NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 602
Az n maggal van vmi?
Ket bongeszo is letilt privateban is.figyelmeztetnek h lehuzhatnak penzzel.be sem jon az oldal.
YoungZeeZee
nekem se chrome se firefox nem jelez semmit
Negritis
Nekem műxik FF alatt. .pro végződéssel próbáld, a .cc már rég nem működik és az átirányítás se megy.
Solymi
Desktopon opera, chrome nem ment.
Most mobilon az opera ment.
Kesobb megnezem majd milyen linket probaltam a gepen.lehet valami temo. Hiba volt, de az uzenet volt furcsa.
YoungZeeZee
megy az vidáman, csak változás volt a címben, de sokan akik elhanyagolták hónapokig, ki lettek zárva.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
Facebookkal (ami inkább érdekel Messengerrel) mi történt hogy lelőtték ?
Heisman
Sohasenemfogjukmegtudni…
Index pl.
Az is egy szép tanulmány lenne egyébként, hogy ki ismerte fel direkt, és ki indirekt hírekből.
clbass
hát én külföldön élek, szóval az otthoni ismerősökkel messengeren tartom a kapcsolatot, szóval nem volt esélyem nem észre venni 😀
Heisman
én is épp beszéltem haverral ott mikor lehalt 😀
Negritis
 hvg.hu/tudomany/20211004_facebook_leallas_reddit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
E-covid? 🙄
zemanla
végre!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
E-covid? 🙄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Kérdés:
Ki milyen hűtő / Sütő / főzőlap / mosogató gépet ajánl ?
Főleg hűtő tapasztalatok érdekelnének kombi hűtő max 200-ig
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
Facebookkal (ami inkább érdekel Messengerrel) mi történt hogy lelőtték ?
Heisman
Sohasenemfogjukmegtudni…
Index pl.
Az is egy szép tanulmány lenne egyébként, hogy ki ismerte fel direkt, és ki indirekt hírekből.
clbass
hát én külföldön élek, szóval az otthoni ismerősökkel messengeren tartom a kapcsolatot, szóval nem volt esélyem nem észre venni 😀
Heisman
én is épp beszéltem haverral ott mikor lehalt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 212 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Facebookkal (ami inkább érdekel Messengerrel) mi történt hogy lelőtték ?
Heisman
Sohasenemfogjukmegtudni…
Index pl.
Az is egy szép tanulmány lenne egyébként, hogy ki ismerte fel direkt, és ki indirekt hírekből.
clbass
hát én külföldön élek, szóval az otthoni ismerősökkel messengeren tartom a kapcsolatot, szóval nem volt esélyem nem észre venni 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Facebookkal (ami inkább érdekel Messengerrel) mi történt hogy lelőtték ?
Heisman
Sohasenemfogjukmegtudni…
Index pl.
Az is egy szép tanulmány lenne egyébként, hogy ki ismerte fel direkt, és ki indirekt hírekből.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
Facebookkal (ami inkább érdekel Messengerrel) mi történt hogy lelőtték ?
Heisman
nem tudni, talán twitterre írtak ki valamit

 pcworld.hu/pcwlite/leallt-a-teljes-facebook-es-instagram-a-messenger-sem-mukodik-300323.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 212 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Facebookkal (ami inkább érdekel Messengerrel) mi történt hogy lelőtték ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 409
Az n maggal van vmi?
Ket bongeszo is letilt privateban is.figyelmeztetnek h lehuzhatnak penzzel.be sem jon az oldal.
YoungZeeZee
nekem se chrome se firefox nem jelez semmit
Negritis
Nekem műxik FF alatt. .pro végződéssel próbáld, a .cc már rég nem működik és az átirányítás se megy.
Solymi
Desktopon opera, chrome nem ment.
Most mobilon az opera ment.
Kesobb megnezem majd milyen linket probaltam a gepen.lehet valami temo. Hiba volt, de az uzenet volt furcsa.
YoungZeeZee
desktopon nem megy az n mag.
ezt az uzenetet kapom, chomreban is.

 www.dropbox.com/s/jzdeqohfwo11kfi/20211004_121115.jpg?dl=0

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
Ujabb kerdes:
Szaritogep:kinek milyen van ,milyet ajanlotok?
😀
YoungZeeZee
Csakis Miele.
#JC6
is
sutianap
es ez mennyire valos info? az a baj errol mast nem lattam.mondjuk egy gazszerelot hivok majd hetfon.
"FONTOS!!!

Kivezetős szárítógépet nem lehet ott használni, ahol kéményes gázkészülék van, mert a levegő kivezetés miatt vákuum-ot csinál a lakásban, és "megszívja" a kéményt.

Az égéstermék bent marad a lakásban és estére be lehet kerülni a Híradóba a szénmonoxid miatt elhalálozottak hírébe!!!"

YoungZeeZee
hát ja, vákumot csinál, na mindegy

akkor valamellik nyílászáróba raknak egy szellőzőrést, 1 perc alatt, nem nagy ügy

nem a legújabb modelt köll megvenni sima TClassic kondenz baszott jó, bemész a Szeteihez, vagy valamellik partner bemutatóteremhez, azt elhozod

egyébként nem is kéne semijen fűtés egy plazmatv meg egy kondenzációs szárító simán kifűt vagy 60m²-t


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 409
Ujabb kerdes:
Szaritogep:kinek milyen van ,milyet ajanlotok?
😀
YoungZeeZee
Csakis Miele.
#JC6
is
sutianap
es ez mennyire valos info? az a baj errol mast nem lattam.mondjuk egy gazszerelot hivok majd hetfon.
"FONTOS!!!

Kivezetős szárítógépet nem lehet ott használni, ahol kéményes gázkészülék van, mert a levegő kivezetés miatt vákuum-ot csinál a lakásban, és "megszívja" a kéményt.

Az égéstermék bent marad a lakásban és estére be lehet kerülni a Híradóba a szénmonoxid miatt elhalálozottak hírébe!!!"
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
Ujabb kerdes:
Szaritogep:kinek milyen van ,milyet ajanlotok?
😀
YoungZeeZee
Csakis Miele.
#JC6
is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
Ujabb kerdes:
Szaritogep:kinek milyen van ,milyet ajanlotok?
😀
YoungZeeZee
Csakis Miele.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 409
Ujabb kerdes:
Szaritogep:kinek milyen van ,milyet ajanlotok?
😀
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 409
Az n maggal van vmi?
Ket bongeszo is letilt privateban is.figyelmeztetnek h lehuzhatnak penzzel.be sem jon az oldal.
YoungZeeZee
nekem se chrome se firefox nem jelez semmit
Negritis
Nekem műxik FF alatt. .pro végződéssel próbáld, a .cc már rég nem működik és az átirányítás se megy.
Solymi
Desktopon opera, chrome nem ment.
Most mobilon az opera ment.
Kesobb megnezem majd milyen linket probaltam a gepen.lehet valami temo. Hiba volt, de az uzenet volt furcsa.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
4-6 vonalán, vasárnap is nyitva lévő megbízható iPhone szervizt tud ajánlani valaki?
2020 SE kijelzőcsere 😕
kristof
iStyle az Andrássyn 20-ig nyitva van ma, holnap zárva.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
4-6 vonalán, vasárnap is nyitva lévő megbízható iPhone szervizt tud ajánlani valaki?
2020 SE kijelzőcsere 😕
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
Az n maggal van vmi?
Ket bongeszo is letilt privateban is.figyelmeztetnek h lehuzhatnak penzzel.be sem jon az oldal.
YoungZeeZee
nekem se chrome se firefox nem jelez semmit
Negritis
Nekem műxik FF alatt. .pro végződéssel próbáld, a .cc már rég nem működik és az átirányítás se megy.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
Az n maggal van vmi?
Ket bongeszo is letilt privateban is.figyelmeztetnek h lehuzhatnak penzzel.be sem jon az oldal.
YoungZeeZee
nekem se chrome se firefox nem jelez semmit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 409
Az n maggal van vmi?
Ket bongeszo is letilt privateban is.figyelmeztetnek h lehuzhatnak penzzel.be sem jon az oldal.
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Kispesten tudtok valami nem késdobálós kocsmát, vagyok olyan étteremet, ahol céges rendezvény keretében ha 20-25 fő beiszik, akkor nem teszik ki őket "zavarják a hely légkörét" címszóval?
Gorcsev
Ekkora rendezvény esetén illik lefoglalni a helyet magánrendezvényre. Akkor biztos hogy nem fogjátok zavarni a hely légkörét, és kitenni se fognak titeket.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kispesten tudtok valami nem késdobálós kocsmát, vagyok olyan étteremet, ahol céges rendezvény keretében ha 20-25 fő beiszik, akkor nem teszik ki őket "zavarják a hely légkörét" címszóval?
Gorcsev
Nótafát vagy Halásztanyát (inkább előbbit) próbáltad már?
több mint 3 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 495
Kispesten tudtok valami nem késdobálós kocsmát, vagyok olyan étteremet, ahol céges rendezvény keretében ha 20-25 fő beiszik, akkor nem teszik ki őket "zavarják a hely légkörét" címszóval?

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/