Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
ezt írják:
"Figyelem! A ma esti NFL - Super Bowl nem lesz végig közvetítve! Előre láthatóan kb 02:00 óráig lesz nézhető az oldalon.
Megkérünk mindenkit, hogy mindezek tudatában döntse el, hogy elkezdi-e nézni a műsort."Ventura
Ez azért 😂JJ
elnézve a pats offense-t reális, 2:00 kor már lesz 40 köztebriareos
2-re jó esetben az első negyednek lesz vége, ennyire azért nem gyenge a pats defense


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
biztos csak 2-ig lesz?Fucu
ezt írják:
"Figyelem! A ma esti NFL - Super Bowl nem lesz végig közvetítve! Előre láthatóan kb 02:00 óráig lesz nézhető az oldalon.
Megkérünk mindenkit, hogy mindezek tudatában döntse el, hogy elkezdi-e nézni a műsort."Ventura
Ez azért 😂JJ
elnézve a pats offense-t reális, 2:00 kor már lesz 40 közte

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
biztos csak 2-ig lesz?Fucu
ezt írják:
"Figyelem! A ma esti NFL - Super Bowl nem lesz végig közvetítve! Előre láthatóan kb 02:00 óráig lesz nézhető az oldalon.
Megkérünk mindenkit, hogy mindezek tudatában döntse el, hogy elkezdi-e nézni a műsort."Ventura
Ez azért 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 955 — megbékéltem tom bradyvel
biztos csak 2-ig lesz?Fucu
ezt írják:
"Figyelem! A ma esti NFL - Super Bowl nem lesz végig közvetítve! Előre láthatóan kb 02:00 óráig lesz nézhető az oldalon.
Megkérünk mindenkit, hogy mindezek tudatában döntse el, hogy elkezdi-e nézni a műsort."

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
biztos csak 2-ig lesz?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 955 — megbékéltem tom bradyvel
http://onlinetvkeresre.eu

Ez mindíg jó.. 😉Blitzburgh
segtsetek! olvastam a kapott linket és csak 02:00-ig lesz magyar kommentárral közvetítve a meccs! esetleg valamai másik magyar stream :S

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Megváltozott a neve: http://www.firstrowsports.eu/empty taxi
Köszöntem szépen! 😊

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Megváltozott a neve: http://www.firstrowsports.eu/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Senkinek se akar a firstrow menni?

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
http://onlinetvkeresre.eu

Ez mindíg jó.. 😉
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 955 — megbékéltem tom bradyvel
van valami olyan oldal ahol a sport tv-t lehet nézni online-on?
nem tudom miért de mostanába nem működik nálam a t-gyuszi online...
a super bowlt magyarul akarnám nézni.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Most regisztrálnék az Amazonra, és a cím megadásánál ott van, h kerüljük többek között az ékezetes betűket.

Egyrészt a kurva büdös retkes faszba ezzel az amerikai felsőbbrendűsági tudattal, h nem képesek megoldani az ilyen karakterek kezelését. Nekem minden szoftveremet fel kell rájuk készíteni, h bassznák meg az eget buzi amcsik, megérdemelnék h máshonnan rendeljek, de sajnos onnan a legolcsóbb.

De a kérdés akkor meg az, h hogy a picsába adjam meg a címemet, ha az ékezetet tartalmaz?

Meg mi a fasz, h egy nyomorult textboxba írjam be az egészet, miért nem legördülő listából választom ki? Csak mer' ha én csinálom, úgy csinálom. Nem egy stringként beírni az egészet, na j 2-be, de akkor is...

nyilván léteznek rá triviális megoldások, pl lehagyom az ékezetet, stb, de inkább megkérdezem, h ha már ennyit tököltem rajta mire rászántam magam, emiatt ne csússzon már ez az egész szarság...Black_Adder
ha ékezet nélkül adod meg, akkor is megkapod


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Most regisztrálnék az Amazonra, és a cím megadásánál ott van, h kerüljük többek között az ékezetes betűket.

