NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 351 — Expect the Best !
Murder kiállításról tud valaki személyes tapasztalatot vagy csak valami hallott infót megosztani?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
29gabtsi
Akkor nem iszom semmit, jól láttam a draft közvetítésen, tényleg fiatal vagy.tomi-tomi
mit isztolt úgy értettem, mire hívhatlak meg, hogy így lefiataloztál 😊gabtsi
Ja, potyázás?! 😀 Ír whiskey.tomi-tomi
Bushmills?gabtsi
Megbízom fiatal barátom döntésében! (Kettő.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mmmmmm..... 100pipers. Scotch az igaz, de a legjobb. nyami.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
29gabtsi
Akkor nem iszom semmit, jól láttam a draft közvetítésen, tényleg fiatal vagy.tomi-tomi
mit isztolt úgy értettem, mire hívhatlak meg, hogy így lefiataloztál 😊gabtsi
Ja, potyázás?! 😀 Ír whiskey.tomi-tomi
Bushmills?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
29gabtsi
Akkor nem iszom semmit, jól láttam a draft közvetítésen, tényleg fiatal vagy.tomi-tomi
mit isztolt úgy értettem, mire hívhatlak meg, hogy így lefiataloztál 😊gabtsi
Ja, potyázás?! 😀 Ír whiskey.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
valakinek van tapasztalata ilyesmi húzódzkodókeretről?
 www.worker.hu/1500/huzodzkodokeret-insportline-pu1217Szobi22
Ja, de nem személyes, bratyómnak van. Megkérdem tőle mennyiért szerválta, ő azt mondta, hogy jó cucc.kishaszi
király, köszi, igazából ennyire voltam kíváncsi, mert ez itt elég jóáras 😊

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
valakinek van tapasztalata ilyesmi húzódzkodókeretről?
 www.worker.hu/1500/huzodzkodokeret-insportline-pu1217Szobi22
Ja, de nem személyes, bratyómnak van. Megkérdem tőle mennyiért szerválta, ő azt mondta, hogy jó cucc.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
29gabtsi
Akkor nem iszom semmit, jól láttam a draft közvetítésen, tényleg fiatal vagy.tomi-tomi
mit isztolt úgy értettem, mire hívhatlak meg, hogy így lefiataloztál 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
iwiwről hogy tudom törölni magam?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
29gabtsi
Akkor nem iszom semmit, jól láttam a draft közvetítésen, tényleg fiatal vagy.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
29

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
fiatal ?!
mit iszol ?😊gabtsi
Mennyi az annyi?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Asbee, merre van fodrász Sopronban, ki tudnál ajánlani? Amadeus91
Mákod volt, hogy észrevettem 😀 Deák téri sulival szemben kis teszkó mellett van egy, rokon ott dolgozik (szerencsére 200 méterre lakok 😀 )sem vele sem mással nem volt még semmi problémám. Nagyjából Király Jenő utca és Deák tér sarkán van.Asbee
ööööööööööööö fotót kérünk, előtte-utána!sutianap
Te is menni akarsz? 😀Asbee
Mócártról, te


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Asbee, merre van fodrász Sopronban, ki tudnál ajánlani? Amadeus91
Mákod volt, hogy észrevettem 😀 Deák téri sulival szemben kis teszkó mellett van egy, rokon ott dolgozik (szerencsére 200 méterre lakok 😀 )sem vele sem mással nem volt még semmi problémám. Nagyjából Király Jenő utca és Deák tér sarkán van.Asbee
ööööööööööööö fotót kérünk, előtte-utána!sutianap
Te is menni akarsz? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Asbee, merre van fodrász Sopronban, ki tudnál ajánlani? Amadeus91
Mákod volt, hogy észrevettem 😀 Deák téri sulival szemben kis teszkó mellett van egy, rokon ott dolgozik (szerencsére 200 méterre lakok 😀 )sem vele sem mással nem volt még semmi problémám. Nagyjából Király Jenő utca és Deák tér sarkán van.Asbee
ööööööööööööö fotót kérünk, előtte-utána!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Asbee, merre van fodrász Sopronban, ki tudnál ajánlani? Amadeus91
Mákod volt, hogy észrevettem 😀 Deák téri sulival szemben kis teszkó mellett van egy, rokon ott dolgozik (szerencsére 200 méterre lakok 😀 )sem vele sem mással nem volt még semmi problémám. Nagyjából Király Jenő utca és Deák tér sarkán van.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
fiatal ?!
mit iszol ?😊gabtsi
persze, akinek fontosabb a csajozás, mint a meccs az még nyikhaj 😉sutianap
akkó remélem sose öregszem meg 😀gabtsi
lehet egyszerre is a kettőt 😀sutianap
ja, csak felül szédülök, alul fulladok, oldalról meg nem látom a tv-t 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
fiatal ?!
mit iszol ?😊gabtsi
persze, akinek fontosabb a csajozás, mint a meccs az még nyikhaj 😉sutianap
akkó remélem sose öregszem meg 😀gabtsi
lehet egyszerre is a kettőt 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
fiatal ?!
mit iszol ?😊gabtsi
persze, akinek fontosabb a csajozás, mint a meccs az még nyikhaj 😉sutianap
akkó remélem sose öregszem meg 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
fiatal ?!
mit iszol ?😊gabtsi
persze, akinek fontosabb a csajozás, mint a meccs az még nyikhaj 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
valakinek van tapasztalata ilyesmi húzódzkodókeretről?
 www.worker.hu/1500/huzodzkodokeret-insportline-pu1217

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ventura!
Ez szinte ugyanaz kicsit jobb videokártyával, jobb anyagminőségben olcsóbban.
 www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_G580AH_Intel_Core_i5_3210M_4GB_500GB_NVIDIA_DOS_Sotetbarna_59-357742_7294.html#muszaki_adatok
4dam
észert én a helyedben biztos nem venném meg...amit linkelt 4dam abban i5-ös proci ehhez képest nem ér +25k-t és ebben az árszegmensben játékban ez a best buy:  www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_G580AH_Intel_Core_i3_2328M_4GB_500GB_NVIDIA_DOS_Sotetbarna_59-355631_7290.html + ssd ~30k-ért bele, így jobban mintha i5-öst vennéd szvsz

következő szint az pedig ez lenne sztem:  www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_7520_Intel_Core_i5_3210M_4GB_1TB_AMD_Linux_Fekete_galvanizalt_aluminium_mehsejt_szerkezettel_DI7520A-3210M-4GH1TBD6AL_4577.html

szal kérdés h mennyit szánsz rá... 😊Divat
ennyire nem menő az acer? pedig 2 éve nekem az van
(acer aspire 5741:  www.laptop-notebook-netbook.hu/acer-laptop-termekek/acer-laptop/acer-aspire-5741-332g25mn/758)

ez a lenovo ennyire megbízható, hogy lepipálja az acert?
az árkategória az 150.000 körül, de legfeljebb olyan 170.000Ventura
Az acer egyáltalán nem megbízható sőt a gynegébben teljesítők közé sorolnám, örülök hogy neked nincs gondod vele, örülj neki hogy kivétel vagy 😀Toca
így van, ésszer sztem kuka!


ha és most vennék laptopot(ami amúgy tervbe van, és lenovo felé) az lenovo i3/gt635 lenne(játékra) vagy fujitsu a531/532 szintén i3-al, hanem fér bele keretbe akkor b960-al...tehát ha 160-170 belefér akkor lenovo+ssd(pl. samsung 830 64-128gb igény szerint) annyi még h képeken sötétbarna fura lehet, de élőben sztem sokkal barátibb a színe, nem tudom ez zavaró lenne-e számodra.

|
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
fiatal ?!
mit iszol ?😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a fejvadászok szoktak csak úgy telefonálgatni adatbázis építés címén vagy csak konkrét ügyben ?
bár azt mondta, hogy jó szakmai ajánlást kapott, de ilyenkor ez hogy van ?gabtsi
Most kerülnél bele? Reális lehetőség, hogy bővítik az adatbázisukat. Olyan területen dolgozhatsz, ahol tudják magukról, hogy gyengék, kevés az árujuk, nehezen tudnak prezentálni normális short list-et. Vagy csak egyszerűen az üzemszerű működésükben benne van a rendszeres adatbázis fejlesztés.
tomi-tomi
mármint hogy bele ?
az irodai telefonon keresett, név szerint, és mondta amit írtam.
szoktak akkor ilyen adatbázist építeni ?
én elsőre vmi jelenlegi partnerre gondoltam, aki embert keres.gabtsi
Szoktak. De az is benne van, hogy konkrét megbízás miatt aktivizálták magukat a szakterületeden.

suti, feltételezem, hogy gabtsi fiatal korára tekintettel még nem dolgozik olyan pozícióban, ahol már nem szokás a telefonos kapcsolatfelvétel vagy nyílt keresés.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a fejvadászok szoktak csak úgy telefonálgatni adatbázis építés címén vagy csak konkrét ügyben ?
bár azt mondta, hogy jó szakmai ajánlást kapott, de ilyenkor ez hogy van ?gabtsi
Most kerülnél bele? Reális lehetőség, hogy bővítik az adatbázisukat. Olyan területen dolgozhatsz, ahol tudják magukról, hogy gyengék, kevés az árujuk, nehezen tudnak prezentálni normális short list-et. Vagy csak egyszerűen az üzemszerű működésükben benne van a rendszeres adatbázis fejlesztés.
tomi-tomi
mármint hogy bele ?
az irodai telefonon keresett, név szerint, és mondta amit írtam.
szoktak akkor ilyen adatbázist építeni ?
én elsőre vmi jelenlegi partnerre gondoltam, aki embert keres.

ami nem hajlik, az törik!