Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
A németek ellen esélytelenek vagyunk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerencsével a Franciákat és a Németeket, de ha őket megelőznénk, és mást nem akkor is kiesnénk. A letteknél kell több pontot szerezni, még ők verhetők

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
A csoportban vajon kiket verünk meg?
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Utána lett volna (szeptemberben), de tényleg kár.
Mondjuk azért jobb leosztás, hogy mi nyertünk ott, ők meg itt, mert a következő tornán 90% az utolsó hely, esély nincs az olimpiára, mi meg megyünk az A csoportba
gabokocka
Ja bocs. Akko az így mindegy. Persze ott sok esély nem lett volna, de ettől függetlenül örültünk volna a részvételnek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
GO Anaheim, megvertük a Blackhawkst 😀
Már PO helyen vagyunk, pedig másfél hónapja nagyon le voltunk maradva
Go Ducks
Heisman Trophy
Ó, örömteli látni, hogy nem csak NCAA fociban szurkolsz a Ducksnak. 😉
Mikey
elkötelezett Ducks drukker vagyok, legyen az akár NCAA vagy NHL.
Off : úgy tudom, hogy van egy minor ligás baseball csapat, ami szintén Ducks néven fut, igaz nem nézek baseballt, de attól még Go ők

On : Nagyon nagy meccs volt, amikor kivertük A Lengyeleket a VB ért. Sajnos ez van, hogy most nem sikerült nyerni ellenük 😕 Azért idővel jó lenne látni őket az Olimpián, sztem simán helyt tudnánk állni. Viszont ha bent maradunk idén a VBn, és nem "liftezés" következik, az viszont nagyon jót tehetne az utánpótlásnak is, mint anno amikor Szilágyi Áron megnyerte az Olimpiát. Nem tudom mi van Sofronnal, de ő rá sztem szükség lesz a VBn
A Lengyelek meg nem fognak kijutni az Olimpiára szerintem, és ez nem Iktriados jóslat volt 😊

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Utána lett volna (szeptemberben), de tényleg kár.
Mondjuk azért jobb leosztás, hogy mi nyertünk ott, ők meg itt, mert a következő tornán 90% az utolsó hely, esély nincs az olimpiára, mi meg megyünk az A csoportba

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A lengyelek visszavágtak. Sajnos nincs 2. kör a selejtezőben. Pedig jó tapasztalat szerzés lett volna a VB előtt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
GO Anaheim, megvertük a Blackhawkst 😀
Már PO helyen vagyunk, pedig másfél hónapja nagyon le voltunk maradva
Go Ducks
Heisman Trophy
végre talán a rájátszásra jön meg a forma

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
GO Anaheim, megvertük a Blackhawkst 😀
Már PO helyen vagyunk, pedig másfél hónapja nagyon le voltunk maradva
Go Ducks
Heisman Trophy
Ó, örömteli látni, hogy nem csak NCAA fociban szurkolsz a Ducksnak. 😉
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
GO Anaheim, megvertük a Blackhawkst 😀
Már PO helyen vagyunk, pedig másfél hónapja nagyon le voltunk maradva
Go Ducks

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Annyian élcelődtek, de én is megnéztem. Tényleg gyenge eresztés. Az így is marad vagy teszt? De gondlom marad ez a sz...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Most néztem én is....nagyon fos...


GO SENS! 😛
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
 www.sbnation.com/nhl/2016/2/11/10950018/the-nhl-website-redesign-sucks-and-everyone-hates-it Az előző sokkal jobb volt, szerintem is!
Béczkó
Amilyen "gyakran" én használom, arra mindegy, hogy néz ki. 😊
Leginkább az ESPN és a Blackhawks oldalát olvasom, erre viszonylag ritkán nézek fel.

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Hát ez kibaszott gagyi!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
 www.sbnation.com/nhl/2016/2/11/10950018/the-nhl-website-redesign-sucks-and-everyone-hates-it Az előző sokkal jobb volt, szerintem is!
Béczkó
Én úgy mondanám, hogy már az előző is borzalmas volt, de azért sikerült alulmúlniuk. 😊
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
 www.sbnation.com/nhl/2016/2/11/10950018/the-nhl-website-redesign-sucks-and-everyone-hates-it Az előző sokkal jobb volt, szerintem is!
Béczkó
Tényleg borzalmasan fest,szerencsére csak a legritkább esetekben használom.Menetrend van a Bruins oldalán is,összefoglalókat pedig a dtmts.com oldalon érdemes nézni(mindenkinek ajánlom,az eredmény ismerete nélkül nézhető végig a 4-5 perces összefoglaló)
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/nhl/2016/2/11/10950018/the-nhl-website-redesign-sucks-and-everyone-hates-it Az előző sokkal jobb volt, szerintem is!
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Grat Jagrnek a 1100 assistért !!!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
De ebben a topicban a hszkból még világosabb képet kapsz 😊

 www.centerice.hu/hozzaszolasok.php?altema=Montreal%20Canadiens&tema=NHL&elso=0&utolso=40

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi van a Montrealal? Nincs Price és szétesik az egész gárda?
De a Canucks sem kutya. Orba-szájba játsza a hosszabbításos meccseket és rendre el is veszíti azokat. Mi az irány?
danyly
Az van, hogy Terinéni úgy gondolta túl jól megy nekünk, szúrjuk el, amit véletlenül sikerült összerakni és az elején még működött. Ez ahhoz túl jó, hogy Bergi elküldje, de ahhoz kevés, hogy ne süllyedjünk egyre mélyebbre.....

Ebben csak az a legszomorúbb, hogy vannak igazi tehetségek a csapatban, akiknek így legjobb évei mennek el feleslegesen (MaxPac Subban Eller Gallagher Price), illetve nem tud kijönni ami bennük van, mert rosszul játszatják őket (lásd Chuky alias Galychenuk).

Bergiben is lenne fantázia, nem lenne rossz GM csak túlságosan ragaszkodik Terinénihez.

Lehet látunk valami jó 1/1-1/5-s prospektet és arra hajtunk.... kár, hogy ezzel az Oilers se sokra ment az elmúlt években.
több mint 8 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Mi van a Montrealal? Nincs Price és szétesik az egész gárda?
De a Canucks sem kutya. Orba-szájba játsza a hosszabbításos meccseket és rendre el is veszíti azokat. Mi az irány?
danyly
Szoros a verseny, hogy melyik lesz a legrosszabb kanadai csapat idén. Úgy tűnik egyelőre mindenkinek egyforma esélye van, bár amióta McDavid visszatért, az Oilers megtáltosodott.

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mi van a Montrealal? Nincs Price és szétesik az egész gárda?
De a Canucks sem kutya. Orba-szájba játsza a hosszabbításos meccseket és rendre el is veszíti azokat. Mi az irány?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Scott lett az All-Star MVP!😊
Kemény.

Egyébként hozzáteszem, nem érdemtelenül.
danyly
jó kis gála volt

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Scott lett az All-Star MVP!😊
Kemény.

Egyébként hozzáteszem, nem érdemtelenül.
danyly
mondjuk amennyit baszakodott vele az a köcsög Bettman, simán elfér akár fájdalomdíjként is
slowmotion
Közben Bettman is hosszabbított magának. 2022-ig marad, ha marad.
Csak mondom a CBA is akkor jár le. Persze ez még messze van.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Scott lett az All-Star MVP!😊
Kemény.

Egyébként hozzáteszem, nem érdemtelenül.
danyly
mondjuk amennyit baszakodott vele az a köcsög Bettman, simán elfér akár fájdalomdíjként is