NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 156 — The Mathematician
Ma feldobta a laptomom, hogy elérhető a Win 11 már számomra. Érdemes ezt feltenni, vagy még várni inkább?
zavi27
én várnék

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
Ma feldobta a laptomom, hogy elérhető a Win 11 már számomra. Érdemes ezt feltenni, vagy még várni inkább?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 156 — The Mathematician
Van olyan ingyenes email cim provider ahol a @ utani reszt is en adom meg?
Tehat pl szeretnek egy young@zeezee.com cimet.

Lehetseges?
YoungZeeZee
Szerintem free-ben nem lesz ilyen...
warr_b
ha meg lesz nem biztos hogy érdekelne 😊
 domains.google/get-started/email/
itt amúgy ahogy nézem 6$ havonta
vagy ugye csinálhatsz saját domaint is normálisan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van olyan ingyenes email cim provider ahol a @ utani reszt is en adom meg?
Tehat pl szeretnek egy young@zeezee.com cimet.

Lehetseges?
YoungZeeZee
Szerintem free-ben nem lesz ilyen...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 407
Van olyan ingyenes email cim provider ahol a @ utani reszt is en adom meg?
Tehat pl szeretnek egy young@zeezee.com cimet.

Lehetseges?
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
Ennek ellenére olyat nem találok, ahol vissza lehet törölni csak egy elírt számjegyet.
kristóf17
Húzd el jobbra vagy balra a számokat és törli az utolsó beírt számot.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 816 — Patriot
Volt e valaki Tenerifén mostanában, esetleg korábban, de használható emlékekkel rendelkezve? 😀
Klaci79
Juliusban
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 843
Volt e valaki Tenerifén mostanában, esetleg korábban, de használható emlékekkel rendelkezve? 😀
Klaci79
Ismerősék szerdától két hétig pont ott vannak, le is passzolták nekünk addig a kutyát 😊
r.baggio
Jövő héten megyünk...van még hely nálad 2 macskának? 😀

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Volt e valaki Tenerifén mostanában, esetleg korábban, de használható emlékekkel rendelkezve? 😀
Klaci79
Ismerősék szerdától két hétig pont ott vannak, le is passzolták nekünk addig a kutyát 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 843
Volt e valaki Tenerifén mostanában, esetleg korábban, de használható emlékekkel rendelkezve? 😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ennek ellenére olyat nem találok, ahol vissza lehet törölni csak egy elírt számjegyet.
kristóf17
a beírt számot húzd balra, ilyenkor törli a legutolsó karaktert
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Illetve szeretem a letisztultságot, amit az Iphone elrendezése a legkevésbé sem ad meg. Legalábbis a bármilyenem is van nem. De pl. az, hogy nem némítható a tárcsázási pittyegős hang, az teljes káosz. Plusz az, hogy a beépített számológép helyett is appot kéne tölteni, mert használhatatlan... Ilyen kis apróságok, de szerintem fontosak.
kristóf17
Ha nem tudod hasznalni, akkor neked tényleg tök mindegy.
A beépített számológép tökéletes, ha elforgatod 90 fokkal, akkor meg tangenst meg köbgyököt is számol. Nem tudom mit nem tud, amihez appot kéne letölteni.
A tárcsázáskori pittyegés meg a jobboldaon lévő (némítás) kapcsolóval lenémítható.
Sobri Jóska
Azzal a kapcsolóval a telefont is némítom, tehát nem csörög ki, csak rezeg.
kristóf17
Igen, némítod, de amíg pötyögsz lekapcsolod, majd utána vissza. Egy klikk, egy klakk. Egy külső manuális kapcsoló, meglepne ha egyszerre tárcsáznál és szükséged lenne a csengőhangra.
Sobri Jóska
Simán elfelejtem, ezért jó, ha van egy csúszka off, on és kész. De nincs, így ezt egy mínusz. Nálam. Másnak ez alapvető dolog. Ilyen ez.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Illetve szeretem a letisztultságot, amit az Iphone elrendezése a legkevésbé sem ad meg. Legalábbis a bármilyenem is van nem. De pl. az, hogy nem némítható a tárcsázási pittyegős hang, az teljes káosz. Plusz az, hogy a beépített számológép helyett is appot kéne tölteni, mert használhatatlan... Ilyen kis apróságok, de szerintem fontosak.
kristóf17
Ha nem tudod hasznalni, akkor neked tényleg tök mindegy.
A beépített számológép tökéletes, ha elforgatod 90 fokkal, akkor meg tangenst meg köbgyököt is számol. Nem tudom mit nem tud, amihez appot kéne letölteni.
A tárcsázáskori pittyegés meg a jobboldaon lévő (némítás) kapcsolóval lenémítható.
Sobri Jóska
Azzal a kapcsolóval a telefont is némítom, tehát nem csörög ki, csak rezeg.
kristóf17
Igen, némítod, de amíg pötyögsz lekapcsolod, majd utána vissza. Egy klikk, egy klakk. Egy külső manuális kapcsoló, meglepne ha egyszerre tárcsáznál és szükséged lenne a csengőhangra.

több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Illetve szeretem a letisztultságot, amit az Iphone elrendezése a legkevésbé sem ad meg. Legalábbis a bármilyenem is van nem. De pl. az, hogy nem némítható a tárcsázási pittyegős hang, az teljes káosz. Plusz az, hogy a beépített számológép helyett is appot kéne tölteni, mert használhatatlan... Ilyen kis apróságok, de szerintem fontosak.
kristóf17
Ha nem tudod hasznalni, akkor neked tényleg tök mindegy.
A beépített számológép tökéletes, ha elforgatod 90 fokkal, akkor meg tangenst meg köbgyököt is számol. Nem tudom mit nem tud, amihez appot kéne letölteni.
A tárcsázáskori pittyegés meg a jobboldaon lévő (némítás) kapcsolóval lenémítható.
Sobri Jóska
Azzal a kapcsolóval a telefont is némítom, tehát nem csörög ki, csak rezeg.
Az elforgatást köszönöm, hogy mondtad, ez egyáltalán nem volt alapvető dolog, hogy létezik ilyen. Így már mindjárt más. Ennek ellenére olyat nem találok, ahol vissza lehet törölni csak egy elírt számjegyet. Tangensek mellé csak elfért volna. Szóval nekem sokszor az egyszerűsítés hiányzik ebből a telóból. 😊
Kaptam egy céges Iphonet, mert ez a Policy. A kis Honor 9-emhez képest annyira katasztrofálisan átláthatatlan és gyengék kezelhető, hogy az nagyon kemény. Rendesen utálom szegényt, pedig próbálkozok. 😀
kristóf17
Céges telefont kap, és még panaszkodik, pff. 😛
Mikey
Ohh, Isten mentsen ettől. Amire kell tökéletes, hasznos, elvagyok vele, csak nem szeretem annyira, mint amekkora a hype-ja és ára, meg ahányszor hallom, hogy mennyivel jobb.
| Semennyivel. ugyanolyan, csak valakinek inkább az a kialakítás fekszik, valakinek meg a másik. 😊 |
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Illetve szeretem a letisztultságot, amit az Iphone elrendezése a legkevésbé sem ad meg. Legalábbis a bármilyenem is van nem. De pl. az, hogy nem némítható a tárcsázási pittyegős hang, az teljes káosz. Plusz az, hogy a beépített számológép helyett is appot kéne tölteni, mert használhatatlan... Ilyen kis apróságok, de szerintem fontosak.
kristóf17
Ha nem tudod hasznalni, akkor neked tényleg tök mindegy.
A beépített számológép tökéletes, ha elforgatod 90 fokkal, akkor meg tangenst meg köbgyököt is számol. Nem tudom mit nem tud, amihez appot kéne letölteni.
A tárcsázáskori pittyegés meg a jobboldaon lévő (némítás) kapcsolóval lenémítható.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 156 — The Mathematician
Azt kell megérteni, hogy 360-as euró és ekkor nyersanyaghiány mellett normális telót nem kapsz 100 alatt. Vagy ha igen masszív kompromisszumokkal. Mert persze a gyártók is rohadt szenyák, vagy a kamera nem jó, vagy az aksi picit gyengébb, vagy a procija gyengébb. Ráadásul ami nekem nagyon nem tetszik, hogy folyamatosan dobják ki szinte már 1-2 havonta az új modelleket. Ebben a xiaomi élen jár😊 2020-ban filóztam telón, kinéztem egyet, mire olvastam, hogy ha vársz még egy hónapot, akkor jön ez meg az, utána ha megint vársz egy hónapot.... stb. Nah így nem lehet telót venni, az embernek le kell tenni a voksát valami mellett és megvenni és nem agyalni rajta 😊
Sajnos az összes gyártó csúcsmodelljeinek az árai elszálltak. De még a xiaomié is! Mondom ezt úgy, hogy szerintem a Samsung és az Iphone mind túlárazottak. Én most tavasszal vettem egy PocoF3-at 130-ért, nekem bőven megfelel és ezzel én 3 évig elleszek! Hülye lennék kiadni 300+ Samu/Iphone vackokért.
NB2
én tavaly vettem ~150ért a Oneplus Nord-t és nagyjából elégedett vagyok
engem nem az zavar hogy ~150k-s kategóriában kell keresnem, hanem hogy mint batár nagy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 843
Kaptam egy céges Iphonet, mert ez a Policy. A kis Honor 9-emhez képest annyira katasztrofálisan átláthatatlan és gyengék kezelhető, hogy az nagyon kemény. Rendesen utálom szegényt, pedig próbálkozok. 😀
kristóf17
Érdekes ez a ki mihez szokik hozza, meg mihez van inkább agya.
Én egy honort majdnem kibasztam két hete az ablakon annyira felkurt melohelyen.
Toca
Igen. Sosem szerettem ha ok nélkül fikáznak valamit, ezért próbálok hozzászokni a kicsikéhez, de nem megy egyelőre. 😊 Illetve szeretem a letisztultságot, amit az Iphone elrendezése a legkevésbé sem ad meg. Legalábbis a bármilyenem is van nem. De pl. az, hogy nem némítható a tárcsázási pittyegős hang, az teljes káosz. Plusz az, hogy a beépített számológép helyett is appot kéne tölteni, mert használhatatlan... Ilyen kis apróságok, de szerintem fontosak. Az androidnál eddig amit észrevettem ilyet, az az e-mailekhez kép csatolásnál egy kiválasztható csak egyszerre, aztán pedig nem is oda ugrik vissza abba a mappába,a ahonnan az előzőt kiválasztottad. No mindegy. Az egész kialakítás nem az ízlésem sajna az almánál.
kristóf17
Én könnyen megszoktam és baromi jónak tartom az alma elrendezését. Mondjuk az enyémen nem is emlékszem rá, hogy áruházból jött e a számológép, vagy eredeti volt, de igazából mindegy is, itt jobban rábízzák az emberre, hogy mit akar csinálni, bár így is van néhány felesleges app a telefonon. A 6s óta használom az iPhone-t, már inkább MacBook-ot is vettem, annyira meggyőzött.
Mondjuk semmi kétség, a Samsung csúcskategóriás telefonjai is hasonlóan jók lehetnek, bár nekem a Google levelezőprogramja nem túl szimpatikus. (lehet ha azt szokom meg, nem a yahoo-t, akkor tetszene)
Az mindenesetre elképesztő, hogy a 2 éves telefonomnak még mindig van egy komolyabb értéke...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
Azt kell megérteni, hogy 360-as euró és ekkor nyersanyaghiány mellett normális telót nem kapsz 100 alatt. Vagy ha igen masszív kompromisszumokkal. Mert persze a gyártók is rohadt szenyák, vagy a kamera nem jó, vagy az aksi picit gyengébb, vagy a procija gyengébb. Ráadásul ami nekem nagyon nem tetszik, hogy folyamatosan dobják ki szinte már 1-2 havonta az új modelleket. Ebben a xiaomi élen jár😊 2020-ban filóztam telón, kinéztem egyet, mire olvastam, hogy ha vársz még egy hónapot, akkor jön ez meg az, utána ha megint vársz egy hónapot.... stb. Nah így nem lehet telót venni, az embernek le kell tenni a voksát valami mellett és megvenni és nem agyalni rajta 😊
Sajnos az összes gyártó csúcsmodelljeinek az árai elszálltak. De még a xiaomié is! Mondom ezt úgy, hogy szerintem a Samsung és az Iphone mind túlárazottak. Én most tavasszal vettem egy PocoF3-at 130-ért, nekem bőven megfelel és ezzel én 3 évig elleszek! Hülye lennék kiadni 300+ Samu/Iphone vackokért.
több mint 2 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
honor
android
cr
ferrari
fenék
gyomor

szívesen.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 583
es akkor all in.

messi vagy c ronaldo 😀 ?
YoungZeeZee
Porsche vagy Ferrari? 😄
warr_b
Mell vagy fenek🤣
YoungZeeZee
‘Fej vagy gyomor?’
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Jobbak az androidok, rendszerszinten, de az Apple iszonyat felhasználóbarát. Évek óta Iphone van, ha kezembe kerül egy Samsung vagy bármi, fignom sincs, hogy kell használni 😀
#JC6
Ezt az érvet sose értettem. Ha valakinek évek óta van az egyik, ha kézbe vesz egy másikat, nyilván nem fogja tudni egyből úgy használni. Én se tudnék egy iphonet, kéne hozzá pár nap/hét, hogy megszokjam. De ez tényleg csak annak a kérdése, hogy ki mit szokott meg.
dugo93
Egyetértek. Használtam sokáig androidot utána az almástól egy ideig agyfaszt kaptam. Később megint androidom lett és az tűnt az alma után egy kezelhetetlen foshalmaznak.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 156 — The Mathematician
bezzeg a jó kis windowsos lumia vagy a még klasszikus symbian 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 559
Kaptam egy céges Iphonet, mert ez a Policy. A kis Honor 9-emhez képest annyira katasztrofálisan átláthatatlan és gyengék kezelhető, hogy az nagyon kemény. Rendesen utálom szegényt, pedig próbálkozok. 😀
kristóf17
Céges telefont kap, és még panaszkodik, pff. 😛
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Jobbak az androidok, rendszerszinten, de az Apple iszonyat felhasználóbarát. Évek óta Iphone van, ha kezembe kerül egy Samsung vagy bármi, fignom sincs, hogy kell használni 😀
#JC6
Ezt az érvet sose értettem. Ha valakinek évek óta van az egyik, ha kézbe vesz egy másikat, nyilván nem fogja tudni egyből úgy használni. Én se tudnék egy iphonet, kéne hozzá pár nap/hét, hogy megszokjam. De ez tényleg csak annak a kérdése, hogy ki mit szokott meg.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
es akkor all in.

messi vagy c ronaldo 😀 ?
YoungZeeZee
Porsche vagy Ferrari? 😄
warr_b
Mell vagy fenek🤣
YoungZeeZee
Láttál már eredménykövetőt? 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta