Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
catattack 3 520
2 éve összeszedtem egy defektet Siófokon és onnantól kezdve folyamatosan 4-5 defektem volt rövid idő alatt úgy, hogy előtte évekig semmi!
Pedig a külsőt végignéztem utána... szépen átvizsgáltam, de biztos, hogy valami kis szar maradt benne.
Meguntam és lecseréltem a külsőt is és azóta semmi baja.
Lényeg a lényeg, hogy szerintem te is összeszedtél valamit amitől szépen lassan leereszt.

Nem tudom, hogy milyen belső van benne, de próbálj meg valami komolyabbat esetleg... most ne többezresre gondolj, de egy normális bringaboltba fasza cuccokat is árulnak olcsón...

Tudom, hogy nagy szopás ez, de jobb a végére járni... 😊
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 186
üdv Urak.

nekem olyan kérdésem lenne, hogy a biciklim hátsó kerekéből hogyan tudnám megakadályozni a nyomáscsökkenést?
dugo1993
Milyen motorszelepesen tudod cserélni a szelepgumit? Mindegy...
Szerintem vagy a szelep enged, vagy valami mini lyuk van rajta. Másfél év alatt összeszedhet ilyet simán. Vegyél újat és kész. 1000 alatt megvan.catattack
az új vételével nincs is gond, csak érdekelne, hogy valójában mi is a gond vele, mert ez gyakorlatilag az eddigi összes belsőnél így volt.

a lyukat azért zárom ki, mert ha az lenne leengedne 1 nagyon maximum 2 nap alatt. itt pedig inkább csak a nyomás csökken 1-2 hét alatt. nem egy eget rengető probléma csak gondoltam rákérdezek, hátha tud rá valaki magyarázatot.

több mint 10 éve
catattack 3 520
üdv Urak.

nekem olyan kérdésem lenne, hogy a biciklim hátsó kerekéből hogyan tudnám megakadályozni a nyomáscsökkenést?
dugo1993
Milyen motorszelepesen tudod cserélni a szelepgumit? Mindegy...
Szerintem vagy a szelep enged, vagy valami mini lyuk van rajta. Másfél év alatt összeszedhet ilyet simán. Vegyél újat és kész. 1000 alatt megvan.
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 186
üdv Urak.

nekem olyan kérdésem lenne, hogy a biciklim hátsó kerekéből hogyan tudnám megakadályozni a nyomáscsökkenést?

nem defektről vagy ilyesmiről van szó, hanem most már kb hetente, max 2 hetente fújhatom fel, mert elmegy belőle annyi levegő, hogy már zavaróan lapul alattam. szóval a lyuk kizárható.

kb másfél éves a belső és a szelep is ugye. nem egy prémium kategória. az elején 3-4 hónapot is el tudtam vele menni pumpálás nélkül, de mostanra elég idegesítő már.

motorszelepes, meg is van húzva rendesen. gondoltam arra, hogy a szelepgumit kicserélem, mert más nem igen jut eszembe, ami gyengülhet rajta és terhelés hatására enged valamennyit. vagy ez nem befolyásolja?

valakinek van ötlete? vagy ezek az átlag belsők ennyire hivatottak? előre is köszi.

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Süti: egyszerűen az adatkezelés, ill. ezzel együtt a telefonról gépre, és vissza történő képek,zenék,fájlok stb...pakolászása ezzel a zune nevű programmal elég komplikált éy iidegörlő mert egy ritka nagy szarhalmaz az a program. A másik bajom, hogy sok alkalmazás még nagyon kezdetleges winphonera ami androidon már faja, itt meg még buta,lassú,lefagy stb... ezen kìvül nem rossz kis teló, de azért vannak még apróbb, de idegesìtő hibáipeach
Köszi.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
telefontémához

Amadeus91
Ezt haverral rendszeresen eljátszottuk buliban egy 3210-el. Leszólítottunk random lányokat, hogy hagy fotózzuk őket le. Aztán villantottuk a smiley operátor-logót.
Nem mindenegyik értette. 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 623 — a new hope (again)
Süti: egyszerűen az adatkezelés, ill. ezzel együtt a telefonról gépre, és vissza történő képek,zenék,fájlok stb...pakolászása ezzel a zune nevű programmal elég komplikált éy iidegörlő mert egy ritka nagy szarhalmaz az a program. A másik bajom, hogy sok alkalmazás még nagyon kezdetleges winphonera ami androidon már faja, itt meg még buta,lassú,lefagy stb... ezen kìvül nem rossz kis teló, de azért vannak még apróbb, de idegesìtő hibái



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
telefontémához


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nekem lumia800 van...arra amit szeretnél tökéj, amúgy egy bonyolult buta szar..peach
Bővebben kifejtenéd ?
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Teknőst kell tartani, az igénytelen egy állat 😊 Fagyasztott apróhal kell neki, semmi más. Mondjuk némileg helyigényesebb állat 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 623 — a new hope (again)
Nekem lumia800 van...arra amit szeretnél tökéj, amúgy egy bonyolult buta szar..

diver...pl. tojáslevesnél neked lesz bajod az ecettől? 😊 sztem ha ezt nem bìrja egy hal akkor ott más gond van 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Nokia Lumia 520-t vennék, van valakinek? milyen a tapasztalatotok vele? Esetleg tudtok praktikusabbat és tartósabbat nála?
elvárásaim: bírja a strapát, legyen benne wifi, ha elromlik akkor normális szerviz/garancia lehetőség, mp3.

 www.nokia.com/hu-hu/keszulekek/keszulek/asha210/

ez lenne másik ami érdekelne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A kuka meg azért, mert nem csak retkesek, de nem is működnek.diverdoc
Pedig ennyi idő alatt nem kéne meghalniuk... Nem garanciális már egyik se? 😊 Az én szűrőmre azt hiszem 3 év garit adtak.Rataxes
fogalmam sincs, hol vannak a papírjai sajna. Sőt tovább megyek, 3 boltban is vásroltunk ezt azt annak idején, abban sem vagyok biztos melyikben vettük.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A kuka meg azért, mert nem csak retkesek, de nem is működnek.diverdoc
Pedig ennyi idő alatt nem kéne meghalniuk... Nem garanciális már egyik se? 😊 Az én szűrőmre azt hiszem 3 év garit adtak.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Köszönöm a válaszokat. Elsősorban arra lettem volna kiváncsi, hogy a leendő új halakat mondjuk az ecet, sósav etc.( még ha jól ki is öblítem) nem nyírja-e ki? A kuka meg azért, mert nem csak retkesek, de nem is működnek.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hogy a rákba tudom beállítani frászbúkon hogy ismeretlenek ne tudjanak üzenetet írni? Kiakaszt...JC6
Szerintem csak úgy, ha nem nyilvános az oldalad. Csak az ismerőseidnek.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Hogy a rákba tudom beállítani frászbúkon hogy ismeretlenek ne tudjanak üzenetet írni? Kiakaszt...JC6
Töröld magad.
Amúgy jobbra fent kis lakat, majd "Ki léphet velem kapcsolatba" opció, és ott kiválasztod.
Amúgy nyugdíjas édesanyám ezt maga állítgatja, csak mondom...Sobri Jóska
Magasról leszarom, hogy mit csinál a nyugdíjas édesanyád, mondd, ennyire hülyének nézel? Mert ez volt az első dolog, amit megtettem. Van "Alapszintű szűrés" meg "Szigorú szűrés", de egyik sem védi ki az ismeretlenek üzeneteit, nagyokos megmondóember SJ.
Mivel úgy vélem, hogy ez egy 90%-ban segítő közösség, ezért kérdeztem, hátha elsiklottam valami felett...Hiszen régen mintha láttam volna egy olyan opciót, hogy "ismeretlenek ne küldhessenek nekem üzenetet", csak nem lelem..szóval nincs.
Komolyan nem értem. A második mondatodban próbálsz segíteni, a harmadikban meg beoltasz a cyber-zseni édesanyáddal. OMG

Bocs, hogy kiakadtam, de erre most nincs szükségem...meg kell oldanom ezt a problémát.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Hogy a rákba tudom beállítani frászbúkon hogy ismeretlenek ne tudjanak üzenetet írni? Kiakaszt...JC6
Töröld magad.
Amúgy jobbra fent kis lakat, majd "Ki léphet velem kapcsolatba" opció, és ott kiválasztod.
Amúgy nyugdíjas édesanyám ezt maga állítgatja, csak mondom...

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Hogy a rákba tudom beállítani frászbúkon hogy ismeretlenek ne tudjanak üzenetet írni? Kiakaszt...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Ecet, peroxid a legegyszerűbb. Aztán öblítés, bár a peroxid magától is öregszik. S nem kell elővenni a jóöreg hőlégsterilizálás számait 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 623 — a new hope (again)
Tisztításhoz, különösen a vìzkő ellen a háztartási ecetnél nincsen jobb. Hagyni kell ázni a felületet ecetben, aztán sima vìzzel lemosni. Én mindent pl csaptelepeket,csempét, rozsdamentes mosogatót stb... mindig ìgy takarìtok



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Akvarisztikában jártas emberektől kérdezném:
Fiamnak volt egy akváriuma. Másfél éve csináltuk meg. Elég sok pénzt beleöltem. Levegőztető, melegítő, aljzat, növények, díszek (tereptárgyak) halak stb. Bár a legigénytelenebb halakat raktuk bele, pár hónap alatt az összes kipusztult (thx my son). Az akvárium egy éve csak áll-és áll. Az én pici fiam, (15 évének összes felellőségérzetével😊) most ismét szeretne akváriumot. Na itt jön a kérdés: Ki lehet valahogy tisztítani (ha igen mivel és hogyan, hogy a leendő lakók ne ebbe pusztuljanak bele) az akváriumot meg a kavicsokat és a díszeket? Valahogy nincs kedvem újat venni mindenből. A melegítő, levegöztető az kuka, de talán (ha mást nem akkor legalább az akváriumot) a többit megmenthetném. Minden praktika érdekel. A válaszokat előre is köszönöm.diverdoc
Miért kuka a melegítő/levegőztető? Az én teknőseimé minden évben 4-5 hónapot szárazon áll amíg a kerti tóban vannak és semmi baja. Szerintem elég ha leforrázod őket a kavicsokkal együtt. Akvárium már cinkesebb mert nem fér be a mikróba 😀 De ha alaposan kimosod valami fertőtlenítővel aztán jól kiöblíted szerintem lakható lesz 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Akvarisztikában jártas emberektől kérdezném:
Fiamnak volt egy akváriuma. Másfél éve csináltuk meg. Elég sok pénzt beleöltem. Levegőztető, melegítő, aljzat, növények, díszek (tereptárgyak) halak stb. Bár a legigénytelenebb halakat raktuk bele, pár hónap alatt az összes kipusztult (thx my son). Az akvárium egy éve csak áll-és áll. Az én pici fiam, (15 évének összes felellőségérzetével😊) most ismét szeretne akváriumot. Na itt jön a kérdés: Ki lehet valahogy tisztítani (ha igen mivel és hogyan, hogy a leendő lakók ne ebbe pusztuljanak bele) az akváriumot meg a kavicsokat és a díszeket? Valahogy nincs kedvem újat venni mindenből. A melegítő, levegöztető az kuka, de talán (ha mást nem akkor legalább az akváriumot) a többit megmenthetném. Minden praktika érdekel. A válaszokat előre is köszönöm.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Magyarországon az usasportfan-on kívül van másik üzlet v. online kereskedés ami foglalkozik amerikai sporttal kapcsolatos termékek forgalmazásával?danyly
Biztos van, de a footballfanatics most 100$ feletti rendelésnél INGYEN szállít Magyarországra, szóval annál jobbat úgyse találszjjncaa
Köszi.
Király oldal, ezt eddig nem ismertem sajnos. Akkor itt 100 $ feletti rendelés lesz. 😊danyly
Esetleg beszállnék 1-2 cuccal!szaba
Ha van rá lehetőség, akkor jönnék én is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Magyarországon az usasportfan-on kívül van másik üzlet v. online kereskedés ami foglalkozik amerikai sporttal kapcsolatos termékek forgalmazásával?danyly
Biztos van, de a footballfanatics most 100$ feletti rendelésnél INGYEN szállít Magyarországra, szóval annál jobbat úgyse találszjjncaa
Köszi.
Király oldal, ezt eddig nem ismertem sajnos. Akkor itt 100 $ feletti rendelés lesz. 😊danyly
Esetleg beszállnék 1-2 cuccal!