Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszi, meglessük hátha, de inkább NFS-től eltérőre gondoltam, hátha van valami jóféle (Test Drive cseszik csatlakozni a szerverhez)

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
shift?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Játékoknál nem találtam általános topicot, szal itt kérdezem meg
Kérne pár olyan autós játék tipp, ami nem igényel hiperszuper videó/hangkártyát sem egyéb beállítást, de lehet játszani vele neten egymás között 😊
A másik gépen nem megy sem a NFS World, sem a Run, szóval valami ennél gyengébb lenne célszerűbb

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
Valaki tudja, hogy, hogyan kell pontosan súlyozott átlagot számolni?
Addig oké, hogy kredit*érdemjegy+kredit*érdemjegy....ebben mindenki egyetért, de mennyivel kell elosztani? 30-cal vagy annyi kredittel, amennyit teljesítettél? A válaszokat előre is köszönöm.Newman
Itt vannak a BME-s módszerek:
http://www.sc.bme.hu/index.php?pText=4_1_9&pOpen=5
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Valaki tudja, hogy, hogyan kell pontosan súlyozott átlagot számolni?
Addig oké, hogy kredit*érdemjegy+kredit*érdemjegy....ebben mindenki egyetért, de mennyivel kell elosztani? 30-cal vagy annyi kredittel, amennyit teljesítettél? A válaszokat előre is köszönöm.Newman
tanulmányi átlagnál annyival, amennyit felvettél, ösztöndíjátlagnál (legalábbis a BME-n, pl Corvinuson máshogy van) 30-al kell osztani

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki tudja, hogy, hogyan kell pontosan súlyozott átlagot számolni?
Addig oké, hogy kredit*érdemjegy+kredit*érdemjegy....ebben mindenki egyetért, de mennyivel kell elosztani? 30-cal vagy annyi kredittel, amennyit teljesítettél? A válaszokat előre is köszönöm.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki nyomja már be ide annak a játéknak a linkjét aminek a helyén most a fórumtali volt.
(Az a csapatösszeállítós)
Köszi!Bazzani
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=423884#p423884JJ
Köszönöm szépen. 😉

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Valaki nyomja már be ide annak a játéknak a linkjét aminek a helyén most a fórumtali volt.
(Az a csapatösszeállítós)
Köszi!Bazzani
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=423884#p423884


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki nyomja már be ide annak a játéknak a linkjét aminek a helyén most a fórumtali volt.
(Az a csapatösszeállítós)
Köszi!

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valakinek van személyes tapasztalata valami olyan notebook-szervizről, ahol jó áron kitisztítják a hűtőket, és kicserélik a már nem friss hűtőpasztákat, magyarul rendbe rakják a gép hardverét?
Rákeresni én is rá tudok, személyes tapasztalat érdekelne. 😊

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Ha gépkocsi kárrendezéssel kapcsolatban tud valaki segíteni, akkor kérem küldjön PM-et.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Köszönöm! 😊

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sound f/x az nfl.com video rovatában.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
A sport1-2-n szokott lenni néha olyan kisfilm NFL-meccsek szünetében, után, amikor a játékosok/edzők beszélgetése tisztán hallatszik. Van ezeknek a videóknak valami közismertebb neve (címe), ami alapján fellelhetőek a neten (netán letölthetőek is akár)?
Köszi! 😊Bálesz
NFL.com-on Sound FX.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
A sport1-2-n szokott lenni néha olyan kisfilm NFL-meccsek szünetében, után, amikor a játékosok/edzők beszélgetése tisztán hallatszik. Van ezeknek a videóknak valami közismertebb neve (címe), ami alapján fellelhetőek a neten (netán letölthetőek is akár)?
Köszi! 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valaki tud olyan kocsmát Budapesten (központi helyen), ahol vasárnap lehetne nézni Giants-49ers meccset? Gyak. van legalább egy elég nagy tévé és nyitva tartanak vasárnap is hajnalig.salander
Sugár Pub!
Lesz ide teljes bowl.hu közös meccs nézés is tervezve a két konferencia döntőre, illetve Super Bowlra is. Hajnalig nyitva lesznek, lesz kedvezmény is, illetve külön termet is adnak 😊
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Valaki tud olyan kocsmát Budapesten (központi helyen), ahol vasárnap lehetne nézni Giants-49ers meccset? Gyak. van legalább egy elég nagy tévé és nyitva tartanak vasárnap is hajnalig.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
sajnos nincs elérhető közelben okostelefon, azt gondoltam tapasztaltabb filmnézők ( 😊 😊) tudnak valamiféle gyorsadatbázist filmzenékre/filmben használt zenékre.
még lehet kikukázom a lyricsekbőlsapka
imdb jó erre, de ahogy nézem ez pl. tv-film volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
sajnos nincs elérhető közelben okostelefon, azt gondoltam tapasztaltabb filmnézők ( 😊 😊) tudnak valamiféle gyorsadatbázist filmzenékre/filmben használt zenékre.
még lehet kikukázom a lyricsekből

