NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
Javits ki ha tevedek, de nem az volt, hogy onkormanyzati hataskor volt korabban a kitiltas, ezt vettek el jogszabalymodositassal ugy, hogy kotelezo lett kozteruletrol "elmenniuk"?

Magyarul azt akartak, hogy a hajlektalanok ne a koztereken rontsak a levegot (szerintem ki is mondtak, hogy Budapest megtisztitasa volt a cel), de jogtechnikailag ezt a jogszabalymodositast nem tudtak kozpontilag csak BP-re megoldani?
undisputedly
abban javitottalak ki, amivel nagyon leszukitetted a dolgot btw.

amugy jogtechnikailag nehezebb dolgokat is megoldottak mar szoval ketlem, hogy ezt vettek volna figyelembe itt is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Az is mi volt. Mintha az ember Los Angelesben jarna, komolyan. Ott olyan a "belvaros", hogy rohado labu hajlektalanok tologatjak a kocsijukat meg fekszenek a parkokban 😀
undisputedly
nekem new york volt mocskosul büdös amúgy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
A kutyapiszok kurva idegesítő valóban, de ne menjünk el amellett sem, hogy a Károly krt - Wesselényi sarkon lévő elektromos szekrény tavaly hónapokon át oldalba volt fosva és senki nem foglalkozott vele, hogy a Fehér Hajó utcában a Deák felőli oldalon hasonlóan járt növénytartó alkalmatosságot ne is említsem.

Tagadhatatlan, hogy gusztustalanul mocskos a város, egyre több a csöves, a szar, a szemét, a magukban üvöltöző örültek, herbálosok, öntudatlan részegek, én meg kezdem úgy érezni magam mint Travis Bickle.
mustaine
Aztan mekkora felhaborodast valtott ki, hogy a Fidesz megprobalta eltuntetni a belvaros legforgalmasabb helyeirol a hajlektalanokat, mondvan menjenek menhelyre, vagy ha trogerkodni akarnak, tegyek mashol, ne rontsak az orszagimazst azzal, hogy a deak teren fektetik a kabelt.

Lett is belole "orszagos" felhaborodas. Csak sokan ugye nem tudjak osszekotni. Helyi szintu problemakert bizony a helyi szintu politikusok a felelosek.

1,5 eve, meg pont a korona elott a moszkva ternel alltam a pirosnal, elnezek oldalra, csoves epp akkor tolt egy kabelt a villamos sinekre 😀 Vicc...

Szerk: Amugy a kutyasokat is birsagolnam kemenyen. Helyi OK vezetokent a kozetereseknek ez lenne a feladata, fokuszaltan, menjenek es nezzek ki wc-zteti a kutyajat nem megelelelo modon. Buntetest maximumra. Nem tudom jogilag mekkora a plafon, de alkalmankent szerintem 50-100 ezer lehetne, aztan meggondolnak, hogy felszedik-e.
undisputedly
azert elegge leegyszerusited, hogy a fidesz annyit akart/csinalt. nem szimplan ennyirol szolt a tortenet.
csebi
Miert? Mit akartak? Kipaterolni oket a belvarosbol.
undisputedly
tudom, hogy egyeseknek a budapestibelvaros a vilag kozepe sot egesze ld Bayer Zsolt, de azert a vilag nagy reszenek nem, marpedig a Fidesz MINDEHONNAN ki akarta paterolni. te tovabbra is azt irod, hogy a belvarosbol, mikozben nem szimplan errol szolt a tortenet. emlekeztetoul:

 merce.hu/2018/06/12/a-fidesz-most-mar-mindenhonnan-kitiltana-a-hajlektalan-embereket/
csebi
Javits ki ha tevedek, de nem az volt, hogy onkormanyzati hataskor volt korabban a kitiltas, ezt vettek el jogszabalymodositassal ugy, hogy kotelezo lett kozteruletrol "elmenniuk"?

Magyarul azt akartak, hogy a hajlektalanok ne a koztereken rontsak a levegot (szerintem ki is mondtak, hogy Budapest megtisztitasa volt a cel), de jogtechnikailag ezt a jogszabalymodositast nem tudtak kozpontilag csak BP-re megoldani?

