Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
rokaur 869
Hát persze hogy most utalnánk el az új lakásunk foglalóját...

 www.penzcentrum.hu/megtakaritas/20220228/leallas-a-magyar-banknal-osszeomlott-a-rendszer-nem-megy-a-netbank-mobilbank-1122460
r.baggio
Mennyi jel kell meg?😀
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Hát persze hogy most utalnánk el az új lakásunk foglalóját...

 www.penzcentrum.hu/megtakaritas/20220228/leallas-a-magyar-banknal-osszeomlott-a-rendszer-nem-megy-a-netbank-mobilbank-1122460


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Tudjuk, hogy az USA demokráciaexportja elég elcseszett, de az ő tetteik mit változtatnak az oroszok tetteinek megítélésében? Komolyan kérdezem, mert én nem jövök rá, hogy ez miért jön elő mindig érvként az orosz támadás mellett.
Mikey
Többször linkeltem már, ez egy közel 100 éves mém, azóta volt ideje befészkelni magát mindenki agyába

 en.m.wikipedia.org/wiki/And_you_are_lynching_Negroes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
mondjátok, hogy ez nem igaz..ma amiket olvastam a FB-n, elkeserítő. emberek olyan szinten védik a ruszkikat, és fossák a szart az ukránokra, plusz ugye usa tehet mindenről. a legszebb, hogy nyugdíjasok akik leginkább ebben az élen járnak. a tüntetésről is tegnap miket írtak te jó ég..
petey
Ne is mondd. Én fatert próbálom felnyitni de csak azt mondogatja h örüljünk mert így kerüljük el az atomháborút
csebi
Tegyük hozzá, hogy az USA-nak baromi kényelmes felfegyverezni a másik két nagyhatalomhoz közeli, akár volt tagköztársaságokat és messziről nézni a konfliktust.

Aközben, hogy őt nem fenyegette Kubán kìvül soha ilyen veszély.
Willie Parker
Apu, te vagy az?
Mikey
Nem, de amúgy nem ez megy?

Felfegyverzte az irakiakat, szaúdiakat, az afgánokat, kurdokat, csecseneket, támaszpontokat telepített Kuvaitba, Szíriába, most az ukránokat húzta csőbe.
Willie Parker
Tudjuk, hogy az USA demokráciaexportja elég elcseszett, de az ő tetteik mit változtatnak az oroszok tetteinek megítélésében? Komolyan kérdezem, mert én nem jövök rá, hogy ez miért jön elő mindig érvként az orosz támadás mellett.
Mikey
Egy szóval nem mondtam, h legitimálja az orosz támadást, csak szimplán kiprovokálja.

Nézd, itt már a szakadár területeken vagy 8 éve fegyveres konfliktusok voltak a felek között, ergo egy ukrán NATO-csatlakozás az mindvégig humbug volt, mert aktív konfliktusban érintettet sose vesznek fel.

Az USA ennek alágyújtott - ez egyfajta manipulációs stratégiája - azzal, hogy nyíltan fegyvert szállított és kiképzett tömegeket (mini-Irak és mini-Szíria).

A titkosszolgálatok az orosz csapatkészültséggel biztos h tisztában voltak - amúgy 2016 óta vannak gyakori összevonások Donets környékén Putyin ezt többször eljátszotta - de nem ekkora volumenben, nem is rombolószázadokkal, hanem könnyűpáncélosokkal.

Arra talán nem számítottak, h eddig elmegy, de ha akarta volna a NATO, akkor simán felvonulhatott volna ő is gyakszizni (lengyel határ, Baltikum), mint ahogy szokott akkor, amikor amerikai érdek sérül - lásd Szaúd-Arábiában 12 hónapig az iráni atomprogramkor, vagy Izraelnél állomásozó rombolóflották Szíria esetében, török légibázisok dugigtöltése Irak lerohanása előtt blablabla.

Most egyértelmű volt, h az USA ebbe nem száll be, mert gazd-ilag lehetetleníti el az oroszokat, ha lépnek. Ha az oroszok nem lépnek, akkor meg felhúz egy "fenyegető védvonalat" Ukrajna képében. A következő terv ugye a rakétahordozó - és kilövőállomások lettek volna Ny-Ukrajnában, elméletben 23-tól.

Mindettől függetlenül Putyin egy mészáros, nekem Amerika is egyenlő az ördöggel katonai szempontból.

Megnézném, ha Kína mondjuk felfegyverezné mittudomén a nicaraguai szélsőségeseket komoly támadófegyverekkel, meddig is létezne a karibi térség csendje.
Willie Parker
erre próbáltam én is rávilágítani tegnap, hogy nem kéne itt fekete meg fehérként látni és tényleg az USA rohadt nagy szarkavaró
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
A fiam egyik ovis csoporttársa ma a farsang jegyében a "nyerd meg az életed" c. koreai sorozat piros overrálos négyzet alakú maszkos végrehajtójának öltözött...peach
ejj. pedig öltözhetett volna így is:

 i.imgur.com/x7NDujd.jpg
deyell
Ja, az a fiú női ruhában, nagyon zavaró... 😁🤣
davemayer
Szoknya + smink kellett volna meg hosszú paróka
De sokan szívesen oltoztunk volna be

| freeeeedom |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
A fiam egyik ovis csoporttársa ma a farsang jegyében a "nyerd meg az életed" c. koreai sorozat piros overrálos négyzet alakú maszkos végrehajtójának öltözött...peach
ejj. pedig öltözhetett volna így is:

 i.imgur.com/x7NDujd.jpg
deyell
Ja, az a fiú női ruhában, nagyon zavaró... 😁🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
mondjátok, hogy ez nem igaz..ma amiket olvastam a FB-n, elkeserítő. emberek olyan szinten védik a ruszkikat, és fossák a szart az ukránokra, plusz ugye usa tehet mindenről. a legszebb, hogy nyugdíjasok akik leginkább ebben az élen járnak. a tüntetésről is tegnap miket írtak te jó ég..
petey
Ne is mondd. Én fatert próbálom felnyitni de csak azt mondogatja h örüljünk mert így kerüljük el az atomháborút
csebi
Tegyük hozzá, hogy az USA-nak baromi kényelmes felfegyverezni a másik két nagyhatalomhoz közeli, akár volt tagköztársaságokat és messziről nézni a konfliktust.

Aközben, hogy őt nem fenyegette Kubán kìvül soha ilyen veszély.
Willie Parker
Apu, te vagy az?
Mikey
Nem, de amúgy nem ez megy?

Felfegyverzte az irakiakat, szaúdiakat, az afgánokat, kurdokat, csecseneket, támaszpontokat telepített Kuvaitba, Szíriába, most az ukránokat húzta csőbe.
Willie Parker
Tudjuk, hogy az USA demokráciaexportja elég elcseszett, de az ő tetteik mit változtatnak az oroszok tetteinek megítélésében? Komolyan kérdezem, mert én nem jövök rá, hogy ez miért jön elő mindig érvként az orosz támadás mellett.
Mikey
Egy szóval nem mondtam, h legitimálja az orosz támadást, csak szimplán kiprovokálja.

Nézd, itt már a szakadár területeken vagy 8 éve fegyveres konfliktusok voltak a felek között, ergo egy ukrán NATO-csatlakozás az mindvégig humbug volt, mert aktív konfliktusban érintettet sose vesznek fel.

Az USA ennek alágyújtott - ez egyfajta manipulációs stratégiája - azzal, hogy nyíltan fegyvert szállított és kiképzett tömegeket (mini-Irak és mini-Szíria).

A titkosszolgálatok az orosz csapatkészültséggel biztos h tisztában voltak - amúgy 2016 óta vannak gyakori összevonások Donets környékén Putyin ezt többször eljátszotta - de nem ekkora volumenben, nem is rombolószázadokkal, hanem könnyűpáncélosokkal.

