Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
miért milyen az amerikai tömegközlekedés?Amadeus91
 jjncaa.blogspot.hu/2012/12/tomegkozlekedes.html?m=1jjncaa
tök jó, hogy így blogolod. Mondjuk szerintem ez a tömegközlekedés a képek alapján nem vészes azért. Vagy vigyáztál, hogy csak vállalható képek legyenek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A kérdésem elsősorban azokhoz szól, akik már jártak Amerikában.
Valószínűleg nyáron sikerül kijutnom végre, New York külterületében lesz a szállás (New Jerseyben valószínűleg), viszont szeretnék járkálni, ugye New Yorkba, Miamiba, meg esetleg Philybe is. A kérdésem az lenne, hogy kint kb. mennyibe fáj az autóbérlés, továbbá az is érdekelne, hogyha Európából Amerikával komppal szeretném eljuttatni a kocsit, az mennyibe kerülne?
Leginkább azt szeretném megtudni, hogy anyagilag melyikkel járnék jobban. (persze további opciók, mint pl. tömegközlekedés is érdekelne a nagyobb városok között)

Előre is köszönöm a válaszokat.Newman
Made my day 😀Toca
szar napod lehetett 😛
nem értek hozzá, komp, teherszállító hajó, akármi, ami átviszi a kocsit, aki érti, érti, aki nem az hagyjon békén 😀

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 736 — no es importante
miért milyen az amerikai tömegközlekedés?Amadeus91
 jjncaa.blogspot.hu/2012/12/tomegkozlekedes.html?m=1


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
miért milyen az amerikai tömegközlekedés?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
A kérdésem elsősorban azokhoz szól, akik már jártak Amerikában.
Valószínűleg nyáron sikerül kijutnom végre, New York külterületében lesz a szállás (New Jerseyben valószínűleg), viszont szeretnék járkálni, ugye New Yorkba, Miamiba, meg esetleg Philybe is. A kérdésem az lenne, hogy kint kb. mennyibe fáj az autóbérlés, továbbá az is érdekelne, hogyha Európából Amerikával komppal szeretném eljuttatni a kocsit, az mennyibe kerülne?
Leginkább azt szeretném megtudni, hogy anyagilag melyikkel járnék jobban. (persze további opciók, mint pl. tömegközlekedés is érdekelne a nagyobb városok között)

Előre is köszönöm a válaszokat.Newman
Made my day 😀
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 736 — no es importante
A városokon belüli tömegközlekedést csak akkor ajánlom, ha nem vagy finnyás, a városok közöttit viszont semmiképp, és az autóbérlés sem vészes összeg. Azt sajnálom amúgy, hogy nem RV-t vettünk ki, az az igazán király dolog 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A kérdésem elsősorban azokhoz szól, akik már jártak Amerikában.
Valószínűleg nyáron sikerül kijutnom végre, New York külterületében lesz a szállás (New Jerseyben valószínűleg), viszont szeretnék járkálni, ugye New Yorkba, Miamiba, meg esetleg Philybe is. A kérdésem az lenne, hogy kint kb. mennyibe fáj az autóbérlés, továbbá az is érdekelne, hogyha Európából Amerikával komppal szeretném eljuttatni a kocsit, az mennyibe kerülne?
Leginkább azt szeretném megtudni, hogy anyagilag melyikkel járnék jobban. (persze további opciók, mint pl. tömegközlekedés is érdekelne a nagyobb városok között)

Előre is köszönöm a válaszokat.Newman
Komppal a kocsit???????????Európából??????????
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A kérdésem elsősorban azokhoz szól, akik már jártak Amerikában.
Valószínűleg nyáron sikerül kijutnom végre, New York külterületében lesz a szállás (New Jerseyben valószínűleg), viszont szeretnék járkálni, ugye New Yorkba, Miamiba, meg esetleg Philybe is. A kérdésem az lenne, hogy kint kb. mennyibe fáj az autóbérlés, továbbá az is érdekelne, hogyha Európából Amerikával komppal szeretném eljuttatni a kocsit, az mennyibe kerülne?
Leginkább azt szeretném megtudni, hogy anyagilag melyikkel járnék jobban. (persze további opciók, mint pl. tömegközlekedés is érdekelne a nagyobb városok között)

Előre is köszönöm a válaszokat.