Amugy nem is volt allapot ami 2 eve betetozott mar. Kulfoldi baratok amikor jottek es megmutattuk nekik a varost, vigyazni kellett a csovik ne zargassak oket, meg tanacsot kellett adni melyik metromegallot ne hasznaljak stb. Margithod pesti labanal meg fel is gyujtottak a hajlektalanok egy masikat 1-2 eve, nem? Most az agressziv tarhalason kivul, a deak teren pl elkepeszto buz es fekalia mindenutt... Az is mi volt. Mintha az ember Los Angelesben jarna, komolyan. Ott olyan a "belvaros", hogy rohado labu hajlektalanok tologatjak a kocsijukat meg fekszenek a parkokban 😀
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
A kutyapiszok kurva idegesítő valóban, de ne menjünk el amellett sem, hogy a Károly krt - Wesselényi sarkon lévő elektromos szekrény tavaly hónapokon át oldalba volt fosva és senki nem foglalkozott vele, hogy a Fehér Hajó utcában a Deák felőli oldalon hasonlóan járt növénytartó alkalmatosságot ne is említsem.

Tagadhatatlan, hogy gusztustalanul mocskos a város, egyre több a csöves, a szar, a szemét, a magukban üvöltöző örültek, herbálosok, öntudatlan részegek, én meg kezdem úgy érezni magam mint Travis Bickle.
mustaine
Aztan mekkora felhaborodast valtott ki, hogy a Fidesz megprobalta eltuntetni a belvaros legforgalmasabb helyeirol a hajlektalanokat, mondvan menjenek menhelyre, vagy ha trogerkodni akarnak, tegyek mashol, ne rontsak az orszagimazst azzal, hogy a deak teren fektetik a kabelt.

Lett is belole "orszagos" felhaborodas. Csak sokan ugye nem tudjak osszekotni. Helyi szintu problemakert bizony a helyi szintu politikusok a felelosek.

1,5 eve, meg pont a korona elott a moszkva ternel alltam a pirosnal, elnezek oldalra, csoves epp akkor tolt egy kabelt a villamos sinekre 😀 Vicc...

Szerk: Amugy a kutyasokat is birsagolnam kemenyen. Helyi OK vezetokent a kozetereseknek ez lenne a feladata, fokuszaltan, menjenek es nezzek ki wc-zteti a kutyajat nem megelelelo modon. Buntetest maximumra. Nem tudom jogilag mekkora a plafon, de alkalmankent szerintem 50-100 ezer lehetne, aztan meggondolnak, hogy felszedik-e.
undisputedly
azert elegge leegyszerusited, hogy a fidesz annyit akart/csinalt. nem szimplan ennyirol szolt a tortenet.
csebi
Miert? Mit akartak? Kipaterolni oket a belvarosbol.
undisputedly
tudom, hogy egyeseknek a budapestibelvaros a vilag kozepe sot egesze ld Bayer Zsolt, de azert a vilag nagy reszenek nem, marpedig a Fidesz MINDEHONNAN ki akarta paterolni. te tovabbra is azt irod, hogy a belvarosbol, mikozben nem szimplan errol szolt a tortenet. emlekeztetoul:

 merce.hu/2018/06/12/a-fidesz-most-mar-mindenhonnan-kitiltana-a-hajlektalan-embereket/

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
A kutyapiszok kurva idegesítő valóban, de ne menjünk el amellett sem, hogy a Károly krt - Wesselényi sarkon lévő elektromos szekrény tavaly hónapokon át oldalba volt fosva és senki nem foglalkozott vele, hogy a Fehér Hajó utcában a Deák felőli oldalon hasonlóan járt növénytartó alkalmatosságot ne is említsem.

Tagadhatatlan, hogy gusztustalanul mocskos a város, egyre több a csöves, a szar, a szemét, a magukban üvöltöző örültek, herbálosok, öntudatlan részegek, én meg kezdem úgy érezni magam mint Travis Bickle.
mustaine
Aztan mekkora felhaborodast valtott ki, hogy a Fidesz megprobalta eltuntetni a belvaros legforgalmasabb helyeirol a hajlektalanokat, mondvan menjenek menhelyre, vagy ha trogerkodni akarnak, tegyek mashol, ne rontsak az orszagimazst azzal, hogy a deak teren fektetik a kabelt.