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
épp megpillantottam a Kabinnyomás című filmet, (Cabin Pressure, 2001), amiben hallottam egy teljesen korrekt zenét (a film nagyon rossz), amely biztosan egy együttes egy száma (tehát nem a filmhez komponált cucc), mivel nem jutott eszembe a címe, ezért keresgéltem különféle adatbázisban, de nem találtam semmi soundtrack listát a filmhez... Hogy lehetne mégis megtalálni?sapka
a soundhound programmal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
épp megpillantottam a Kabinnyomás című filmet, (Cabin Pressure, 2001), amiben hallottam egy teljesen korrekt zenét (a film nagyon rossz), amely biztosan egy együttes egy száma (tehát nem a filmhez komponált cucc), mivel nem jutott eszembe a címe, ezért keresgéltem különféle adatbázisban, de nem találtam semmi soundtrack listát a filmhez... Hogy lehetne mégis megtalálni?sapka
Mennyi ideig szól és van-e a közelben valamilyen okostelefon?

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
épp megpillantottam a Kabinnyomás című filmet, (Cabin Pressure, 2001), amiben hallottam egy teljesen korrekt zenét (a film nagyon rossz), amely biztosan egy együttes egy száma (tehát nem a filmhez komponált cucc), mivel nem jutott eszembe a címe, ezért keresgéltem különféle adatbázisban, de nem találtam semmi soundtrack listát a filmhez... Hogy lehetne mégis megtalálni?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wifinélkül nem láttam kindle-t, 2GB viszont elégnek tűnik így elsőre. azért 1 E-book nem foglal sok helyet, és nem kell egyszerre mindnek rajta lenni....

Tenorx, ez biztos? Magyar webshopokban is sok helyen special offerrel árulják...Black_Adder
Hmm... hát magyar webshopban nem néztem, én amazonról rendeltem volna, ott nem engedte a special offert. De ha találtál valami jó helyet akkor dobj már egy linket légyszíves, én is gondolkodok egyen 😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Wifinélkül nem láttam kindle-t, 2GB viszont elégnek tűnik így elsőre. azért 1 E-book nem foglal sok helyet, és nem kell egyszerre mindnek rajta lenni....

Tenorx, ez biztos? Magyar webshopokban is sok helyen special offerrel árulják...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
semennyire nem éri meg, ha multimédiás cuccként is akarod használni az ebook olvasót (nem tabletet), akkor egyértelműen a Kindle Fire a legjobb választásJJ
Opponálok.
Akinek van e-ink mindenki csak dícséri.
Tabletnek valóban nem pálya, de ha az olvasás a prioritás, akkor ég és föld a difi. Főleg ha egyszerre több óra olvasás a cél, teljesen más a szemnek, megéri.Sobri Jóska
Ma jöttél vissza és máris opponálsz? 😀
Amúgy elsősorban olvasásra kéne, és a szemem sajnos romlik. Multimédiás célra tudok mást is használni, szóval most hajlok a Kindle Wifi 2gb-re, az még talán elég olcsó.

Még egy kérdés, a spcial offes-es, ahol egyfolytában valami reklám megy, ha nem olvasol, az mennyire zavaró? Utálom a reklámokat, de a reklám nélküli verzió szignifikánsan drágább, én meg csóró vagyok...

Amúgy köszi mindkettőtöknek a véleményt.Black_Adder
Special offer csak Amerikában él, én is pont néztem utána. Ha csinálsz amazon accot és megpróbálsz Magyarországra rendelni, akkor nincs special offer. Illetve úgy kalkulálj, hogy rádobnak még +20 dollár packinget meg +30 dollár vámot (bár állítólag a vámot visszautalják).