Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tévedés. Te értesz a fotográfiához.
Mi a válasz arra a kérdésre, hogy kinek a nevéhez köthető a zoomolás vagy a svenkelés?Sobri Jóska
Azért a két kérdés közel sem ugyanaz. Villanyszereléshez abszolút nem értőként igenis logikusnak tűnik, hogy az RST jelölések valami konkrét logika szerint vannak elnevezve, vagy valaminek a rövidítései.
Az általad említett két szó meg vagy jövevényszó, vagy valamelyik nyelvújító agyának a szüleménye. ( csupán az én hülye logikám, de szerintem mindkettő valéamiféle hangutánzó szó. Legalábbis a svenkelés a svenk szerintem jól leírja a mozdulatot, amit művelsz közben. 😀 ) Ennyi erővel megkérdezhetnél egy asztalost is, hogy az asztal miért pont asztal lett? Lehetett volna hublom is.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem feltétlenül azzal van baj, hogy visszakérdezel, hanem ahogy... talán kevésbé vonna közhangulatot maga után, ha 'szebben' fogalmaznál. Egyébként elismerem, ott megírtad, hogy szerinted mi lehet kérdés, csak hát a felütés veri ki a biztosítékot, lévén volt ott kérdés. Csak nem olyan, ami szerinted jó. Apró az eltérés, de a figyelmesség sokszor kifizetődő.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Azt ugye érezzük, hogy ez a korábbi kérdéshez képest már erős sarkítás... az évszak példa még megfelelt volna, de ez már erőltetett... nem vitatom, hogy nem volt pontos a kérdés feltevés, azonban ha megfigyelted, próbáltam a lehető legtöbb - remélem hasznos - segítséget nyújtani. Nem közöltem Vele, hogy ez így zagyva, vagy akármi. Amúgy, ha a kérdése nem világos, kérdezz rá úgy, hogy támpontot adj neki a pontosításhoz.

Mondok én is egy példát:
Srácok, lehet, hogy egy megajánlott jegyet eldöntő kérdésem lenne. Elektrotechnikából lenne egy olyan kérdésem, hogy az RST fázis jelölésnek mi a funkciója (gondolom valami speciális, mert keresgéltem, és eljutottam, hogy tekercseket jelölnek RST-vel a bemenetit másik három betűvel a kimenetit meg szintén másik hárommal, de ez kevés szerintem és semmi extra) és kéne nekem hozzá egy név is. Azt írtam fel kérdésnek, hogy mi a neve, de kell hozzá nekem egy tudós/fizikusfeltaláló is. Remélem tudtok valamit.

Ezt halásztam még most elő, ami végül is korrektnek tűnik, de nevet itt sem kapok.

"Nincs meghatározott értelmük, csupán betűjelek. Régen az erőművekben a kapcsolótáblákon betűkkel jelölték, hogy milyen fajta kivezetéssel van dolguk, a számokat a sorszámozásra használták. Hogy az ABC sorrendben hogy jutottak az R-ig, azt nem tudom, de ami biztos: Az RST a fázisok, az UVW a motorok kapcsai, a ZXY a motorok másodlagos kapcsait jelölte. Jelenleg az L1, L2, L3 jelölés a szabványos, ami a Linea=vonal szóból ered."kristóf17
Kristóf, tudnál pontosítani a kérdésen? Mit értesz az alatt, hogy "s kéne nekem hozzá egy név is. Azt írtam fel kérdésnek, hogy mi a neve, de kell hozzá nekem egy tudós/fizikusfeltaláló is."?

Azt szeretnéd tudni, hogy ki volt aki ezeket a rövidítéseket kitalálta, vagy ki volt aki a témában (elektrotechnika) a fázisokkal kapcsolatban mérföldkőnek számító munkásságot tudhat magáénak.


vagy:

Az "RST jelölés funkciója" csak annyi, hogy valahogy jelöljünk valamit, hogy megkülönböztethető legyen.Nem azt szeretnéd inkább kérdezni, hogy mi a fázisok funkciója, vagy hogy mi a három fázis közti különbség köztük?

Majd amikor pontosítja a kérdést, megadod a már nyilvánvalóan értelmes kérdésre a nyilvánvalóan tudásod legjavát tartalmazó választ az adott témában.


Ez így nem lenne konstruktívabb? Talán még 'nevelés' tekintetében is többet érne.

BTW: Kristóf, hasznos volt a három link? Jutottál előrébb?Collapo
Nézd meg az első hsz-emet, ami a kérdezőnek címeztem. 😉

De mi a kérdés?
Mi az RST jelölés funkciója?
Miért pont R és S és T?
Ki alkalmazta először?
Milyen tudós vagy minek a feltalálójának a nevére vagy kiváncsi?
Fogalmazd meg pontosan, hogy mit szeretnél tudni.Sobri Jóska

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azt ugye érezzük, hogy ez a korábbi kérdéshez képest már erős sarkítás... az évszak példa még megfelelt volna, de ez már erőltetett... nem vitatom, hogy nem volt pontos a kérdés feltevés, azonban ha megfigyelted, próbáltam a lehető legtöbb - remélem hasznos - segítséget nyújtani. Nem közöltem Vele, hogy ez így zagyva, vagy akármi. Amúgy, ha a kérdése nem világos, kérdezz rá úgy, hogy támpontot adj neki a pontosításhoz.

Mondok én is egy példát:
Srácok, lehet, hogy egy megajánlott jegyet eldöntő kérdésem lenne. Elektrotechnikából lenne egy olyan kérdésem, hogy az RST fázis jelölésnek mi a funkciója (gondolom valami speciális, mert keresgéltem, és eljutottam, hogy tekercseket jelölnek RST-vel a bemenetit másik három betűvel a kimenetit meg szintén másik hárommal, de ez kevés szerintem és semmi extra) és kéne nekem hozzá egy név is. Azt írtam fel kérdésnek, hogy mi a neve, de kell hozzá nekem egy tudós/fizikusfeltaláló is. Remélem tudtok valamit.

Ezt halásztam még most elő, ami végül is korrektnek tűnik, de nevet itt sem kapok.

"Nincs meghatározott értelmük, csupán betűjelek. Régen az erőművekben a kapcsolótáblákon betűkkel jelölték, hogy milyen fajta kivezetéssel van dolguk, a számokat a sorszámozásra használták. Hogy az ABC sorrendben hogy jutottak az R-ig, azt nem tudom, de ami biztos: Az RST a fázisok, az UVW a motorok kapcsai, a ZXY a motorok másodlagos kapcsait jelölte. Jelenleg az L1, L2, L3 jelölés a szabványos, ami a Linea=vonal szóból ered."kristóf17
Kristóf, tudnál pontosítani a kérdésen? Mit értesz az alatt, hogy "s kéne nekem hozzá egy név is. Azt írtam fel kérdésnek, hogy mi a neve, de kell hozzá nekem egy tudós/fizikusfeltaláló is."?

Azt szeretnéd tudni, hogy ki volt aki ezeket a rövidítéseket kitalálta, vagy ki volt aki a témában (elektrotechnika) a fázisokkal kapcsolatban mérföldkőnek számító munkásságot tudhat magáénak.


vagy:

Az "RST jelölés funkciója" csak annyi, hogy valahogy jelöljünk valamit, hogy megkülönböztethető legyen.Nem azt szeretnéd inkább kérdezni, hogy mi a fázisok funkciója, vagy hogy mi a három fázis közti különbség köztük?

Majd amikor pontosítja a kérdést, megadod a már nyilvánvalóan értelmes kérdésre a nyilvánvalóan tudásod legjavát tartalmazó választ az adott témában.


Ez így nem lenne konstruktívabb? Talán még 'nevelés' tekintetében is többet érne.

BTW: Kristóf, hasznos volt a három link? Jutottál előrébb?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Rendben, nem irreleváns, értelmetlen számodra, azonban ettől még Neki fontos volt, így bár értelmetlennek véled, Ő még kaphat rá választ. A válasz pedig nem az, hogy ez a kérdés értelmetlen... a kérdés egy kérdés, a válasz meg a kérdést megválaszolni irányuló kijelentés. Ez utóbbit pedig a Te hozzászólásod nem próbálta megvalósítani. Ily módon nem is biztos, hogy Neked kellett erre a kérdésre válaszolnod. Amennyiben mégis válaszolnál a kérdésre, úgy lehet, hogy a kérdező számára jobb megoldás lenne, ha a témát érintő választ kapna.Collapo
De egy zagyva, zavaros kérdésre nem fog választ kapni.
Aki nem járatos a témában, attól azért nem, aki járatos, attól meg azért nem.

Mondok egy példát. Tőled, mint a Baltimore Ravens rajongójától a következőt kérdezem. Várom a választ:
Ugye a Ravens most az aktuális bajnok. Ugyebár Ray Lewis visszavonult, de Ed Reed nem. Namost címvédőként alapszakaszmeccsen bemutatott védőfelállásnak, mi a neve, amikor az ellenfél 3&1 rövidyardos szituációnál screen passzt dob a RB-nek, de Suggs sérült, és kinek a nevéhez köthető, ha interception lesz, miért pont inter, vagyis ki találta ki az elnevezést, 4 perccel a vége elött, 21:21-es állásnál, de timeout?

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Rendben, nem irreleváns, értelmetlen számodra, azonban ettől még Neki fontos volt, így bár értelmetlennek véled, Ő még kaphat rá választ. A válasz pedig nem az, hogy ez a kérdés értelmetlen... a kérdés egy kérdés, a válasz meg a kérdést megválaszolni irányuló kijelentés. Ez utóbbit pedig a Te hozzászólásod nem próbálta megvalósítani. Ily módon nem is biztos, hogy Neked kellett erre a kérdésre válaszolnod. Amennyiben mégis válaszolnál a kérdésre, úgy lehet, hogy a kérdező számára jobb megoldás lenne, ha a témát érintő választ kapna.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
...Sobri Jóska
Azt vitattad, hogy mi a kérdés, ez volt az... a többi csak felesleges próbálkozás, hogy egy nyilvánvalóan felesleges hozzászólást palástolj.

"Mi a kérdés?" Az.

Tudsz válaszolni, vagy feltétlenül azt tartod fontosnak, hogy bebizonyítsd, hogy a kérdés irreleváns. Utóbbi esetben sajnos tévedsz, mert bár számodra mindenképpen az, a kérdezőnek igenis fontos volt. Itt pedig, ahogy a topic neve is mtutatja lehet kérdezni bármiről. Akkor is, ha számodra az nem legitim kérdés...Collapo
Nem irreleváns, hanem értelmetlen.
Mintha valaki az után érdeklődne, hogy pl. kinek a nevéhez köthető, hogy a négy égtájat északnak, délnek, keletnek és nyugatnak hívjuk.


Amit itt leművelsz Sobri az már tényleg trollkodás. HA egyszerűen nem tudod a választ valamire, miért nem tudod szó nélkül hagyni a témát? Teleírkálod faszságokkal a kommentedet. Ha értenél a témához, akkor valószinűleg a kérdést is értetted volna. Ha meg nem, akkor tartsd meg magadnak a tök felesleges hozzászólásaidat. Miért ne lehetne itt valaki, aki éppenséggel ért a témához, és kapásból tudja a választ?GRAFI
Tévedés. Te értesz a fotográfiához.
Mi a válasz arra a kérdésre, hogy kinek a nevéhez köthető a zoomolás vagy a svenkelés?

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
...Sobri Jóska
Azt vitattad, hogy mi a kérdés, ez volt az... a többi csak felesleges próbálkozás, hogy egy nyilvánvalóan felesleges hozzászólást palástolj.

"Mi a kérdés?" Az.

Tudsz válaszolni, vagy feltétlenül azt tartod fontosnak, hogy bebizonyítsd, hogy a kérdés irreleváns. Utóbbi esetben sajnos tévedsz, mert bár számodra mindenképpen az, a kérdezőnek igenis fontos volt. Itt pedig, ahogy a topic neve is mtutatja lehet kérdezni bármiről. Akkor is, ha számodra az nem legitim kérdés...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Amit itt leművelsz Sobri az már tényleg trollkodás. HA egyszerűen nem tudod a választ valamire, miért nem tudod szó nélkül hagyni a témát? Teleírkálod faszságokkal a kommentedet. Ha értenél a témához, akkor valószinűleg a kérdést is értetted volna. Ha meg nem, akkor tartsd meg magadnak a tök felesleges hozzászólásaidat. Miért ne lehetne itt valaki, aki éppenséggel ért a témához, és kapásból tudja a választ?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
De mi a kérdés?Sobri Jóska
Alább... az idézetedben is benne volt...
Elektrotechnikából lenne egy olyan kérdésem, hogy az RST fázis jelölésnek mi a funkciója
...
és kéne nekem hozzá egy név is. Azt írtam fel kérdésnek, hogy mi a neve, de kell hozzá nekem egy tudós/fizikusfeltaláló is. Remélem tudtok valamit. 😊
kristóf17
Kérdéseknek talán ezek a kiemelt részek megfelelnek, nem?!

Válaszként pedig: Forumból, thread és egy másik vagy egy harmadik, de szerintem ezeket már Te is megtaláltad. Viszont sajnos nem nagyon - értsd egyáltalán nem - értek a témához így csak ilyen segítséggel tudok szolgálniCollapo
Ja. Kb olyan, mintha azt kérdezném, hogy mi a funkciója annak, hogy a mágnes egyik fele piros a másik kék, és kéne hozzá egy név is, kihez köthető. Vagy hogy áruld el, hogy a csillagfejű csavar miért csillagfejű, és kéne hozzá név is.
Válasz mindkettőre van, de ugyan milyen nevet kötnél hozzájuk, hm?Sobri Jóska
A Sobri jó lesz?apeszos
Te tudod miért találták ki a sima csaverfej helyett a csillagfejűt?
Próbáld kitalálni, aztán nézd meg google-n. Mókás.

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De mi a kérdés?Sobri Jóska
Alább... az idézetedben is benne volt...
Elektrotechnikából lenne egy olyan kérdésem, hogy az RST fázis jelölésnek mi a funkciója
...
és kéne nekem hozzá egy név is. Azt írtam fel kérdésnek, hogy mi a neve, de kell hozzá nekem egy tudós/fizikusfeltaláló is. Remélem tudtok valamit. 😊
kristóf17
Kérdéseknek talán ezek a kiemelt részek megfelelnek, nem?!

Válaszként pedig: Forumból, thread és egy másik vagy egy harmadik, de szerintem ezeket már Te is megtaláltad. Viszont sajnos nem nagyon - értsd egyáltalán nem - értek a témához így csak ilyen segítséggel tudok szolgálniCollapo
Ja. Kb olyan, mintha azt kérdezném, hogy mi a funkciója annak, hogy a mágnes egyik fele piros a másik kék, és kéne hozzá egy név is, kihez köthető. Vagy hogy áruld el, hogy a csillagfejű csavar miért csillagfejű, és kéne hozzá név is.
Válasz mindkettőre van, de ugyan milyen nevet kötnél hozzájuk, hm?Sobri Jóska
A Sobri jó lesz?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
De mi a kérdés?Sobri Jóska
Alább... az idézetedben is benne volt...
Elektrotechnikából lenne egy olyan kérdésem, hogy az RST fázis jelölésnek mi a funkciója
...
és kéne nekem hozzá egy név is. Azt írtam fel kérdésnek, hogy mi a neve, de kell hozzá nekem egy tudós/fizikusfeltaláló is. Remélem tudtok valamit. 😊
kristóf17
Kérdéseknek talán ezek a kiemelt részek megfelelnek, nem?!

Válaszként pedig: Forumból, thread és egy másik vagy egy harmadik, de szerintem ezeket már Te is megtaláltad. Viszont sajnos nem nagyon - értsd egyáltalán nem - értek a témához így csak ilyen segítséggel tudok szolgálniCollapo
Ja. Kb olyan, mintha azt kérdezném, hogy mi a funkciója annak, hogy a mágnes egyik fele piros a másik kék, és kéne hozzá egy név is, kihez köthető. Vagy hogy áruld el, hogy a csillagfejű csavar miért csillagfejű, és kéne hozzá név is.
Válasz mindkettőre van, de ugyan milyen nevet kötnél hozzájuk, hm?

több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Mi a véleményetek erről a tévéről?  www.t-home.hu/lakossagi/keszulekek/tv-keszulekek/lg/lg_42la620
Elsősorban személyes tapasztalat érdekelne akár erről a modellről, akár másik LG tévéről. (Az árat ne nézzétek, nem itt fogom megvenni)
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az RST sor előtt van az N, mint Nulla szerintem, hameg mindenképp tudóst keresünk és a rejtélyes elektromosság, akó Nicola RS Tesla, remélem nyertem!sutianap
😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
De mi a kérdés?Sobri Jóska
Alább... az idézetedben is benne volt...
Elektrotechnikából lenne egy olyan kérdésem, hogy az RST fázis jelölésnek mi a funkciója
...
és kéne nekem hozzá egy név is. Azt írtam fel kérdésnek, hogy mi a neve, de kell hozzá nekem egy tudós/fizikusfeltaláló is. Remélem tudtok valamit. 😊
kristóf17
Kérdéseknek talán ezek a kiemelt részek megfelelnek, nem?!

Válaszként pedig: Forumból, thread és egy másik vagy egy harmadik, de szerintem ezeket már Te is megtaláltad. Viszont sajnos nem nagyon - értsd egyáltalán nem - értek a témához így csak ilyen segítséggel tudok szolgálni

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Az RST sor előtt van az N, mint Nulla szerintem, hameg mindenképp tudóst keresünk és a rejtélyes elektromosság, akó Nicola RS Tesla, remélem nyertem!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
És mi a kérdés?Sobri Jóska
Hogy mér R?
Ripley! A nyolcadik utas, a fázis.sutianap
aká R.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
És mi a kérdés?Sobri Jóska
Hogy mér R?
Ripley! A nyolcadik utas, a fázis.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
És mi a kérdés?

több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Srácok, lehet, hogy egy megajánlott jegyet eldöntő kérdésem lenne. Elektrotechnikából lenne egy olyan kérdésem, hogy az RST fázis jelölésnek mi a funkciója (gondolom valami speciális, mert keresgéltem, és eljutottam, hogy tekercseket jelölnek RST-vel a bemenetit másik három betűvel a kimenetit meg szintén másik hárommal, de ez kevés szerintem és semmi extra) és kéne nekem hozzá egy név is. Azt írtam fel kérdésnek, hogy mi a neve, de kell hozzá nekem egy tudós/fizikusfeltaláló is. Remélem tudtok valamit. 😊

Ezt halásztam még most elő, ami végül is korrektnek tűnik, de nevet itt sem kapok.

"Nincs meghatározott értelmük, csupán betűjelek. Régen az erőművekben a kapcsolótáblákon betűkkel jelölték, hogy milyen fajta kivezetéssel van dolguk, a számokat a sorszámozásra használták. Hogy az ABC sorrendben hogy jutottak az R-ig, azt nem tudom, de ami biztos: Az RST a fázisok, az UVW a motorok kapcsai, a ZXY a motorok másodlagos kapcsait jelölte. Jelenleg az L1, L2, L3 jelölés a szabványos, ami a Linea=vonal szóból ered."kristóf17
De mi a kérdés?

Miért pont R és S és T?
Ki alkalmazta először?Sobri Jóska
Legyen így, ha már valóban össze-vissza volt a fogalmazás. Az első kérdésre annyit találtam, hogy R-nek nevezték az első fázist és aztán ABC sorrendben jelölték a többit.
Másodikra meg, hogy német tudósok adták elvileg ezt a jelölést.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy tudnád rá a választ?Asbee
Mire?
Mi a kérdés?Sobri Jóska
Oké, szóval csak trollkodás...Asbee
Nem nem, olyat mindig csak más szokott csinálni...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Amúgy tudnád rá a választ?Asbee
Mire?
Mi a kérdés?Sobri Jóska
Oké, szóval csak trollkodás...Asbee
Szerinted mi a kérdés?
Fogalmazd te meg, válaszolok rá.
Nekem fingom nincs milyen tudós vagy feltaláló kapcsolódna az RST phase sequency elnevezéséhez és miként, milyen név kapcsolódik bárhogy is hozzá. Egy elnevezéshez...

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Amúgy tudnád rá a választ?Asbee
Mire?
Mi a kérdés?Sobri Jóska
Oké, szóval csak trollkodás...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Amúgy tudnád rá a választ?Asbee
Mire?
Mi a kérdés?

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Amúgy tudnád rá a választ?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER