Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Máshol kell kiválasztani a valutát nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Köszi! Én eddig beírtam, és nem volt gond, ezért sem értem, amúgy én is OTP-s vagyok.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Belföldi forint átutalásnál miért nem fogadja el az összeg utáni HUF formátumot?
Pl 450 HUF

Korábban is így utaltam neten pénzt más számlára, és akkor nem volt gond, most meg nem engedi...

Vrijbloed
Azt oda kell írni egyáltalán? Gondolom "forint" számlád van, nem? Én OTP-nél vagyok, de sose írtam HUF-ot a végére...catattack
Én is otp-nél vagyok, gyakran utalok pénzt/vatera, ff stb/, de pénznemet soha nem írtam be.Lehet, hogy más banknál másképp van.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én szerintem nem kell odaírni 😊 Sőőt szerintem úgy van beállítva hogy csak számjegyet lehessen beírni (azt is csak bizonyos összeghatár felett/alatt, pl. -100 forintot se tudsz utalni 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
catattack 3 520
Belföldi forint átutalásnál miért nem fogadja el az összeg utáni HUF formátumot?
Pl 450 HUF

Korábban is így utaltam neten pénzt más számlára, és akkor nem volt gond, most meg nem engedi...

Vrijbloed
Azt oda kell írni egyáltalán? Gondolom "forint" számlád van, nem? Én OTP-nél vagyok, de sose írtam HUF-ot a végére...
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Belföldi forint átutalásnál miért nem fogadja el az összeg utáni HUF formátumot?
Pl 450 HUF

Korábban is így utaltam neten pénzt más számlára, és akkor nem volt gond, most meg nem engedi...
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A név alatt a respect hogy alakul ki?Mitől függ?Mit kell érte tenni?laccoo74
A hsz szám és a lájkok adják az alapját ha minden igaz, de a konkrét formula ott lapul valamelyik admin fejében. Olyan ez mint a coca cola, tudod, hogy víz+cukor+koffein, mégse csinálod meg sose ugyanolyanra 😀
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Kérdés: Valaki váltott már ELMŰ-s e-számlára? Mi most akarunk váltani még 31-e előtt, hogy még benne legyünk a nyereményjátékban a vásárlási utalványért 😊
Környzetvédelem miatt mondjuk hosszú távon hasznos lehet.wpeti
Az ELMŰ-nél még nem, de pl. a Vodafonnál már rég olyanom van. Bankszámla-kivoantokat sem kérek, azt is csak online érem el. A UPC-t is így fizetem. Egyrészt védi az ember a környezetet, másrészt nem halmoz fel otthon egy csomó papírt, ami persze pont akkor nem kerül elő, amikor valami miatt kéne. Én a környezetemben mindenkit erre bíztatok.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Nem került véletlenül a kivételek közé?jjncaa
A tiltott oldalak közt volt, köszönöm.
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 736 — no es importante
Nem került véletlenül a kivételek közé?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Google-ék összevesztek Wiki-ékkel? Eddig beírtam valamit (pláne a wiki szóval együtt) elsők közt dobta a wikipedia oldalát mostanában meg sehol semmi, még ha direktbe beírom akkor se. JayB
a te készülékedben lesz a gond, nekem továbbra is kb. első találat mindenre a wikis oldala.fetomy
Na kiderítettem hogy csak az angol Wikit nem dobja ki... A beállításoknál magyar és angol van megjelölve, what the fuck? Példaként beírtam hogy Aaron Rodgers wiki, sorban: magyar, spanyol, olasz, francia, finn, svéd dán Wiki oldal, angol sehol.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Google-ék összevesztek Wiki-ékkel? Eddig beírtam valamit (pláne a wiki szóval együtt) elsők közt dobta a wikipedia oldalát mostanában meg sehol semmi, még ha direktbe beírom akkor se. JayB
a te készülékedben lesz a gond, nekem továbbra is kb. első találat mindenre a wikis oldala.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Google-ék összevesztek Wiki-ékkel? Eddig beírtam valamit (pláne a wiki szóval együtt) elsők közt dobta a wikipedia oldalát mostanában meg sehol semmi, még ha direktbe beírom akkor se.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A név alatt a respect hogy alakul ki?Mitől függ?Mit kell érte tenni?
több mint 11 éve
wpeti 5
Kérdés: Valaki váltott már ELMŰ-s e-számlára? Mi most akarunk váltani még 31-e előtt, hogy még benne legyünk a nyereményjátékban a vásárlási utalványért 😊
Környzetvédelem miatt mondjuk hosszú távon hasznos lehet.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Megpróbáltam, ez lett a végelaccoo74
Azért mert a bevágott linked nem egy .jpg-re mutat, hanem egy oldal linkjére.
Ha az oldalon jobb gombbal kattintasz a képre, akkor elvileg lesz egy olyan(legalábbis firefox-ban), hogy "kép megjelenítése", ezzel a képre mutató link kerül a címsorba. Ha azt vágod ki, akkor azzal már működni fog:
dcsicsak
Köszi szépen.Da Bears!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553

Megpróbáltam, ez lett a végelaccoo74
Azért mert a bevágott linked nem egy .jpg-re mutat, hanem egy oldal linkjére.
Ha az oldalon jobb gombbal kattintasz a képre, akkor elvileg lesz egy olyan(legalábbis firefox-ban), hogy "kép megjelenítése", ezzel a képre mutató link kerül a címsorba. Ha azt vágod ki, akkor azzal már működni fog:
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Megpróbáltam, ez lett a vége
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 412
Koszi Skacok.Az ingyenes a jo.a netem nem olyan eros jelenleg.amugy neztem ismerem de hatha van jobb alapon kerdeztem.😀 megegyszer koszi sajnos eloben tvben nem latok egy meccset sem
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hogy tudom megoldani, hogy a hsz-emben maga a kép jelenjen meg, és ne a linkje?laccoo74
A Ne hajts be a papírra, és a YouTube gombok közötti ikonra kattints. Oda tedd a linket.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hogy tudom megoldani, hogy a hsz-emben maga a kép jelenjen meg, és ne a linkje?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A legegyszerűbbet senki sem nézi, sose?? 😛 A legolcsóbb NFL meccsbolt, semmit se kell fizetni. Bő választék, se regelni se feltölteni nem kell.
 thepiratebay.se/search/NFL%202012/0/99/200
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
 forum.wiziwig.eu/threads/77376-NFL-Regular-Season-2012-13-Full-Game-Downloads/page51?s=5c0b00b7184319605b72991fad4d9552

Voalá igen egy párszor pl.már be lett linkelve 😛 😉 ha ezt ismered bocs
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de régen.
Honnan tudok nfl meccseket szerezni, a virágboltokat ismerem, de hátha van olyan ami tutibb mindegyiknél.
köszi előre is!ZoliMP
Ten yard torrent ?süti
Oda szerintem nem mindig van szabad reg.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de régen.
Honnan tudok nfl meccseket szerezni, a virágboltokat ismerem, de hátha van olyan ami tutibb mindegyiknél.
köszi előre is!ZoliMP
Ten yard torrent ?