Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Neked nem kell aktiválni, csak a megadott időpontban cseréld ki a két kártyát, és ennyi.Ja, és ne felejts el minden fontosat lementeni a régi simről!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Amikor nekem volt ilyen ügyem, akkor csak annyit kellett tennem, hogy a megadott időben kikapcsoltam a készüléket, és amikor újra bekapcsoltam, már az új szolgáltató logója jelent meg a kijelzőn, és kaptam az sms-t, hogy üdvözölnek az előfizetőik körében.
Ez kb öt éve volt, szerintem nagy változások nem történtek azóta.laccoo74
De nekem még mindig a panonnos kártyám van benne, szal aktiváljam már a T-Mobilosat? 😀
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Amikor nekem volt ilyen ügyem, akkor csak annyit kellett tennem, hogy a megadott időben kikapcsoltam a készüléket, és amikor újra bekapcsoltam, már az új szolgáltató logója jelent meg a kijelzőn, és kaptam az sms-t, hogy üdvözölnek az előfizetőik körében.
Ez kb öt éve volt, szerintem nagy változások nem történtek azóta.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Mobil és segghülye vok hozzá:

Telenortól átmentem T-Mobilhoz. Kértem számhordozást. Kaptam sim kártyát mondták h majd két munkanapon belül aktiválódik (hétfőn 20:00-24:00 között és ebben az időszakban nem fog élni a számom). Tegnap intéztem ezt el, de ma hajnalban már jött az sms, hogy "Hívószámának hordozását jelenlegi szolgáltatója engedélyezte. T-Mobile SIM kártyája az Ön által választott időablakban fog aktiválásra kerülni."
Szóval most mit kell tennem? Ma már akkor be tudok menni a T-Mobile-hoz és meg tudják csinálni vagy csak aktiváljam a T-Mobil-os SIM kártyát?
8:15kor mek melózni, addig vki adhatná rá választ, hogy akkor ebédidőben érdemes-e elugornom oda. 😀
több mint 10 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Sziasztok. Nem biztos, hogy jó helyen érdeklődöm, de szeretnék pólót rendelni nfl.comról és gondban vagyok a méretekkel. Itthon alapvetően XL-eset hordok és abban biztos vagyok, hogy kisebb kellene, de nem tudom, hogy elég az M-es, vagy inkább az L-es méret lenne jó. Van valakinek tapasztalata? Köszi a válaszokat!npetiii
 bowl.hu/forum/egyeb_temak/boltok_uzletek

alapvetően XXL->XL ami engem illet... szerintem XL -> L, de a fenti topicban többet tudnak 😊Collapo
nagyon köszönöm

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sziasztok. Nem biztos, hogy jó helyen érdeklődöm, de szeretnék pólót rendelni nfl.comról és gondban vagyok a méretekkel. Itthon alapvetően XL-eset hordok és abban biztos vagyok, hogy kisebb kellene, de nem tudom, hogy elég az M-es, vagy inkább az L-es méret lenne jó. Van valakinek tapasztalata? Köszi a válaszokat!npetiii
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Boltok, Üzletek - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


alapvetően XXL->XL ami engem illet... szerintem XL -> L, de a fenti topicban többet tudnak 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Sziasztok. Nem biztos, hogy jó helyen érdeklődöm, de szeretnék pólót rendelni nfl.comról és gondban vagyok a méretekkel. Itthon alapvetően XL-eset hordok és abban biztos vagyok, hogy kisebb kellene, de nem tudom, hogy elég az M-es, vagy inkább az L-es méret lenne jó. Van valakinek tapasztalata? Köszi a válaszokat!

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 468 — Lucas Scott
Meghatalmazással bármit lehet. Én az édesanyámén nem voltam képes elmenni, apukám képviselt minket, majd mikor nagymamáméra mentem, írtunk egy meghatalmazást nővéremmel, és őt is képviseltem. Amúgy ez eltartott kb 45 percig, mert hiába mondtunk le mindenről, nagynéném picit meg volt kergülve, és levezetett minden feszültséget ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 625 — a new hope (again)
Nem lehet kikerülni sajna, de ha nincs háború a családon belül kb 5 perc és aláìrás az egész...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 085 — Deion Sanders for president!
Hagyatéki tárgyalással kapcsolatban volt élménye valakinek mostanában?catattack
Élménye? Nekem sajnos lesz hamarosan. Mi a gond?gaben
Nincs gond. Csak a menete érdekelne... Költségek... Nincs sok kedvem menni, valahogy szeretném megkerülni, ha nem túl macerás....catattack
Nem hinném, hogy elkerülhető. A költség a hagyaték értékétől függően 2000 Ft-tól lehet akár 200.000 Ft is. Ha találsz egy korrekt közjegyzőt biztos ad haladékot vagy részletet is.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
catattack 3 520
Hagyatéki tárgyalással kapcsolatban volt élménye valakinek mostanában?catattack
Élménye? Nekem sajnos lesz hamarosan. Mi a gond?gaben
Nincs gond. Csak a menete érdekelne... Költségek... Nincs sok kedvem menni, valahogy szeretném megkerülni, ha nem túl macerás....
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 085 — Deion Sanders for president!
Hagyatéki tárgyalással kapcsolatban volt élménye valakinek mostanában?catattack
Élménye? Nekem sajnos lesz hamarosan. Mi a gond?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
catattack 3 520
Hagyatéki tárgyalással kapcsolatban volt élménye valakinek mostanában?
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 651


ismeri valaki ezt a helyet a XVII. kerületben?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
T. Fórum Népe! Közületek járt-e már valaki, vagy ismertek-e olyan valakit, aki már járt Alaszkában? Egy kedves ismerősöm költözik ki nemsokára a párjával (illetve a párja egy hónap múlva, ő majd az ősszel megy utána), minden apró infó, tipp jól jön, előre is köszi 😊JSanyo
Kibaszott hideg van.Sobri Jóska
Köszönöm Kapitány, elrepülhetsz. A kérdés a többiek számára továbbra is él.JSanyo
Ha még mindig él... egyik ismerősöm volt ott horgász-vadász túrán. Kb annyit mondott hogy a közúti közlekedés csak a nagyobb városokban és közvetlen környékükön dívik, amúgy motorcsónakkal meg kisrepülővel nyomják a közlekedés nagyobb részét. A délebbi, tengerparti részeken valami tengeráramlat miatt télen sincs olyan ordenáré hideg mint a parttól távolabbi részeken, viszont cserébe rengeteget esik az eső, és elképzelhetetlenül sok a szúnyog. (nyári időszakban volt kint) És egy csomó olyan hely van, amit közúton nem is lehet megközelíteni, pl a főváros is ilyen.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
Meleg van😊
Egyébként az alapproblémára: vannak a neten külföldi magyarok oldalai, illetve próbálj rákeresni közösségi oldalakon kint élő emberekre, hátha valaki ismerősöd ismerőse aztán kérdezz ott is!
Alaszka azért nagyon extra hely: keleti part még menne szerintem innen is, de LA, SF is sanszos, nah de Fleismann doki hazája?😊NB2
azért ne keverjük a szezont a fazonnal.
Fleischman doki hazája a nagy New York City volt. Cicely-be csak nagyon muszájból ment, még a repülőn is abban reménykedett, hogy ha Alaszka, akkor legalább Anchorage.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Meleg van😊
Egyébként az alapproblémára: vannak a neten külföldi magyarok oldalai, illetve próbálj rákeresni közösségi oldalakon kint élő emberekre, hátha valaki ismerősöd ismerőse aztán kérdezz ott is!
Alaszka azért nagyon extra hely: keleti part még menne szerintem innen is, de LA, SF is sanszos, nah de Fleismann doki hazája?😊
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
T. Fórum Népe! Közületek járt-e már valaki, vagy ismertek-e olyan valakit, aki már járt Alaszkában? Egy kedves ismerősöm költözik ki nemsokára a párjával (illetve a párja egy hónap múlva, ő majd az ősszel megy utána), minden apró infó, tipp jól jön, előre is köszi 😊JSanyo
Kibaszott hideg van.Sobri Jóska
Köszönöm Kapitány, elrepülhetsz. A kérdés a többiek számára továbbra is él.JSanyo
A többiek számára is kibaszott hideg van.Sobri Jóska
Köszönöm szépen, életem új értelmet nyert. További szép estét és minden jót!JSanyo
Tessék, egy releváns infó:
 helyitema.hu/bulvar/41469

Badár Sándor újabb könyvet írt Horváth János barátjával, például Alaszkáról, ahol olyan hideg van, mint Katymáron, ahol Badár sorkatonaként védte a határt bárkiktől.


- Álltunk az alaszkai rengetegben, és Jancsi nem tudta hol vagyunk. Mondtam neki: „Komám, hát itt éltél két és fél évig és nem tudod, hol vagyunk?” – De akkor tél volt – mondta ő, és ennél több érve nem volt – folytatta Badár Sándor. - Akkor fáztam utoljára, mikor elvittek katonának Katymárra.
Badár Sándor
De a lényeg az lesz, hogy kibaszott hideg van.Sobri Jóska
Kedves Jóska!

