Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ha már feladták, akkor fizikailag lehetetlen megoldani.
Próbálkozz viszonteladással.
Pénzt levonták már?
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 964 — Undertaker of the Cleveland graveyard
óbazdmeg
Valaki tudja, hogy kell ebayről visszamondani a rendelést ?
Barátnőm szépen kiválasztott vagy 3 nyakláncot/karkötőt mit tudjam én mit mire ma felhív, hogy abból csak az egyik kéne .... Kivan fizetve paypallal, tegnap adták fel elvileg. Ilyenkor van valami lehetőség arra, hogy a 3-ból 2-t töröljenek és pénzt is kapjak vissza ?

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ez teljesen normális Coll, szákmábéliekkel is előferdül😀kishaszi
Mint az én példám is mutatta 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 www.hellyhansen.com/store-finder

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
YoungZeeZee 8 414
Sziasztok!

Próbáltam neten találni olyan boltot, ahol orkán/vízhatlan ruhát lehet kapni.
Csak netes "boltot" találtam és nekem az nem jó. Valaki tud ilyen helyet főleg a belváros környékén ahol ilyen ruhát találhatok?
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez teljesen normális Coll, szákmábéliekkel is előferdül😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
s ha már itt tartunk, szereltem már gépet 40 percig, mire rájöttem, hogy azért nem kap áramot, mert a konnektor le van nyomva 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Oszt, ha banális is volt, akkor mi van? Mindenkinek vannak rossz napjai.-

Speciel én olyan lányos zavarban voltam valamelyik szoftverüzemeltető vizsgámon, hogy a megahertzet, Mh-nak rövidítettem többször is....
Előferdül.
Optikai szálhegesztésnél meg az első csupaszolt kábelt az asztalra tettem - oké, lázas voltam, de akkor is...kishaszi
i know that feel, bro... klinikai kémia vizsgán úgy nem sikerült elmondanom, hogy a Henderson-Hasselbach-egyenletben mi a pKa, hogy előtte magyaráztam el, hogy mi a pH...

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Oszt, ha banális is volt, akkor mi van? Mindenkinek vannak rossz napjai.-

Speciel én olyan lányos zavarban voltam valamelyik szoftverüzemeltető vizsgámon, hogy a megahertzet, Mh-nak rövidítettem többször is....
Előferdül.
Optikai szálhegesztésnél meg az első csupaszolt kábelt az asztalra tettem - oké, lázas voltam, de akkor is...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
figyelj nem tudom mi bajod van de van egy olyan érzésem jobb is ha nem megyünk bele,nem hiszem hogy annyira banális dolgot kérdeztem hogy nem lehetett volna megállni hogy ne kóstóljál be,de ha neked ez jó szived joga,részemről zárom a témát

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
mert ki állította hogy az volt?Cowboykarcsi
Ez se rossz, de még mindig nem az igazi.

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
mert ki állította hogy az volt?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Azért ez nem volt minden idők legösszetetteb kérdése, Joel 😉

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
köszönöm a második javaslatod bevált 😊 az első azért nem jó mert ha vizsgán feladnak egy táblázatot aminek van 500 sora és abból egyenként kikeresgetni húzós lenne,de az nem jutott eszembe hogy rászűrjek és ott már csak azokat kell akkor!
szóval kösz! 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem tudom, hogy jól értem-e a kérdést, de ha kijelölöd a sort és beállítod a színt, akkor az egész excel sor piros lesz😊

Vagy szűrj rá a dr-re és azt színezd.


