Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Augusztus, nászút.
Mi tudtok ajánlani? Naivan az egzotikus felé hajlottam, de megláttam az árakat és bumm...
Olyan fél milla környékén tervezünk, szállás, repjegy, minden, de brutálisak az árak.
Mégis, ha valakinek van valami jó ötlete, szívesen vesszük.JC6
Gondolom nem punnyadásra gondoltok a szálloda medencéjénél, abban nem tudok segíteni. Viszont...

Mi Máltán voltunk két hétig szintén nászúton. Nagyon sok szép látnivaló van. Ha valaki szereti a történelmi dolgokat ez a sziget el fogja varázsolni.

Ha a természet és kirándulás, akkor Korzikát tudom ajánlani. Igaz augusztusban mindkét helyen meleg van.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
Hali a köv kérdésem lenne:

Van egy program a gépen amire szeretnék beregisztrálni. Egy megadott kód sorozatot kell, hogy beírjak ami 5 sorból áll. A probléma, hogy a program felületén muszáj pont úgy beírni a kód sorozatot ahogy az megvan adva, csakhogy ez a kód sorozat soronként folyamatosan elcsúszik egy karakterrel, mert soronként túl kicsi a hely, hogy az összes karaktrer aminek egy sorban kellene lennie odaférjen. Már próbáltam képernyőfelbontást állítani, betűmérettel szarakodni, wordbe bemásolni majd vissza, ott is a bekezdést, betűtípust, méretet próbálgattam már de nem műxik a dolog. Bezzeg ha a program reg. felületéről másolom be a kódsort wordbe ott pontosan úgy jelenik meg a dolog ahogy kell, de visszafele már nem jó... Valakinek vmilyen ötlet, hogy mit lehetne még megpróbálni?peach
5 soros kódnál tudom hülye tipp, de manuálisan beírni? Illetve a program ablakának a mérete nem növelhető meg?Tony
😊 köszi, de azért az ilyen alap köröket lefutottam, ill. sztem mindent ami normál egyszerű mezei felhasználónak eszébe juthat, de a megoldás sajnos nem lett meg.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 955 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nászutas témához, nekünk Krétán volt, két hét, és nagyon jól éreztük magunkat. Mondjuk a család állta és azóta se jutottunk ki külföldre 😛 Árban azóta nem tudom hogy áll a dolog, lassan majd 10 éve, gondolom nem olcsó mulatság. De oda tényleg két hétre érdemes menni, ha látni is akar dolgokat az ember és pihenni is. Különben nagy rohanás az egész. Voltak más párok, hogy egy hétre jöttek, na azok mást se csináltak csak programról programra jártak. Nem irigyeltük őket.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Hali a köv kérdésem lenne:

Van egy program a gépen amire szeretnék beregisztrálni. Egy megadott kód sorozatot kell, hogy beírjak ami 5 sorból áll. A probléma, hogy a program felületén muszáj pont úgy beírni a kód sorozatot ahogy az megvan adva, csakhogy ez a kód sorozat soronként folyamatosan elcsúszik egy karakterrel, mert soronként túl kicsi a hely, hogy az összes karaktrer aminek egy sorban kellene lennie odaférjen. Már próbáltam képernyőfelbontást állítani, betűmérettel szarakodni, wordbe bemásolni majd vissza, ott is a bekezdést, betűtípust, méretet próbálgattam már de nem műxik a dolog. Bezzeg ha a program reg. felületéről másolom be a kódsort wordbe ott pontosan úgy jelenik meg a dolog ahogy kell, de visszafele már nem jó... Valakinek vmilyen ötlet, hogy mit lehetne még megpróbálni?peach
5 soros kódnál tudom hülye tipp, de manuálisan beírni? Illetve a program ablakának a mérete nem növelhető meg?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
Hali a köv kérdésem lenne:

Van egy program a gépen amire szeretnék beregisztrálni. Egy megadott kód sorozatot kell, hogy beírjak ami 5 sorból áll. A probléma, hogy a program felületén muszáj pont úgy beírni a kód sorozatot ahogy az megvan adva, csakhogy ez a kód sorozat soronként folyamatosan elcsúszik egy karakterrel, mert soronként túl kicsi a hely, hogy az összes karaktrer aminek egy sorban kellene lennie odaférjen. Már próbáltam képernyőfelbontást állítani, betűmérettel szarakodni, wordbe bemásolni majd vissza, ott is a bekezdést, betűtípust, méretet próbálgattam már de nem műxik a dolog. Bezzeg ha a program reg. felületéről másolom be a kódsort wordbe ott pontosan úgy jelenik meg a dolog ahogy kell, de visszafele már nem jó... Valakinek vmilyen ötlet, hogy mit lehetne még megpróbálni?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
Megköszönném!JC6
már most ez az enyémre vonatkozott?
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 496 — StuG Life
Kérdés, segítség kérés. 😀

Budapesten hol találok széles választékú plüss állatos boltot?😀
Igazából olyan plüss állatot szeretnék venni, amin a figura kanadais cuccot visel. 😀
Rokon lányának kellene...

Nagyon kösz előre is!Vrijbloed
ja lehet h lekéstem, de a legjobb plüssállat választák, meglepő módon az állatkertben lévő ajándékboltban van, véznaujju makik meg társaik is vannak 😀

aztán onnan már ráapplikálni vmi kanadai bizbaszt apróság

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Hű hát ez nem lesz egyszerű szerintem, kicsi az esélye hogy kifogsz egy ilyet... Inkább vegyél valami turiban párszázért egy jó állapotú plüssvalamit, meg egy passzoló méretű piros csecsemőruhát, arra meg hímeztesd rá a dolgot 😊Rataxes
Jaja, tudom. Hmmmm, nem rossz ötlet, köszi!Vrijbloed
 www.shopzeus.hu/product.php?sku=zeusd1-MARC-3424112
nesze


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hű hát ez nem lesz egyszerű szerintem, kicsi az esélye hogy kifogsz egy ilyet... Inkább vegyél valami turiban párszázért egy jó állapotú plüssvalamit, meg egy passzoló méretű piros csecsemőruhát, arra meg hímeztesd rá a dolgot 😊Rataxes
Jaja, tudom. Hmmmm, nem rossz ötlet, köszi!
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hű hát ez nem lesz egyszerű szerintem, kicsi az esélye hogy kifogsz egy ilyet... Inkább vegyél valami turiban párszázért egy jó állapotú plüssvalamit, meg egy passzoló méretű piros csecsemőruhát, arra meg hímeztesd rá a dolgot 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kérdés, segítség kérés. 😀

Budapesten hol találok széles választékú plüss állatos boltot?😀
Igazából olyan plüss állatot szeretnék venni, amin a figura kanadais cuccot visel. 😀
Rokon lányának kellene...

Nagyon kösz előre is!
több mint 10 éve
YoungZeeZee 8 413
mi is naszutas uticelokat bongeszunk de kurva sznob vagyok es azt mondtam h egzotikus helyre mennek europan kivulre.Mondjuk sok helyen voltam mar eu ban lehet ezert is gondolom igy.de nalam a naszut nem a turakrol szol. Az is kerdes ki mikor menne hol el no meg anyagihelyzet.
Mi megneztuk sri lankat is mivel szep hely es a szallasok olcsobbak.Ugyis az osszkoltseg "szamit"
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Fura, de Mo-n rögtön minél messzebb, minél egzotikusabb helyre akarnak menni. Pedig én azt gondolom, hogy sok pénzből jobb közelbe menni, de viszonylag magas szinten "elnászutazkodni".
Pl egy 5 csillagos nizzai hotel, tengerre néző szobával, full exkluzívan jobb mint nyomorogni Balin egy hétig.NB2
Én úgy vagyok ezzel, hogy valós, ebben az életben nem látom a fizetésemből Balit, szóval, ha már nászút, akkor legyen kövér 😊
De Nizza nem is rossz ötlet....még valami, esetleg?JC6
mi csak 2 nászéjszakát töltöttünk Rómában, de arra tuti hely. vagy fullos 5 csillagos all-inkluzív szálloda, vagy családi hotel és minden kaja egy nem idegenforgalomra specializált étteremben (mondjuk ehhez jó ha valaki beszél olaszul, nálunk az asszony teljesítette ezt a kritériumot)
én nem szeretem az olaszokat, de mégis van valami varázsa annak az országnak

szerk.: én ide mennék: Alberobello
 www.booking.com/city/it/alberobello.hu.html?aid=319917;label=alberobello-2ANvX84yGbLrHu0NYkw_nwS24418601564:pl:ta:p140:p2260.000:ac:ap1t1:neg;ws=&gclid=CJbT56X-lr0CFQ_HtAodUzYAsA

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Fura, de Mo-n rögtön minél messzebb, minél egzotikusabb helyre akarnak menni. Pedig én azt gondolom, hogy sok pénzből jobb közelbe menni, de viszonylag magas szinten "elnászutazkodni".
Pl egy 5 csillagos nizzai hotel, tengerre néző szobával, full exkluzívan jobb mint nyomorogni Balin egy hétig.NB2
Én úgy vagyok ezzel, hogy valós, ebben az életben nem látom a fizetésemből Balit, szóval, ha már nászút, akkor legyen kövér 😊
De Nizza nem is rossz ötlet....még valami, esetleg?
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Fura, de Mo-n rögtön minél messzebb, minél egzotikusabb helyre akarnak menni. Pedig én azt gondolom, hogy sok pénzből jobb közelbe menni, de viszonylag magas szinten "elnászutazkodni".
Pl egy 5 csillagos nizzai hotel, tengerre néző szobával, full exkluzívan jobb mint nyomorogni Balin egy hétig.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Megköszönném!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
Augusztus, nászút.
Mi tudtok ajánlani? Naivan az egzotikus felé hajlottam, de megláttam az árakat és bumm...
Olyan fél milla környékén tervezünk, szállás, repjegy, minden, de brutálisak az árak.
Mégis, ha valakinek van valami jó ötlete, szívesen vesszük.JC6
Izland is egzotikus.szaba
volt osztálytársamék tényleg ott voltak nászúton, másik volt osztálytársam szervezte, esetleg kérdezhetek költséget, ha kell 😊
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Augusztus, nászút.
Mi tudtok ajánlani? Naivan az egzotikus felé hajlottam, de megláttam az árakat és bumm...
Olyan fél milla környékén tervezünk, szállás, repjegy, minden, de brutálisak az árak.
Mégis, ha valakinek van valami jó ötlete, szívesen vesszük.JC6
Izland is egzotikus.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Augusztus, nászút.
Mi tudtok ajánlani? Naivan az egzotikus felé hajlottam, de megláttam az árakat és bumm...
Olyan fél milla környékén tervezünk, szállás, repjegy, minden, de brutálisak az árak.
Mégis, ha valakinek van valami jó ötlete, szívesen vesszük.JC6
Előre is sok bódogságot!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Augusztus, nászút.
Mi tudtok ajánlani? Naivan az egzotikus felé hajlottam, de megláttam az árakat és bumm...
Olyan fél milla környékén tervezünk, szállás, repjegy, minden, de brutálisak az árak.
Mégis, ha valakinek van valami jó ötlete, szívesen vesszük.JC6
Esküvői ruhán, lakodalmon, nászúton nem szabad spórolni.
Vagy busásan megtérülő befektetés, vagy csepp a veszteségek tengerében.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Augusztus, nászút.
Mi tudtok ajánlani? Naivan az egzotikus felé hajlottam, de megláttam az árakat és bumm...
Olyan fél milla környékén tervezünk, szállás, repjegy, minden, de brutálisak az árak.
Mégis, ha valakinek van valami jó ötlete, szívesen vesszük.
több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
kishaszi
Én őket ajánlom:  www.novakoptika.hu/
Nap és rendes szemüveget is csak náluk veszek. Előzékenyek és értik a dolgukat + könnyen megközelíthető a fő boltjuk az Astoriánál!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ilyet még nem láttam, úgyhogy már továbbhaladásnak jó😊 Tenkes.kishaszi
Az enyém nem ilyen, de...
 rokonsport.hu/nyari-termekeink/napszemuvegek/napszemuveg/shplus-rg-4032-otg.html

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Barátnőm is mindig ezzel jön, de szerintem a gyémántfúró is beledöglene...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
Urak!

Volna egy olyan problémám - elég nagy😕 - hogy bringázáshoz kéne nekem napszemüveg. Dioptrizálható lencsével. Idáig még nem is volna gond, mert elég sok olyan termék van, ahol van ilyen opció.
kishaszi
Hello,

Én is szemüveget hordok, és nekem is futáshoz, bringázáshoz kellett napszemcsi. Nekem az SH+ jött be. Az orrnyergén szilikon van, tehát valamennyire flexibilis. Nem is volt drága 4-5 éve kb 20 ezer + ugye a dioptriás betét bele, viszont 3 cserélhető lencsét adtak hozzá. Kettő napsütésre egy pedig olyan, hogy szürkületben is nyugodtan lehet használni. Remélem tudtam segíteni.
Sok szerencsét...BigBaltazar
ha pedig ez sem jön be, akkor plasztikáztasd át.