Egyrészt a kurva büdös retkes faszba ezzel az amerikai felsőbbrendűsági tudattal, h nem képesek megoldani az ilyen karakterek kezelését. Nekem minden szoftveremet fel kell rájuk készíteni, h bassznák meg az eget buzi amcsik, megérdemelnék h máshonnan rendeljek, de sajnos onnan a legolcsóbb.

De a kérdés akkor meg az, h hogy a picsába adjam meg a címemet, ha az ékezetet tartalmaz?

Meg mi a fasz, h egy nyomorult textboxba írjam be az egészet, miért nem legördülő listából választom ki? Csak mer' ha én csinálom, úgy csinálom. Nem egy stringként beírni az egészet, na j 2-be, de akkor is...

nyilván léteznek rá triviális megoldások, pl lehagyom az ékezetet, stb, de inkább megkérdezem, h ha már ennyit tököltem rajta mire rászántam magam, emiatt ne csússzon már ez az egész szarság...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Azért ez a közel Ferencvároshoz kicsit erős. Inkább meszének mondanám.
Egyébként a Ráday utcában szinte mindenhol van tv, ha nem is sportpubok, de meccset lehet nézni. (A Time Cafe-ban kivetítő van.)
Lónyaiban is pár hely, Kálvinon is.
11-ben a Gellért térhez közel a Budafokin és a Bartókon szintén sok hely van, a Nevada-ban talán kivetítő is van, nem csak tv.Sobri Jóska
akkor Sellő 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Azért ez a közel Ferencvároshoz kicsit erős. Inkább meszének mondanám.
Egyébként a Ráday utcában szinte mindenhol van tv, ha nem is sportpubok, de meccset lehet nézni. (A Time Cafe-ban kivetítő van.)
Lónyaiban is pár hely, Kálvinon is.
11-ben a Gellért térhez közel a Budafokin és a Bartókon szintén sok hely van, a Nevada-ban talán kivetítő is van, nem csak tv.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Tudna valaki ajánlani kivetítős sport pubot a XI. vagy a IX. kerületben?

Előre is köszönöm a választ!Mex
14. ker, de a Sugár Bowl miért nem jó?JJ
Hát ha összejön akkor oda majd holnap este megyek 😊 Ma estére keresgélek olyan helyet, ahol a rég nem látott haverokkal tudok meccset nézni és beszélgetni, ők meg 11. 9. kerület környékére terveznének.Mex
jaa...
kedvenc helyem egy nyóckeres késdobáló volt a népszínház utcában, a 28-as első megállójánál (tehát közel ferencvároshoz), ami bár nem tűnt kellemes környéknek, a sört olcsón adták, a meccseket meg nagyképernyős tv-n lehetett nézni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Tudna valaki ajánlani kivetítős sport pubot a XI. vagy a IX. kerületben?

Előre is köszönöm a választ!Mex
14. ker, de a Sugár Bowl miért nem jó?JJ
Hát ha összejön akkor oda majd holnap este megyek 😊 Ma estére keresgélek olyan helyet, ahol a rég nem látott haverokkal tudok meccset nézni és beszélgetni, ők meg 11. 9. kerület környékére terveznének.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Tudna valaki ajánlani kivetítős sport pubot a XI. vagy a IX. kerületben?

Előre is köszönöm a választ!Mex
14. ker, de a Sugár Bowl miért nem jó?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Tudna valaki ajánlani kivetítős sport pubot a XI. vagy a IX. kerületben?

Előre is köszönöm a választ!

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Még annyi, hogy van egy vonalkód nevű rublika, oda nekem kell vmit írni?szaba
Nem. Van egy abevjava nevű program, amelynek segítségével elektronikusan tudod kitölteni a nyomtatványt. Ha végeztél, akkor generál a program egy vonalkódot nyomtatáskor. Ajánlatos amúgy ezzel kitölteni és nem kézzel, mert akkor az kidobja a logikai, matematikai hibákat és nem kell bemenned javítani. Jótanács: el ne felejtsd aláírni! 😊Szokol
jaj de utálom azt a szart, mennyire lassú, és kurva körülményesen tudsz benne csak javítani mondjuk ESL/EPL listákat.
nyilván ez személyeknél nem probléma 😊

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Most látom csak. Nem hiszem, hogy pont erre gondolsz, te én közlekedésmérnöki szakon logisztikára vagyok szakosodva, illetve ebből adódóan ezer hasonló ismerőssel is rendelkezem (meg sok olyannal is, aki műszaki menedzser szakon lett logisztika szakirányos). Meg MSC-s logisztikus ismerősöm is akad, ha olyanra gondolsz.Deny
Köszi. 😊 Küldtem egy PM-et, ha nem gond egy kicsit zargatnálak a kérdéseimmel. 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Van itt valaki aki "Logisztikai mérnöki" szakon tanul vagy végzett, esetleg ilyen ismerőssel rendelkezik ?süti
Most látom csak. Nem hiszem, hogy pont erre gondolsz, te én közlekedésmérnöki szakon logisztikára vagyok szakosodva, illetve ebből adódóan ezer hasonló ismerőssel is rendelkezem (meg sok olyannal is, aki műszaki menedzser szakon lett logisztika szakirányos). Meg MSC-s logisztikus ismerősöm is akad, ha olyanra gondolsz.
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Három módon készítheted el az adóbevallást kishazánkban:

- Megcsinálod magadnak, könyvelővel megcsináltatod, ismerőssel.
- Megcsináltatod a munkáltatóddal.
- Megcsináltatod a Nav-val.

Utóbbi kettő esetben akkor lehetséges, ha csak bérjövedelmed van és nincs semmilyen kedvezményed. Persze ez le van egyszerűsítve, de a lényege ez. Tehát ha van mondjuk bérleti díjból bevételed, vagy bármi olyan jövedelmed, amit a munkáltató nem vall be havonta, akkor nem élhetsz utóbbi két módszerrel.Szokol
Még annyi, hogy van egy vonalkód nevű rublika, oda nekem kell vmit írni?szaba
Ez így hülyeség. Miért ne csinálná mega cég, vagy a NAV, ha van kedvezményed. Bármilyen címen van adójóváírásod pl. viszed a kis igazolásodat és beleveszik. A NAV-nál akkor is segítenek, ha egyéb forrásból is van jövedelmed, és mondjuk a főállásodnál a cég ezért nem csinálja meg.GRAFI
Kár, hogy nem emelted ki a következő félmondatot ("Persze ez le van egyszerűsítve")... A cégek amúgy nem szívesen csinálják meg a bevallásukat, hiába kötelezheti őket rá a törvény, sokszor automatikusan "kötelező" nemleges nyilatkozat adni ezügyben. Az Apeh pedig valóban megcsinálja neked a bevallást, azokból az adatokból, amik a rendelkezésére állnak. De a példaként felhozott bérleti díj nem fog benne szerepelni, ha nem vallotta be és vonta le az szja-t a partner..
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Még annyi, hogy van egy vonalkód nevű rublika, oda nekem kell vmit írni?szaba
Nem. Van egy abevjava nevű program, amelynek segítségével elektronikusan tudod kitölteni a nyomtatványt. Ha végeztél, akkor generál a program egy vonalkódot nyomtatáskor. Ajánlatos amúgy ezzel kitölteni és nem kézzel, mert akkor az kidobja a logikai, matematikai hibákat és nem kell bemenned javítani. Jótanács: el ne felejtsd aláírni! 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha az se segít sztem próbáld meg a Your Uninstaller! nevű progit is, de én biztos ami biztos egy sbybotot is lefuttatnék a helyedben.

|