Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ilyet még nem láttam, úgyhogy már továbbhaladásnak jó😊 Tenkes.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Urak!

Volna egy olyan problémám - elég nagy😕 - hogy bringázáshoz kéne nekem napszemüveg. Dioptrizálható lencsével. Idáig még nem is volna gond, mert elég sok olyan termék van, ahol van ilyen opció.
kishaszi
Hello,

Én is szemüveget hordok, és nekem is futáshoz, bringázáshoz kellett napszemcsi. Nekem az SH+ jött be. Az orrnyergén szilikon van, tehát valamennyire flexibilis. Nem is volt drága 4-5 éve kb 20 ezer + ugye a dioptriás betét bele, viszont 3 cserélhető lencsét adtak hozzá. Kettő napsütésre egy pedig olyan, hogy szürkületben is nyugodtan lehet használni. Remélem tudtam segíteni.
Sok szerencsét...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Urak!

Volna egy olyan problémám - elég nagy😕 - hogy bringázáshoz kéne nekem napszemüveg. Dioptrizálható lencsével. Idáig még nem is volna gond, mert elég sok olyan termék van, ahol van ilyen opció.

A gond ott kezdődik - más kifejezést nem tudok sajnos erre: olyan elbaszott orrcsontom, orrnyergem van, mint egy orrszarvúnak. Olyan széles az orrnyergem, hogy gyakorlatilag nem találok erre a rúdorra sport napszemüveget. Próbálkoztam sportszem.hu-n, ofotértben, vision expressben, de normál utcai keretet is nehéz találni, ami jó lenne, nemhogy sportolásra alkalmasat.

Van-e valakinek ismeretségi körében, aki küzd esetleg ilyen problémával.
A szemüvegek orrnyereg része gyakorlatilag 15-20mm között mozog, ahogy elnézem, de olyan elcseszett orrcsontom van, hogy ezek a keskeny kialakítású felfekvő részek számomra alkalmatlanok, mert megmértem, ahol a két tappancs felfekszik az orromra, annak mérete 25mm. Ami baszott nagy különbség😕 Azt értem, hogy így neten nézve nem feltétlenül gáz az ha legfelül keskeny, de kicsit lejjebb nem ez az éles szögű ív van kialakítva, mert pl. az Oakley Half Jacket 2.0-ja is rénézésre lejjebb szélesebb a nyereg 15mm-es mérete ellenére, de ettől még nem tudom megnézni, felpróbálni.

Hol a toszba lehetne kutakodnom, hiába túrom a gúgelt - sportszem.hu-n meg iylen spéci helyeken is próbáltam, de nem volt igazán megfelelő, mindnél meg volt ez a probléma, hogy túl magasan feküdt a szemüveg, ergo alulra kiláttam, felül meg sokat takart, és így amúgy sem ül fel rendesen a hülye tülökre a szemüveg....

Valaki esetleg ötlet??? Bp. vonzáskörzet...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
remek, köszönöm 😊
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
idén először szavazhatok és szeretnék is élni ezzel a jogommal, viszont csak miskolci lakcímkártyával rendelkezem és emiatt nem szeretnék hazautazni. ilyenkor mi a teendő, hogy pesten adhassam le a voksom?kristof
 www.valasztas.hu/#2

Online kérelem benyújtása, átjelentkezés.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
idén először szavazhatok és szeretnék is élni ezzel a jogommal, viszont csak miskolci lakcímkártyával rendelkezem és emiatt nem szeretnék hazautazni. ilyenkor mi a teendő, hogy pesten adhassam le a voksom?
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Milyen néven fut az a szék, ami majdnem olyan mit a ferdepad, beakasztod alulra a lábad?catattack
nem tudom, pedig ilyenen ülök most is, amikor (nem) válaszolok neked 😉DiamondsHead44
Sokat segítettél! 😀
Kényelmes gép előtt?catattack
nekem jó, már vagy 8 éve használom

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
térdeplőszék, nekem annyira nem vált be
több mint 10 éve
catattack 3 520
Milyen néven fut az a szék, ami majdnem olyan mit a ferdepad, beakasztod alulra a lábad?catattack
római székdeyell
nem a kondi eszközre gondolok, hanem ez tényleg egy szék! Bútor! 😀
több mint 10 éve
catattack 3 520
Milyen néven fut az a szék, ami majdnem olyan mit a ferdepad, beakasztod alulra a lábad?catattack
nem tudom, pedig ilyenen ülök most is, amikor (nem) válaszolok neked 😉DiamondsHead44
Sokat segítettél! 😀
Kényelmes gép előtt?
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 603
Milyen néven fut az a szék, ami majdnem olyan mit a ferdepad, beakasztod alulra a lábad?catattack
római szék

choose life
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Milyen néven fut az a szék, ami majdnem olyan mit a ferdepad, beakasztod alulra a lábad?catattack
nem tudom, pedig ilyenen ülök most is, amikor (nem) válaszolok neked 😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
catattack 3 520
Milyen néven fut az a szék, ami majdnem olyan mit a ferdepad, beakasztod alulra a lábad?
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ahol lötyög a csapod ott is menet tartja össze a csaptestet, szóval lehet erdemes volna levenni, és kézzel húzni még rajta, ill. a karnál ki kell pattintani a kis szìnjelzőt, alatta van egy kis hernyó csavar ami oda fogja a kart a betéthez, azon húzz még egy kicsit és jó lesz.... 😉peach
Köszönöm szépen, a kifolyócső alatt valóban volt egy "gyűrű", azt kellett meghúzni, most már úgy áll, mint Katiban a gyerek.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
Ahol lötyög a csapod ott is menet tartja össze a csaptestet, szóval lehet erdemes volna levenni, és kézzel húzni még rajta, ill. a karnál ki kell pattintani a kis szìnjelzőt, alatta van egy kis hernyó csavar ami oda fogja a kart a betéthez, azon húzz még egy kicsit és jó lesz.... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valaki ért-e az egykaros mosogató csaptelepekhez? Vettem egy MOFÉM Junior Evo csaptelepet, felszereltem, maga a csaptelep stabilan áll, viszont a kifolyócső (ami oldalra elfordítható), felette a csaptest és a kar is kissé "lötyög" (vagyis van egy kis fel-le kilengése ennek a hármasnak). Az útmutató szerint (papír+bolti szakember útmutatása) szereltem fel. Csavar jól betekerve, anya jól rá húzva, ez természetes velejárója az ilyen kialakítású csaptelepnek vagy valamit nem jól csináltam?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Ahhoz, hogy a kocsmákban TV-n menjenek sportközvetítések (vagy bármi más csatorna) milyen teendők vannak, hogy tisztán mehessen a dolog? Vagy itt nincs olyan mint a hang/filmanyagoknál, hogy "nyilvános helyen történő vetítése/lejátszása szigorúan tilos"?
És a major ligák netes stream-szolgáltatásaira mi vonatkozik ilyen téren?dcsicsak
Ha a tulaj fizet az Artisjusnak, akkor semmi akadálya.

 www.artisjus.hu/felhasznaloknak__jogositas_jogdijbefizetes_/radio__televizio/

Ha valami meg nem egyértelmű, egy telefon:

 www.artisjus.hu/kapcsolat/

több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ahhoz, hogy a kocsmákban TV-n menjenek sportközvetítések (vagy bármi más csatorna) milyen teendők vannak, hogy tisztán mehessen a dolog? Vagy itt nincs olyan mint a hang/filmanyagoknál, hogy "nyilvános helyen történő vetítése/lejátszása szigorúan tilos"?
És a major ligák netes stream-szolgáltatásaira mi vonatkozik ilyen téren?
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A Wall Street Farkasához tud valaki dobni egy torrentet? Nagyon kösz előre is!
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Került már valaki kapcsolatba, netán rendelt már erről az oldalról?
 www.inkwells.co/home.php

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Az miért van hogy linkelek egy képet ide fórumra, rendesen látszik is egy darabig de utána csak ennyi ::KÉP:: ?JayB
Ha a linket eredetileg nem ebben a formában szúrtad be:  www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-ash3%2Ft1%2F1779159_650968094949011_926410855_n.jpg&h=KAQFPD-iY
Akkor az oldal cseszi el a linket valamiért és szólni oldalszervíz topicban.

De ha ezt te adtad meg így, akkor szerintem az a gond, hogy a fentebbi link egy, a facebookról saját magára mutató link, amit az oldal veszélyesnek gondol. Ha firefox-ot használsz, akkor jobb klikk a képen és "Kép megjelenítése" és az úgy megjelenő linket vágd ki a címsorból.
 fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1779159_650968094949011_926410855_n.jpgdcsicsak
Szerintem itt lesz a probléma, köszi szépen!
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Az miért van hogy linkelek egy képet ide fórumra, rendesen látszik is egy darabig de utána csak ennyi ::KÉP:: ?JayB
Ha a linket eredetileg nem ebben a formában szúrtad be:  www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-ash3%2Ft1%2F1779159_650968094949011_926410855_n.jpg&h=KAQFPD-iY
Akkor az oldal cseszi el a linket valamiért és szólni oldalszervíz topicban.

De ha ezt te adtad meg így, akkor szerintem az a gond, hogy a fentebbi link egy, a facebookról saját magára mutató link, amit az oldal veszélyesnek gondol. Ha firefox-ot használsz, akkor jobb klikk a képen és "Kép megjelenítése" és az úgy megjelenő linket vágd ki a címsorból.
 fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1779159_650968094949011_926410855_n.jpg
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Az miért van hogy linkelek egy képet ide fórumra, rendesen látszik is egy darabig de utána csak ennyi ::KÉP:: ?JayB
Na ez már nekem is feltűnt nálad 😀
Egyébként fogalmam sincs.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Az miért van hogy linkelek egy képet ide fórumra, rendesen látszik is egy darabig de utána csak ennyi ::KÉP:: ?
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Neked nem kell aktiválni, csak a megadott időpontban cseréld ki a két kártyát, és ennyi.Ja, és ne felejts el minden fontosat lementeni a régi simről!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!laccoo74
Okok. Köszi szépen. 😊