Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
T. Fórum Népe! Közületek járt-e már valaki, vagy ismertek-e olyan valakit, aki már járt Alaszkában? Egy kedves ismerősöm költözik ki nemsokára a párjával (illetve a párja egy hónap múlva, ő majd az ősszel megy utána), minden apró infó, tipp jól jön, előre is köszi 😊JSanyo
ott van Joel Fleischman, csak már régen láttam...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
...kristof
Van egy 0-24-es posta Bp-en, a Fogarasi úti Tesconál.
+36-1-4221657
+36-1-4221656
 vendegvaro.utazom.com/posta-budapest-fogarasi-uti-tesco

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
T. Fórum Népe! Közületek járt-e már valaki, vagy ismertek-e olyan valakit, aki már járt Alaszkában? Egy kedves ismerősöm költözik ki nemsokára a párjával (illetve a párja egy hónap múlva, ő majd az ősszel megy utána), minden apró infó, tipp jól jön, előre is köszi 😊JSanyo
Kibaszott hideg van.

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
T. Fórum Népe! Közületek járt-e már valaki, vagy ismertek-e olyan valakit, aki már járt Alaszkában? Egy kedves ismerősöm költözik ki nemsokára a párjával (illetve a párja egy hónap múlva, ő majd az ősszel megy utána), minden apró infó, tipp jól jön, előre is köszi 😊

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
egy levelet szeretnék feladni, de úgy, hogy még hétfőn megérkezzen Miskolcra, lehetséges ez?kristof
Van még nyitva posta Bp.-n? Elsőbbségivel elméletileg következő munkanapra megérkezne, de ahhoz ma fel kell adnod.Rataxes
5 perce zárt be ami elérhető közelségben lett volna, de holnap is nyitva van 9-13 között, csak nem tudom, hogy az megérkezik-e hétfőre, vagy keressek más módotkristof
Én kevés esélyt adnék neki, köv. munkanapra sem mindig érkezik meg, nemhogy szombattól hétfőig. De azért kérdezd meg holnap a postán is 😊

A kék színű megkülönböztető, "ELSŐBBSÉGI" jelzéssel ellátott elsőbbségi leveleket a feldolgozás és továbbítás minden szakaszában kiemelten kezeljük, így több, mint 90%-os arányban, a feladást követő munkanapon már kézbesítjük is.
( www.posta.hu/level/level_belfoldre/elsobbsegi)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
egy levelet szeretnék feladni, de úgy, hogy még hétfőn megérkezzen Miskolcra, lehetséges ez?kristof
Van még nyitva posta Bp.-n? Elsőbbségivel elméletileg következő munkanapra megérkezne, de ahhoz ma fel kell adnod.Rataxes
5 perce zárt be ami elérhető közelségben lett volna, de holnap is nyitva van 9-13 között, csak nem tudom, hogy az megérkezik-e hétfőre, vagy keressek más módot
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
egy levelet szeretnék feladni, de úgy, hogy még hétfőn megérkezzen Miskolcra, lehetséges ez?kristof
Van még nyitva posta Bp.-n? Elsőbbségivel elméletileg következő munkanapra megérkezne, de ahhoz ma fel kell adnod.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
egy levelet szeretnék feladni, de úgy, hogy még hétfőn megérkezzen Miskolcra, lehetséges ez?kristof
Hát ha elsőbbségivel ajánlottan adod fel akkro valszeg megérkezik
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
egy levelet szeretnék feladni, de úgy, hogy még hétfőn megérkezzen Miskolcra, lehetséges ez?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tud valaki ajánlani kipróbált , jó kis helyet a belvárosban Bp-en ahol dartsozni is lehet ??

Köszi!yooker
van darts topik is (külön a bowl.hu-s versenynek szintén!) 😛 amúgy a Noiret pub (VI. ker), illetve mi az Akadémia Presszóba szoktunk járni (Nagyvárad tér). de itt valószínűleg az összes normális fel van sorolva
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 353 — Expect the Best !
Tud valaki ajánlani kipróbált , jó kis helyet a belvárosban Bp-en ahol dartsozni is lehet ??

Köszi!
több mint 10 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Üdv!
Úgy látom ez az off témák, off-ja ahova bármi belefér.
Nemrégiben indítottam egy blogot a nyelvtanulásról. A legutóbbi
két bejegyzésem a tavalyi amerikai utamról szól (volt benne nyelvtanulás is -
meg egy NBA, és egy MLB meccs is - ezek nem kerülnek szóba).

Akinek van kedve kattintson ide:
Part 1 -  challengeoflearningusenglish.blogspot.hu/2014/01/my-american-life-part-one.html
Part 2 -  challengeoflearningusenglish.blogspot.hu/2014/01/my-american-life-part-two.html

Köszi mindenkinek a kattintást!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sobri válasza alapján pedig dokumentumbaszedve, ha mered:
 www.google.hu/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCsQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.nmkh.hu%2Fnmkh%2Fimages%2Fdokumentumok%2F2009%2FGyamhivatal%2FNograd_intezmenyek%2FGyermek_es_lakasotthonok_cimlista2009_03_02..doc&ei=KETiUsXMAer_yAPg34GIBA&usg=AFQjCNHnr2jTqcLMyBh8aPL2w1ffRIS2lw&sig2=BQ4cyW9efUYT73ea58ZQNA&bvm=bv.59930103,d.Yms

Hevesben meg pdf:
 www.heveskozig.helyinfo.hu/domain75/files/modules/module15/25724FA6C9F9CEF06.pdf

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Nincs árvaház.
Gyermekotthon van.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Megtudnátok mondani, hogy hol találhatóak Árvaházak? Legfőképpen Nógrád és Heves megye érdekelne.
Tudom, google a barátom meg minden, de nem találtam semmit (bár lehet átsiklottam felette...).
több mint 10 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Kéne egy program, amivel fel tudom venni azokat a hangokat, amik a PC-hangfalon jönnek át. Tipp?szaba
Audacity
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Kéne egy program, amivel fel tudom venni azokat a hangokat, amik a PC-hangfalon jönnek át. Tipp?
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Mondjuk Linuxban (Ubuntu) is gondolkodtam, de amikor hibajavítás gyanánt 20 sornyi parancsokat kell gépelgetni az visszarettent. 😀Tony
Ennyire azért nem vészes 😊... csak máshogyan mókás mint a többi Os.toxique
Én elégedett vagyok vele. Mondjuk azt tudni kell hogy abszolút csak felhasználó vagyok, tehát a rendszerbe semmilyen szinten nem nyúlok bele, használom amire kell, és kész. Ezekre az alap dolgokra nekem kényelmesebb mint a win.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mondjuk Linuxban (Ubuntu) is gondolkodtam, de amikor hibajavítás gyanánt 20 sornyi parancsokat kell gépelgetni az visszarettent. 😀Tony
Ennyire azért nem vészes 😊... csak máshogyan mókás mint a többi Os.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ezt a Win8 veri megbízhatóságban a 7-et, sosem értettem. Sose volt még bajom a 7-el, nálam atom megbízható. Jah, annyi, hogy amikor registry-nél gépészkedtem, azt nem szerette. A másik kedvencem a boot idővel kapcsolatos. Program kiírja, WIN7-nél, hogy 1 perc és az sok, belenyúltam, most kiírja a progi 30 másodperc és király vagyok, csakhogy míg eddig 1 perc és kezdhettem a munkát, "gyorsítás" után 30 mp mire betölt az asztal és plusz 1 perc míg el is indul valamilyen program. Na kb. ez a helyzet Win8 esetén is, csempét/asztalt hamar behozza, de mire használhatod is annyi, mintha egy jól karbantartott Win7-en tolnád. Hozzáteszem ez szubjektív dolog és függ HDD van-e (az is milyen, mióta van használva, mennyire töredezett stb.) vagy SSD. Az oprendszer kb. olyan mint a vallás, ki miben hisz. 😊Tony
Egy szóval nem mondtam, hogy nem megbízható a Win7. Amíg azt használtam, nekem sem volt sok bajom vele, az XP után meg egyenesen a kánaán volt. Nem nyúltam egyiknél se bele semmibe, azt sem tudom hol lehet, nem is érdekel. De a win7 nálam jóval lassabban bootolt be (1 - 1.5 perc), mint a win8. Teljesen kikapcsolt állapotból 0,5 perc alatt teljesen használatra kész. Azért a win7 is szép lassan telerakosgatta mindenféle felesleges cuccal a rendszervinyót és ezzel egyenes arányban kezdett lassulni is a rendszer. A 8at mióta felraktam szinte nem változott a szabad hely.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
SSD winyó nagyon baró! Tényleg csak ajánlani tudom, olyan fürgén bootol be a winfos hogy ihaj!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ezt a Win8 veri megbízhatóságban a 7-et, sosem értettem. Sose volt még bajom a 7-el, nálam atom megbízható. Jah, annyi, hogy amikor registry-nél gépészkedtem, azt nem szerette. A másik kedvencem a boot idővel kapcsolatos. Program kiírja, WIN7-nél, hogy 1 perc és az sok, belenyúltam, most kiírja a progi 30 másodperc és király vagyok, csakhogy míg eddig 1 perc és kezdhettem a munkát, "gyorsítás" után 30 mp mire betölt az asztal és plusz 1 perc míg el is indul valamilyen program. Na kb. ez a helyzet Win8 esetén is, csempét/asztalt hamar behozza, de mire használhatod is annyi, mintha egy jól karbantartott Win7-en tolnád. Hozzáteszem ez szubjektív dolog és függ HDD van-e (az is milyen, mióta van használva, mennyire töredezett stb.) vagy SSD. Az oprendszer kb. olyan mint a vallás, ki miben hisz. 😊
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Fura mód ahogy leszedtem róla, minden egy varázsütésre megjavult.GRAFI
Mit tettél föl helyette?Gogo
Microsoft Security Essentials

Nekem amúgy win8 van fent. Van Start menüm is, egy kiegészítő progi segítségével. A csempe rész nem tetszik, de én az asztalt használom, gyakorlatilag ugyanúgy néz ki nálam, mint a win7. Sokkal gyorsabb, stabilabb, mint eddig bármi más. Nem eszi a memóriát, nem telíti meg felesleges cuccokkal a rendszermeghajtót. És atom gyorsan bootol, pedig nem egy erőgép amim van. Mióta megjelent ez van fent, semmi, de semmi bajom nem volt vele.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jó amúgy a win 8? Amikor gépújrahúzáskor kérdeztem pc boltos haveromat azt mondta még nem elég kiforrott, úgyhogy maradjak a hetesnél.Rataxes
Én utálom a Win8-cat.
Érintő képernyős cuccon jó, de PC-n, laptopon egérrel szvsz kurva szar. 150%-ban érintő képernyős kütyükhöz készült -50% egeres felhasználásra. Pillanatok alatt annyira felbaszta az agyamat, h kértem a munkahelyemen h visszakaphassam a Win7-et a gépemre. Nem egyedül. Persze vannak egy csomóan akiknek meg bejött, ízlések és pofonok. Itt senki nem fogja tudni megmondani, h neked tetszene-e vagy semBlack_Adder
Hát az új 8.1 amibe visszarakták a start menüt szerintem már sokkal jobb. Vannak idegesítő része, de szerintem messze veri a Win7-et sebességben és megbízhatóságban is. Ha ezt a metro szart nem találták volna ki nem is lenne mi elbassza 😀Toca
Na igen, az egyetlen amit csak hackerkedéssel tudsz megváltoztatni, az a kinézete.. 😛 De egy idő után meg lehet szokni. Nekem Win 8 Pro N van, ebben nincs start menü, és nem is lesz. De már nem is kell. Asztalról minden elérhető ami kell, sőt. A hálózat kezelése nekem nagyon tetszik.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Jó amúgy a win 8? Amikor gépújrahúzáskor kérdeztem pc boltos haveromat azt mondta még nem elég kiforrott, úgyhogy maradjak a hetesnél.Rataxes
Én utálom a Win8-cat.
Érintő képernyős cuccon jó, de PC-n, laptopon egérrel szvsz kurva szar. 150%-ban érintő képernyős kütyükhöz készült -50% egeres felhasználásra. Pillanatok alatt annyira felbaszta az agyamat, h kértem a munkahelyemen h visszakaphassam a Win7-et a gépemre. Nem egyedül. Persze vannak egy csomóan akiknek meg bejött, ízlések és pofonok. Itt senki nem fogja tudni megmondani, h neked tetszene-e vagy semBlack_Adder
Hát az új 8.1 amibe visszarakták a start menüt szerintem már sokkal jobb. Vannak idegesítő része, de szerintem messze veri a Win7-et sebességben és megbízhatóságban is. Ha ezt a metro szart nem találták volna ki nem is lenne mi elbassza 😀