Lett is belole "orszagos" felhaborodas. Csak sokan ugye nem tudjak osszekotni. Helyi szintu problemakert bizony a helyi szintu politikusok a felelosek.

1,5 eve, meg pont a korona elott a moszkva ternel alltam a pirosnal, elnezek oldalra, csoves epp akkor tolt egy kabelt a villamos sinekre 😀 Vicc...

Szerk: Amugy a kutyasokat is birsagolnam kemenyen. Helyi OK vezetokent a kozetereseknek ez lenne a feladata, fokuszaltan, menjenek es nezzek ki wc-zteti a kutyajat nem megelelelo modon. Buntetest maximumra. Nem tudom jogilag mekkora a plafon, de alkalmankent szerintem 50-100 ezer lehetne, aztan meggondolnak, hogy felszedik-e.
undisputedly
azert elegge leegyszerusited, hogy a fidesz annyit akart/csinalt. nem szimplan ennyirol szolt a tortenet.
csebi
Miert? Mit akartak? Kipaterolni oket a belvarosbol.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
A kutyapiszok kurva idegesítő valóban, de ne menjünk el amellett sem, hogy a Károly krt - Wesselényi sarkon lévő elektromos szekrény tavaly hónapokon át oldalba volt fosva és senki nem foglalkozott vele, hogy a Fehér Hajó utcában a Deák felőli oldalon hasonlóan járt növénytartó alkalmatosságot ne is említsem.

Tagadhatatlan, hogy gusztustalanul mocskos a város, egyre több a csöves, a szar, a szemét, a magukban üvöltöző örültek, herbálosok, öntudatlan részegek, én meg kezdem úgy érezni magam mint Travis Bickle.
mustaine
Aztan mekkora felhaborodast valtott ki, hogy a Fidesz megprobalta eltuntetni a belvaros legforgalmasabb helyeirol a hajlektalanokat, mondvan menjenek menhelyre, vagy ha trogerkodni akarnak, tegyek mashol, ne rontsak az orszagimazst azzal, hogy a deak teren fektetik a kabelt.

Lett is belole "orszagos" felhaborodas. Csak sokan ugye nem tudjak osszekotni. Helyi szintu problemakert bizony a helyi szintu politikusok a felelosek.

1,5 eve, meg pont a korona elott a moszkva ternel alltam a pirosnal, elnezek oldalra, csoves epp akkor tolt egy kabelt a villamos sinekre 😀 Vicc...

Szerk: Amugy a kutyasokat is birsagolnam kemenyen. Helyi OK vezetokent a kozetereseknek ez lenne a feladata, fokuszaltan, menjenek es nezzek ki wc-zteti a kutyajat nem megelelelo modon. Buntetest maximumra. Nem tudom jogilag mekkora a plafon, de alkalmankent szerintem 50-100 ezer lehetne, aztan meggondolnak, hogy felszedik-e.
undisputedly
azert elegge leegyszerusited, hogy a fidesz annyit akart/csinalt. nem szimplan ennyirol szolt a tortenet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
A kutyapiszok kurva idegesítő valóban, de ne menjünk el amellett sem, hogy a Károly krt - Wesselényi sarkon lévő elektromos szekrény tavaly hónapokon át oldalba volt fosva és senki nem foglalkozott vele, hogy a Fehér Hajó utcában a Deák felőli oldalon hasonlóan járt növénytartó alkalmatosságot ne is említsem.

Tagadhatatlan, hogy gusztustalanul mocskos a város, egyre több a csöves, a szar, a szemét, a magukban üvöltöző örültek, herbálosok, öntudatlan részegek, én meg kezdem úgy érezni magam mint Travis Bickle.
mustaine
Aztan mekkora felhaborodast valtott ki, hogy a Fidesz megprobalta eltuntetni a belvaros legforgalmasabb helyeirol a hajlektalanokat, mondvan menjenek menhelyre, vagy ha trogerkodni akarnak, tegyek mashol, ne rontsak az orszagimazst azzal, hogy a deak teren fektetik a kabelt.

