NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/kingston/hyperx-cloud-ii-khx-hscp-p263688191/

amúgy erre szokták mondani hogy a legjobb
Negritis
Elhiszem, koszonom! Egy a bajom vele, hogy amennyi idom van jatszani es amilyen szinten jatszom picit dragallom, 20 alatt szeretnem meguszni (Ha nagyon azt mondjatok, hogy azok kalap szarok, akkor elgondolkozok rajta! Sajnos nem ertek hozza, sose hasznaltam).
Aspect
ha telefonhoz is akarod használni akkor érdemes megnézni hogy ne usb-s hanem jack dugós legyen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Aspect 87
 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/kingston/hyperx-cloud-ii-khx-hscp-p263688191/

amúgy erre szokták mondani hogy a legjobb
Negritis
Elhiszem, koszonom! Egy a bajom vele, hogy amennyi idom van jatszani es amilyen szinten jatszom picit dragallom, 20 alatt szeretnem meguszni (Ha nagyon azt mondjatok, hogy azok kalap szarok, akkor elgondolkozok rajta! Sajnos nem ertek hozza, sose hasznaltam).
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/kingston/hyperx-cloud-ii-khx-hscp-p263688191/

amúgy erre szokták mondani hogy a legjobb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Aspect 87
Borbinho
Koszonom, a linkeltek kozul melyiket venned?😊
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Negritis
Pc (amator/hobbi) lolozas haverokkal +baratnovel, de csak telefonon hasznalnam kozben 😊
Aspect
Igaz mind picit 10 felett van, de en az ismert markat vennem (bar garancia mindenre van par ev).

 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/kingston/hyperx-cloud-stinger-core-ps4-xbox-one-hx-hscsc2-bk-p406826893/

 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/steelseries/arctis-1-61427-p478653111/

 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/jbl/quantum-100-p550083936/

 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/corsair/hs35-ca-901119-p480737784/


10e alatt:
 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/spirit-of-gamer/elite-h70-mic-eh70-p364630225/

Errol egesz sok pozitiv velemeny van. Sajat tapasztalat annyi, h ilyen arban szerintem nincs lenyegi kulonbseg, bar ki lehet fogni jo termeket is, de nagyon ergyat is.

Egy jobb fulesre erdemes 1x beruhazni, es azert 3-5 evet hasznalattol fuggoen ki is birnak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Aspect 87
Negritis
Pc (amator/hobbi) lolozas haverokkal +baratnovel, de csak telefonon hasznalnam kozben 😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
Tudnátok ár-érték arányban jó fülhallgatót ajánlani elsősorban játèkhoz? (10e huf körül ha van ilyen)
Aspect
 www.tomsguide.com/best-picks/best-cheap-gaming-headsets

az a baj hogy amikről én tudok nyilatkozni azok 20-25nél kezdődnek
konzol vagy pc mellé kell amúgy?

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Aspect 87
Tudnátok ár-érték arányban jó fülhallgatót ajánlani elsősorban játèkhoz? (10e huf körül ha van ilyen)
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 290 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kaposváron a KFC mikor nyít ki?
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Légtisztítókkal kapcsolatban vannak személyes tapasztalatok?
Melyik márkát érdemes venni, érnek-e egyáltalán bármit a 30-50 ezer forintos verziók?

Egy kis garzonba kellene, hogy elviselhetőbb legyen a pesti levegő...😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Srácok, Kevenetről van bárkinek tapasztalata? (utálom, de egyelőre nincs több kiépített kábeles spot a telekomnál az utcában, másnál pedig alapból nincs, a gigaerős net+-t pedig senki ne próbálja ki Délegyen, mert a varsányi és tököli tornyok szart sem érnek ide már. 😊 )
kristóf17
Én mondtam hogy ne költözzetek oda, de ti nudizni akartatok…
😄
#JC6
Még mindig remek helynek titulálom. 😀 Új építésű környezetben előfordulnak ilyenek.
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
Srácok, Kevenetről van bárkinek tapasztalata? (utálom, de egyelőre nincs több kiépített kábeles spot a telekomnál az utcában, másnál pedig alapból nincs, a gigaerős net+-t pedig senki ne próbálja ki Délegyen, mert a varsányi és tököli tornyok szart sem érnek ide már. 😊 )
kristóf17
Én mondtam hogy ne költözzetek oda, de ti nudizni akartatok…
😄

Szerkesztette: - JC6
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Srácok, Kevenetről van bárkinek tapasztalata? (utálom, de egyelőre nincs több kiépített kábeles spot a telekomnál az utcában, másnál pedig alapból nincs, a gigaerős net+-t pedig senki ne próbálja ki Délegyen, mert a varsányi és tököli tornyok szart sem érnek ide már. 😊 )
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
nekem LG TONE Free FN6 van, és nagyon szeretem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
A lurdys Xiaomi boltban ki lehetett próbálni anno a készleten lévő típusokat. De már rég jártam arra.

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Tönkrement a régi szeretett bedugós fülhallgatóm 😕
Vagy 10-15 éve nem foglalkoztam ezzel a témával, milyen márkák, típusok faszák most? 😀
Ne legyen feltétlenül 20 ezer forint, de szóljon szépen. Sima hagyományos, vezetékes érdekelne.
Ne kelljen már állandóan a HD600-at a fejemre tenni 😀
Köszi
warr_b
Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD
Duff
Kösz, telefon több is van sziamiaú a családban, mindenki elégedett vele, én is.
Ránézek majd élőben is, ha tudok.
Mondjuk a vezetékre szerelt hangerőszabályzót nem szeretem, szerintem tök felesleges, de mindegy.
Látom többen írták, hogy kissé sérülékeny a kábele. Papíron 40kHz, az merész vállalás 😀 Igaz hogy 16 kHz felett ember nem nagyon hal semmit, de a felharmonikusok azért fontosak 😊
Van olyan üzlet manapság, ahol ki lehet próbálni füleseket, vagy ezt felejtsem el?
warr_b
Higiéniai okokból sztem van pár dolog, amit élőben nem próbálhatsz ki, pl zokni, alsógatya, óvszer, műpunci, dildo

Gondolom a fülzsír miatt a füles is egy ilyen cucc, de próbálj kibontani egyet a csomagolásból, majd írd be ide a tapasztalatodat!

Az egyik bowl-os user pedig asszem sexshopban dolgozott, az utóbbi két áruról ő tud nyilatkozni!😃

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tönkrement a régi szeretett bedugós fülhallgatóm 😕
Vagy 10-15 éve nem foglalkoztam ezzel a témával, milyen márkák, típusok faszák most? 😀
Ne legyen feltétlenül 20 ezer forint, de szóljon szépen. Sima hagyományos, vezetékes érdekelne.
Ne kelljen már állandóan a HD600-at a fejemre tenni 😀
Köszi
warr_b
Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD
Duff
Kösz, telefon több is van sziamiaú a családban, mindenki elégedett vele, én is.
Ránézek majd élőben is, ha tudok.
Mondjuk a vezetékre szerelt hangerőszabályzót nem szeretem, szerintem tök felesleges, de mindegy.
Látom többen írták, hogy kissé sérülékeny a kábele. Papíron 40kHz, az merész vállalás 😀 Igaz hogy 16 kHz felett ember nem nagyon hal semmit, de a felharmonikusok azért fontosak 😊
Van olyan üzlet manapság, ahol ki lehet próbálni füleseket, vagy ezt felejtsem el?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tönkrement a régi szeretett bedugós fülhallgatóm 😕
Vagy 10-15 éve nem foglalkoztam ezzel a témával, milyen márkák, típusok faszák most? 😀
Ne legyen feltétlenül 20 ezer forint, de szóljon szépen. Sima hagyományos, vezetékes érdekelne.
Ne kelljen már állandóan a HD600-at a fejemre tenni 😀
Köszi
warr_b
Az elmúlt 1 hétben rendesen rád/rátok jár a rúd..
😀
#JC6
Jó, hát ezek apró kis bosszúságok, nagyobb baj sose legyen 😊

De röhögtem, asszonyt ma hívta a gondnok a régi lakásból, hogy szóljunk már a vevőnknek, hogy az albérlői minősíthetetlenek, hangoskodnak éjszaka is, nem lehet tőlük pihenni, mindenki ki van akadva 😀
Hehe, az ottani alattunk lakó, aki meg akart verni a gyerekek miatt, most biztos örül, hogy elköltöztünk 😀😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Tönkrement a régi szeretett bedugós fülhallgatóm 😕
Vagy 10-15 éve nem foglalkoztam ezzel a témával, milyen márkák, típusok faszák most? 😀
Ne legyen feltétlenül 20 ezer forint, de szóljon szépen. Sima hagyományos, vezetékes érdekelne.
Ne kelljen már állandóan a HD600-at a fejemre tenni 😀
Köszi
warr_b
Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD
Duff
+1
A második Xiaomi fülest nyúzom, magasan az árának megfelelő kategória felett van minőségben.

több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
Tönkrement a régi szeretett bedugós fülhallgatóm 😕
Vagy 10-15 éve nem foglalkoztam ezzel a témával, milyen márkák, típusok faszák most? 😀
Ne legyen feltétlenül 20 ezer forint, de szóljon szépen. Sima hagyományos, vezetékes érdekelne.
Ne kelljen már állandóan a HD600-at a fejemre tenni 😀
Köszi
warr_b
Az elmúlt 1 hétben rendesen rád/rátok jár a rúd..
😀
több mint 3 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Tönkrement a régi szeretett bedugós fülhallgatóm 😕
Vagy 10-15 éve nem foglalkoztam ezzel a témával, milyen márkák, típusok faszák most? 😀
Ne legyen feltétlenül 20 ezer forint, de szóljon szépen. Sima hagyományos, vezetékes érdekelne.
Ne kelljen már állandóan a HD600-at a fejemre tenni 😀
Köszi
warr_b
Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tönkrement a régi szeretett bedugós fülhallgatóm 😕
Vagy 10-15 éve nem foglalkoztam ezzel a témával, milyen márkák, típusok faszák most? 😀
Ne legyen feltétlenül 20 ezer forint, de szóljon szépen. Sima hagyományos, vezetékes érdekelne.
Ne kelljen már állandóan a HD600-at a fejemre tenni 😀
Köszi


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Lassan aktuális lesz a téli gumi 😀
A jelenlegi méretben (195/65 R15) 2017-esnél frissebb tesztet nem láttam. Közben úgy néztem már kijött és kapható a mindig sztárolt Conti új fejlesztése, a TS870, de erről gondolom még esélytelen hogy legyen tapasztalat.

A következő mintákról van esetleg tapasztalat, vélemény?

ContiWinterContact TS860
Brigi Blizzak LM005
Hankook Winter iCept RS2
warr_b
Ez most komoly ?
Nyüanszokrol beszélsz/lünk
Főleg 15 méretben (a kocsid tuti nem egy erőgép)
Szóval bármelyiket veszed te mint laikus semmi különbséget nem fogsz tapasztalni mindegyik ugyan olyan jó
De szerintem ezt a mondatot már hallottad itt.
VvAlekosz
Jóvanna 😄
Szeretek elpepecselni ilyesmivel, utánaolvasni, teszteket nézegetni, mielőtt megvennék valamit, legyen az autó, laptop, telefon, akármi.

Ja, hallottam már ilyesmit, mint a minden gumi ugyanolyan jó 🤪
warr_b
Hali!

Nekem a Fordomon 175/60/R15-ös Bridgestone Blizzak LM-32-esek (?) vannak, míg a Citroenen 195/65/R15-ös Michelin Alpin 5-ösök, én nem sok különbséget érzek, pedig azért szoktam nyomni nekik.

A Spacetourerrel jártunk hegyekben is, tök jól viselkedtek a Misik, nem szaladtak meg egy eső vagy olvadt hó folton sem, tapadtak a jeges úton is. A kanyarvétele kényelmes, nem rángat, jól fekszik az úton, még szárazon is. Igaz, hogy 2 évesek sincsenek, 2019. év végén vettem őket.

A Brigivel napi 70 km-t megyek, most lesz a negyedik téli szezonjuk, eddig Hála Istennek semmi rendkívüli nem volt velük (kopp-kopp)!

Én is úgy látom, hogy a 17-32 ezres tartományban nem sok teljesítménykülönbség van a gumik között. De pl a Fordon korábban voltak Matadorok is, azok is simán jók voltak.
Willie Parker
Dzsízusz, 175-ös gumi? Mire szerelted, Ka-ra? 😊
slowmotion
Fiesta
Willie Parker
mondjuk az is mekkorára nőtt már a régi verziókhoz képest, az új Fiesta kb akkora, mint az első generációs Focus, pedig a kettő között lenne egy kategória különbség elvileg...
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan aktuális lesz a téli gumi 😀
A jelenlegi méretben (195/65 R15) 2017-esnél frissebb tesztet nem láttam. Közben úgy néztem már kijött és kapható a mindig sztárolt Conti új fejlesztése, a TS870, de erről gondolom még esélytelen hogy legyen tapasztalat.

A következő mintákról van esetleg tapasztalat, vélemény?

ContiWinterContact TS860
Brigi Blizzak LM005
Hankook Winter iCept RS2
warr_b
Ez most komoly ?
Nyüanszokrol beszélsz/lünk
Főleg 15 méretben (a kocsid tuti nem egy erőgép)
Szóval bármelyiket veszed te mint laikus semmi különbséget nem fogsz tapasztalni mindegyik ugyan olyan jó
De szerintem ezt a mondatot már hallottad itt.
VvAlekosz
Azert ovatosan aaz allitasokkal, ez egy forum, nem tudod, kit rejt a masik oldal, lehet, hogy epp most oltottad be Lewis Hamiltont, mondvan, ugysem erzi majd a kulonbseget a gumik kozott.

En peldaul siman elhinnem, ha warr_b azt mondana, hogy o Hamilton.
Stez
Fene, lebuktam 🤣
Egész tűrhetően beszélek magyarul, nem? 😁
warr_b
Google translate. 😂

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Asszony Clio-jára (175/65R14) négy évszakos Uniroyalt vettem, mondjuk ő csak a városon belül használja munkábajárásra.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta