Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Pont hogy azé' jó ez a fórum, mert minden van. Kérdések bármiről. Nem kell mindig spec fórumokra regisztrálni, ahol azért oltanak le, mert nem tudsz visszaolvasni pl. Ha az első válaszok nem kielégítőek, akkor majd regel a spec fórumra, esetleg azt is megtudja, hova érdemes, merre kell tapogatódzni.
Akit meg nem hoz lázba a segítő szándék, az meg használhatja az egér görgőjét.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
igen, viszont ismereteim szerint ezeket sajnos még a szezon előtt letudják, tehát ha valaki esküvőn töri még a fejét az elkövetkezendő 1-5 évben, akkor készüljön fel, hogy januárban (esetleg február elején) kell figyelni a hirdetési felületeket!slowmotion
Ja vagy egy évvel előbb ha azt akarod hogy mindenki téged írjon be aznapra. Januárban már el vagy késve az adott évre.

Rata nekem pl tavaly volt tehát pár trükköt tudtam neki írni. Szóval nincs nagyon eltévedtek itt se. És azzal nem veszít semmit ha mindenhol rákérdez. Max kap jó tippeket.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Ahogy pl. ha megkérdezed itt hogy milyen telefont vegyél, akkor Sobri azt fogja mondani hogy vegyél Iphone-t mert az a legjobb, holott mind tudjuk hogy ez azért nem feltétlenül fedi le a valóságot.Rataxes
De.

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem értem miért probléma, hogy ismeretlen embereket kérdezek meg egy amifoci fórumon. Itt minden van, sok ember, sok téma, tényleg minden, ami érdekel vagy segíthet. Nem kell ahhoz ismernem slowmotion-t, hogy kérjek tőle tanácsot, főleg akkor nem, ha ő már mondjuk átesett az esküvőn és van pár jó tanácsa, amit normális emberhez méltó módon megoszt velem. Példa.
Persze lehet mondani, hogy google a barátom, meg felkészületlen vagyok (ki ne lenne az?), de először segíteni majd trollkodni szerintem elég gáz. És tudom, hogy leszarod meg ez csak egy fórum, de azért néha tényleg úgy igazán magadba nézhetnél kedves Sobri Jóska. Meg hogy hova jutottál eddig a sok trollkodással. Na meg érdekelne, hogy a te életednek (fádnak) mik a jó gyümölcsei. Amire mondjuk más is büszke lehetne...JC6
Szerintem félreértetted, nem trollkodni akartunk, viszont Sobrinak olyan szempontból igaza van hogy nem biztos hogy ezen az oldalon fogod ez ügyben a legkimerítőbb információkat megkapni 😊 Nekem pl. ez a kedvenc fórumom, rengeteget vagyok itt, de pl. ha a számítógépem tönkre megy akkor a prohardver megfelelő topicjába megyek érdeklődni, ha főzés tipp kell akkor a nosaltyra, ha amerikai focis kérdésem van akkor meg ide, mert tudom hogy az adott téma szakértői itt találhatóak meg. És attól hogy egy itteni user kifogott egy neki "tetsző" fotóst, és esetleg ezáltal - akár elfogultan - Őt tanácsolja Neked, attól messze nem biztos hogy ár/érték arányban vele jársz a legjobban. Ahogy pl. ha megkérdezed itt hogy milyen telefont vegyél, akkor Sobri azt fogja mondani hogy vegyél Iphone-t mert az a legjobb, holott mind tudjuk hogy ez azért nem feltétlenül fedi le a valóságot.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 235 — Cowboys fan
Nem értem miért probléma, hogy ismeretlen embereket kérdezek meg egy amifoci fórumon. Itt minden van, sok ember, sok téma, tényleg minden, ami érdekel vagy segíthet. Nem kell ahhoz ismernem slowmotion-t, hogy kérjek tőle tanácsot, főleg akkor nem, ha ő már mondjuk átesett az esküvőn és van pár jó tanácsa, amit normális emberhez méltó módon megoszt velem. Példa.
Persze lehet mondani, hogy google a barátom, meg felkészületlen vagyok (ki ne lenne az?), de először segíteni majd trollkodni szerintem elég gáz. És tudom, hogy leszarod meg ez csak egy fórum, de azért néha tényleg úgy igazán magadba nézhetnél kedves Sobri Jóska. Meg hogy hova jutottál eddig a sok trollkodással. Na meg érdekelne, hogy a te életednek (fádnak) mik a jó gyümölcsei. Amire mondjuk más is büszke lehetne...JC6
az a vicces, hogy mi pont nem jutottunk el az esküvőig*, éppen ezért mondtam csak olyan információkat, hogy hol szereztük be a gyűrűt, meg hogy mikor van a kiállítás stb 😊

* viszont legalább a fiam volt olyan kedves, hogy még a foglalózás előtt megmutatta magát az ultrahangon, szóval pénzt nem vesztettünk ezzel. szóval mi majd jövő szeptember elején leszünk hivatalosak, de legalább már másfél évre előre tudjuk, hogy mikor és hol lesz a lagzi, csak a többivel kell foglalkozni...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nem értem miért probléma, hogy ismeretlen embereket kérdezek meg egy amifoci fórumon. Itt minden van, sok ember, sok téma, tényleg minden, ami érdekel vagy segíthet. Nem kell ahhoz ismernem slowmotion-t, hogy kérjek tőle tanácsot, főleg akkor nem, ha ő már mondjuk átesett az esküvőn és van pár jó tanácsa, amit normális emberhez méltó módon megoszt velem. Példa.
Persze lehet mondani, hogy google a barátom, meg felkészületlen vagyok (ki ne lenne az?), de először segíteni majd trollkodni szerintem elég gáz. És tudom, hogy leszarod meg ez csak egy fórum, de azért néha tényleg úgy igazán magadba nézhetnél kedves Sobri Jóska. Meg hogy hova jutottál eddig a sok trollkodással. Na meg érdekelne, hogy a te életednek (fádnak) mik a jó gyümölcsei. Amire mondjuk más is büszke lehetne...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 235 — Cowboys fan
szerk.: az esküvőszervezővel az esküvőkiállításon találkoztunk (naná hogy az asszony rángatott oda), aki ötleteket akar szerezni és pénzt kímélni, ha teheti menjen el egy ilyen rendezvényreDiamondsHead44
igen, viszont ismereteim szerint ezeket sajnos még a szezon előtt letudják, tehát ha valaki esküvőn töri még a fejét az elkövetkezendő 1-5 évben, akkor készüljön fel, hogy januárban (esetleg február elején) kell figyelni a hirdetési felületeket!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Én úgy tapasztaltam, hogy itt azért elég segítőkész a közösség.
Persze, akinek nem inge nem veszi magára!
Nem került semmibe egy PM elküldése, neki, meg lehet, hogy tudtam ezzel segíteni.
De biztos ő a mucsai, hogy kérdezni mert, mi, pedig akik nem kioktattuk, a taplók!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Dehogy ez lesz. Vagy ha igen, és így tudod előre, akkor igazán felkészülhetnél jobban.
Sobri Jóska
Ki az aki felkészült egy esküvőről?😊 Az emberek nagy részének egy igazi esküvője van, sajnos utána lesz okosabb. Max annyit tehet, hogy kérdez embereket. Ő pont ezt tette.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egyébként meg ott van a szaknévsor, meg még tucatnyi ilyen szolgáltatásgyűjtő oldal. Fogod magad, kiírsz 60 fotós e-mail címet (meg zenekart, stb.), és küldessz nekik egy kör-emailt hogy erre-és-erre kérsz árajánlatot. Attól hogy itt XY user azt írja hogy Kovács István fotós a legjobb/legolcsóbb, attól az még nem biztos hogy úgy van 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Sobri téged meg komolyan nem értelek. Beszólsz bazzeg, hogy felkészületlen vagyok. Hát csezd meg, nekem ez lesz életem legszebb napja, JC6
Dehogy ez lesz. Vagy ha igen, és így tudod előre, akkor igazán felkészülhetnél jobban.
És nem egy amerikaifocis fórumon, ismeretlen emberektől kérni tanácsot.
Biztos van az ismerettségi körödben aki már átesett ezen, vagy vannak specifikáltabb fórumok, honlapok.
Valamint az tény, hogy esküvőt nem szerveztem, de többezer fős rendezvényeket igen, és azt hiszem, ha majd eljön nekem is ez a csodálatos nap, ami után már nem kell holmi utcalányokhoz járkálnom (de persze jókedvemben azért még megtehetem 😉 ), asszem meg fogom tudni oldani a bowl.hu segítsége nélkül is.
De ha mégsem, akkor te leszel az első, akit megkövetek, hogy most beszóltam.

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Amúgy mennyibe fáj egy esküvőszervező? Mert legyünk őszinték rengeteg kellemetlenségtől meg tud óvni és ha elköltök 2 miskát egy esküvőre ha még plusz 100 egy szervező hát le....m.NB2
nálunk is volt esküvőszervező, többszörösen behozta az árát a tapasztalatával, meg azzal, hogy az esküvő napján ő gardírozott mindent és mindenkit. nem kellett idegeskedni azon mikor jön a kaja, van-e pia az asztalon, ne legyen üresjárat stb.
életem legjobb bulija volt, pedig évekig hallani sem akartam a házasságról.
(a mai napig nem tudták űberelni az alkoholfogyasztás mennyiségét azon a helyen, per lagzi)
szerk.: az esküvőszervezővel az esküvőkiállításon találkoztunk (naná hogy az asszony rángatott oda), aki ötleteket akar szerezni és pénzt kímélni, ha teheti menjen el egy ilyen rendezvényre

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Amúgy mennyibe fáj egy esküvőszervező? Mert legyünk őszinték rengeteg kellemetlenségtől meg tud óvni és ha elköltök 2 miskát egy esküvőre ha még plusz 100 egy szervező hát le....m.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Épp ez az peach, Matt...like!

Sobri téged meg komolyan nem értelek. Beszólsz bazzeg, hogy felkészületlen vagyok. Hát csezd meg, nekem ez lesz életem legszebb napja, a leendő gyermekeim születése mellett, na meg van tököm leélni az életem egy nő mellett itt a földön, nem holmi utcalányokhoz járni, mint te! Nem megállapodni, nem vállalni semmiért - főleg nem egy emberért, vagy többért - a felelősséget, megfelelő hátteret és egzisztenciát biztosítani nekik (hivatalosan, papírral - ezt lacconak), te vagy ám a kemény legény, de tényleg.

Könnyű beszólni egy fórumon, ismeretlenül, hogy felkészületlen vagyok, öcsém ez lesz az első s utolsó lagzim, nincs még benne többszöri tapasztalatom, nem ez lesz a harmadik. Akkor bezzeg már tudnám hova kell menni s mi kell vagy mi fölösleges.

Igenis kell a segítség és aki ezt megteszi akár személyesen, akár itt, annak nagy hálával tartozom s biztos nem lesz elfelejtve, ennyi.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 235 — Cowboys fan
Öltöny, karikagyűrű pesten? Akciós? 😀
Olasz a kedvenc öltönyben...
Ékszerüzletek és ruházati boltok címe kellene...JC6
 uristenhazasodunk.hu/kapcsolat/
mi itt szereztük be a karikagyűrűt, korrekt kicsi hely, mondjuk mi nem is ilyen könnyűfémfelninek is beillő, fehérarany karikagyűrűt akartunk.
(azt meg csak félve jegyzem meg, hogy az eladó kisasszony is igen szemrevaló, ha nem az lenne a párom, aki, akkor B tervnek simán vállalnám)