Arra talán nem számítottak, h eddig elmegy, de ha akarta volna a NATO, akkor simán felvonulhatott volna ő is gyakszizni (lengyel határ, Baltikum), mint ahogy szokott akkor, amikor amerikai érdek sérül - lásd Szaúd-Arábiában 12 hónapig az iráni atomprogramkor, vagy Izraelnél állomásozó rombolóflották Szíria esetében, török légibázisok dugigtöltése Irak lerohanása előtt blablabla.

Most egyértelmű volt, h az USA ebbe nem száll be, mert gazd-ilag lehetetleníti el az oroszokat, ha lépnek. Ha az oroszok nem lépnek, akkor meg felhúz egy "fenyegető védvonalat" Ukrajna képében. A következő terv ugye a rakétahordozó - és kilövőállomások lettek volna Ny-Ukrajnában, elméletben 23-tól.

Mindettől függetlenül Putyin egy mészáros, nekem Amerika is egyenlő az ördöggel katonai szempontból.

Megnézném, ha Kína mondjuk felfegyverezné mittudomén a nicaraguai szélsőségeseket komoly támadófegyverekkel, meddig is létezne a karibi térség csendje.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
mondjátok, hogy ez nem igaz..ma amiket olvastam a FB-n, elkeserítő. emberek olyan szinten védik a ruszkikat, és fossák a szart az ukránokra, plusz ugye usa tehet mindenről. a legszebb, hogy nyugdíjasok akik leginkább ebben az élen járnak. a tüntetésről is tegnap miket írtak te jó ég..
petey
Ne is mondd. Én fatert próbálom felnyitni de csak azt mondogatja h örüljünk mert így kerüljük el az atomháborút
csebi
Tegyük hozzá, hogy az USA-nak baromi kényelmes felfegyverezni a másik két nagyhatalomhoz közeli, akár volt tagköztársaságokat és messziről nézni a konfliktust.

Aközben, hogy őt nem fenyegette Kubán kìvül soha ilyen veszély.
Willie Parker
Apu, te vagy az?
Mikey
Nem, de amúgy nem ez megy?

Felfegyverzte az irakiakat, szaúdiakat, az afgánokat, kurdokat, csecseneket, támaszpontokat telepített Kuvaitba, Szíriába, most az ukránokat húzta csőbe.
Willie Parker
Tudjuk, hogy az USA demokráciaexportja elég elcseszett, de az ő tetteik mit változtatnak az oroszok tetteinek megítélésében? Komolyan kérdezem, mert én nem jövök rá, hogy ez miért jön elő mindig érvként az orosz támadás mellett.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
A fiam egyik ovis csoporttársa ma a farsang jegyében a "nyerd meg az életed" c. koreai sorozat piros overrálos négyzet alakú maszkos végrehajtójának öltözött...peach
ejj. pedig öltözhetett volna így is:

 i.imgur.com/x7NDujd.jpg

choose life
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
A fiam egyik ovis csoporttársa ma a farsang jegyében a "nyerd meg az életed" c. koreai sorozat piros overrálos négyzet alakú maszkos végrehajtójának öltözött...az egyéni fotókon a gyerek a büszkén viselte, illetve egy játék uzi géppisztoly is volt a kezében az egyéni fotón. A fiamtól (aki kalóz volt) a full ártalmatlan letompított játék szablyát elkobozták mert püfölték egymást a nindjával...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
mondjátok, hogy ez nem igaz..ma amiket olvastam a FB-n, elkeserítő. emberek olyan szinten védik a ruszkikat, és fossák a szart az ukránokra, plusz ugye usa tehet mindenről. a legszebb, hogy nyugdíjasok akik leginkább ebben az élen járnak. a tüntetésről is tegnap miket írtak te jó ég..
petey
Ne is mondd. Én fatert próbálom felnyitni de csak azt mondogatja h örüljünk mert így kerüljük el az atomháborút
csebi
Tegyük hozzá, hogy az USA-nak baromi kényelmes felfegyverezni a másik két nagyhatalomhoz közeli, akár volt tagköztársaságokat és messziről nézni a konfliktust.

Aközben, hogy őt nem fenyegette Kubán kìvül soha ilyen veszély.
Willie Parker
Apu, te vagy az?
Mikey
Nem, de amúgy nem ez megy?

Felfegyverzte az irakiakat, szaúdiakat, az afgánokat, kurdokat, csecseneket, támaszpontokat telepített Kuvaitba, Szíriába, most az ukránokat húzta csőbe.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
mondjátok, hogy ez nem igaz..ma amiket olvastam a FB-n, elkeserítő. emberek olyan szinten védik a ruszkikat, és fossák a szart az ukránokra, plusz ugye usa tehet mindenről. a legszebb, hogy nyugdíjasok akik leginkább ebben az élen járnak. a tüntetésről is tegnap miket írtak te jó ég..
petey
Ne is mondd. Én fatert próbálom felnyitni de csak azt mondogatja h örüljünk mert így kerüljük el az atomháborút
csebi
Tegyük hozzá, hogy az USA-nak baromi kényelmes felfegyverezni a másik két nagyhatalomhoz közeli, akár volt tagköztársaságokat és messziről nézni a konfliktust.

Aközben, hogy őt nem fenyegette Kubán kìvül soha ilyen veszély.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
mondjátok, hogy ez nem igaz..ma amiket olvastam a FB-n, elkeserítő. emberek olyan szinten védik a ruszkikat, és fossák a szart az ukránokra, plusz ugye usa tehet mindenről. a legszebb, hogy nyugdíjasok akik leginkább ebben az élen járnak. a tüntetésről is tegnap miket írtak te jó ég..
petey
Ne is mondd. Én fatert próbálom felnyitni de csak azt mondogatja h örüljünk mert így kerüljük el az atomháborút

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
mondjátok, hogy ez nem igaz..ma amiket olvastam a FB-n, elkeserítő. emberek olyan szinten védik a ruszkikat, és fossák a szart az ukránokra, plusz ugye usa tehet mindenről. a legszebb, hogy nyugdíjasok akik leginkább ebben az élen járnak. a tüntetésről is tegnap miket írtak te jó ég..

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
 telex.hu/gazdasag/2022/02/24/az-egyik-legnagyobb-hazai-italforgalmazo-csodolt-be-tobb-mint-300-millioval-tartozik-a-boraszatoknak



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Gyönyörűen bizarr összetett dologba futottam bele mai munkanapom során! Adott a Clutch 1998-as Elephant Riders albuma, aminek a címadó dal alap motívuma, hogy anno Sziám királya, Mongkut végtelen előzékenységében felajánlott Abraham Lincolnnak eredeti, hamisítatlan... elefántokat a rabszolgaság elleni harchoz. Ábrahám nem csak böcsületes volt hanem gyakorlatias is, a gőzerőre hivatkozva udvariasan visszautasította a nagyvonalú ajánlatot. A sztorit kutatva belefutottam egy PETA cikkbe, ez adott egy extra csavart. Az agresszív hippi propagandista cikkében úgy torzított a történeten, hogy a prez ezt konkrétan az állatokért tette ideológiai meggyőződésből, nem pedig azért mert úgy kellettek akkoriban elefántok oda mint köröm a pöcse hegyére... Aztán előkerül a költő standard 21. századi propagandája is. Dr Cornwallis mondta tollba gondolom az egészet.

A cikk:
 www.peta.org/blog/abraham-lincoln-saved-elephants/

És a költő:

Esetleg továbbvinném a helyében a kolonizáció elleni harcot, és visszatérnék a gyökereimhez: papoljon az óhazában a vegán életmódról egy alkoholgőzös bushmeat fesztiválon! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 837 — Patriot
Adva vagyon egy öt fős család, ahol a gyerekek és az asszony rota-vírusos lett, míg a férj mint ha mi se történt volna, bejár továbbra is dolgozni. Az egyik gyerek már napok óta jószerivel csak vizet fosik, kihívják a mentőket, akik LECSESZIK őket, hogy miért nem vitték be a szülők maguk, minek pazarolják erre a drága erőforrásokat. Bent újfent LECSESZIK az anyukát, hogy ezért kár is volt bejönni, otthon tessék ezt kikúrálni, ők nem tudnak mit tenni.

Itt tartunk ma, az Úr 2022. esztendejében, a világ szívcsakráján.
r.baggio
legfeljebb Magyarorszagon. itt Maltan azt mondtak nem baj, hogy bevittuk a babat, es jol tettuk pedig nem voltak ennyire veszes tunetek (meg mi kertunk elnezest, hogy lehet nem kellett volna berohannunk vele). elmagyaraztak, hogy mire figyeljunk, mit csinaljunk es ha nem javul a szitu akkor mikor vigyuk be.
csebi
Hollandiában meg mindegy miért jön ki a mentő, 110 euro minimum amit fizetni kell érte, akkor is ha fullra biztositva vagy. Ha meg nem vagy nem visz el - és ez nem vicc. Annyira nem, hogy még az unokatesóm munkahelyi (!) baleseténél ami komoly fejsérüléssel járt ott is először be kellett mutatnia a kis plasztikkártyát a mentősöknek (hogy elvigyék), és neki is jött a számla a 110ről (pedig neki mivel hegesztő ezért extra biztosítása is van).

Világszinvonalú az egészségügy, de azért ez elegge elgondolkodtató.
davemayer
Vizitdíj szagot érzek
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Adva vagyon egy öt fős család, ahol a gyerekek és az asszony rota-vírusos lett, míg a férj mint ha mi se történt volna, bejár továbbra is dolgozni. Az egyik gyerek már napok óta jószerivel csak vizet fosik, kihívják a mentőket, akik LECSESZIK őket, hogy miért nem vitték be a szülők maguk, minek pazarolják erre a drága erőforrásokat. Bent újfent LECSESZIK az anyukát, hogy ezért kár is volt bejönni, otthon tessék ezt kikúrálni, ők nem tudnak mit tenni.

Itt tartunk ma, az Úr 2022. esztendejében, a világ szívcsakráján.
r.baggio
legfeljebb Magyarorszagon. itt Maltan azt mondtak nem baj, hogy bevittuk a babat, es jol tettuk pedig nem voltak ennyire veszes tunetek (meg mi kertunk elnezest, hogy lehet nem kellett volna berohannunk vele). elmagyaraztak, hogy mire figyeljunk, mit csinaljunk es ha nem javul a szitu akkor mikor vigyuk be.
csebi
Hollandiában meg mindegy miért jön ki a mentő, 110 euro minimum amit fizetni kell érte, akkor is ha fullra biztositva vagy. Ha meg nem vagy nem visz el - és ez nem vicc. Annyira nem, hogy még az unokatesóm munkahelyi (!) baleseténél ami komoly fejsérüléssel járt ott is először be kellett mutatnia a kis plasztikkártyát a mentősöknek (hogy elvigyék), és neki is jött a számla a 110ről (pedig neki mivel hegesztő ezért extra biztosítása is van).

Világszinvonalú az egészségügy, de azért ez elegge elgondolkodtató.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 791
Adva vagyon egy öt fős család, ahol a gyerekek és az asszony rota-vírusos lett, míg a férj mint ha mi se történt volna, bejár továbbra is dolgozni. Az egyik gyerek már napok óta jószerivel csak vizet fosik, kihívják a mentőket, akik LECSESZIK őket, hogy miért nem vitték be a szülők maguk, minek pazarolják erre a drága erőforrásokat. Bent újfent LECSESZIK az anyukát, hogy ezért kár is volt bejönni, otthon tessék ezt kikúrálni, ők nem tudnak mit tenni.

Itt tartunk ma, az Úr 2022. esztendejében, a világ szívcsakráján.
r.baggio
Bocsi Robi, de ez kicsit sok. Tölts már el kérlek 24 órát az egyik SBO-n, aztán nem csak a munkájukat fogod értékelni, hanem az egész világot másként fogod szemlélni...
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Adva vagyon egy öt fős család, ahol a gyerekek és az asszony rota-vírusos lett, míg a férj mint ha mi se történt volna, bejár továbbra is dolgozni. Az egyik gyerek már napok óta jószerivel csak vizet fosik, kihívják a mentőket, akik LECSESZIK őket, hogy miért nem vitték be a szülők maguk, minek pazarolják erre a drága erőforrásokat. Bent újfent LECSESZIK az anyukát, hogy ezért kár is volt bejönni, otthon tessék ezt kikúrálni, ők nem tudnak mit tenni.

Itt tartunk ma, az Úr 2022. esztendejében, a világ szívcsakráján.
r.baggio
Jól tették, hogy kihívták ebben az esetben szerintem.

Viszont, tényleg tele vannak teljesen indokolatlan esetekkel az SBO-k, nem egyet közülük mentő hoz be. És elgondolkodtam azon, hogy ha csak a hívások kis hányadára küldenek autót, mégis milyen lehet a többi hívás? 😀
adam8
az a baj, hogy az egyszeri szülőnek - hacsak nem orvos az egyik szülő, bár akkor meg be sem viszik - halvány segédfogalma sincs arról, mikor van a gyerek vészesen dehidratálódva, mikor indokolt a kórházi megjelenés, csak ha már egyszer átesett rajta.

mi is bevittük a gyereket a Tűzoltó utcába (parkolni btw lehetetlen a kórház környékén), sikerült a mentő helyén megállni (bár a portás rendes volt, és szólt, hogy a közteres meg fog büntetni, ha ott talál, és ideiglenesen beengedett a kórházi parkolóba - mondjuk hétvége volt, tehát nem szorítottunk ki senki ott dolgozót), de ott elmondták, hogy mire kell figyelni, és utána a hasonló eseteknél már néztük is, hogy mikor kell indulni újra a kórházba, hogy ne terheljük túl a rendszert.
de ehhez az kellett, hogy egyszer egy elbaszott hétvégén be kelljen mennünk a kórházba.
több mint 2 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Adva vagyon egy öt fős család, ahol a gyerekek és az asszony rota-vírusos lett, míg a férj mint ha mi se történt volna, bejár továbbra is dolgozni. Az egyik gyerek már napok óta jószerivel csak vizet fosik, kihívják a mentőket, akik LECSESZIK őket, hogy miért nem vitték be a szülők maguk, minek pazarolják erre a drága erőforrásokat. Bent újfent LECSESZIK az anyukát, hogy ezért kár is volt bejönni, otthon tessék ezt kikúrálni, ők nem tudnak mit tenni.

Itt tartunk ma, az Úr 2022. esztendejében, a világ szívcsakráján.
r.baggio
Jól tették, hogy kihívták ebben az esetben szerintem.

Viszont, tényleg tele vannak teljesen indokolatlan esetekkel az SBO-k, nem egyet közülük mentő hoz be. És elgondolkodtam azon, hogy ha csak a hívások kis hányadára küldenek autót, mégis milyen lehet a többi hívás? 😀

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Adva vagyon egy öt fős család, ahol a gyerekek és az asszony rota-vírusos lett, míg a férj mint ha mi se történt volna, bejár továbbra is dolgozni. Az egyik gyerek már napok óta jószerivel csak vizet fosik, kihívják a mentőket, akik LECSESZIK őket, hogy miért nem vitték be a szülők maguk, minek pazarolják erre a drága erőforrásokat. Bent újfent LECSESZIK az anyukát, hogy ezért kár is volt bejönni, otthon tessék ezt kikúrálni, ők nem tudnak mit tenni.

Itt tartunk ma, az Úr 2022. esztendejében, a világ szívcsakráján.
r.baggio
legfeljebb Magyarorszagon. itt Maltan azt mondtak nem baj, hogy bevittuk a babat, es jol tettuk pedig nem voltak ennyire veszes tunetek (meg mi kertunk elnezest, hogy lehet nem kellett volna berohannunk vele). elmagyaraztak, hogy mire figyeljunk, mit csinaljunk es ha nem javul a szitu akkor mikor vigyuk be.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Adva vagyon egy öt fős család, ahol a gyerekek és az asszony rota-vírusos lett, míg a férj mint ha mi se történt volna, bejár továbbra is dolgozni. Az egyik gyerek már napok óta jószerivel csak vizet fosik, kihívják a mentőket, akik LECSESZIK őket, hogy miért nem vitték be a szülők maguk, minek pazarolják erre a drága erőforrásokat. Bent újfent LECSESZIK az anyukát, hogy ezért kár is volt bejönni, otthon tessék ezt kikúrálni, ők nem tudnak mit tenni.

Itt tartunk ma, az Úr 2022. esztendejében, a világ szívcsakráján.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Esetleg egy kis sóval felütött teát meg lehet próbálni, attól szomjas lesz 😁
warr_b
Nem, bevált a fájdalomcsillapítós tipp, az éjszaka folyamán már megivott egy jó nagy adag rizstejet meg később vizet is, úgyhogy legalább ezt a részét elkerültük ennek a sz@rnak
r.baggio
Kösz, hogy ennyien fejeztétek ki lájkkal az aggodalmatokat, akkor már azt is beírom, hogy mára már kutya baja, azaz kevesebb mint 2 nap alatt legyűrte a kis szervezete a covidot 😊

Kapott összesen 4xfél láz- és fájdalomcsillapító kúpot, semmi mást a szokásos c- és d-vitaminon kívül
r.baggio
Szerintem a 4.kúp után belátta, hogy jobb lesz kurvagyorsan meggyógyulni, mert ezek a szülők nem viccelnek 😊
somoskovig
a szülőknél már csak a nővérek viccelnek kevésbé, simán végbélből mérik a hőmérsékletet, ha véletlenül kórházba kerül a kisgyerek.
slowmotion
Ezért utálok gyerekosztályon szülőként befeküdni😀 tudod, kísérőként...sötétben mindig féltem és a falnak nyomtam a hátamat...inkább a tüdőgyulladás, mint a hőmérőzés
Willie Parker
figy az se jobb ha a szádba mérik véletlen 😀
Negritis
Ugyanazzal a hőmérővel amivel előtte a szomszéd ágyon fenékben.
Bazzani
Tapasztalatból mondod? 😊
csebi
Lions drukkereknek nem lehet újdonság a seggből szájba 🤣
warr_b
sztem a "heat of the moment"-t nem ismerik 😀


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 696 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Esetleg egy kis sóval felütött teát meg lehet próbálni, attól szomjas lesz 😁
warr_b
Nem, bevált a fájdalomcsillapítós tipp, az éjszaka folyamán már megivott egy jó nagy adag rizstejet meg később vizet is, úgyhogy legalább ezt a részét elkerültük ennek a sz@rnak
r.baggio
Kösz, hogy ennyien fejeztétek ki lájkkal az aggodalmatokat, akkor már azt is beírom, hogy mára már kutya baja, azaz kevesebb mint 2 nap alatt legyűrte a kis szervezete a covidot 😊

Kapott összesen 4xfél láz- és fájdalomcsillapító kúpot, semmi mást a szokásos c- és d-vitaminon kívül
r.baggio
Szerintem a 4.kúp után belátta, hogy jobb lesz kurvagyorsan meggyógyulni, mert ezek a szülők nem viccelnek 😊
somoskovig
a szülőknél már csak a nővérek viccelnek kevésbé, simán végbélből mérik a hőmérsékletet, ha véletlenül kórházba kerül a kisgyerek.
slowmotion
Ezért utálok gyerekosztályon szülőként befeküdni😀 tudod, kísérőként...sötétben mindig féltem és a falnak nyomtam a hátamat...inkább a tüdőgyulladás, mint a hőmérőzés
Willie Parker
figy az se jobb ha a szádba mérik véletlen 😀
Negritis
Ugyanazzal a hőmérővel amivel előtte a szomszéd ágyon fenékben.
Bazzani
Tapasztalatból mondod? 😊
csebi
Lions drukkereknek nem lehet újdonság a seggből szájba 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta