőbe, rá a Vágány utcára, így lassítottunk, hogy beengedjük. Miután az indexelve tötyörgésen kívül semmi egyebet nem tett, mindenkinek tele lett a töke, szintén kihúzódtam mellé, az meg csak bámészkodott össze-vissza, mintha nem forgalomban lenne.

És akkor ne legyen előítéletem a túlárazott, szervizbérletes, német csodaautókkal szemben 😀.
Duff
Nem auto specifikus de par nap alatt beleszaladtam olyanba h az autok fouton megalltak ott ahol "bajuk" volt es teloztak beszelgettek a kapuban allokkal. Spanyolban tapasztaltam mar ilyet de itthon h az 1-1 savosnal a vonalon megallnak es szevasz.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 111
Ha már sztereotípiák...

Múlt héten valamely nap megyek haza melóból a Kerepesin, majd rá a Dózsára. Az a lámpás 'S' alakú két sávos kanyar+kereszteződés visz rá. Pont zöld volt a lámpa, viszont az üres külső sávba még nem tudtam kimenni az ott álló trolik miatt, de fura volt, hogy hosszú ideje zöld a lámpa, a sor meg csak tötyörög (nem volt dugó). Ahogy előretötyörögtünk annyit, hogy ki tudjak húzni a külsőbe, kimentem és kielőztem az egész sort, de épphogy átértem a zöldön. A sor elején egy csilli-villi hófehér A6-os tartotta a sort, tököm tudja mit csinált, mert ott csak egy irányba lehet menni a belsőből, de kb. 5 km/h-val gurult. A thököly/dózsa sarkán aztán pont beszoptam a pirosat és utolért az A6 és beállt mellém. Természetesen egy agyonsminkelt szőke csaj ült benne plazmaTV méretű napszemüvegben, közben fagyizott és mobilt nyomkodott.

5 perccel később a Dózsa és a Vágány utca sarkán a vasúti felüljáró alatt. Szintén zöld lámpa, a forgalom halad 40-50 km/h-val, belső sáv, előttem egy kikúrt nagy BMW SUV, nem tudom melyik típus, de 5.0 TDI, ki se látok mögüle. Szintén tötyörögve indexelt jobbra, rajtam kívül a többi autós is azt gondolta, hogy valszeg csak ki akar menni a jobb szélsőbe, rá a Vágány utcára, így lassítottunk, hogy beengedjük. Miután az indexelve tötyörgésen kívül semmi egyebet nem tett, mindenkinek tele lett a töke, szintén kihúzódtam mellé, az meg csak bámészkodott össze-vissza, mintha nem forgalomban lenne.

És akkor ne legyen előítéletem a túlárazott, szervizbérletes, német csodaautókkal szemben 😀.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 690 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Undi mond kérlek, hogy Suzuki volt vagy 30 éves Opel. Akkor az összes sztereotípia meglenne 😀
Hanni a parasztfelkelő
Piros lada?
kittli
Zöldséges Merga 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 690 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
1,5 órája állok a dugóban a 4-es úton. A leállósávban pofátlan autósok mennek előre, a rendőrség képtelen utat nyitni a másik oldal felé. Elképesztő…
Klaci79
3 hete haver ment egy kicsit leállósávba aztán kapott vmi levelet hogy 100k a bünti és behivatták az asszonyát
Negritis, a vajda
Ez most több mint talányos....
Miért hívatták be az asszonyát? Ő a főnök? Ez a mellékbüntetés 100 rugó+ az asszony? Esetleg ő tudná csökkenteni a büntetést?
😮
csi77
Gyanítom asszony nevén van az autó. 😊
empty taxi
Milyen világ már ez 😊
warr_b
a magyar nálunk is hiszen ági vagyon 😊
Nemzetes és vitézlő csebi
Heh. Nálunk kellett neki venni külön egy kicsit, mert a kombit nem hajlandó vezetni 😀
Pénteken emiatt nem fogok tudni sörözni, megyünk át uncsitesóhoz sütögetni... 😕
warr_b
Papucs. Az ilyen hisztiket írmagjában el kell folytani.
peach
Hát bakker, de ha fosik tőle, meg nem lát hátra belőle rendesen, akkor nem fogok egy hangyafasznyit sem kockáztatni, amikor ott van hátul a két gyerek is. Annyit nem ér pár sör.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 206 — Steelers fan
Undi mond kérlek, hogy Suzuki volt vagy 30 éves Opel. Akkor az összes sztereotípia meglenne 😀
Hanni a parasztfelkelő
Piros lada?
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
1,5 órája állok a dugóban a 4-es úton. A leállósávban pofátlan autósok mennek előre, a rendőrség képtelen utat nyitni a másik oldal felé. Elképesztő…
Klaci79
3 hete haver ment egy kicsit leállósávba aztán kapott vmi levelet hogy 100k a bünti és behivatták az asszonyát
Negritis, a vajda
Ez most több mint talányos....
Miért hívatták be az asszonyát? Ő a főnök? Ez a mellékbüntetés 100 rugó+ az asszony? Esetleg ő tudná csökkenteni a büntetést?
😮
csi77
Gyanítom asszony nevén van az autó. 😊
empty taxi
Milyen világ már ez 😊
warr_b
a magyar nálunk is hiszen ági vagyon 😊
Nemzetes és vitézlő csebi
Heh. Nálunk kellett neki venni külön egy kicsit, mert a kombit nem hajlandó vezetni 😀
Pénteken emiatt nem fogok tudni sörözni, megyünk át uncsitesóhoz sütögetni... 😕
warr_b
Papucs. Az ilyen hisztiket írmagjában el kell folytani.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 470
Egyik haverom mamája, aki 80+ éves, még napi szinten jár ki napszámba dolgozni (szerintem amúgy függő lett a szőlőkapálástól). Szóval ő egy kis Polskival szokott menni és amikor az unokája figyelmeztetni akarta, hogy hamarosan lejár a műszakija, csak ennyit mondott:
"Tökmindegy, jogsim sincs"
Kiderült, hogy pár éve lejárt a jogsija, de úgy van vele, hogy földesúton jóaz még 😀
dugo93
Oket a kert tartja eletbe.
Amugy volt ismerosom.50 eves traktor.svajci rendszam.muszaki nuku.kb jogsi nuku.napi szinten hasznalja.nem hosszutavra de naaa😀
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Egyik haverom mamája, aki 80+ éves, még napi szinten jár ki napszámba dolgozni (szerintem amúgy függő lett a szőlőkapálástól). Szóval ő egy kis Polskival szokott menni és amikor az unokája figyelmeztetni akarta, hogy hamarosan lejár a műszakija, csak ennyit mondott:
"Tökmindegy, jogsim sincs"
Kiderült, hogy pár éve lejárt a jogsija, de úgy van vele, hogy földesúton jóaz még 😀

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Engem mindig megtalalnak az utakon. Pest belvaros, varok a pirosnal, hirtelen egy furcsa hanghatas majd megmozdul az auto. Ez fura, mert a gurulasgatlo mindig aktivizalodik ugye allo helyzetben, jaro motorral. Elont az adrenalin egy szazad masodperc alatt... hatulrol valami felnotas belem gurult. Kiszallok, nezem, ez tenyleg belem jott. Kis rozsdasodo kocsibol kiszall a no: "Jajj, ha' nem torten' semmi".

Lass csodat, tagadta a felelosseget. O belem se jott. Mondom ok, ennyire csak nem alacsony az IQ-ja, hogy a fizika torvenyeit ilyen szinten nem ismeri, de azert a serult hatso elemet csak felismeri. Majdhogynem azt magyarazta, hogy en tolattam bele. Betetlapot nem akar adni nyilvan, hiszen nem ismeri el a felelosseget. Hivom a rendort, varunk.

Kozben a no meg a lanya, aki szinten az autoban ult, rikacsolnak, meg telefonon hivjak -kontextusbol itelve- a csalad tobbi tagjat. Bediktaljak nekik a cimet. Na mondom, mindjart 20-25 testver/unokatestver/apos/sogor fog itt megjelenni, nekem meg onvedelmi eszkozom maximum egy pajzskent es tompa bunkoskent hasznalhato laptop van a kocsiban 😀

Fel ora utan megjon a rendor. Viszonylag egyszerubb lelkuletu ember volt o is. Felmeri a helyzetet. MEgkerdi a not miert nem adott betetlapot. Mondja neki a no, hogy hat nem tortent semmi. Erre a rendor fogja a fejet, hogy most komolyan ezt kell jatszani?!
-Ne szorakozzon velem, nincsen maganak szeme, hiszen belegurult.
-Jo, akkor belegurultam...

Kozben nagyon empatikusan beszelt a novel, majdhogynem felebarati szeretettel. A hangulat kezdett megvaltozni, a no elkezdte uvoltozni, hogy beperel (engem). Kerdi a rendor, no megis miert?!
-Azt mondta ez a ficsur, hogy idiota vagyok!
Rendor kerdi, tenyleg mondtam-e.
-Persze, hogy mondtam, megis hogyan kellene neveznem valakit aki nem kepes a fekre lepni a piros lampanal? Fields-dijasnak?

Na itt aztan nem ertettek mirol van szo, ugyhogy a no meginkabb razenditett, hogy beperel. Kozben a rendor a papirok ellenorzese es szondafujatas utan mondja a nonek, nyugodjon le, az ur ugyved, ne perelgesse, inkabb toltse ki a betetlapot.

Kiderul, hogy a no analfabeta 😀 Nem tud se irni, se olvasni 😀 PErsze arra hivatkozik, hogy rossz a szeme. Erted... Kozuti "balesetnel" a rendornek mondja, hogy rossz a szeme. A kocsinak lejart a muszakija raadasul 😀

Na egy 10 perces szenvedes aran vegul a rendor kitoltotte helyette a betetlapot es engem sem lincselt meg a csalad tobbi tagja. 😀
undisputedly
Engem mindig megtalalnak az utakon. Pest belvaros, varok a pirosnal, hirtelen egy furcsa hanghatas majd megmozdul az auto. Ez fura, mert a gurulasgatlo mindig aktivizalodik ugye allo helyzetben, jaro motorral. Elont az adrenalin egy szazad masodperc alatt... hatulrol valami felnotas belem gurult. Kiszallok, nezem, ez tenyleg belem jott. Kis rozsdasodo kocsibol kiszall a no: "Jajj, ha' nem torten' semmi".

Lass csodat, tagadta a felelosseget. O belem se jott. Mondom ok, ennyire csak nem alacsony az IQ-ja, hogy a fizika torvenyeit ilyen szinten nem ismeri, de azert a serult hatso elemet csak felismeri. Majdhogynem azt magyarazta, hogy en tolattam bele. Betetlapot nem akar adni nyilvan, hiszen nem ismeri el a felelosseget. Hivom a rendort, varunk.

Kozben a no meg a lanya, aki szinten az autoban ult, rikacsolnak, meg telefonon hivjak -kontextusbol itelve- a csalad tobbi tagjat. Bediktaljak nekik a cimet. Na mondom, mindjart 20-25 testver/unokatestver/apos/sogor fog itt megjelenni, nekem meg onvedelmi eszkozom maximum egy pajzskent es tompa bunkoskent hasznalhato laptop van a kocsiban 😀

Fel ora utan megjon a rendor. Viszonylag egyszerubb lelkuletu ember volt o is. Felmeri a helyzetet. MEgkerdi a not miert nem adott betetlapot. Mondja neki a no, hogy hat nem tortent semmi. Erre a rendor fogja a fejet, hogy most komolyan ezt kell jatszani?!
-Ne szorakozzon velem, nincsen maganak szeme, hiszen belegurult.
-Jo, akkor belegurultam...

Kozben nagyon empatikusan beszelt a novel, majdhogynem felebarati szeretettel. A hangulat kezdett megvaltozni, a no elkezdte uvoltozni, hogy beperel (engem). Kerdi a rendor, no megis miert?!
-Azt mondta ez a ficsur, hogy idiota vagyok!
Rendor kerdi, tenyleg mondtam-e.
-Persze, hogy mondtam, megis hogyan kellene neveznem valakit aki nem kepes a fekre lepni a piros lampanal? Fields-dijasnak?

Na itt aztan nem ertettek mirol van szo, ugyhogy a no meginkabb razenditett, hogy beperel. Kozben a rendor a papirok ellenorzese es szondafujatas utan mondja a nonek, nyugodjon le, az ur ugyved, ne perelgesse, inkabb toltse ki a betetlapot.

Kiderul, hogy a no analfabeta 😀 Nem tud se irni, se olvasni 😀 PErsze arra hivatkozik, hogy rossz a szeme. Erted... Kozuti "balesetnel" a rendornek mondja, hogy rossz a szeme. A kocsinak lejart a muszakija raadasul 😀

Na egy 10 perces szenvedes aran vegul a rendor kitoltotte helyette a betetlapot es engem sem lincselt meg a csalad tobbi tagja. 😀
undisputedly
Apróság, nem mérhető össze azzal, amit írtál, csak eszembe jutott, hogy nálam a hétvégén ment fel a pumpa a Szúnyog-szigeten.
A sörkertben két sor van, külön kell kérni ételt és italt. Első körben beálltam az italoshoz (az a biztos, ha megvan a fröccs), közben a mellettem lévő ablaknál egy nő ételt rendelt. Aztán nemes egyszerűséggel beállt elém. Azt hittem, csak álmodom. De nem.
Először mérsékelt stílusban, majd igen emelt hangon érdeklődtem, hogy milyen megfontolásból pofátlankodott be elém, mire közölte: ő már ott állt. Egy idő után már mindenki minket nézett. Végül arra jutottam, hogy nem fogok verekedni egy hülye picsával. Azzal zártam le, hogy ez legyen a legnagyobb öröme az életében.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Undi mond kérlek, hogy Suzuki volt vagy 30 éves Opel. Akkor az összes sztereotípia meglenne 😀