Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
az egyik OT-s meccset be kellett volna húzni...
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Három év alatt három Game 7 vereség, abból az utolsó kettő hazai jégen simázva. Ezt csinálja a Ducks után valaki!
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 942 — no es importante
az NBC-nél azért fellélegezhettek most kissé, a Tampa-Anaheim maximum negatív nézettségi rekordokat döntögetett volna 😊 két kedvenc csapat a döntőben, remélem most a Lightning nyer


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Babs PC. nem lehet haragudni erre az emberre.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Visszavette a pályaelőnyt a Ducks, ráadásul úgy, hogy bőven jobban játszott a Blackhawksnál. Pedig a chicagóiak öt PP-t is kaptak, szemben a Ducks egyével, és abból kettő szvsz eléggé 'véleményes' volt. Szerencsére az ő 3-4. soruk kapura szinte teljesen veszélytelen, míg a Ducksé sokszor dominál is.Mikey
Nem volt az évszázad meccse, de meglett. Toews meg menjen el színészkedni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Babcock >>>>>> TorontoKicsit sajnálom mert a Detroit mindig is szimpatikusabb volt.gaben
😕
(és furcsa lesz látni, hogy a Leafs nem lúzerkedik)slowmotion
Azért a közeljövőben még fog, mert állítólag kőkemény rebuild lesz.Mikey
Lehet izgulni kihez kerül a pufifánk Kessel.gaben
Izgulni? Hát Anaheimba biztosan nem fog, egyébként pont nem érdekel. 😀

- - - - -

Visszavette a pályaelőnyt a Ducks, ráadásul úgy, hogy bőven jobban játszott a Blackhawksnál. Pedig a chicagóiak öt PP-t is kaptak, szemben a Ducks egyével, és abból kettő szvsz eléggé 'véleményes' volt. Szerencsére az ő 3-4. soruk kapura szinte teljesen veszélytelen, míg a Ducksé sokszor dominál is.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 095 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami azt illeti ha már nem zavartuk el Teri nénit, és nem hozzánk jött, jobban örültem volna én is ha a Csendes-óceán felé veszi az irányt vagy közép nyugatnak, de hát ez van.........

Remélem jövőre Price legalább meg tudja közelíteni idei formáját, játékban meg sikerül vmit kitalálni, mert akkor inkább be se jussunk a PO-ba. Szegény Price is így megint lemaradt egy VB címről Stanley meg kanyarba se..........

Go Habs!!!!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Babcock >>>>>> TorontoKicsit sajnálom mert a Detroit mindig is szimpatikusabb volt.gaben
😕
(és furcsa lesz látni, hogy a Leafs nem lúzerkedik)slowmotion
Azért a közeljövőben még fog, mert állítólag kőkemény rebuild lesz.Mikey
Lehet izgulni kihez kerül a pufifánk Kessel.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
8 év 50 millió dollár, az egyik legpatinásabb együttesnél. Sajnos eljött a váltás ideje, szerintem mindkét félnek kellett már egy új impulzus. Kevés csapatnál marad meg 10 évig egy edző mostanság, örülök, hogy mi részesei voltunk ennek, de ebben az időben szerintem kevés volt az 1 Stanley és 1 elvesztett döntő. Több volt ebben a csapatban, az utóbbi 10 évben.
Remélem Blashill megkapja az esélyt, hogy megmutassa az AHL után az NHL-ben is egy elit csapatot tud összerakni, mert a jelenlegi Red Wings (még) nem az.Habi
előbb azért nyerje meg a Caldert a Griffins-szel 😊slowmotion
címvédés után lenne jó, ha felhoznák 😊
Viszont lényegében amíg a fiatalok bent vannak (főcsoport döntő kezdődik vasárnap) a rájátszásban, addig az edzőkérdés sem lesz lezárva, tehát könnyen lehet, hogy még 1 hónapig nem lesz edzőnk. Blashill-t nem akarják baszogatni (teljesen logikusan) addig.


JT Daniels fan
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
8 év 50 millió dollár, az egyik legpatinásabb együttesnél. Sajnos eljött a váltás ideje, szerintem mindkét félnek kellett már egy új impulzus. Kevés csapatnál marad meg 10 évig egy edző mostanság, örülök, hogy mi részesei voltunk ennek, de ebben az időben szerintem kevés volt az 1 Stanley és 1 elvesztett döntő. Több volt ebben a csapatban, az utóbbi 10 évben.
Remélem Blashill megkapja az esélyt, hogy megmutassa az AHL után az NHL-ben is egy elit csapatot tud összerakni, mert a jelenlegi Red Wings (még) nem az.Habi
előbb azért nyerje meg a Caldert a Griffins-szel 😊
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
8 év 50 millió dollár, az egyik legpatinásabb együttesnél. Sajnos eljött a váltás ideje, szerintem mindkét félnek kellett már egy új impulzus. Kevés csapatnál marad meg 10 évig egy edző mostanság, örülök, hogy mi részesei voltunk ennek, de ebben az időben szerintem kevés volt az 1 Stanley és 1 elvesztett döntő. Több volt ebben a csapatban, az utóbbi 10 évben.
Remélem Blashill megkapja az esélyt, hogy megmutassa az AHL után az NHL-ben is egy elit csapatot tud összerakni, mert a jelenlegi Red Wings (még) nem az.


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Azért ezt a gólt nem megadni több mint disznóság, ráadásul kímélték is volna a játékosokat. Ejnye-bejnye 😀

 www.youtube.com/watch?v=bisGLo_mFGs#t=16dande
a szabályokat márpedig be kell tartani ...csebi
Tudom na csak akkor is, és a rossz szabályokat meg kell változtatni 😀dande
Az ugyan miért rossz szabály, hogy csak bottal lehet szándékosan gólt szerezni?


Babcock >>>>>> Toronto
Kicsit sajnálom mert a Detroit mindig is szimpatikusabb volt.gaben
😕
(és furcsa lesz látni, hogy a Leafs nem lúzerkedik)slowmotion
Azért a közeljövőben még fog, mert állítólag kőkemény rebuild lesz.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Babcock >>>>>> Toronto
Kicsit sajnálom mert a Detroit mindig is szimpatikusabb volt.gaben
😕
(és furcsa lesz látni, hogy a Leafs nem lúzerkedik)
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Babcock >>>>>> Toronto
Kicsit sajnálom mert a Detroit mindig is szimpatikusabb volt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Azért ezt a gólt nem megadni több mint disznóság, ráadásul kímélték is volna a játékosokat. Ejnye-bejnye 😀

 www.youtube.com/watch?v=bisGLo_mFGs#t=16dande
a szabályokat márpedig be kell tartani ...csebi
Tudom na csak akkor is, és a rossz szabályokat meg kell változtatni 😀dande
akkor... Bryant elkapása érvényes! 😊

szerk: avagy: "Szép volt, szép volt, csak szart sem ért!"
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért ezt a gólt nem megadni több mint disznóság, ráadásul kímélték is volna a játékosokat. Ejnye-bejnye 😀

 www.youtube.com/watch?v=bisGLo_mFGs#t=16dande
Láttam egy hasonló esetet (bár ott lehet váll volt, de a fejelő mozdulat sor elkezdődött), de már nem emlékszem, hogy az idei vébén v. a mostani PO-ban. :-/

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 095 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ezt a gólt nem megadni több mint disznóság, ráadásul kímélték is volna a játékosokat. Ejnye-bejnye 😀

 www.youtube.com/watch?v=bisGLo_mFGs#t=16dande
a szabályokat márpedig be kell tartani ...csebi
Tudom na csak akkor is, és a rossz szabályokat meg kell változtatni 😀
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Azért ezt a gólt nem megadni több mint disznóság, ráadásul kímélték is volna a játékosokat. Ejnye-bejnye 😀

 www.youtube.com/watch?v=bisGLo_mFGs#t=16dande
a szabályokat márpedig be kell tartani ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 095 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ezt a gólt nem megadni több mint disznóság, ráadásul kímélték is volna a játékosokat. Ejnye-bejnye 😀

 www.youtube.com/watch?v=bisGLo_mFGs#t=16
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Ez tényleg thriller! 62 kapura lövés és 2 gól???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Mondom ránézek mennyi lett, erre látom 2 OT után vagyunk!!!
Tv-n simán nézhető 😊
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Szvsz messze nem volt magabiztos, tökös és határozott a csapat játéka. Legalábbis az első harmadban annyi korongeladás volt a saját harmadban, hogy az botrányos volt, és aztán a második harmad legvégén is Beauchemin alkotott egyet, amiből aztán gólt szerzett a Blackhawks. Szerencsére Andersen bámulatos volt, és meccsben tartotta a csapatot. Az a védés Kane helyzeténél, na arra nincsenek szavak. A harmadik 20 percre persze aztán már igaz amit írsz, és a vége mondhatni sima is lett, de összességében azért nem volt ez olyan egyszerű meccs.Mikey
Viszont ütköztek, csúsztak - másztak rendesen a fiúk. Nekem valahogy nem rezgett a léc egy pillanatig sem.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Az első hazai kipipálva és talán mondható, hogy magabiztosan. Tökösen, határozottan nyomták a srácok. Csak keményen tovább!gaben
Szvsz messze nem volt magabiztos, tökös és határozott a csapat játéka. Legalábbis az első harmadban annyi korongeladás volt a saját harmadban, hogy az botrányos volt, és aztán a második harmad legvégén is Beauchemin alkotott egyet, amiből aztán gólt szerzett a Blackhawks. Szerencsére Andersen bámulatos volt, és meccsben tartotta a csapatot. Az a védés Kane helyzeténél, na arra nincsenek szavak. A harmadik 20 percre persze aztán már igaz amit írsz, és a vége mondhatni sima is lett, de összességében azért nem volt ez olyan egyszerű meccs.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Az első hazai kipipálva és talán mondható, hogy magabiztosan. Tökösen, határozottan nyomták a srácok. Csak keményen tovább!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Meg lett a Jackpot is Kanadának.
Nagyon simán hozták ezt a vébét.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.