Vagy nem értem😀😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
excelben azt hogy tudom megcsinálni hogy egy táblázatban ki színezzek egy egész sort?annyi lenne hogy azoknak a sorát kéne pirosra húzni egy táblázatban akik rendelkeznek Dr.-i címmel,azt tudom hogy a feltételes formázással kéne,de én csak olyat tudok úgy hogy csak az adott cellát(tehát amiben szerepel a "Dr." ) színezi,nem az egész sort.Hogyan kéne csinálni?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Akkor én szuperül megúsztam az új szemüveget 30.000-el.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
kishaszi
Én őket ajánlom:  www.novakoptika.hu/
Nap és rendes szemüveget is csak náluk veszek. Előzékenyek és értik a dolgukat + könnyen megközelíthető a fő boltjuk az Astoriánál!Egon
Nah. Lesz.
Mondjuk bazi drága lesz, 130K---
Egész hónapban gyak pénz nélkül leszek.kishaszi
Azt nem írtam, hogy olcsó 😉
Én is most egy 100K hagyok ott szemüvegre, meg lencsére...Egon
Eddig a normál szemüvegeim is 80 környékiek voltak, csak azokból ilyen mindenféle Ofotértes kedvezmények miatt lejött mondjuk 20-30, meg cégnél 2 évente el lehet számoltatni 24-et, és úgy már barátibb.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
kishaszi
Én őket ajánlom:  www.novakoptika.hu/
Nap és rendes szemüveget is csak náluk veszek. Előzékenyek és értik a dolgukat + könnyen megközelíthető a fő boltjuk az Astoriánál!Egon
Nah. Lesz.
Mondjuk bazi drága lesz, 130K---
Egész hónapban gyak pénz nélkül leszek.kishaszi
Azt nem írtam, hogy olcsó 😉
Én is most egy 100K hagyok ott szemüvegre, meg lencsére...

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
kishaszi
Én őket ajánlom:  www.novakoptika.hu/
Nap és rendes szemüveget is csak náluk veszek. Előzékenyek és értik a dolgukat + könnyen megközelíthető a fő boltjuk az Astoriánál!Egon
Nah. Lesz.
Mondjuk bazi drága lesz, 130K---
Egész hónapban gyak pénz nélkül leszek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Köszönöm mindenkinek, sok jó tanácsra leltem, amit egyenlőre csak lájkokkal tudtam honorálni 😊
Ha marad pénz, esküvő után pár héttel küldök egy választott italt. PM-ben kérem a címeket 😛JC6
kedves ismerőseim most jegyezték el egymást és felkértek vőfélynek a murira, gyakorlásképpen elvállalom a tieteket is útiköltségért meg valami kis helyes koszorúslányért 😉JSanyo
Majd Sobri visz neked hölgyet😀Asbee
Hölgyet?
Én csak szakembereket ismerek.
Valamint mindenki vigyen szépen magának.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Köszönöm mindenkinek, sok jó tanácsra leltem, amit egyenlőre csak lájkokkal tudtam honorálni 😊
Ha marad pénz, esküvő után pár héttel küldök egy választott italt. PM-ben kérem a címeket 😛JC6
kedves ismerőseim most jegyezték el egymást és felkértek vőfélynek a murira, gyakorlásképpen elvállalom a tieteket is útiköltségért meg valami kis helyes koszorúslányért 😉JSanyo
Majd Sobri visz neked hölgyet😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Köszönöm mindenkinek, sok jó tanácsra leltem, amit egyenlőre csak lájkokkal tudtam honorálni 😊
Ha marad pénz, esküvő után pár héttel küldök egy választott italt. PM-ben kérem a címeket 😛JC6
kedves ismerőseim most jegyezték el egymást és felkértek vőfélynek a murira, gyakorlásképpen elvállalom a tieteket is útiköltségért meg valami kis helyes koszorúslányért 😉

több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Hát ma 4 km-el nyitottam, de reggelre csúnya világ lesz izomláz terén. 😀Beki
Richtofit Sport krém sokat segít. 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Lehet én vagyok vak, de futáshoz kapcsolható topicot nem találtam.

Röviden a helyzet:
Korábban heti szinten mozogtam és sportoltam, viszont 1 éve lassan dekát sem sikerült mozognom és 5 kiló plusz után úgy döntöttem, hogy legalább némi mozgásra szükségem lenne, így ismét elkezdtem futni.

Milyen távval érdemes kezdeni és mikor érdemes növelni? Van ebben vkinek tapasztalata?Beki
Hát ezt szerintem edzetségi állapotodon múlik 😀.
Én úgy kezdtem el mindig a futást, hogy első futás aztán ameddig bírom.
Szerintem te is állj neki, aztán amennyit bírsz. Aztán utána ehhez képest tudsz célokat kilőni.
Én pl 3 km után meghaltam 😀, rá két hétre meg 6-7et futottam szóval az első biztos sokkal rosszabb lesz 😀Toca
Hát ma 4 km-el nyitottam, de reggelre csúnya világ lesz izomláz terén. 😀