Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Azt hiszem, megtaláltam tecsőn : D

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Főleg Bruins szurkolóknak szól,de bárkinek ajánlom,aki csípi az ilyeneket:
Idén is megy a "Behind the B" című dokumentum film sorozat,ami egész idényben követi a csapatot(olyan,mint a Hard Knocks,csak egész szezonra).

Ha valaki esetleg lemaradt volna,az sem baj.Az eddigi összes évad,összes epizódja visszanézhető a honlapon.
Nelson87
Ez nekem totál homály, nem tudtam, hogy van ilyen. Kérek szépen egy linket =)))

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
na, még pár óra várakozás, és nem lesz veretlen csapat keleten
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Főleg Bruins szurkolóknak szól,de bárkinek ajánlom,aki csípi az ilyeneket:
Idén is megy a "Behind the B" című dokumentum film sorozat,ami egész idényben követi a csapatot(olyan,mint a Hard Knocks,csak egész szezonra).

Ha valaki esetleg lemaradt volna,az sem baj.Az eddigi összes évad,összes epizódja visszanézhető a honlapon.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Azért nem mindenkinek dobálják azt a Vezinát, Tuukka pihen és össze kell, hogy szedje magát, de ehhez álljon össze a védelem is.

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Gustavsson jó ösztönzést jelenthet,mivel remekül védett az Avs ellen.
Nelson87
csak a Monster kiba sérülékeny. meg néha belefut nagyon homály periódusba. de beugrónak tényleg jó tud lenni.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Tököm, 3 meccset szoptunk be Raaskon, úgy értem, ő védett az első 3-on. Ezért hoztuk be Gusztit a negyedikre? Ott mondjuk hazavágtuk az Avsot rendesen.
Minitron
Én néztem mind a 4 meccset,háááát.......azt nem mondom,hogy szarok vagyunk,mert az irammal nem volt baj,gólokat is tudunk lőni.A baj a védekezésben/kapus teljesítmenyben volt az első három meccsen,Rask pl. benyelt 14 gólt......3 MECCSEN. Emiatt kapta gondolom a pihenőt,hátha össze tudja szedni magát fejben,mert nála inkább ez a probléma,nem pedig a tehetség hiánya.
Elég hullámzónak tűnik eddig a teljesítmény,de mivel az utolsó meccs szinte tökéletesen sikerült,bízzunk benne,hogy inkább ez lesz a jellemző a szezonra.
Ami pedig Marchyt illeti: alig lehet észrevenni a pályán,ellenben Krejci játéka elképesztő. Simán ligaelit játékos,ha nem sérül le.
Nelson87
Köszönöm a gyors választ. Én nagyon szeretem Rask játékát. Sajnálnám nagyon ha megzuhanna mentálisan.
Minitron
Szerkesztés: Elnéztem az évszámokat,ezért kitöröltem azt,amit ide írtam. Már a Vezina előtt aláírta a nagy szerződést.

Gustavsson jó ösztönzést jelenthet,mivel remekül védett az Avs ellen.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Tököm, 3 meccset szoptunk be Raaskon, úgy értem, ő védett az első 3-on. Ezért hoztuk be Gusztit a negyedikre? Ott mondjuk hazavágtuk az Avsot rendesen.
Minitron
Én néztem mind a 4 meccset,háááát.......azt nem mondom,hogy szarok vagyunk,mert az irammal nem volt baj,gólokat is tudunk lőni.A baj a védekezésben/kapus teljesítmenyben volt az első három meccsen,Rask pl. benyelt 14 gólt......3 MECCSEN. Emiatt kapta gondolom a pihenőt,hátha össze tudja szedni magát fejben,mert nála inkább ez a probléma,nem pedig a tehetség hiánya.
Elég hullámzónak tűnik eddig a teljesítmény,de mivel az utolsó meccs szinte tökéletesen sikerült,bízzunk benne,hogy inkább ez lesz a jellemző a szezonra.
Ami pedig Marchyt illeti: alig lehet észrevenni a pályán,ellenben Krejci játéka elképesztő. Simán ligaelit játékos,ha nem sérül le.
Nelson87
Köszönöm a gyors választ. Én nagyon szeretem Rask játékát. Sajnálnám nagyon ha megzuhanna mentálisan.

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Tököm, 3 meccset szoptunk be Raaskon, úgy értem, ő védett az első 3-on. Ezért hoztuk be Gusztit a negyedikre? Ott mondjuk hazavágtuk az Avsot rendesen.
Minitron
Én néztem mind a 4 meccset,háááát.......azt nem mondom,hogy szarok vagyunk,mert az irammal nem volt baj,gólokat is tudunk lőni.A baj a védekezésben/kapus teljesítmenyben volt az első három meccsen,Rask pl. benyelt 14 gólt......3 MECCSEN. Emiatt kapta gondolom a pihenőt,hátha össze tudja szedni magát fejben,mert nála inkább ez a probléma,nem pedig a tehetség hiánya.
Elég hullámzónak tűnik eddig a teljesítmény,de mivel az utolsó meccs szinte tökéletesen sikerült,bízzunk benne,hogy inkább ez lesz a jellemző a szezonra.
Ami pedig Marchyt illeti: alig lehet észrevenni a pályán,ellenben Krejci játéka elképesztő. Simán ligaelit játékos,ha nem sérül le.

Nagyon az eleje ez még,szerintem bele fogunk lendülni.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Tököm, 3 meccset szoptunk be Raskon, úgy értem, ő védett az első 3-on. Ezért hoztuk be Gusztit a negyedikre? Ott mondjuk hazavágtuk az Avsot rendesen.

Szerkesztette: Minitron

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Elindult az idény, én meg csak most nézek az eredményekre. 1-3-al nyitott a Bruins. Most megint ilyen szarok vagyunk vagy rosszul jön eddig ki a lépés? Mi a tököm van már Marchyékkal megint?

több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Krogh jól van, még vérrög is volt a nyakában. Hála istennek.

NHL: két meccsből nyilván hülyeség megmondani, de a Sharks amit művel azt nem akarom elhinni. 10-1 es gólkülönbség két meccsen az csúnya (még úgyis, hogy a Caps sajnos láthatóan botrányszar lesz a kulcsemberek távozásával, és még egy darabig Backström nélkül)

Mindig jövőre
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 098 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom hogy arról mert a bírók hülyék miért a játékosok tehetnek. Oda vissza történnek ezek, 82 meccsen keresztül kiegyenlítődik ez. Tavaly volt nem egy meccsünk ahol csak néztem miket befújtak nekünk s miket nem a másik oldalon. Subban is be van állítva valami vadállatnak pedig messze nem az főleg egy Marchandhoz vagy egy Charahoz képest hogy messzire ne menjek. S szép lassan kinövi a fiatalságából fakadó idióta hevességét is. Szóval kár ezen mérgelődni. Inkább örvendjetek hogy megkaptátok Babcokot két év múlva már lehet bőven előrébb lesztek mint mi. Mert a Terinénivel fogunk hozni mindig egy korrekt alapszakaszt de a POre kevesek leszünk ahogy a Pensnél is pont az hiányzott ami a végső sikerhez kell. Nézd meg lassan 3 év óta nem bírjuk rendbe rakni a PP játékunkat pedig sztem nem olyan nagy dolog lenne s akkor talán nyerhetnénk végül. De szíved joga azt gondolni amit akarsz 😉 Jó vadászatot!
dande
Babcockot? A mi edzőnk Claude Julien. :- )
Nelson87
Bocs de akkor teljesen eltévedtem nem tudom miért gondoltam hogy Leafs szurkoló vagy.... (a videót nem néztem meg de biztos igazad van) de akkor pláne jó példákat hoztam, és ha valaki egy Bruins szurkoló ne beszéljen sunyiságról stb..... 😉

S pláne jót tettünk veletek hiszen azóta nyertetek egy SCt Klóddal.

Na peace, s nektek is jó vadászatot lesz még alkalmatok visszavágni!
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Nem tudom hogy arról mert a bírók hülyék miért a játékosok tehetnek. Oda vissza történnek ezek, 82 meccsen keresztül kiegyenlítődik ez. Tavaly volt nem egy meccsünk ahol csak néztem miket befújtak nekünk s miket nem a másik oldalon. Subban is be van állítva valami vadállatnak pedig messze nem az főleg egy Marchandhoz vagy egy Charahoz képest hogy messzire ne menjek. S szép lassan kinövi a fiatalságából fakadó idióta hevességét is. Szóval kár ezen mérgelődni. Inkább örvendjetek hogy megkaptátok Babcokot két év múlva már lehet bőven előrébb lesztek mint mi. Mert a Terinénivel fogunk hozni mindig egy korrekt alapszakaszt de a POre kevesek leszünk ahogy a Pensnél is pont az hiányzott ami a végső sikerhez kell. Nézd meg lassan 3 év óta nem bírjuk rendbe rakni a PP játékunkat pedig sztem nem olyan nagy dolog lenne s akkor talán nyerhetnénk végül. De szíved joga azt gondolni amit akarsz 😉 Jó vadászatot!
dande
Babcockot? A mi edzőnk Claude Julien. :- )
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
 www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-horrorserules-miatt-szakadt-felbe-a-meccs-2443761
NB2
szerencsére nem sérült artéria, mindenki gyorsan tette a dolgát. máig előttem van Zednik esete...

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 098 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom hogy arról mert a bírók hülyék miért a játékosok tehetnek. Oda vissza történnek ezek, 82 meccsen keresztül kiegyenlítődik ez. Tavaly volt nem egy meccsünk ahol csak néztem miket befújtak nekünk s miket nem a másik oldalon. Subban is be van állítva valami vadállatnak pedig messze nem az főleg egy Marchandhoz vagy egy Charahoz képest hogy messzire ne menjek. S szép lassan kinövi a fiatalságából fakadó idióta hevességét is. Szóval kár ezen mérgelődni. Inkább örvendjetek hogy megkaptátok Babcokot két év múlva már lehet bőven előrébb lesztek mint mi. Mert a Terinénivel fogunk hozni mindig egy korrekt alapszakaszt de a POre kevesek leszünk ahogy a Pensnél is pont az hiányzott ami a végső sikerhez kell. Nézd meg lassan 3 év óta nem bírjuk rendbe rakni a PP játékunkat pedig sztem nem olyan nagy dolog lenne s akkor talán nyerhetnénk végül. De szíved joga azt gondolni amit akarsz 😉 Jó vadászatot!
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Az a sunyi banda melynek utálata átjárja némelyek szívét (amit annyira tolnak a bírók, hogy idestova 20 éve nem sikerült a végső sikerig elsegíteni annyira tolják.....) 😉 már négyből négynél tart!!!!!

Meglepő s remélem kitart a lendület egész idényben!

Go Habs go szép idényt mindenkinek!!!!
dande
Ha mind a 82 meccset megnyeri a habs,akkor is egy sunyi banda marad(Subban,Gallagher,Weise,"Pácsoretti"...csak,hogy a "kedvenceimet" említsem). Itt is helyes ítélet született gondolom:  www.youtube.com/watch?v=YudjOmqtRFY

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 098 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a sunyi banda melynek utálata átjárja némelyek szívét (amit annyira tolnak a bírók, hogy idestova 20 éve nem sikerült a végső sikerig elsegíteni annyira tolják.....) 😉 már négyből négynél tart!!!!!

Meglepő s remélem kitart a lendület egész idényben!

Go Habs go szép idényt mindenkinek!!!!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-horrorserules-miatt-szakadt-felbe-a-meccs-2443761
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Szegény Babcock csúnyán benyalta!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Beszarás,hogy idén is ennyire habs-pártiak a játékvezetők. Kapus akadályozás miatt érvénytelenítettek egy gólt,ahol Bergeron még csak nem is a kék területen belül állt,még kommentátorokat,és a stúdióban lévő műsorvezetőket is meglepte(ráadásul Emelin lökte rá Pricera). Nincs még egy csapat,amelyiket ennyire utálnám....sunyi egy banda.

Mondjuk azt sem bánnám,ha tudnánk gólokat lőni.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szépen csendben, de azért elkezdődött az új NHL idény.

Nagy örömömre simán nyert a Canucks idegenben a Flames ellen. Nagyon impotens volt a calgary támadó alakulat. Fiatalok jól szerepeltek. Franc se sajnálja Bieksát v. Boninót.

Az első játéknapon csak vendég győzelem született.

A tavalyi döntős Tampa hozta az első megújított OT winnert. Nem is akármilyen góllal (Filppula sarkazásos passza!).

Az LA-át és a Torontót aprítják rendesen.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Na,már nem is kell sokat várni,hogy elit jégkorongot lássunk. Lucic,és Hamilton nélkül ugyan,de idén kinéz nekünk egy rájátszás...tavaly nagyon csúnyán lemaradtunk róla.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nah a németek és a franciák mégse eshetnek ki jövőre a VB-n... Fantasztikus.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kessel ----> Penguinsgaben
Ez most komoly beírás? Vagy 3 hónapja megtörtént. 😊danyly
1. Bennem most tudatosult!
2. Itt még nem volt.
3. Ha tudnék smiley-t gépelni lenne mögötte vagy tíz.
gaben
OK, semmi baj. 😊

Egyébként nagyon kíváncsi leszek abban a közekben majd mit tud produkálni a pufi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.