szerk: már persze ha pesti = budapesti, mert ez Budán van
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
Nemtom, nekem meg fogja erni azt 6-700 ezret egy jó lakodalom, pláne h kb majdnem az egész visszajön a borìtékokból...amúgy szvsz a buli a lényeg, a többi csicsás pénzkidobást meg letojom 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Na azt én sem értem, mármint az esküvőt megértem, csak a felhajtást nem. Egy zsák pénzt elköltenek arra, hogy mindenki jól érezze magát, kivéve azokat, akikről szólna. Eleve mire eljutnak odáig tiszta idegroncs mindkét fél. Mi értelme százezreket kifizetni egy ruhára, százezrekért termet bérelni és zenekart stb. miközben az "ifjú pár" csak arra tud gondolni, hogy "csak legyünk már túl ezen a napon"?! Bájvigyor fel és mehet a tortúra.
Tony
Hm akkor lehet hogy mi voltunk a kivétel. Oké hogy elfáradtam és pár hét volt mire kipihentem az egészet de én jól éreztem magam. Életem egyik legjobb bulija volt, alig akartunk hazamenni. Végig ott voltak a barátaink, családunk. Semmit nem éreztem tehernek és mégis minden megvolt ami egy esküvőhöz kell.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Komplett iparág alakult ki az esküvő köré.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Én, amúgy együttélés-párti vagyok!
Nincs szükség szerintem !!!!!!!!!!!!! két ember boldogságához papírra.
De aki a házasságot választja, azt is megértem.
Csak azt nem bírom megérteni, hogy miért kell ekkora feneket keríteni az esküvőnek?laccoo74
Na azt én sem értem, mármint az esküvőt megértem, csak a felhajtást nem. Egy zsák pénzt elköltenek arra, hogy mindenki jól érezze magát, kivéve azokat, akikről szólna. Eleve mire eljutnak odáig tiszta idegroncs mindkét fél. Mi értelme százezreket kifizetni egy ruhára, százezrekért termet bérelni és zenekart stb. miközben az "ifjú pár" csak arra tud gondolni, hogy "csak legyünk már túl ezen a napon"?! Bájvigyor fel és mehet a tortúra.
Persze "értem", hogy itt is beindul a "harc", hogy le kell pipálni a Manyikáék esküvőjét, de nah...
Szóval megette a fene a külsőségeket, ha belül az érzés nem társul hozzá és itt is le kellene rázni a "kötelező szokásokat" végre és egy olyan alkalmat "létrehozni", ahol az ifjú párban igazi öröm van és nem megfelelési kényszer.

Persze lehet mondani az "életük legszebb napja" dolgot, csak az igazság az, hogy amikor gondok akadnak, akkor baromira nem merít senki sem erőt sem az esküvői emlékből, sem a nászút emlékeiből. Legalábbis én még nem hallottam olyat, aki azt mondta volna utána, hogy "össze kell húzni a nadrágszíjat, de milyen jó volt az esküvő és a nászút", hanem beindul a panaszáradat.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Még jó, hogy ateista vagyok!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Mert esküvő nélkül istentelen dolog szexelni, és sokak szerint a szex ezt az árat is megéri.

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Én, amúgy együttélés-párti vagyok!
Nincs szükség szerintem !!!!!!!!!!!!! két ember boldogságához papírra.
De aki a házasságot választja, azt is megértem.
Csak azt nem bírom megérteni, hogy miért kell ekkora feneket keríteni az esküvőnek?
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Vagy baromi hasznos egy olyan ismerős, aki már túl van rajta. Ő tud mutatni referenciát a zenészről/fotósról/videósról/meghívósról/dekorosról/helyszínről stb., emellett valóban az esküvői kiállítás is sok hasznot hajthat.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Van ám szakkiállítása is az esküvő-iparnak!
Haverom volt a jövendőbelijével, mindent sikerült egy helyen lezsírozni.
Stresszmentesen!
És rengeteg kedvezményt kaptak.Saját számításaik szerint kb 200 ezer forintot sikerült megóvniuk az elköltéstől!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most nem azért, de ilyen felkészületlenül hogy lehet nősülésbe fogni?Sobri Jóska
Mér' arra fel lehet készülni? Az ember azt hiszi, aztán persze dehogy. Majd idővel rájön. 😊