Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
...nincs egy rendes "goon" a csapatban,olyan,aki a meccs bármelyik pillanatában ledobja a kesztyűt.Ok,Marchy hasonló,de azért nem egy Lucic,Thornton típusú verőlegény. :- )
Nelson87
Valamelyik legutóbbi meccsen volt rá példa, csak már nem tudom, melyik védő dobta le kesztyűket. ha jól rémlik, Miller verte be Vitale pofáját, de mérget nem vennék be rá.

Szerkesztette: Minitron

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire látványos játékot a csapattól,még a vereségeknél is nagyon jó volt a tempó.Ha nem b.sszuk el a Flyers elleni meccset,akkor most 5 meccses győzelmi szériában lennénk,ez azért nem rossz. Ma remélem megcsapjuk a párducokat,és folytatódik a menetelés.
Nelson87
Én is ebben bízok, csak nekem eddig a Bruins úgy épült fel, hogy Vezina trófeás Rask + jó védelem és ebből profitálnak a támadó sorok, most meg...mintha kímélnénk mind a fiatal defense man-eket, mind Raskot. Lucic meg kurvára hiányzik, na...
Minitron
Én inkább kiegyezek ezzel az állapottal. :- ) Rengeteg gólt lövünk,a védekezést meg majd megoldják valahogy.
Lucic hiánya a játékban nekem annyira nem tűnik fel,ellenben a rá jellemző harciasság annál inkább...nincs egy rendes "goon" a csapatban,olyan,aki a meccs bármelyik pillanatában ledobja a kesztyűt.Ok,Marchy hasonló,de azért nem egy Lucic,Thornton típusú verőlegény. :- )
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire látványos játékot a csapattól,még a vereségeknél is nagyon jó volt a tempó.Ha nem b.sszuk el a Flyers elleni meccset,akkor most 5 meccses győzelmi szériában lennénk,ez azért nem rossz. Ma remélem megcsapjuk a párducokat,és folytatódik a menetelés.
Nelson87
Én is ebben bízok, csak nekem eddig a Bruins úgy épült fel, hogy Vezina trófeás Rask + jó védelem és ebből profitálnak a támadó sorok, most meg...mintha kímélnénk mind a fiatal defense man-eket, mind Raskot. Lucic meg kurvára hiányzik, na...

Szerkesztette: Minitron

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Úgy néz ki a Boston idén arra megy, hogy ne kelljen védekezni. Szomorú, de legalább jövünk fel, mint a talajvíz. Krejci meg ellenállhatatlan =)
Minitron
Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire látványos játékot a csapattól,még a vereségeknél is nagyon jó volt a tempó.Ha nem b.sszuk el a Flyers elleni meccset,akkor most 5 meccses győzelmi szériában lennénk,ez azért nem rossz. Ma remélem megcsapjuk a párducokat,és folytatódik a menetelés.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Úgy néz ki a Boston idén arra megy, hogy ne kelljen védekezni. Szomorú, de legalább jövünk fel, mint a talajvíz. Krejci meg ellenállhatatlan =)

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nekünk sikerült megállítani a Montrealt.
Jók voltak a fiatalok. McCain, Virtanen stb. + a 3. és 4. sor. Jó lesz ez a jövőre nézve.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Rask ismét botrányosan védett(már 23 kapott gólnál jár,mindezt 5 meccsen),viszont a többieknek is szeretnék gratulálni,amiért 4-2-es vezetésről sikerült kikapni 5-4-re..... Bruins Hockey is back!
Pastrnak pedig húzzon vissza az AHL-be,ha 4-2-es állásnál nem tudja kihasználni az üres kapuval felérő helyzetet.

Nelson87
Nagyon elszomorít, amit művelünk.Pedig bizakodtam az Avs és Coyotes elleni győzelmek után. Rask rozsdás, vagy nem tudom, mert a Coyotes ellen is voltak parádés védései és hajmeresztő hibái is, amit amatőrök csinálnak. Valami zavar van nála, ez egyértelmű :/

W1 L3 OTL1 GAA 4.40 SV% .854 SO 0
Ezek borzalmas számok...

Összehasonlításképp, Carey Price:
W6 L0 OTL0 GAA 1.00 SV% .966 SO 2

Szerkesztette: Minitron

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Rask ismét botrányosan védett(már 23 kapott gólnál jár,mindezt 5 meccsen),viszont a többieknek is szeretnék gratulálni,amiért 4-2-es vezetésről sikerült kikapni 5-4-re..... Bruins Hockey is back!
Pastrnak pedig húzzon vissza az AHL-be,ha 4-2-es állásnál nem tudja kihasználni az üres kapuval felérő helyzetet.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megvan a hetedik! Méghozzá kapott gól nélkül.
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
megvan az első!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt fejtsd ki léci bővebben mert nem mindig értek "Sutianapul" 😉
dande
nagyon hiányzik Datsyuk a csapatból, olyan meccseken meg főleg, ahol kisebb a hibahatár
slowmotion
Aha így értem. Ő tényleg nagyon hiányzik kár, hogy ilyen sérülékeny.......
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
A végére de jó kis meccs lett ez a Coyotes elleni.

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ami pedig Marchyt illeti: alig lehet észrevenni a pályán,ellenben Krejci játéka elképesztő. Simán ligaelit játékos,ha nem sérül le.
Nelson87
Krejci tényleg nagyon jól tolja. Marchy meg most észre vétette magát egy shorthanded-del (:

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Ezt fejtsd ki léci bővebben mert nem mindig értek "Sutianapul" 😉
dande
nagyon hiányzik Datsyuk a csapatból, olyan meccseken meg főleg, ahol kisebb a hibahatár
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt fejtsd ki léci bővebben mert nem mindig értek "Sutianapul" 😉
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Nohát kérem szépen tévedni emberi dolog. Megvan a 6. 😀
dande
a remény hal meg utoljára.
majd ha egyszer a Varázsló megunja a LTIR-t, akkor talán majd több gólt szerzünk, mint Ti.
evvan.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Jövünk fel. Egyelőre csak hájlájtszot tudok elérni, de az alapján Rask szépen jött vissza a pihenőről .)
Minitron
Krejci pedig holtversenyben vezeti a ligát(9 pont) .
Most jön a Flyers otthon,jó lesz ez. :- )
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Jövünk fel. Egyelőre csak hájlájtszot tudok elérni, de az alapján Rask szépen jött vissza a pihenőről .)

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nohát kérem szépen tévedni emberi dolog. Megvan a 6. 😀
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Azt hiszem, megtaláltam tecsőn : D
Minitron
Ott csak az első évad van fent,az újat ezen a linken találod:  bruins.nhl.com/club/page.htm?id=91869.
Nelson87
Köszönöm. Sajnos a link hibás. Hol találom a hivatalos oldalon?
Minitron
szedd le a pontot a végéből
NB2
Totál vak vagyok. Köszönöm! (:

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Azt hiszem, megtaláltam tecsőn : D
Minitron
Ott csak az első évad van fent,az újat ezen a linken találod:  bruins.nhl.com/club/page.htm?id=91869.
Nelson87
Köszönöm. Sajnos a link hibás. Hol találom a hivatalos oldalon?
Minitron
szedd le a pontot a végéből
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Azt hiszem, megtaláltam tecsőn : D
Minitron
Ott csak az első évad van fent,az újat ezen a linken találod:  bruins.nhl.com/club/page.htm?id=91869.
Nelson87
Köszönöm. Sajnos a link hibás. Hol találom a hivatalos oldalon?

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
na, még pár óra várakozás, és nem lesz veretlen csapat keleten
slowmotion
Benne vagyok ha csak minden 6. meccsen kapunk ki Detroit ellen pedig pláne belefér. De azért remélem nyerünk 😀 Go Habs Go!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Végre egy király alter mez!
És végre a régi logó!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Azt hiszem, megtaláltam tecsőn : D
Minitron
Ott csak az első évad van fent,az újat ezen a linken találod:  bruins.nhl.com/club/page.htm?id=91869.

Első évadból a kedvencem,amikor Eriksson-nak bemutatják a stadiont:

-Eriksson: Milyen szép....fekete és sárga.
-Neely(vagy Chiarelli,már nem emlékszem): Arany.
-Eriksson: Ja,igen,arany. :- )

De mindegyik nagyon jó,pl. ahogy Marchy Nintendozik a repülőn. :- D