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Előttem 4 ember ölte volna meg azt, akinek "segített", nem tudom ennek így mi értelme van.tenorx
Be kell szedni a pénzt.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Kb. 2 évvel ezelőtt láttam vagy az m1-en vagy a Dunán egy tv felvételt. Egy kontrás kíséri a riportert ha jól emlékszem, a videón játszó két férfi valamelyike:



Ötletek?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Van az rlslog.net-nek magyar megfelelője? Olyasmi oldal kellene ahol frissítve megtalálhatóak a ropogós szinkronos letölthető filmek...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az, hogy nem tudja, vagy nem akarja, mindegy.
Stez
Hidd el 1-2 évvel vizsga után már Te se fogod tudni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát pont nem az a szerepem, mert azért a legtöbb esetnél meg van adva, hogy csinálj ezt-azt, ne pedig csak mentőt hívj, aztán csá.
Csak ugye most alapból az emberek java részét konkrétan tényleg nem merném sérült közelébe engedni a mentősök helyébe, úgyhogy tényleg az volna a helyes, hogy ha nem értesz hozzá, ne is nyúlj a sérülthöz, mert esélyesen csak rosszabbodni fog az állapota.
De így viszont egész komikus ez a helyzet. Én nekem egyébként meg se várta a vizsgabiztos csaj a válaszaim a tételekre, hanem konkrétan helyettem elmondta a választ az első kérdésre. Oké, tudtam, a másodikat meg már mondhattam magamtól is, de hát elég komolytalan volt...
Ahogy a stabil oldalfekvést is tudtam simán, de ő folyton mondta anélkül is nekem, hogy mit hogyan fogjak, és hová rakjak.
Ettől függetlenül nem vagyok benne biztos, hogy akkora jedi van bennem, hogy feltétlenül bíznék magamban és egy ténylegesen szar állapotban lévő sérültön alkalmazzam mondjuk valamelyik picit neccesebb fogást, mert akkor sokkal nagyobb bajt csinálok.
Arról nem is beszélve, hogy úgy mentem vizsgázni, hogy ha olyan tételt húzok, amiben kötözni kell, megbuktam, mert egyik kötözést sem tudom, azt se tudom, milyen sebre pontosan melyik kell, és fél éven belül a megtanult dolgok jó részére meg nem fogok emlékezni, ha nem lesz rá szükség és ezáltal nem ragad meg bennem.

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De érted, akkor tanítsuk azt, hogy hozzá ne nyúlj (ami alapvetően igaz is, mert neked itt annyi a szerepet, hogy nem rontod az állapotát, nagyon nem az, hogy segíts rajta)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Valakinek van nem olyan régről (1-2 éves) tapasztalata Moszkva téren lévő Elsősegélynyújtó vizsgákról? Jogsihoz persze...
Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy kb. mire számítsak. 😀Stez
Én három éve voltam, ha az is jó. Nem volt nehéz a többségnek, én pont megszívtam, mert hülye voltam és átléptem az emberkét, akit stabiloldalba raktam (a lábánál), és az szigorúan tilos, szóval kaptam extra kérdést, amiben 15 jellemző tünetét kellett felsorolnom az agyrázkódásnak, 5ig jutottam, aztán valahogy kiszenvedtem 10et, és átengedett az arc. De a többieknek semmi extra, kérdez egy tételt, lélegeztetés (azt kb. nem is nézni) és stabiloldal mindenkinél, ennyi.Rajna
Én jártam elsősegély versenyekre anno gimiben (tudom, buzis), és ami az elsősegély vizsgánál van az vicc.
Előttem 4 ember ölte volna meg azt, akinek "segített", nem tudom ennek így mi értelme van.tenorx
Semmi.
De elsősegély ide vagy oda, szerintem az emberek java része amúgy is baszik komolyan segíteni, ha odáig fajul a helyzet.
Vagy max mentőt hív, de például egy stabil oldalfekvést, és hasonlókat szerintem már a legtöbben nem is csinálnák meg.
Az, hogy nem tudja, vagy nem akarja, mindegy.
Na meg hogy engednek át mindenkit? Maguk a mentősök, vizsgabiztosok is tudják, hogy bazmeg ezeknek az embereknek a fele még a bábut is megöli, ahogy pont egy még élő áldozat állapotán is kb. csak rontanának. 😀
De az persze tény, hogy az egésznek szinte semmi értelme sincs így.

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valakinek van nem olyan régről (1-2 éves) tapasztalata Moszkva téren lévő Elsősegélynyújtó vizsgákról? Jogsihoz persze...
Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy kb. mire számítsak. 😀Stez
Én három éve voltam, ha az is jó. Nem volt nehéz a többségnek, én pont megszívtam, mert hülye voltam és átléptem az emberkét, akit stabiloldalba raktam (a lábánál), és az szigorúan tilos, szóval kaptam extra kérdést, amiben 15 jellemző tünetét kellett felsorolnom az agyrázkódásnak, 5ig jutottam, aztán valahogy kiszenvedtem 10et, és átengedett az arc. De a többieknek semmi extra, kérdez egy tételt, lélegeztetés (azt kb. nem is nézni) és stabiloldal mindenkinél, ennyi.Rajna
Én jártam elsősegély versenyekre anno gimiben (tudom, buzis), és ami az elsősegély vizsgánál van az vicc.
Előttem 4 ember ölte volna meg azt, akinek "segített", nem tudom ennek így mi értelme van.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
átléptem az emberkét, akit stabiloldalba raktam (a lábánál), és az szigorúan tilos,Rajna
Ennek mi az oka?
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
What?...
Hanni
Jóóó De azért az utcán nem látsz embereket így mászkálni.. 😀 😀 Double B
Még...apeszos
Demajdnemsokára...laccoo74
Sem.Sobri Jóska
Mondjuk, nem egy télálló viselet.De ez az:
 tereptarka.hu/spd/KAB00158/KATONAI_KABAT_M65
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
What?...
Hanni
Jóóó De azért az utcán nem látsz embereket így mászkálni.. 😀 😀 Double B
Még...apeszos
Demajdnemsokára...laccoo74
Sem.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
What?...
Hanni
Jóóó De azért az utcán nem látsz embereket így mászkálni.. 😀 😀 Double B
Még...apeszos
Demajdnemsokára...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
What?...
Hanni
Jóóó De azért az utcán nem látsz embereket így mászkálni.. 😀 😀 Double B
Még...
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
What?...
Hanni
Jóóó De azért az utcán nem látsz embereket így mászkálni.. 😀 😀
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Valakinek van nem olyan régről (1-2 éves) tapasztalata Moszkva téren lévő Elsősegélynyújtó vizsgákról? Jogsihoz persze...
Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy kb. mire számítsak. 😀Stez
Én három éve voltam, ha az is jó. Nem volt nehéz a többségnek, én pont megszívtam, mert hülye voltam és átléptem az emberkét, akit stabiloldalba raktam (a lábánál), és az szigorúan tilos, szóval kaptam extra kérdést, amiben 15 jellemző tünetét kellett felsorolnom az agyrázkódásnak, 5ig jutottam, aztán valahogy kiszenvedtem 10et, és átengedett az arc. De a többieknek semmi extra, kérdez egy tételt, lélegeztetés (azt kb. nem is nézni) és stabiloldal mindenkinél, ennyi.

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Van itt valaki, aki a TF-re jár?szaba
pl pc_x

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Van valaki olyan jó lelkű, aki Kispest (környékén) át tudna venni egy vaterás csomagot, majd azt a belvárosban (VI. kerület körül), át tudná adni egy ismerősömnek ?süti
Sürgős?

Ma jöttem éppen haza. :S De lehet jövőhéten fent leszek... 😀