Lett is belole "orszagos" felhaborodas. Csak sokan ugye nem tudjak osszekotni. Helyi szintu problemakert bizony a helyi szintu politikusok a felelosek.

1,5 eve, meg pont a korona elott a moszkva ternel alltam a pirosnal, elnezek oldalra, csoves epp akkor tolt egy kabelt a villamos sinekre 😀 Vicc...

Szerk: Amugy a kutyasokat is birsagolnam kemenyen. Helyi OK vezetokent a kozetereseknek ez lenne a feladata, fokuszaltan, menjenek es nezzek ki wc-zteti a kutyajat nem megelelelo modon. Buntetest maximumra. Nem tudom jogilag mekkora a plafon, de alkalmankent szerintem 50-100 ezer lehetne, aztan meggondolnak, hogy felszedik-e.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 476
Tegnap csak egy pillanatra néztem félre, megbámulva egy zöldségest a Király utcában aminek be kellett zárnia. Az a négy nem folyamatosan ellenőrzött lépés elég volt, hogy valami puha, csúszós matériába lépjek. Ez eléggé bekorlátozta a mozgásteremet amíg nem találtam egy alkalmas helyet a kiiktatására és természetesen érződött a szaga is. Az egész belváros olyan lett mint egy putri, néhol két méterenként kutyafossal tele. Valamelyik felháborodós-höbörgős fészbuk paraszt esetleg összeállíthatna egy kollázst ebből is, nem csak az olyan nyomorék szociopaták csapdáiból akik meg akarják mérgezni a szarógépeket. Nyilván a gazdája a hibás, bele is nyomnám egy este 11kor settenkedve szarató orrát a kutyája gumijába, ha zacskóval vagy kabátzsebbel nem hajlandó feltakarítani a szarát. Undorítóak az utcák.
gyeek
kurvára egyetértek, nekem is van kutyám, rengeteget szarik, becsületesen szedegetem fel de kb kisebbségben vagyok. régen még beszóltam más gazdiknak de már belefáradtam.
briareos
Én külföldi diákcsajt vontam kérdőre. Amíg sétáltam, kihozta a zsebkutyáját, arrébb ment 5 métert ahol őt már nem zavarta, szaratta és ment is volna vissza. Mivel láttam hol lakik, kérdeztem szeretné azt a pici szart a bejárati lépcsőjén viszontlátni. Vette a lapot, a fenyegetés nyelvét értik sajnos csak sokan.
gyeek
Anno, mikor még főiskolásként a Blahánál, nem messze a Népszínház utcától, a Szilágyi utcában laktam (van színház meg ált. iskola is a tér mellett), ott voltak ilyen események. A környék nagyon alja volt ilyen szempontból, is.
Főleg mikor a "Mandula" nevezetű kutya kakált (ahogy a gazdája mondta). Nos, Mandula - emlékeim szerint - egy német dog volt, a végterméke meg sztem több kiló, olyat még én se tudnék...

Magyarország ilyen szempontból, meg más szempontból is, igénytelen.
De ettől függetlenül az dühítőbb mikor a külföldiek igénytelenkednek, mert úgy gondolják, itt lehet.
Solymi
A Szilágyi utca az full nyócker gettó, csoda, hogy embert nem láttál fényes nappal odaszarni.
Én a Kiss Józsefben láttam, egy nyári délután. Az a faszi se szedte össze...
Sobri Jóska
2004-05ben mentem be Kalvin terrol az egyetemre a Muzeum utcaban. Nezem, hogy miert guggol ott az a no. erre latom, hogy epp gittel es tekeredik lefele a kakaos cucc. ezt ugy sikerult osszehozni vmikor 9 korul delelott. o sem szedte ossze ...
csebi
A 8ban nem tapasztaltan ezeket.
Se felelem se csoves wc pedig ejszaka is jartam haza.kopasz is voltan.
Pedig a prater kozepe mar dzsidzsa volt akkor is.
90es evek vege 2000es evek eleje.
Ellenben megyek a zugloi polgarmesteribe...van egy kis fas resz ott.a csoves ott torli a feneket levellel
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Bazmeg, az ilyeneket nézném végig ahogy éhen pusztul! Rendelőlapra odaírja hülye fasz megjegyzésnek, hogy nem tud lépcsőházat megadni és mellébasz még 8-10 felkiáltójelet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
Tegnap csak egy pillanatra néztem félre, megbámulva egy zöldségest a Király utcában aminek be kellett zárnia. Az a négy nem folyamatosan ellenőrzött lépés elég volt, hogy valami puha, csúszós matériába lépjek. Ez eléggé bekorlátozta a mozgásteremet amíg nem találtam egy alkalmas helyet a kiiktatására és természetesen érződött a szaga is. Az egész belváros olyan lett mint egy putri, néhol két méterenként kutyafossal tele. Valamelyik felháborodós-höbörgős fészbuk paraszt esetleg összeállíthatna egy kollázst ebből is, nem csak az olyan nyomorék szociopaták csapdáiból akik meg akarják mérgezni a szarógépeket. Nyilván a gazdája a hibás, bele is nyomnám egy este 11kor settenkedve szarató orrát a kutyája gumijába, ha zacskóval vagy kabátzsebbel nem hajlandó feltakarítani a szarát. Undorítóak az utcák.
gyeek
kurvára egyetértek, nekem is van kutyám, rengeteget szarik, becsületesen szedegetem fel de kb kisebbségben vagyok. régen még beszóltam más gazdiknak de már belefáradtam.
briareos
Én külföldi diákcsajt vontam kérdőre. Amíg sétáltam, kihozta a zsebkutyáját, arrébb ment 5 métert ahol őt már nem zavarta, szaratta és ment is volna vissza. Mivel láttam hol lakik, kérdeztem szeretné azt a pici szart a bejárati lépcsőjén viszontlátni. Vette a lapot, a fenyegetés nyelvét értik sajnos csak sokan.
gyeek
Anno, mikor még főiskolásként a Blahánál, nem messze a Népszínház utcától, a Szilágyi utcában laktam (van színház meg ált. iskola is a tér mellett), ott voltak ilyen események. A környék nagyon alja volt ilyen szempontból, is.
Főleg mikor a "Mandula" nevezetű kutya kakált (ahogy a gazdája mondta). Nos, Mandula - emlékeim szerint - egy német dog volt, a végterméke meg sztem több kiló, olyat még én se tudnék...

Magyarország ilyen szempontból, meg más szempontból is, igénytelen.
De ettől függetlenül az dühítőbb mikor a külföldiek igénytelenkednek, mert úgy gondolják, itt lehet.
Solymi
A Szilágyi utca az full nyócker gettó, csoda, hogy embert nem láttál fényes nappal odaszarni.
Én a Kiss Józsefben láttam, egy nyári délután. Az a faszi se szedte össze...
Sobri Jóska
2004-05ben mentem be Kalvin terrol az egyetemre a Muzeum utcaban. Nezem, hogy miert guggol ott az a no. erre latom, hogy epp gittel es tekeredik lefele a kakaos cucc. ezt ugy sikerult osszehozni vmikor 9 korul delelott. o sem szedte ossze ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
Újbudán 3-4000 forintot is elkérhetnek egy-egy óra kutyasétáltatásért, azért ha ilyen menő lennél te is kétszer megfontolnád, lehajolsz-e a szarért
r.baggio
Ez komoly? Van ilyen munka hogy kutyasétáltató?dehát minek vesz kutyát aki mással sétáltatja? Nekünk még nincs, de amikor gyerek voltam volt, az volt a legnagyobb fun hogy volt indok elhúzni otthonról “sétáltatás” címmel.
MC12
Instafotókhoz, utyuliputyulizáshoz, mert megteheti, ezer ok lehet.
Lakást, házat is csak olyan vegyen, aki maga takarítja?
Ne hívjon takarítónőt?

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
Újbudán 3-4000 forintot is elkérhetnek egy-egy óra kutyasétáltatásért, azért ha ilyen menő lennél te is kétszer megfontolnád, lehajolsz-e a szarért
r.baggio
Ez komoly? Van ilyen munka hogy kutyasétáltató?dehát minek vesz kutyát aki mással sétáltatja? Nekünk még nincs, de amikor gyerek voltam volt, az volt a legnagyobb fun hogy volt indok elhúzni otthonról “sétáltatás” címmel.
MC12
Ez a kapitalizmus, minden annyit ér, amennyit fizetnek érte

 www.dogsurf.hu/hu
r.baggio
Hmm, nem is rossz, Prágában olyan helyen lakom, amely tele van oroszokkal, cicababákkal is, meg kutyusokkal is...lehet, kirakok egy hirdetést, hogy kutya és cica(baba) sétáltatást vállalok 😀


A Szilágyi utca az full nyócker gettó, csoda, hogy embert nem láttál fényes nappal odaszarni.
Én a Kiss Józsefben láttam, egy nyári délután. Az a faszi se szedte össze...
Sobri Jóska
Laktam a Kálvária téren is 😊
Szép környék az is, főleg este. Egyszer a Rákóczi út Blaha-Keleti közötti szakaszától sétáltam haza oda, este 10 után...Sűrűn nézegettem hátrafele, meg minden fele is.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Eddig csak a kutyaszarról volt szó. Mi van a kutyapisával? Az nyilván teljesen normális, hogy a házunkba húgytócsákon keresztül lehet bejutni. Időnként, ha belefutok egy olyan gazdiba, aki az ebét pisáltatja a kapunk környékén, odaszólok neki, hogy "gratulálok". Nem érti, mi a baj.
nagylaza
Felvilágosítanál kérlek? A kutyaszart szedjük mi is becsülettel, ha hígfosik kaparok rá földet/port puszta kézzel... de a huggyal mi az anyámat kell csinálni?
Hanni
Semmit, csak mondjuk eljuthatna addig minden igénytelen kutyatartó is, hogy nem hagyja, hogy a ház sarkát, a kapu oldalát, ilyesmit pisiljen le a kutyája. Én pl. sose engedtem, csak fa vagy bokor mellett, vagy zöld felületen.
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Újbudán 3-4000 forintot is elkérhetnek egy-egy óra kutyasétáltatásért, azért ha ilyen menő lennél te is kétszer megfontolnád, lehajolsz-e a szarért
r.baggio
Ez komoly? Van ilyen munka hogy kutyasétáltató?dehát minek vesz kutyát aki mással sétáltatja? Nekünk még nincs, de amikor gyerek voltam volt, az volt a legnagyobb fun hogy volt indok elhúzni otthonról “sétáltatás” címmel.
MC12
Ez a kapitalizmus, minden annyit ér, amennyit fizetnek érte

 www.dogsurf.hu/hu


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 208
Újbudán 3-4000 forintot is elkérhetnek egy-egy óra kutyasétáltatásért, azért ha ilyen menő lennél te is kétszer megfontolnád, lehajolsz-e a szarért
r.baggio
Ez komoly? Van ilyen munka hogy kutyasétáltató?dehát minek vesz kutyát aki mással sétáltatja? Nekünk még nincs, de amikor gyerek voltam volt, az volt a legnagyobb fun hogy volt indok elhúzni otthonról “sétáltatás” címmel.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Újbudán 3-4000 forintot is elkérhetnek egy-egy óra kutyasétáltatásért, azért ha ilyen menő lennél te is kétszer megfontolnád, lehajolsz-e a szarért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Itt Valencia körül gyakori hogy ilyen lakónegyedek vannak apartmanokkal. Egyszer volt szerencsém az egyik ilyen mellett lévő parkba edzeni, és elmentünk a tömb körül futni. Az egyik utca szó szerint tele volt kutyaszarral, de végig, több száz méternyi rész. Vannak akik pénzért sétáltatnak, és basznak felvenni.
Heisman
Kösz, most megölted, a mindenhol jó csak itt SZAR ideálunkat 😕
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 376 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Itt Valencia körül gyakori hogy ilyen lakónegyedek vannak apartmanokkal. Egyszer volt szerencsém az egyik ilyen mellett lévő parkba edzeni, és elmentünk a tömb körül futni. Az egyik utca szó szerint tele volt kutyaszarral, de végig, több száz méternyi rész. Vannak akik pénzért sétáltatnak, és basznak felvenni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Mozgóképpel:


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
A kutyapiszok kurva idegesítő valóban, de ne menjünk el amellett sem, hogy a Károly krt - Wesselényi sarkon lévő elektromos szekrény tavaly hónapokon át oldalba volt fosva és senki nem foglalkozott vele, hogy a Fehér Hajó utcában a Deák felőli oldalon hasonlóan járt növénytartó alkalmatosságot ne is említsem.

Tagadhatatlan, hogy gusztustalanul mocskos a város, egyre több a csöves, a szar, a szemét, a magukban üvöltöző örültek, herbálosok, öntudatlan részegek, én meg kezdem úgy érezni magam mint Travis Bickle.
mustaine
Hát ha valaki, akkor te bizonyára tudod, hogy SZAR MINDEN!!!
Sobri Jóska
kivéve a húgy.

Viccet félretéve: az egész világ egy nagy WC csésze
eaglesmcnabb
de legealább hozhatnák a tartósított hegyi levegőt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A kutyapiszok kurva idegesítő valóban, de ne menjünk el amellett sem, hogy a Károly krt - Wesselényi sarkon lévő elektromos szekrény tavaly hónapokon át oldalba volt fosva és senki nem foglalkozott vele, hogy a Fehér Hajó utcában a Deák felőli oldalon hasonlóan járt növénytartó alkalmatosságot ne is említsem.

Tagadhatatlan, hogy gusztustalanul mocskos a város, egyre több a csöves, a szar, a szemét, a magukban üvöltöző örültek, herbálosok, öntudatlan részegek, én meg kezdem úgy érezni magam mint Travis Bickle.
mustaine
Hát ha valaki, akkor te bizonyára tudod, hogy SZAR MINDEN!!!
Sobri Jóska
kivéve a húgy.

Viccet félretéve: az egész világ egy nagy WC csésze

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
A kutyapiszok kurva idegesítő valóban, de ne menjünk el amellett sem, hogy a Károly krt - Wesselényi sarkon lévő elektromos szekrény tavaly hónapokon át oldalba volt fosva és senki nem foglalkozott vele, hogy a Fehér Hajó utcában a Deák felőli oldalon hasonlóan járt növénytartó alkalmatosságot ne is említsem.

Tagadhatatlan, hogy gusztustalanul mocskos a város, egyre több a csöves, a szar, a szemét, a magukban üvöltöző örültek, herbálosok, öntudatlan részegek, én meg kezdem úgy érezni magam mint Travis Bickle.
mustaine
Hát ha valaki, akkor te bizonyára tudod, hogy SZAR MINDEN!!!

több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
A kutyapiszok kurva idegesítő valóban, de ne menjünk el amellett sem, hogy a Károly krt - Wesselényi sarkon lévő elektromos szekrény tavaly hónapokon át oldalba volt fosva és senki nem foglalkozott vele, hogy a Fehér Hajó utcában a Deák felőli oldalon hasonlóan járt növénytartó alkalmatosságot ne is említsem.

Tagadhatatlan, hogy gusztustalanul mocskos a város, egyre több a csöves, a szar, a szemét, a magukban üvöltöző örültek, herbálosok, öntudatlan részegek, én meg kezdem úgy érezni magam mint Travis Bickle.

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Engem is kőkeményen felbasz hogy folyamatosan szlalomozok a szarok között.Egy nyanyára kérdeztem rá pár éve kicsit erélyesebben, hogy a szart a kurvaanyám fogja-e felszedni? érdekes módon egyből felszedte minden más reakció nélkül.

De fossal, húggyal nemtom mit kezdenék ha kutya tulajdonos lennék (nem fenyeget hogy valaha is az leszek 😀), de valahogy erre is meg lesz a megoldás rövidesen szerintem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Azokra felejthetetlen nyáréjek mikor füligszerelmesen repkedsz haza a Holduccábó és nyakon csap egy nyári zápor, a frissítő émelyítő érzés, s ekkor a körútontúl felpárolgog bepöffen az eddig szikkadt szarpisa gőzformában a pofádba
Okádni, Okádni, bolondulásig....

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak