NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 526 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az NFL-ből ott van még Napoleon McCallum lába 1994-ből vagy Anquan Boldin arccsontja talán 2008-ból, gurulósból pedig Marcin Wasilewski lába (2009).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 621 — a new hope (again)
Sziasztok, bioinformatikai kutakodás kapcsán kérnék segítséget sérülésekkel kapcsolatban. Ha tudtok, kérlek küldjetek nagyobb / nevezetesebb csonttörés eseményeket, mint pl. Aaron Rodgers 2017-es kulcscsonttörése, vagy Drew Brees idei 11 bordatörése. Tudom, hogy itt sűrűbben van sérülés - ez egy ilyen sport. Főként olyan törésekre gondolok, amikor fontos ember nagyobb csonttörést szenvedett.
Köszi!
Gémbácsi
Johnny Knox csigolyasérülése



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
ha nem csak nfl akkor Cissé mind2 lábtörése sztem ide illik

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 526 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sziasztok, bioinformatikai kutakodás kapcsán kérnék segítséget sérülésekkel kapcsolatban. Ha tudtok, kérlek küldjetek nagyobb / nevezetesebb csonttörés eseményeket, mint pl. Aaron Rodgers 2017-es kulcscsonttörése, vagy Drew Brees idei 11 bordatörése. Tudom, hogy itt sűrűbben van sérülés - ez egy ilyen sport. Főként olyan törésekre gondolok, amikor fontos ember nagyobb csonttörést szenvedett.
Köszi!
Gémbácsi
Ami hirtelen eszembe jut, az Dak Prescott bokatörése az idei szezonból, illetve Alex Smith lábtörése 2018-ból (ami sokban egyezik Joe Theismann 1985-ös sérülésével)
Vito
Én is ezeket írtam volna.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Sziasztok, bioinformatikai kutakodás kapcsán kérnék segítséget sérülésekkel kapcsolatban. Ha tudtok, kérlek küldjetek nagyobb / nevezetesebb csonttörés eseményeket, mint pl. Aaron Rodgers 2017-es kulcscsonttörése, vagy Drew Brees idei 11 bordatörése. Tudom, hogy itt sűrűbben van sérülés - ez egy ilyen sport. Főként olyan törésekre gondolok, amikor fontos ember nagyobb csonttörést szenvedett.
Köszi!
Gémbácsi
Ami hirtelen eszembe jut, az Dak Prescott bokatörése az idei szezonból, illetve Alex Smith lábtörése 2018-ból (ami sokban egyezik Joe Theismann 1985-ös sérülésével)
több mint 3 éve
Gémbácsi Denver Broncos 3
Sziasztok, bioinformatikai kutakodás kapcsán kérnék segítséget sérülésekkel kapcsolatban. Ha tudtok, kérlek küldjetek nagyobb / nevezetesebb csonttörés eseményeket, mint pl. Aaron Rodgers 2017-es kulcscsonttörése, vagy Drew Brees idei 11 bordatörése. Tudom, hogy itt sűrűbben van sérülés - ez egy ilyen sport. Főként olyan törésekre gondolok, amikor fontos ember nagyobb csonttörést szenvedett.
Köszi!
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
A Villányi Attila: Kémiai összefoglaló c. könyvét én nagyon kedveltem emelt érettségire készülés közben anno. Ha még nem akarod elsőre elvenni a kedved a dologtól a TTK-s jegyzetekkel. 😀

több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Ha kémia nagyon alap és nem egyetemi kell, összefoglalóra tökéletes ez:
 bookline.hu/product/home.action?_v=Balazs_Lorantne_J_Balazs_Katalin_Enny&type=22&id=95436

Felvételinél/érettséginél elvoltam vele.
több mint 3 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Egy példa - kémiából pl az alábbi könyvet nézegettem
Veszprémi Tamás: Általános Kémia
Igor
Ez jó könyv, BME-n első évben ebből tanultuk az áltkémet.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
:sóhaj:

A youtube-ot/google-t ismerem (ahogy pl kikerestem a Veszprémi-könyvet, csak nyilván nem ismerem annyira a területet, hátha van aki tud szakértőbb tanácsot adni) - és megvan az oka, hogy nem Attenborough természetfilmeket, Kerbal Space Programot, vagy youtube csatornákat kértem..... hanem könyvet.

Köszönöm.
Igor
a középiskolások egy valag szarok, olyat keress ami ttk-s alapoktatás, tehát egyetemi könyvesbolt első évfolyamos, mondjuk ált.orvos szak biológia vagy gyógyszerész ált. kémia

nem tudom a soténak van-e könyvesboltja, a szegedi első éves jegyzetek kifejezetten jók
sutianap
Köszi, ez jó ötlet - asszem a Klinikáknál tuti volt valami bolt régen, biztos megvan még... megkukkantom.
Igor
megvan még

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
:sóhaj:

A youtube-ot/google-t ismerem (ahogy pl kikerestem a Veszprémi-könyvet, csak nyilván nem ismerem annyira a területet, hátha van aki tud szakértőbb tanácsot adni) - és megvan az oka, hogy nem Attenborough természetfilmeket, Kerbal Space Programot, vagy youtube csatornákat kértem..... hanem könyvet.

Köszönöm.
Igor
a középiskolások egy valag szarok, olyat keress ami ttk-s alapoktatás, tehát egyetemi könyvesbolt első évfolyamos, mondjuk ált.orvos szak biológia vagy gyógyszerész ált. kémia

nem tudom a soténak van-e könyvesboltja, a szegedi első éves jegyzetek kifejezetten jók
sutianap
Köszi, ez jó ötlet - asszem a Klinikáknál tuti volt valami bolt régen, biztos megvan még... megkukkantom.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
:sóhaj:

A youtube-ot/google-t ismerem (ahogy pl kikerestem a Veszprémi-könyvet, csak nyilván nem ismerem annyira a területet, hátha van aki tud szakértőbb tanácsot adni) - és megvan az oka, hogy nem Attenborough természetfilmeket, Kerbal Space Programot, vagy youtube csatornákat kértem..... hanem könyvet.

Köszönöm.
Igor
a középiskolások egy valag szarok, olyat keress ami ttk-s alapoktatás, tehát egyetemi könyvesbolt első évfolyamos, mondjuk ált.orvos szak biológia vagy gyógyszerész ált. kémia

nem tudom a soténak van-e könyvesboltja, a szegedi első éves jegyzetek kifejezetten jók


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
- és megvan az oka, hogy nem Attenborough természetfilmeket, Kerbal Space Programot, vagy youtube csatornákat kértem..... hanem könyvet.

Köszönöm.
Igor
Billeg a konyhaasztal?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
az a baj h mateknál még csak csak tudnék segíteni de a másik hárommal rég nem foglalkoztam
info még csak csak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
:sóhaj:

A youtube-ot/google-t ismerem (ahogy pl kikerestem a Veszprémi-könyvet, csak nyilván nem ismerem annyira a területet, hátha van aki tud szakértőbb tanácsot adni) - és megvan az oka, hogy nem Attenborough természetfilmeket, Kerbal Space Programot, vagy youtube csatornákat kértem..... hanem könyvet.

Köszönöm.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
 www.youtube.com/c/inanutshell/videos
 www.youtube.com/c/pbsspacetime/videos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Bria 6/10
peach 2.5/10

Köszi a konstruktív válaszokat 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 621 — a new hope (again)
Szeretnék fizika / kémia / biológia témában beszerezni általánosabb, összefoglaló témájú könyvet, könyveket amik viszonylag szélesebb körű áttekintést biztosítanak - mondjuk min középiskolai tananyag szintjén.
(Lehet esetleg picivel mélyebb is, de első körben azért nagyon specializált egyetemi tankönyvi szintre azért nem feltétlen szeretnék menni első körben..)

Egy példa - kémiából pl az alábbi könyvet nézegettem
Veszprémi Tamás: Általános Kémia

Ez pl mennyire jó, illetve tudna valaki ajánlani hasonlót a már említett három témában?
Igor
nem egyszerűbb youtube guide alapján összerakni a bombákat?
briareos
Vagy csak nézd újra a harcosok klubját. Ugye szórakozva tanul a legkönnyebben az ember 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Szeretnék fizika / kémia / biológia témában beszerezni általánosabb, összefoglaló témájú könyvet, könyveket amik viszonylag szélesebb körű áttekintést biztosítanak - mondjuk min középiskolai tananyag szintjén.
(Lehet esetleg picivel mélyebb is, de első körben azért nagyon specializált egyetemi tankönyvi szintre azért nem feltétlen szeretnék menni első körben..)

Egy példa - kémiából pl az alábbi könyvet nézegettem
Veszprémi Tamás: Általános Kémia

Ez pl mennyire jó, illetve tudna valaki ajánlani hasonlót a már említett három témában?
Igor
nem egyszerűbb youtube guide alapján összerakni a bombákat?

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szeretnék fizika / kémia / biológia témában beszerezni általánosabb, összefoglaló témájú könyvet, könyveket amik viszonylag szélesebb körű áttekintést biztosítanak - mondjuk min középiskolai tananyag szintjén.
(Lehet esetleg picivel mélyebb is, de első körben azért nagyon specializált egyetemi tankönyvi szintre azért nem feltétlen szeretnék menni első körben..)

Egy példa - kémiából pl az alábbi könyvet nézegettem
Veszprémi Tamás: Általános Kémia

Ez pl mennyire jó, illetve tudna valaki ajánlani hasonlót a már említett három témában?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 215 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Köszi a segítségeket, hazaértem kipróbálom őket. Mondjuk azt elfelejtettem említeni hogy MacBookom van szóval az lehet máshogy működik. Windows meg Androidon egyszerűbb.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 410
Ismertek valami olyan alkalmazást weboldalt, cuccot bármit amivel ESPN playerről le tudom tölteni a meccseket? Tudom nem legális, de nem terjeszteném tovább, saját felhasználásra kéne mert egy idő után lekerülnek onnan a meccsek.
Heisman
én otthon a firefoxhoz hozzáadtam egy videodownloader kieget és az leszed pl mediaklikkről is videót
NB2
off: az a durva ,hogy kb mindenhez van mar ilyen letolto.
😀 bandcamp, espn videok stb...
YoungZeeZee
mondjuk én nem szeretem az ilyen add-onokat mert elég sok a mallware benne
Negritis
teny. nem is hasznalok csak autorefresh kiegeszitot kb.
a zenekre, ami nekem kell meg van mas alternativa 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Ismertek valami olyan alkalmazást weboldalt, cuccot bármit amivel ESPN playerről le tudom tölteni a meccseket? Tudom nem legális, de nem terjeszteném tovább, saját felhasználásra kéne mert egy idő után lekerülnek onnan a meccsek.
Heisman
én otthon a firefoxhoz hozzáadtam egy videodownloader kieget és az leszed pl mediaklikkről is videót
NB2
off: az a durva ,hogy kb mindenhez van mar ilyen letolto.
😀 bandcamp, espn videok stb...
YoungZeeZee
mondjuk én nem szeretem az ilyen add-onokat mert elég sok a mallware benne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 410
Ismertek valami olyan alkalmazást weboldalt, cuccot bármit amivel ESPN playerről le tudom tölteni a meccseket? Tudom nem legális, de nem terjeszteném tovább, saját felhasználásra kéne mert egy idő után lekerülnek onnan a meccsek.
Heisman
én otthon a firefoxhoz hozzáadtam egy videodownloader kieget és az leszed pl mediaklikkről is videót
NB2
off: az a durva ,hogy kb mindenhez van mar ilyen letolto.
😀 bandcamp, espn videok stb...
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Ismertek valami olyan alkalmazást weboldalt, cuccot bármit amivel ESPN playerről le tudom tölteni a meccseket? Tudom nem legális, de nem terjeszteném tovább, saját felhasználásra kéne mert egy idő után lekerülnek onnan a meccsek.
Heisman
én otthon a firefoxhoz hozzáadtam egy videodownloader kieget és az leszed pl mediaklikkről is videót