Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Most nem azért, de ilyen felkészületlenül hogy lehet nősülésbe fogni?Sobri Jóska
Jajmà me nehezedre esik segíteni
 energy.hu/hu/ruhaklinika.html èn nàluk vótam, zsakett, tutti, cilinderrel a Maigret-híd pesti oldal, ott kapsz szèp sètapàlcàt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 496 — StuG Life
Most nem azért, de ilyen felkészületlenül hogy lehet nősülésbe fogni?Sobri Jóska
após puskával a háta mögött áll

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Most nem azért, de ilyen felkészületlenül hogy lehet nősülésbe fogni?

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Öltöny, karikagyűrű pesten? Akciós? 😀
Olasz a kedvenc öltönyben...
Ékszerüzletek és ruházati boltok címe kellene...
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Persze, tudom Matt, de az elmúlt időszakban kicsit megcsömörlöttem attól a szótól, hogy esküvő, remélem érted 😀
Mennyibe fájt a fotósotok? Hát a zenekar?
Tippek, trükkök? Pénz spórolás 😀 meghívó, tökömtudja mi ami kell még.. 😀

Laco, minden jöhet!JC6
Inkább fuss ember, fuss!!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Persze, tudom Matt, de az elmúlt időszakban kicsit megcsömörlöttem attól a szótól, hogy esküvő, remélem érted 😀
Mennyibe fájt a fotósotok? Hát a zenekar?
Tippek, trükkök? Pénz spórolás 😀 meghívó, tökömtudja mi ami kell még.. 😀

Laco, minden jöhet!JC6
Ment PM!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Persze, tudom Matt, de az elmúlt időszakban kicsit megcsömörlöttem attól a szótól, hogy esküvő, remélem érted 😀JC6
Majd az utolsó héten gyere és mondd el mit érzel xD Írok majd PM-et.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Persze, tudom Matt, de az elmúlt időszakban kicsit megcsömörlöttem attól a szótól, hogy esküvő, remélem érted 😀
Mennyibe fájt a fotósotok? Hát a zenekar?
Tippek, trükkök? Pénz spórolás 😀 meghívó, tökömtudja mi ami kell még.. 😀

Laco, minden jöhet!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Fotós: Rata, MO egyik legelismertebb, legkeresettebb MTI fotósa lakik tőlem 10 percre, egyből őt kerestem meg. Ő csak a kinti képekre 3 órát szánna, plusz könyvek a szülőknek, stb. Sajnos a nevet meg kell(ene) fizetni.
Egyébként tényleg komolyan írom, hogyha valakinek van olyan ismerőse Pesten, aki eljönne egy napra és profi, minőségi munkát adna ki a kezéből, időt nem spórolva, annak küldjetek elérhetőséget. Videóssal is ez a helyzet. Mert itt Nógrád- megyében 120-150 között mozog egy fotós és egy videós sem sokkal olcsóbb...JC6
Azt ugye tudod, hogy a fotós és az esküvői fotós között van különbség!? Egyébként két naposra terveztétek? 3 órát én tuti nem álldogálnék egy fotósnak se. Nálunk mondjuk videós se volt (sose nézed majd meg egynél többször). De nem akarnék hosszú hsz-t írni, ha van kérdésed én tavaly estem át az egészen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
ha már feláll, én a helyedben megcsinálnám ott a násznép előtt... 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
A keresztény zenekar csak poén, mondjuk ismertek itt páran, szóval lehet nem az. Mindenesetre "szemléltetésképp": van 5 keresztény ismerősöm, akik évek óta egy zenekart alkotnak. Kérdezem a szószólót, hogy mennyiért jönnének el arra a kb.: 5-7 órára zenélni? Válasz: mi úgy járunk, hogy fejenként 40 ezer + benzin. Majdnem hanyatt estem... azért ez tényleg durva. Utána megkerestem haveromat, akinek a felesége ebben a bandában zenél, hogy ez mi, meg ezt nem tudjuk kifizetni... Erre jött a válasz, hogy a 4 fő +a fele a pénznek hogy hangzana? Nem tudom, hogy vagytok vele, kinek volt már itt esküvője vagy ki tudja az árakat, de nekem még ez is sok...

Szóval bátran, ne habozzatok, ha vannak olyan jó ismerősök, szakemberek, elérhető áron, akikért a tűzbe tennétek a kezeteket, uccu neki, ide azt az e-mailt vagy telefonszámot. Fotós, videós, zenekar, nemtéma.

Köszönöm!JC6
A 40 ezer fejenként kicsit nagy egóra vall, de a -50% után már reálisabb a dolog. 2012-ben 4 fős zenekar 120 ezerért vállalt egy lagzit (12 óra volt kb, mert délután jöttek és hajnali 2-3-ig voltak), szóval a haver mondta a normálisabb díjszabást. A lacooo74 által írt díj is korrekt, főleg az utcán kísérős dologgal.

Ja és a merevedéssel nem lesz gondod szerintem. Annyira azért izgul szerintem az ember, hogy ne a merevedés legyen a legnagyobb gondja. 😀
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ja, és fotósban is tudok segíteni!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Most beszéltem a haverommal.
Ők 120 ezerért vállalnak egy komplett lakodalmat.
Plusz kb 10 ezer a benzin.Kazincbarcika-Salgótarján-Kazincbarcika útvonalon.Tarjáni vagy, ha jól emlékszem.
Az ár 12 órás zenélésre vonatkozik, azon felül minden óra egy újabb tizessel növeli a számlát.
Az árban benne van igény szerint az utcai kisérés is.
Ha érdekel a dolog. küldöm a linket, és a többit rátok bízom.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tudtam, hogy lájkokat érő kommenteket kapok majd 😊

Fotós: Rata, MO egyik legelismertebb, legkeresettebb MTI fotósa lakik tőlem 10 percre, egyből őt kerestem meg. Ő csak a kinti képekre 3 órát szánna, plusz könyvek a szülőknek, stb. Sajnos a nevet meg kell(ene) fizetni.
Egyébként tényleg komolyan írom, hogyha valakinek van olyan ismerőse Pesten, aki eljönne egy napra és profi, minőségi munkát adna ki a kezéből, időt nem spórolva, annak küldjetek elérhetőséget. Videóssal is ez a helyzet. Mert itt Nógrád- megyében 120-150 között mozog egy fotós és egy videós sem sokkal olcsóbb...

A keresztény zenekar csak poén, mondjuk ismertek itt páran, szóval lehet nem az. Mindenesetre "szemléltetésképp": van 5 keresztény ismerősöm, akik évek óta egy zenekart alkotnak. Kérdezem a szószólót, hogy mennyiért jönnének el arra a kb.: 5-7 órára zenélni? Válasz: mi úgy járunk, hogy fejenként 40 ezer + benzin. Majdnem hanyatt estem... azért ez tényleg durva. Utána megkerestem haveromat, akinek a felesége ebben a bandában zenél, hogy ez mi, meg ezt nem tudjuk kifizetni... Erre jött a válasz, hogy a 4 fő +a fele a pénznek hogy hangzana? Nem tudom, hogy vagytok vele, kinek volt már itt esküvője vagy ki tudja az árakat, de nekem még ez is sok...

Szóval bátran, ne habozzatok, ha vannak olyan jó ismerősök, szakemberek, elérhető áron, akikért a tűzbe tennétek a kezeteket, uccu neki, ide azt az e-mailt vagy telefonszámot. Fotós, videós, zenekar, nemtéma.

Köszönöm!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
JC!
Ragaszkodtok a keresztény zenekarhoz?
Mert, ha nem, akkor lehet, hogy tudok segíteni.
Amúgy konkrétan miben merül ki nálatok a keresztény zenekar fogalma?
Merevedési gondok esetén, pedig gondolj a ruha árára, és garantáltan nem lesz gond!😛
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Tudom, esküvőn ne spóroljunk, ám még csak a helyszín, időpont, fotós és zenekar van meg, de már az 1 millát karcolgatjuk a szülőkkel...ruha meg sehol. Nekem. Az egyetlenemnek az is a legdrágább 😛 Viszont nem tudom majd hogy fogom leplezni a merevedésem, ha meglátom ott mindenki előtt... 😀
Köszi 😀JC6
Pont, hogy az esküvőn lehet/kell spórolni, inkább a nászút legyen faszányosabb. Egy kis idő múlva, már úgyse fog senkit érdekelni, hogy hány százezres ruha, zenekar, fotós volt ott. Attól senki nem lesz boldogabb ha 2 milliót költ az esküvőre annál, mint aki 1 millát. Bár ez igaz a nászútra is. 😀

Sobri Jóska
Egyáltalán nem paradoxon, főleg ha katolikus. 😀
Egyébként a keresztény lét és a pénzkeresés nem zárja ki egymást, kivéve, ha egy szerzetesrendet hív zenélni, akik szegénységi fogadalmat tettek. 😀
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Én az operatőrömet/fotósomat el szoktam engedni esküvőkre, ő 40 körül járkál. Más fotósismerőseim is olyan 30-70 árkategóriában mozognak, de ez Budapest, itt mindenből túlkínálat van.
Keresztény zenekar meg pénzért eleve paradoxon...

Újra én.
Esküvői öltöny. JC6
Nem a ruha teszi az embert. 😉

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
Újra én.
Esküvői öltöny. Pesten valaki, esetleg?
Voltunk Egerben, a Symbol-ban. Eszméletlen gyönyörű olasz öltöny volt rajtam, 95-ért, plusz mellény, ing, nyakkendő, cipő összesen 145.000-.
Ettől tudna valaki jobb ajánlatot mondani?
Hátha.. 😀
Tudom, esküvőn ne spóroljunk, ám még csak a helyszín, időpont, fotós és zenekar van meg, de már az 1 millát karcolgatjuk a szülőkkel...ruha meg sehol. Nekem. Az egyetlenemnek az is a legdrágább 😛 Viszont nem tudom majd hogy fogom leplezni a merevedésem, ha meglátom ott mindenki előtt... 😀
Aki tud olcsóbb minőségi fotós, mint 150 ezer és olcsóbb keresztény zenekart, mint 200 az jelentkezzen nálam PM-ben 😀
Köszi 😀JC6
használj szuszpenzort 😊
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Fotós 150? Az durva...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Újra én.
Esküvői öltöny. Pesten valaki, esetleg?
Voltunk Egerben, a Symbol-ban. Eszméletlen gyönyörű olasz öltöny volt rajtam, 95-ért, plusz mellény, ing, nyakkendő, cipő összesen 145.000-.
Ettől tudna valaki jobb ajánlatot mondani?
Hátha.. 😀
Tudom, esküvőn ne spóroljunk, ám még csak a helyszín, időpont, fotós és zenekar van meg, de már az 1 millát karcolgatjuk a szülőkkel...ruha meg sehol. Nekem. Az egyetlenemnek az is a legdrágább 😛 Viszont nem tudom majd hogy fogom leplezni a merevedésem, ha meglátom ott mindenki előtt... 😀
Aki tud olcsóbb minőségi fotós, mint 150 ezer és olcsóbb keresztény zenekart, mint 200 az jelentkezzen nálam PM-ben 😀
Köszi 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
Megköszönném!JC6
PM ment
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
tuti, és a jegyzettömböt is próbáltam már 😊peach
A word hajlamos átkódolni karaktereket, főleg a sorvégjeleket. A jegyzettömb kevésbé.
Esetleg egy hexaeditorba másold be a karaktersorozatot, abból kiderülhet, hogy milyen karakterek vannak benne. (Van nem elválasztó szóköz, aláhúzás karakter, kemény, ill. lágy sorvégjel ...)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
tuti, és a jegyzettömböt is próbáltam már 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hali a köv kérdésem lenne:

Van egy program a gépen amire szeretnék beregisztrálni. Egy megadott kód sorozatot kell, hogy beírjak ami 5 sorból áll. A probléma, hogy a program felületén muszáj pont úgy beírni a kód sorozatot ahogy az megvan adva, csakhogy ez a kód sorozat soronként folyamatosan elcsúszik egy karakterrel, mert soronként túl kicsi a hely, hogy az összes karaktrer aminek egy sorban kellene lennie odaférjen. Már próbáltam képernyőfelbontást állítani, betűmérettel szarakodni, wordbe bemásolni majd vissza, ott is a bekezdést, betűtípust, méretet próbálgattam már de nem műxik a dolog. Bezzeg ha a program reg. felületéről másolom be a kódsort wordbe ott pontosan úgy jelenik meg a dolog ahogy kell, de visszafele már nem jó... Valakinek vmilyen ötlet, hogy mit lehetne még megpróbálni?peach
5 soros kódnál tudom hülye tipp, de manuálisan beírni? Illetve a program ablakának a mérete nem növelhető meg?Tony
😊 köszi, de azért az ilyen alap köröket lefutottam, ill. sztem mindent ami normál egyszerű mezei felhasználónak eszébe juthat, de a megoldás sajnos nem lett meg.peach
Próbáld meg Word helyett sima jegyzettömbe! Az elvileg egy sorban hagyja a hosszú karakterláncot is ha nincs benne enter/sorköz.Rataxes
Tuti jó a megadott kód?

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hali a köv kérdésem lenne:

Van egy program a gépen amire szeretnék beregisztrálni. Egy megadott kód sorozatot kell, hogy beírjak ami 5 sorból áll. A probléma, hogy a program felületén muszáj pont úgy beírni a kód sorozatot ahogy az megvan adva, csakhogy ez a kód sorozat soronként folyamatosan elcsúszik egy karakterrel, mert soronként túl kicsi a hely, hogy az összes karaktrer aminek egy sorban kellene lennie odaférjen. Már próbáltam képernyőfelbontást állítani, betűmérettel szarakodni, wordbe bemásolni majd vissza, ott is a bekezdést, betűtípust, méretet próbálgattam már de nem műxik a dolog. Bezzeg ha a program reg. felületéről másolom be a kódsort wordbe ott pontosan úgy jelenik meg a dolog ahogy kell, de visszafele már nem jó... Valakinek vmilyen ötlet, hogy mit lehetne még megpróbálni?peach
5 soros kódnál tudom hülye tipp, de manuálisan beírni? Illetve a program ablakának a mérete nem növelhető meg?Tony
😊 köszi, de azért az ilyen alap köröket lefutottam, ill. sztem mindent ami normál egyszerű mezei felhasználónak eszébe juthat, de a megoldás sajnos nem lett meg.peach
Próbáld meg Word helyett sima jegyzettömbe! Az elvileg egy sorban hagyja a hosszú karakterláncot is ha nincs benne enter/sorköz.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes