Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Én ötödikben iskolaigazgatónak öltöztem, és amikor Ági néni kérdezte, hogy mit takar a vászonnadrág, kockásing kombó, mondtam neki, hogy:
- Nade Ágnes, ne viccelj, hogy nem ismersz meg. Mi van veled, rossz a szemed?

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
én egyszer ált isk alsó osztályban lego-nak öltöztem be és azzal azt hiszem nyertem 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Pedig én milyen szépen elképzeltem, hogy felsorakozik a középkori lovagcsoport, királyokkal királynőkkel és a te kisfiad dácsdánn felkiáltással letarol mindenkit 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Köszönöm mindenkinek a farsangi ötleteket.Megkérdeztem a kisfiamat/Köszi Sobry/,neki legjobban a sisakos, vállvédős dolog tetszett volna/Köszi JayB/.Tudtam volna felszerelést is szerezni, nem ezzel volt a baj.Hanem azzal, hogy tanítónéni önhatalmúlag eldöntötte, hogy közös beöltözés lesz, és kész.Most királyfi jelmezt körözök kék-ezüst kombóban, ezüs szinű karddal, mert még ezt is kikötötték.Így nyírják ki a kreativitást már gyerekkorban.Ne gondolkozz!Ne légy önálló!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!laccoo74
Ha van a közelben vállvédő meg sisak akkor adva van a dolog és még menő is 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!laccoo74
Kérdezd meg ő ki/mi szeretne lenni.Sobri Jóska
Ezen már túlestünk.De igazad van ez a legjobb ötlet, az ő farsangja, legyen az amit ő akar.laccoo74
Életem legmókásabb és valszeg legolcsóbb jelmeze az a "gyárkémény" volt. 2 nagyméretű kartondoboz, egy kevés öntapadós téglaformájú tapéta, és pár darab füstölő 😀Hanni
Leg low budgetabb jelmezem az Joe Black volt. Beöltöztem tetőtől talpig feketébe és magamra akasztottam egy Joe feliratú névtáblát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!laccoo74
Kérdezd meg ő ki/mi szeretne lenni.Sobri Jóska
Ezen már túlestünk.De igazad van ez a legjobb ötlet, az ő farsangja, legyen az amit ő akar.laccoo74
Életem legmókásabb és valszeg legolcsóbb jelmeze az a "gyárkémény" volt. 2 nagyméretű kartondoboz, egy kevés öntapadós téglaformájú tapéta, és pár darab füstölő 😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!laccoo74
Kérdezd meg ő ki/mi szeretne lenni.Sobri Jóska
Ezen már túlestünk.De igazad van ez a legjobb ötlet, az ő farsangja, legyen az amit ő akar.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!laccoo74
Kérdezd meg ő ki/mi szeretne lenni.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!laccoo74
Darth Vader?Matthew99
Spongyabob!

😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!laccoo74
Darth Vader?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Csak azt nem értem (és várnék is választ ha tud vki segíteni) hogy tudok én a tyt-nek megosztani ha torrentezek?davemayer
Ha jól értem akkor azt kérdezed, hogy hogyan tudsz Te feltölteni TYT-re. Arra a válasz sehogy. Feltöltő státuszt kell kapnod, hogy megtehesd.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sziasztok. TYT-n miért nem tudok normálisan regisztrálni? Mindent a leírás szerint csinálok, aktiválok, stb., de pár nap után már nem tudok belépni, mert állandóan azt írja, hogy Account disabled. Találkozott már valaki ezzel a problémával?farkaspeti
Valószínűleg már regeltél korábban és letiltottakjjncaa
Kétszer regeltem, és az elsőnél is ezt csinálta.

Sziasztok. TYT-n miért nem tudok normálisan regisztrálni? Mindent a leírás szerint csinálok, aktiválok, stb., de pár nap után már nem tudok belépni, mert állandóan azt írja, hogy Account disabled. Találkozott már valaki ezzel a problémával?farkaspeti
velem is ezt csinálta, nem töltesz fel, csak leszedsz akkor letilt (disabled)davemayer
A feltöltés alatt a seedelést, vagy új meccsek feltöltését érted? Mert seedelek rendesen..farkaspeti
A legvalószínűbb, hogy nem elég jó az arányszámod. ( a le, és feltöltési arány.) Bizonyos idő után, bizonyos értéket el kell érj, különben kitiltanak. Ezt seedeléssel is el lehet érni, csak jóval több idő kelletik hozzá.. 😊
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Sziasztok. TYT-n miért nem tudok normálisan regisztrálni? Mindent a leírás szerint csinálok, aktiválok, stb., de pár nap után már nem tudok belépni, mert állandóan azt írja, hogy Account disabled. Találkozott már valaki ezzel a problémával?farkaspeti
Valószínűleg már regeltél korábban és letiltottakjjncaa
Kétszer regeltem, és az elsőnél is ezt csinálta.

Sziasztok. TYT-n miért nem tudok normálisan regisztrálni? Mindent a leírás szerint csinálok, aktiválok, stb., de pár nap után már nem tudok belépni, mert állandóan azt írja, hogy Account disabled. Találkozott már valaki ezzel a problémával?farkaspeti
velem is ezt csinálta, nem töltesz fel, csak leszedsz akkor letilt (disabled)davemayer
A feltöltés alatt a seedelést, vagy új meccsek feltöltését érted? Mert seedelek rendesen..


több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Sziasztok. TYT-n miért nem tudok normálisan regisztrálni? Mindent a leírás szerint csinálok, aktiválok, stb., de pár nap után már nem tudok belépni, mert állandóan azt írja, hogy Account disabled. Találkozott már valaki ezzel a problémával?farkaspeti
Valószínűleg már regeltél korábban és letiltottakjjncaa
nem hiszem, én már kb 4szer regeltem különböző e-mailcímmel és mindig engedte, viszont ez a probléma már az első regisztrációmkor is előjött tehát ott még nem lehetett több accountom.

Csak azt nem értem (és várnék is választ ha tud vki segíteni) hogy tudok én a tyt-nek megosztani ha torrentezek?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Sziasztok. TYT-n miért nem tudok normálisan regisztrálni? Mindent a leírás szerint csinálok, aktiválok, stb., de pár nap után már nem tudok belépni, mert állandóan azt írja, hogy Account disabled. Találkozott már valaki ezzel a problémával?farkaspeti
velem is ezt csinálta, nem töltesz fel, csak leszedsz akkor letilt (disabled)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 736 — no es importante
Sziasztok. TYT-n miért nem tudok normálisan regisztrálni? Mindent a leírás szerint csinálok, aktiválok, stb., de pár nap után már nem tudok belépni, mert állandóan azt írja, hogy Account disabled. Találkozott már valaki ezzel a problémával?farkaspeti
Valószínűleg már regeltél korábban és letiltottak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Sziasztok. TYT-n miért nem tudok normálisan regisztrálni? Mindent a leírás szerint csinálok, aktiválok, stb., de pár nap után már nem tudok belépni, mert állandóan azt írja, hogy Account disabled. Találkozott már valaki ezzel a problémával?


több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 412
Igaz, sorry😕
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem azért hogy játsszam a vadnyugati cowboyt de már van Kocka topic egy kicsivel lejjebb 😊
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 412
Sziasztok!

Újabb kérdésem lenne😊 Format Factory-t használok már ideje. Egy mkv fájtl (2,55gb) akarok átkonvertálni AVI-ba különböző okok miatt. (életemben először). Szépen beállítók mindent elindítom, majd a százalék szépen elér a 100%-ot ( konvertálás állapota) majd sokáig újra nulla és újra elkezdi konvertálni, de most sokkal lassabban. Az első konvertálás a FFout-ban megjelenik vmi 12mb AVI-ként, majd az új konvertálás is megjelenik XY-1ként. Ez normális vagy vmit rosszul állítok be? Milyen beállítása a leggygorsabb egy nézhető konvertáláshoz? Eddig AVI-t tettem át mp4-be mobilra, de azt hamar megcsinálta. Azóta a gépen erősebb lett.

Köszi!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
másnál is előfordult már, hogy sok oldalt először nem tölt be a FF, viszont ráfrissítés után semmi gondja?fetomy
Nálam rendszeresen megtörténik.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
másnál is előfordult már, hogy sok oldalt először nem tölt be a FF, viszont ráfrissítés után semmi gondja?