Továbbítottam az infóidat, és meglepő módon az előzetes várakozásaimmal ellentétben hasznosnak bizonyultak, ugyanis szegény párák teljesen felkészületlenek voltak Alaszka éghajlatával kapcsolatban: ők azt hitték arrafelé trópusi klíma az uralkodó, sok esővel, de mint sikerült rávilágítanom, valószínűleg ittasan próbálták meg kiguglizni Juneau-t, az az alávaló autocorrect meg valószínűleg átjavította nekik Rio de Janeiro-ra, csak nem vették észre, lényeg a lényeg lemondják az alaszkai kalandot, mivel a pár hölgytagja egy 2008 decemberi kellemetlen eseménynek köszönhetően sajnálatos módon kissé érzékeny a hidegre és nagyon könnyen felfázik, viszont nagyon szereti, ha az esőtől begöndörödik a haja (itt jegyezném meg, hogy a csajszi régen nekem is tetszett, főleg vizes, kócos hajjal volt szexi, de sajnos nem jött össze a dolog, azóta meg el is távolodtunk egymástól) úgyhogy a lendület ne törjön meg, gyorsan összedugták a kis buksijukat, és az első hirtelen felindulásból elkövetett ötlet alapján lehet a Fülöp-szigetek lesz az úti céljuk, tán a bolygónk azon sarkáról is tudsz hasonlóan részletes információkkal szolgálni?
Szívélyes üdvözlettel országos cimborád:
Sanyo

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
T. Fórum Népe! Közületek járt-e már valaki, vagy ismertek-e olyan valakit, aki már járt Alaszkában? Egy kedves ismerősöm költözik ki nemsokára a párjával (illetve a párja egy hónap múlva, ő majd az ősszel megy utána), minden apró infó, tipp jól jön, előre is köszi 😊JSanyo
Kibaszott hideg van.Sobri Jóska
Köszönöm Kapitány, elrepülhetsz. A kérdés a többiek számára továbbra is él.JSanyo
A többiek számára is kibaszott hideg van.Sobri Jóska
Köszönöm szépen, életem új értelmet nyert. További szép estét és minden jót!JSanyo
Tessék, egy releváns infó:
 helyitema.hu/bulvar/41469

Badár Sándor újabb könyvet írt Horváth János barátjával, például Alaszkáról, ahol olyan hideg van, mint Katymáron, ahol Badár sorkatonaként védte a határt bárkiktől.


- Álltunk az alaszkai rengetegben, és Jancsi nem tudta hol vagyunk. Mondtam neki: „Komám, hát itt éltél két és fél évig és nem tudod, hol vagyunk?” – De akkor tél volt – mondta ő, és ennél több érve nem volt – folytatta Badár Sándor. - Akkor fáztam utoljára, mikor elvittek katonának Katymárra.
Badár Sándor
De a lényeg az lesz, hogy kibaszott hideg van.

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
T. Fórum Népe! Közületek járt-e már valaki, vagy ismertek-e olyan valakit, aki már járt Alaszkában? Egy kedves ismerősöm költözik ki nemsokára a párjával (illetve a párja egy hónap múlva, ő majd az ősszel megy utána), minden apró infó, tipp jól jön, előre is köszi 😊JSanyo
Kibaszott hideg van.Sobri Jóska
Köszönöm Kapitány, elrepülhetsz. A kérdés a többiek számára továbbra is él.JSanyo
A többiek számára is kibaszott hideg van.Sobri Jóska
Köszönöm szépen, életem új értelmet nyert. További szép estét és minden jót!

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
T. Fórum Népe! Közületek járt-e már valaki, vagy ismertek-e olyan valakit, aki már járt Alaszkában? Egy kedves ismerősöm költözik ki nemsokára a párjával (illetve a párja egy hónap múlva, ő majd az ősszel megy utána), minden apró infó, tipp jól jön, előre is köszi 😊JSanyo
Kibaszott hideg van.Sobri Jóska
Köszönöm Kapitány, elrepülhetsz. A kérdés a többiek számára továbbra is él.JSanyo
A többiek számára is kibaszott hideg van.

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
T. Fórum Népe! Közületek járt-e már valaki, vagy ismertek-e olyan valakit, aki már járt Alaszkában? Egy kedves ismerősöm költözik ki nemsokára a párjával (illetve a párja egy hónap múlva, ő majd az ősszel megy utána), minden apró infó, tipp jól jön, előre is köszi 😊JSanyo
Kibaszott hideg van.Sobri Jóska
Köszönöm Kapitány, elrepülhetsz. A kérdés a többiek számára továbbra is él.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
T. Fórum Népe! Közületek járt-e már valaki, vagy ismertek-e olyan valakit, aki már járt Alaszkában? Egy kedves ismerősöm költözik ki nemsokára a párjával (illetve a párja egy hónap múlva, ő majd az ősszel megy utána), minden apró infó, tipp jól jön, előre is köszi 😊JSanyo
ott van Joel Fleischman, csak már régen láttam...slowmotion
ő már '95-ben visszament NYC-be 😉DiamondsHead44
de attól még járt ott.
egyébként meg nem a vadonba ment NYC helyett?
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
T. Fórum Népe! Közületek járt-e már valaki, vagy ismertek-e olyan valakit, aki már járt Alaszkában? Egy kedves ismerősöm költözik ki nemsokára a párjával (illetve a párja egy hónap múlva, ő majd az ősszel megy utána), minden apró infó, tipp jól jön, előre is köszi 😊JSanyo
ott van Joel Fleischman, csak már régen láttam...slowmotion
ő már '95-ben visszament NYC-be 😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)